Skup nieruchomości i mieszkań z komornikiem | Atrium
X

Bezpieczny skup nieruchomości z komornikiem

Skup mieszkań i nieruchomości z zajęciem komorniczym. Znajdujemy rozwiązania dla każdej sytuacji prawnej.

Mieszkanie z komornikiem?

Urząd komornika należy do najbardziej nielubianych, a jednocześnie kontrowersyjnych. W świadomości społecznej funkcjonuje wiele nieprawdziwych przekonań na temat pracy komornika, wynikłych z lęku przed egzekucją nieuregulowanych zobowiązań i sensacyjnych doniesień medialnych. Tak naprawdę inne zdanie na temat pracy komornika i sposobów na uniknięcie jego interwencji mają osoby obeznane z tematem powierzchownie, a inne prawnicy lub firmy prowadzące skup mieszkań z kredytem. Tylko oni mogą więc pomóc w rozwiązaniu sytuacji, gdy egzekucja długów może się skończyć zajęciami komorniczymi i licytacją majątku. Warto wtedy wybrać bezpieczny skup nieruchomości, który kupi Twoje mieszkanie z komornikiem, kredytem lub innym rodzajem zadłużenia.

To nie prawda, że komornik jest instytucją, z którą nie można się dogadać. Alternatywą egzekucji roszczeń sądowych i komorniczych jest spłata długu z zachowaniem wymaganych formalności, procedur i wypełnieniem stosownych dokumentów. Jeśli chodzi o gotówkę na pokrycie długów, to na terenie całego kraju oferujemy atrakcyjne warunki współpracy w dziedzinie skup mieszkań z komornikiem. Zapewniamy obsługę prawną i finansową każdej sytuacji, za każdą nieruchomość płacimy gotówką.

Mieszkanie jest na sprzedaż ale z komornikiem? Żaden problem!

Tę część naszej szerokiej oferty kierujemy do właścicieli tych nieruchomości, którym grozi zajęcie przez komornika i planują sprzedaż zadłużonego mieszkania. Obecność tego urzędnika może utrudniać spłatę długu, ponieważ koszty komornicze bywają równie uciążliwe co naliczane odsetki i razem z nimi często przekraczają pierwotną kwotę wierzytelności. Gdy do tego dochodzi, zadłużone osoby prywatne i obciążone firmy znajdują się w sytuacji, z której może się wydawać że nie ma wyjścia. Ale każdą zadłużoną nieruchomość można sprzedać, spłacając część, lub całość długu. Sprzedaż mieszkania z komornikiem pozwala odzyskać spokój i przywrócić płynność finansową.

Kupujemy mieszkania z komornikiem. Jak?

Proponowane przez naszych prawników procedury są łatwe do przeprowadzenia i zrozumiałe. Zaczyna się od kontaktu z nami i opowiedzenia o swojej sprawie, a potem od opisu domu, mieszkania, lub innej nieruchomości zagrożonej przez komornika. W dalszej części rozmowy trzeba określić jak duży jest dług oraz podać lokalizację nieruchomości. Dalsza część procedury jest podobna do tych, które stosujemy na innych płaszczyznach naszej działalności – nasz przedstawiciel spotyka się z Klientem, dokonuje oględzin po czym powstaje bezpłatna wycena. Jeśli Klient akceptuje wycenę i warunki naszej oferty, spotykamy się u notariusza. Kupno mieszkania z komornikiem dokonuje się za pomocą aktu notarialnego, dokument zawiera nasze zobowiązanie do spłaty długu. Zależnie od wartości wyceny i wysokości zadłużenia spłacamy część zobowiązania, lub całość. Gdy dług jest mniejszy od wysokości naszej oferty, resztę pieniędzy natychmiast otrzymuje Klient – do ręki w chwili podpisania umowy, albo przelewem na wskazane przezeń konto w ciągu 24 godzin.

Sprzedaż mieszkania z komornikiem - czy to dobre rozwiązanie?

W wielu wypadkach to jedyne wyjście z sytuacji, chętnie jednak korzystają zeń Klienci indywidualnie i firmy posiadające kilka różnych nieruchomości. Planując sprzedaż mieszkania z komornikiem należy dobrze dobrać firmę oferującą skup nieruchomości zadłużonych mieszkań. Czasem nie ma innej możliwości spłaty długu komorniczego inaczej niż pozyskanie pieniędzy ze sprzedaży nieruchomości. Najgorsze, że czas gra na niekorzyść Klienta, bo komornik w każdej chwili może zarządzić licytację zajętego majątku, podczas której poszczególne jego części są wyceniane dużo poniżej wartości faktycznej. Tymczasem nasza firma oferuje najlepszą cenę – Klient otrzymuje ofertę 100 procent wartości rynkowej! I inaczej niż w przypadku licytacji, uzyskane środki nie zostaną pochłonięte przez wynagrodzenie komornika!

Rodzaje nieruchomości z komornikiem, które skupujemy:

Skup mieszkań z komornikiem

Kupujemy mieszkania objęte zajęciem komorniczym

Skup domów z komornikiem

Kupujemy domy zajęte przez komornika za gotówkę

Skup działek z komornikiem

Kupujemy działki posiadające zajęcie komornicze

Opinie osób, którym pomogliśmy sprzedać nieruchomość z komornikiem

Moim mieszkaniem zainteresował się komornik. Uważałem że mi je zabierze, a ja jestem w sytuacji bez wyjścia. Jednak po rozmowie z pracownikami tej firmy doszliśmy do porozumienia i okazało się, że firma chętnie odkupi ode mnie nieruchomość z komornikiem. Nie musiałem się martwić, że dostanę parę groszy a moje mieszkanie podczas licytacji komorniczej zostanie sprzedane za bezcen. Po dopełnieniu formalności dostałem sporą gotówkę, a co najważniejsze dług został spłacony. Polecam.

Wanda T.

Moje mieszkanie również było zadłużone i dostałem informację, że zajmie je komornik. Dzięki doświadczeniu i rzetelności firmy nie tylko dług został spłacony, ale stać mnie było również na zakup nowej nieruchomości. Bardzo dziękuję za pomoc, za załatwienie formalności i za okazane mi zrozumienie. Dzięki Wam pozbyłem się ogromnego problemu, długów i stresu z tym związanego, a co najważniejsze zyskałem nowe możliwości. Dziś polecam wszystkim dłużnikom takie rozwiązanie i skorzystanie z usług tej firmy.

Urszula S.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tak rzetelną firmą, polecam ją także wszystkim moim znajomym, którzy w tak ciężkich czasach popadli w długi i grozi im utrata mieszkania. Mnie niestety też spotkała taka sytuacja, z powodów rodzinnych popadliśmy z mężem w ogromne długi z którymi nie potrafiliśmy sobie poradzić. Szukając firmy, która zajmuje się skupem zadłużonych mieszkań natrafiliśmy na wiele, które chciały kupić naszą nieruchomość za bezcen. Trafiliśmy wreszcie na uczciwą i rzetelną firmę, w której pracują sami życzliwi ludzie z wielkim doświadczeniem w tym temacie. Dzięki nim pozbyliśmy się zadłużenia, komornika i zostało nam jeszcze parę groszy na nowy start.

Jolanta A.

Przeglądając wszystkie te pozytywne opinie, postanowiłem też skorzystać z oferty tej firmy. Po kontakcie telefonicznym i rozmowie z Panem Konradem od razu wiedziałem, że ma on ogromne doświadczenie w pomaganiu ludziom w sytuacjach jak moja. Moje mieszkanie było bardzo zadłużone i groziło mi zajęcie komornicze. Martwiłem się, że sam sobie nie poradzę w jego spłacie i zostanę bez dachu nad głową. Postanowiłem je sprzedać. Pan Konrad pomógł mi w załatwieniu wszystkich formalności i w bardzo rzetelny sposób odpowiadał na każde moje pytanie. Dzięki niemu sprzedałem nieruchomość w ciągu kilku dni, zadłużenie zostało spłacone, a za resztę pieniędzy spłaciłem swoje prywatne długi. Dzięki tej firmie zacząłem swoje życie z czystą kartą, na nowo. Polecam tą firmę, zadzwońcie, porozmawiajcie, skorzystajcie.

Tadeusz S.

Moje mieszkanie zostało doszczętnie zalane. Chciałem jak najszybciej pozbyć się tego problemu, a na remont nie miałem pieniędzy. Po konsultacji telefonicznej, pracownik okazał mi bardzo dużo zrozumienia i poinformował, że chętnie skupują mieszkania z problemami nie tylko finansowymi. Było to dla mnie idealne rozwiązanie, a jeszcze bardziej ucieszyłem się kiedy powiedział, że osobiście zajmie się formalnościami. Po dwóch dniach otrzymałem telefon, że mam wstawić się u notariusza w celu dopełnienia formalności. Tego samego dnia otrzymałem gotówkę do ręki. Polecam usługi tej firmy!

Patryk G.

Posiadałam nie tylko zadłużenie, ale i komornika, który czyhał, żeby zająć mój dom. Byłam pewna, że już nic nie da się zrobić. Kolega z pracy powiedział mi, że istnieje firma, która skupuje mieszkania z komornikiem. Nie mogłam w to uwierzyć cieszyłam się, że być może jest to dla mnie jakieś rozwiązanie, ale zarazem bałam się, że tylko sen. Skontaktowałam się z panią Martą do której dostałam telefon. Wyjaśniła mi wszystko i potwierdziła informacje, które dostałam od kolegi. Bałam się, że nie poradzę sobie z dokumentami, a komornik nie pozwoli sprzedać mieszkania, jednym słowem po prostu się na tym nie znałam. Dostałam mnóstwo informacji i zaoferowano mi pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności. Oczywiście miałam wgląd do wszystkich dokumentów na każdym etapie sprawy. Po uczciwej wycenie zostałam umówiona na spotkanie z notariuszem, u którego miałam złożyć podpis. Kolejnym krokiem było już tylko zdanie klucze spłacenie długu, czyli pozbycie się komornika. Dostałam też sporo sumkę na konto na własne wydatki. Korzystajcie nie bójcie się pytać być może i wam należy się pomoc.

Ewa G.

Tak, tak, tak jestem na tak. Ogromnie cieszyłam się, kiedy dostałam w spadku po dalekiej ciotce mieszkanie. Miałam już 1000000 planów w głowie co z nim zrobię, jak je wyremontuje i na jaki kolor pomaluję ściany. Gorzko się zdziwiłam, kiedy okazało się, że mieszkanie ma lokatora, którego nie mogę się pozbyć. Sprawa była naprawdę ciężka byłam postawiona pod ścianą nie widziałam żadnego rozwiązania tej sytuacji. Okrutnie mówiąc uważałam, że zostało mi już tylko czekanie aż lokator się wyprowadzi lub jak by to nie zabrzmiało umrze. Zostawiłam to mieszkanie i widziałam żadnego normalnego rozwiązania tego problemu. Przez 3 lata lokator zdążył zadłużyć mieszkanie do takiego stopnia, że komornik wszedł mi na moje konto pobierając co miesiąc znaczną kwotę pieniędzy. Byłam zrozpaczona posiadałam mieszkanie, które okazało się być dla mnie ogromnym problemem, a jakby tego było mało musiałam spłacać zadłużone mieszkanie, z którego w ogóle nie korzystałam. Do dziś jak o tym myślę przechodzą mnie ciarki. Starałam się szukać każdego dnia rozwiązania całej tej sytuacji aż trafiłam na stronę internetową waszej firmy. Okazało się, że mogę sprzedać zadłużone mieszkanie z lokatorem i mieć to z głowy a co najlepsze mogłam spłacić za te pieniądze dług. Formalności zajęły niecały tydzień dług został spłacony dostałam pieniądze na konto i pozbyłam się lokatora z głowy. Polecam, polecam jeszcze raz polecam.

Joanna F.

Życie potrafi być prawdziwą dramatyczną komedią. Nie zawsze wszystko wygląda tak jak jest naprawdę. Niby coś dostajemy cieszymy się a później okazuje się, że jest to naszym najgorszym horrorem. Tak też było w naszym przypadku, dostaliśmy z mężem mieszkanie, które było zadłużone, które posiadało trzech lokatorów, których nie mogliśmy się pozbyć. Na domiar złego, ponieważ byliśmy właścicielami mieszkania ścigał nas komornik za powstałe zadłużenia. Były dni, że nie chciało nam się wstawać z łóżka. Rozwiązanie przyszło bardzo szybko, gdy moja teściowa przebiegła do nas rano z informacją, że możemy sprzedać mieszkanie z długiem i ludźmi w środku. Nasza pierwsza myśl starsza kobieta zwariowała. Ale tak emocjonalnie o tym opowiadała, że postanowiliśmy zagłębić temat. I tak oto trafiliśmy do waszej firmy. Do firmy z ogromnym doświadczeniem do firmy uczciwej idę pracowników, którzy naprawdę interesują się losami innych ludzi. Sytuacja, która dla nas wydawała się być tragiczna dla nich była codziennością. Dostaliśmy bardzo szybko pomoc wycenę umówiłam nas na spotkanie z notariuszem podpisaliśmy dokumenty pozbyliśmy się problemu raz na zawsze pozbyliśmy się również długu a najbardziej cieszyliśmy się dla świętego spokoju i udanych wakacji które o płaciliśmy za zaoszczędzono gotówkę. Korzystajcie z życia korzystajcie z firmy polecamy!!

Państwo S.

Kupiłam mieszkanie z moim byłym partnerem oczywiście planowaliśmy wspólne życie dzieci ślub i tak dalej. Życie jest życiem zweryfikowało inaczej. Największym problemem była wspólna nieruchomość, z której ja się wyprowadziłam a mój partner został. Bardzo szybko zadłużył mieszkanie a ja byłam jego współwłaścicielem z czym wiąże się komornik na moim koncie. Partner nie chciał sprzedać mieszkania nie chciał go też ode mnie kupić. Każdego dnia problem się pogłębiał. Znajomi poradzili mi żebym skontaktowała się z firmą, która zajmuje się kupnem mieszkanie z problemami. Pracownicy w niej pracujący bardzo szybko odsunęli mi rozwiązanie, które miało przede wszystkim być korzystne dla mnie. I tak oto sprzedałam mieszkanie wraz z moim byłym moja część zadłużenia została spłacona resztę pieniędzy poszła na moje prywatne konto pożegnałam się na zawsze z komornikiem i zaczęłam żyć długo i szczęśliwie.

Żaneta B.

Typy nieruchomości zajęte przez komornika, które skupujemy:

  • mieszkania
  • domy
  • lokale
  • garaże
  • hotele
  • pensjonaty
  • działki
  • ziemię