Jak działamy? - Atrium Skup Nieruchomości
X

Przy zakupie nieruchomości gwarantujemy:

Rzetelne podejście

Podstawę transakcji stanowi cena rynkowa.

Każdą nieruchomość kupujemy za gotówkę, oferując najkorzystniejszą cenę.

Bezpieczeństwo

Klient natychmiast po finalizacji zakupu otrzymuje swoje pieniądze.

Gotówka za sprzedaż mieszkania wypłacana jest już u notariusza, lub bezpośrednio przelewem bankowym na podane konto.

Zgodność z prawem

Klient obsługiwany jest przez najlepszych ekspertów z dziedziny prawa i bankowości.

Każdy zakup nieruchomości oparty jest na współpracy z kancelariami prawnymi oraz ekspertami finansowymi.

Skup nieruchomości w 4 krokach

1

Kontakt

W celu ustalenia terminu spotkania, zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Wspólnie ustalimy wszelkie szczegóły dotyczące prezentacji Twojej nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena nieruchomości wykonywana jest już w ciągu 24 godzin po zapoznaniu się z obiektem.

right
3

Transakcja u notariusza

Każda finalizacja sprzedaży mieszkania, bądź innej nieruchomości odbywa się u notariusza.

right
4

Szybka Płatność

Gotówkę za sprzedaż mieszkania wypłacana jest u notariusza, bądź przelewem na konto – w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Bezpieczne i szybkie przeprowadzenie transakcji

Każda przeprowadzana przez nas transakcja sprzedaży nieruchomości jest uczciwa i w pełni bezpieczna. Wszelkie formalności załatwiamy bardzo szybko, a pieniądze są wypłacane niezwłocznie po podpisaniu umowy sprzedaży u notariusza lub przelewem na wskazane konto, w terminie nie przekraczającym 24 godzin. Naszym priorytetem jest oszczędność czasu Klienta oraz zaoferowanie mu najkorzystniejszej oferty cenowej. Dokładamy starań, by sprzedaż mieszkania z pomocą naszej firmy była dla Państwa najbardziej opłacalna.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Skupujemy mieszkania w całej Polsce. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W skład naszego zespołu wchodzą osoby specjalizujące się w dziedzinie nieruchomości. Współpracujemy również z kancelariami prawnymi oraz ekspertami finansowymi.

Skupujemy szybko i za gotówkę

Skupem nieruchomości za gotówkę zajmujemy się już od wielu lat. Nasz wykwalifikowany zespół prowadzi zarówno nieskomplikowane transakcje, jak i te, sprawiające większe, bądź mniejsze problemy. Zgłaszają się do nas Klienci chcący sprzedać mieszkanie z zajęciem komorniczym czy zadłużoną nieruchomość. Skupujemy mieszkania z kredytem hipotecznym, kupujemy udziały w nieruchomości. Pomagamy też w transakcjach sprzedaży mieszkania z lokatorem czy też domu do kapitalnego remontu.

Zgłaszają się również do nas Klienci nie mający kłopotów z płynnością finansową i mogący swobodnie dysponować posiadanymi nieruchomościami. Osoby te chcą zaoszczędzić swój czas i pieniądze, dlatego też wybierają naszą ofertę - najbardziej konkurencyjną na rynku nieruchomości. Nasza firma, będąca sprawdzonym skupem nieruchomości daje im gwarancję bezpieczeństwa i szybkiej wypłaty środków.

Wszelkie procedury związane ze sprzedażą nieruchomości przeprowadzamy w najkrótszym możliwym czasie, a wycena, której dokonujemy jest niezobowiązująca. Najczęściej jednak, jeśli jest ona zgodna z oczekiwaniami Klienta, a na ogół jest, wówczas wdrażamy procedurę szybkiego skupu mieszkań.

Specjalizujemy się w szybkim skupie nieruchomości, dlatego też pieniądze z transakcji przekazujemy od ręki, albo przelewem na wskazane konto, w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, którym zależy na szybkiej sprzedaży mieszkania. Gwarantujemy, że transakcja przebiegnie szybko i bez żadnych przeszkód, a Państwo nie będą martwić się niezdecydowanymi kupcami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!