Firma skupująca zniszczone nieruchomości i mieszkania do remontu | Atrium
X

Skup nieruchomości wymagających remontu

Atrium to Firma skupująca zniszczone nieruchomości i mieszkania do remontu - Gotówka w 24h

Skup nieruchomości wymagających remontu

Chcesz sprzedać mieszkanie, które wymaga remontu? Remonty kosztują, remonty generalne jawią się w perspektywie jako koszmarnie denerwujące wydarzenia. Negatywne wrażenie pogłębia się, gdy mieszkanie nie nadaje się do użytku dopóki nie przeprowadzi się prac renowacyjnych, albo - co gorsza – koszt remontu sięga wartości nieruchomości albo ją przekracza. Z tą drugą możliwością mamy do czynienia szczególnie często w przypadku starszych obiektów, stworzonych przy pomocy przestarzałych technologii w ubiegłym wieku.

Posiadanie mieszkania, albo innej nieruchomości, której stan techniczny wyklucza użytkowanie jest często problemem. Ale rozwiązaniem tego problemu może być Atrium skup nieruchomości, który umożliwi sprzedaż zniszczonego mieszkania i na takie wyjście decyduje się w wiele osób.

Skup mieszkań do remontu – kwestia zniszczeń po pożarze albo powodzi.

Jako firma skupująca mieszkania, których stan techniczny nie pozwala na korzystanie z nieruchomości typu zalania, podtopienia, powodzie i pożary doskonale wiemy, że są to często powody kosztownych remontów, na które właścicieli nieruchomości nie zawsze stać. Dodatkową uciążliwością obok kosztów renowacji jest monitoring prac i bieżące decyzje związane z kierunkiem robót. Przywrócenie stanu technicznego mieszkania stanowi synonim straty środków i czasu, a jeśli w grę wchodzi brak ubezpieczenia, które pokryłoby przynajmniej część kosztów remontu, remont graniczy z niemożliwością.

Część wartości zniszczonego pożarem, zalaniem, albo zwykła dewastacją nieruchomości można odzyskać sprzedając ją, zanim nie będziemy mieć problemu ze sprzedażą zadłużonej nieruchomości. Nasza firma kupuje mieszkania wymagające remontu bez względu na ich stan. Kupujemy też domy z uszkodzonymi dachami i zalanymi piwnicami, budynki grożące zawaleniem oraz obiekty, których jedynym przeznaczeniem będzie rozbiórka.

Kto mi da najlepszą cenę za zniszczone mieszkanie?

Klienci indywidualni rzadko interesują się nieruchomościami obciążonymi koniecznością remontu Podobnie jak właścicielom nieruchomości niezbyt podoba im się perspektywa kosztów prac remontowych jakie trzeba ponieść by móc użytkować taki lokal, dobry stan techniczny zawsze kosztuje. Gruntowny remont to wymiana instalacji, nowe tynki, modernizacja kuchni, nowa łazienka. Wszystko razem wyniesie więcej od zwykłego malowania i wymiany kilku kabli, czy jednej umywalki. Kapitał na realizację prac mają jednak firmy, które zawodowo zajmują się obrotem nieruchomościami, takie jak nasza - zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny nieruchomości.

Chcę sprzedać mieszkanie wymagające remontu, ale czy to bezpieczne?

Rozwój technologii w połączeniu z nieuwagą sprzyja bolesnym przypadkom, stoją jednak za nimi głównie osoby fizyczne działające indywidualnie oraz spółki o wątpliwym umocowaniu prawnym. Nasz zespół inwestycyjny jest firmą znaną na rynku nieruchomości, cenioną przez Klientów za przejrzystość działania, dobre warunki współpracy, najkorzystniejsze wyceny oraz pozytywne relacje z właścicielami nieruchomości, korzystającymi z naszej oferty. Nasza dobra renoma wynika również z dbałości o bezpieczeństwo transakcji na każdym etapie jej przygotowania oraz wypełniania koniecznych formalności. Przyjrzyj się jak wygląda nasz proces sprzedaży nieruchomości do remontu. Jeśli kupno mieszkania przeznaczonego do remontu ma być pokryte gotówką, Klient otrzymuje pieniądze podpisując z nami umowę u notariusza, jeśli zaś preferuje przesył środków na wskazane przez siebie konto, przelew wpływa do 24 godzin od podpisania umowy.

Chcesz spieniężyć nieruchomość wymagającą kosztownego remontu, a nie chcesz tracić czasu? Masz zamiar sprzedać dom, ale nie masz pojęcia jak zredagować ogłoszenie jeśli nieruchomość jest do remontu? Zadzwoń do naszej spółki. Nasz ekspert przeprowadzi wycenę, która jest darmowa i po twojej zgodzie, kupimy Twoją nieruchomość. Pieniądze za lokum otrzymasz w gotówce do ręki, lub przez przelew maksymalnie 24 godziny od sfinalizowania umowy.

Skupujemy nieruchomości w każdym stanie:

Do remontu

Remonty mieszkań wymagają mnóstwo pracy i wkłądu finansoweg, nie każdego na to stać.

Zniszczone

Doprowadzenie do porzadku takich nieruchomości to nowe tynki, wymiana różnego rodzaju instalacji, nowa kuchnia i nowa łazienka.

Po powodzi lub pożarze

Zalania, podtopienia, powodzie i pożary stanowią często powody kosztownych remontów, na które właścicieli nieruchomości nie zawsze stać.

Opinie osób sprzedających nam nieruchomości w róznym stanie:

Również otrzymałam tu szybką i uczciwą pomoc. Moje mieszkanie w ciągu jednego roku zostało zalane i po części strawione przez pożar. O tyle że przy zalaniu było stać mnie na remont, a po żnie posiadałam już takich oszczędności. Znajomy polecił mi skontaktowanie się z tą firmą i sprzedaż mieszkania. Nigdy nie interesowałam się takimi sprawami więc pierwsza myśl była taka, że mieszkanie po pożarze nie nadaje się do remontu. Druga zaś, że zostanę oszukana i dostanę za nie śmiesznie małą sumę. Po spotkaniu z Panią Martą byłam nie tylko zaskoczona, ale i szczęśliwa, że dostanę uczciwą wycenę. Nie zawiodłam się. Oferta, którą przedstawiono mi w ciągu dwóch kolejnych dni była bardzo zadowalająca. Pani Marta pomogła mi też w zebraniu wszystkich niezbędnych dokumentów i umówiła mnie z notariuszem. Podpisałam wszystkie dokumenty w ciągu kilku minut, a pieniądze w ciągu kilku kolejnych były już na moim koncie. Polecam wszystkim.

Agata A.

Mieszkałam w bloku, w którym wybuch pożarł. Nie było mnie stać ani na remont, ani na kupno nowego mieszkania. Kątem mieszkałam u rodziny. Mój partner powiedział mi o firmie, która zajmuje się skupem nieruchomości zadłużonych i z innymi problemami. Skorzystałam z ich oferty i do dziś uważam, że to był świetny pomysł. Moje spalone mieszkanie zostało wycenione spotkałam się z notariuszem i dostałam pieniądze na konto prawie od ręki. Polecam tą firmę każdemu kto myśli, że nie ma już dla niego ratunku. Pozdrawiam również wszystkich pracowników, którzy tak chętnie pomagali mi na każdym etapie formalnym.

Sabina Z.

Tak naprawdę to zawsze marzył mi się dom na wsi. Z czystej ciekawości zadzwoniłem do firmy, żeby zorientować się jak zostanie wyceniony mój dotychczasowy dom. Do głowy by mi nie przyszło, że zostanie wyceniony na takie pieniądze. Mogę spełnić swoje marzenia pozbyć się domu w mieście i zamieszkać na wsi. Dzięki pomocy pracownikom, którzy zorganizowali bardzo szybko wszystkie formalności kupiłem wymarzony domek do remontu. Polecam i pozdrawiam.

Karolina T.

Swojego czasu próbowałem sprzedać nieruchomość na własną rękę. Utrudnieniem było to, że dom był zadłużony. Przez kilka miesięcy przez mój dom przewinęło się dziesiątki ludzi i nic z tego nie wyszło. Straciłem tylko czas i mnóstwo nerwów. O waszej firmie dowiedziałem się przypadkiem od klienta, który oglądał moją nieruchomość. Powiedział, że jest do remontu i że raczej nikt tego nie kupi, chyba że pogonie to w skupie nieruchomości zadłużonych. Zagłębiłem się w ten temat i trafiłem na was. Sprzedałem mieszkanie w ciągu kilku dni, spłaciłem ten nieszczęsny dług i dostałem gotówkę na konto. Gdybym zrobił to od razu zaoszczędził bym sobie wielu problemów. Dlatego Polecam wszystkim, którzy są w podobnej sytuacji jak ja, nie bawcie się sprzedaże na własną rękę. Polecam tą firmę jest uczciwa, rzetelna, a pracownicy mają ogromne doświadczenie w swojej pracy.

Szymon R.

Moim problemem była spalona część domu. Nie było nas stać na jego remont, a jedynym rozwiązaniem była jego sprzedaż. Dzięki doświadczonej pracownicy firmy unikneliśmy prowizji dla biura nieruchomości, opłaty za ogłoszenie a przede wszystkim remontu na który nas nie było stać. Nie musieliśmy też martwić się o formalności ponieważ w rzetelny i szybki sposób zostało to za nas załatwione. Zaoszczędziliśmy w ten sposób większą część gotówki. Polecamy firmę, która ma ogromne doświadczenie w niesieniu pomocy ludziom takim jak my.

Jolanta i Roman T.

Pozdrawiam serdecznie panią Kasię, która bardzo pomogła mi sprzedaży mojego domu, którego po części strawił potop. Myślałam, że już nie ma dla nas ratunku i nie będziemy mieli gdzie mieszkać. Po rozmowie z panią Kasią zaczęłam znów mieć nadzieję na lepsze jutro. Ja dostałam naprawdę uczciwą wycenę i sprzedałam dom, który nadawał się już do kapitalnego remontu. Polecam.

Barbara J.