Skup nieruchomości z długiem i zadłużonych mieszkań | Atrium
X

Skuteczny skup nieruchomości z długiem

Skupujemy zadłużone domy, mieszkania, działki, ziemię, lokale - odkupimy za gotówkę każdy rodzaj nieruchomości z długiem.
Sprzedaż nieruchomości za gotówkę często jest najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji!

Oddłużanie mieszkań

Długi należą statystycznie do najczęstszych i największych problemów społecznych, praktycznie każdy z nas może się znaleźć w sytuacji zadłużenia zbyt dużego, by spłata nieruchomości z długiem była w ogóle możliwa. Taka sytuacja grozi interwencją komornika, zajęciami na poczet długów, licytacją posiadanego mieszkania.

Jak do niej dochodzi? Do najpopularniejszych sposobów finansowania inwestycji budowlanych, czy poważniejszych zakupów są rozmaite produkty finansowe. Część z nich jest dedykowana celom rozwojowym firm, inne zabezpieczeniom inwestycji, a jeszcze inne na zakup sprzętu, narzędzi, działki budowlanej albo spełnienie marzeń i kupno mieszkania. Niestety część planów na przyszłość poczynionych przez Klientów ma błędy w założeniach, albo zostaje zniweczona przez niepomyślne okoliczności i przypadki losu. W takich wypadkach bank, albo inna instytucja finansowa może wypowiedzieć umowę kredytu i zażądać przekazania nieruchomości. Można temu zapobiec poprzez oddłużenie nieruchomości. Możliwości są dwie – można zamieścić gdzieś ogłoszenie „sprzedam mieszkanie z długiem” albo skontaktować się z naszym zespołem prowadzącym skuteczny skup nieruchomości z komornikiem oraz każdym innym rodzajem zadłużenia.

Mieszkanie z długiem na sprzedaż? Odkupimy za gotówkę

Sprzedaż zadłużonej nieruchomości pozwala pozbyć się za jednym zamachem długów i problemów z płynnością finansową. Nie jest łatwo sprzedać nieruchomość z długiem po to by wyjść z zadłużenia, ale często to jedyne wyjście z sytuacji. Nie chodzi też o to, by sprzedać swoje miejsce zamieszkania – osoby zadłużone często posiadają inne nieruchomości, albo udziały w nieruchomościach, na przykład będąc współwłaścicielami działki budowlanej, lub innego kawałka ziemi. Może to być również zrujnowany dom, na którego remont nie ma środków, czy mieszkanie po pożarze na sprzedaż. Dla naszego skutecznego skupu nieruchomości każda nieruchomość ma wartość, nawet zniszczona, zaniedbana, czy zadłużona. A dla większości Klientów jesteśmy jedynym kupcem, który decyduje się na natychmiastową transakcję i od razu płaci gotówką – 100 procent ceny rynkowej nie biorąc żadnej prowizji!

WYPŁATA GOTÓWKI – max 24 godziny

DARMOWA WYCENA – koszt równy zero

100 procent CENY RYNKOWEJ

Sprzedam zadłużone mieszkanie – sprzedam udziały w nieruchomości

Jak wspomnieliśmy powyżej, kupujemy zadłużone nieruchomości oraz naszą specjalizacją jest również skup udziałów w nieruchomościach. Wielu naszych Klientów to współwłaściciele działek budowlanych albo firmy z udziałami w inwestycjach budowlanych. Jeśli nasz Klient jest na przykład wraz z trójką przyjaciół właścicielem hali produkcyjnej, możemy odkupić udziały w nieruchomości. W zależności od udziału procentowego oferujemy kwotę odpowiadającą warunkom rynkowym. Jeśli będzie to równie 25 procent, wówczas przy przykładowej wycenie hali na 500 tys. zł. Klient dostaje 125 tysięcy. Jeśli hala jest obciążona długiem w wysokości 100 tys. zł. Klient dostaje do ręki 25 tysięcy a reszta idzie na spłatę zadłużenia, którą razem z formalnościami bierzemy na siebie. Każda taka operacja jest oczywiście poprzedzona oględzinami nieruchomości, na podstawie których dokonujemy bezpłatnej i do niczego nie zobowiązującej wyceny, którą Klient może zgodnie ze swoim upodobaniem przyjąć, albo odrzucić bez żadnych konsekwencji. Warto w tym miejscu dodać, że nie wymaga się by pozostali udziałowcy wyrażali zgodę na sprzedaż udziałów przez naszego Klienta.

Ile czasu potrzeba na oddłużenie mieszkania?

W przypadku dużych zadłużeń czas gra na niekorzyść dłużnika. Rozumiemy, że im szybciej podpiszemy umowę tym szybciej Klient pozbędzie się długu wraz z krzywdzącym mechanizmem naliczania odsetek i groźbą interwencji komornika. Jeśli chodzi o konkrety proces odkupienia mieszkania z długiem, albo oddłużenia nieruchomości drogą kupna jakiejś innej, bądź udziałów w niej to kwestia kilku dni. Wizytę u notariusza przygotowujemy od momentu akceptacji naszej oferty i naszej wyceny, bierzemy też na siebie przygotowanie stosownych dokumentów.

Chcesz sprzedać nieruchomość z długiem nie tracąc przy tym czasu? Masz zamiar sprzedać dom, ale nie masz czasu dodawać ogłoszenia typu „mieszkanie z długiem na sprzedaż” i czekać na odzew? Zadzwoń do naszej firmy. Nasz ekspert przeprowadzi darmową wycenę i jeśli wyrazisz zgodę, kupimy Twoją nieruchomość. Pieniądze za nią dostaniesz w gotówce natychmiast, lub przez przelew maksymalnie 24 godziny od sfinalizowania umowy.

Rodzaje nieruchomości z długiem, które skupujemy:

Skup zadłużonych mieszkań

Kupujemy mieszkania z długiem

Skup zadłużonych domów

Kupujemy domy z długiem za gotówkę

Skup zadłużonych działek

Kupujemy działki z długiem

Opinie osób, którym pomogliśmy sprzedać nieruchomość z długiem

Moim problemem było mieszkanie z lokatorami. Nie płacili czynszu ani rachunków, przez co mieszkanie było zadłużone. A ja w żaden sposób nie mogłam się ich pozbyć. Myślałam, że niema w tej sytuacji żadnego rozwiązania i będę musiała sprzedać swój dom, żeby spłacić wszystkie długi. Koleżanka poleciła mi firmę skupującą zadłużone mieszkania z lokatorami. Myślałam, że to nie może się udać, jednak podczas rozmowy telefonicznej z Panem Konradem dowiedziałam się, że firma chętnie pomoże mi w rozwiązaniu tego problemu i spłacie zadłużenia. Prawie że od ręki załatwiliśmy formalności, szybkie spotkanie u notariusza i dług został spłacony, a ja pozbyłam się tych ludzi i problemowego mieszkania raz na zawsze.

Klaudia M.

Polecam, najlepsza firma na rynku. Moje mieszkanie było zadłużone i groziła mi eksmisja. Postanowiłem je sprzedać, ale nie znałem się na tych wszystkich kruczkach prawnych. Kiedy spotkałem się z Panem Konradem zostałem szczegółowo poinformowany o formalnościach i zaproponowano mi pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Dwa dni później dostałem wycenę i po zatwierdzeniu umówiono mnie z notariuszem. Dług został natychmiastowo spłacony, a mi przelano na konto pozostałą część pieniędzy. Jednym zdaniem: problem z głowy i dodatkowy zastrzyk gotówki.

Tomasz H.

Ja też polecam firmę z czystym sumieniem. Poszukiwałem firmy skupującej nieruchomości z długiem bardzo długo. Na rynku jest ich wiele, ale tylko nie liczni są uczciwi. Byłem właścicielem nieruchomości, na której ciążył dość spory dług. W każdej chwili mógł je przejąć komornik i zostałbym z niczym. Po rozmowie z pracownicą tej firmy byłem już pewien, że mogę je sprzedać, spłacić dług i zostanie mi jakaś część sumy na inne wydatki. Pani wysłała mi wycenę już na drugi dzień od naszego spotkania, wyjaśniła jakie formalności muszę załatwić i zostałem umówiony z notariuszem. Wszystko poszło bardzo sprawnie.

Adam R.

Długi, długi i jeszcze raz długi. Zapędziliśmy się z mężem w ogromne problemy finansowe. Nawet gdybyśmy sprzedali auto i meble nie wystarczyłoby na spłatę zadłużenia za nasz dom. Oczywiście komornicy nie pozwolili nam zapomnieć o nim choćby przez chwilę. Szukaliśmy pomocy, ale kolejne pożyczki, które nam oferowano nie wchodziły w grę. Znajomi polecili nam ta firmę informując, że zajmuje się ona skupem zadłużonych nieruchomości i to był dla nas jedyny ratunek. Umówiliśmy się spotkanie już następnego dnia. Przedstawiliśmy swój problem i otrzymaliśmy szczegółowe i rzetelne informacje o zawarciu umowy kupna-sprzedaży. Za dwa dni na naszej poczcie pojawiła się wycena, która była dla nas bardzo miłym zaskoczeniem. Zatwierdziliśmy ją i wszczęto załatwienie formalności. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Polecamy, firma numer jeden na rynku.

Anna K.

Korzystałem z usług tej firmy 2 lata temu, kiedy zmarli moi rodzice. Wraz z rodzeństwem odziedziczyliśmy mieszkanie po nich nie muszę nadmieniać, że było zadłużone i w stanie do kapitalnego remontu. Niestety nikt z mojego rodzeństwa nie miał ani chęci ani funduszy na to, żeby je wyremontować. Na dodatek nie było mowy o jego sprzedaży. Oczywiście długi rosły każdego miesiąca i nikt nie był chętny, żeby je spłacić. Ponieważ nie mogliśmy się porozumieć w tej kwestii postanowiłem sprzedać firmie cześć mieszkania która należała do mnie. Dzięki rzetelnym pracownikom wszystkie formalności zostały załatwione w bardzo krótkim czasie ja otrzymałem pieniądze za swoją część. Pozbyłem się długu i innych problemów związanych z zadłużonym mieszkaniem. Teraz to już nie jest mój problem tylko problem mojego opornego rodzeństwa. Polecam skorzystanie z usług tej firmy każdemu kto zostaje postawiony w sytuacji, w której stałem ja osobiście.

Bolesław W.

Ja też pozdrawiam i dziękuję wszystkim pracownikom, którzy tak chętnie i z oddaniem pomogli mi w mojej sprawie. Może krótko to opiszę, mimo że jest to historia jak jedna z wielu. Wiele lat pracowałam za granicą zarobiłam dużo pieniędzy i pozwoliłam sobie na zakup wymarzonego domu. Po kilku latach tego szczęścia rozstałam się z mężem zachorowałam na tyle poważnie, że nie mogłam już pracować i zostałam z ogromnym domem zupełnie sama. I to był pierwszy krok do ogromnego zadłużenia, które wisiało nade mną kilka lat. Wymarzony dom stał się więzieniem pełnym problemów. Martwiłam się, że po mojej śmierci cały dług przejdzie na moje dzieci i będą go spłacać przez wiele lat. Z pomocą przyszła mi córka, która usłyszała o tej firmie zajmującej się skupem zadłużonych nieruchomości. Na początku nie byłam przekonana czy nie zostanę oszukana i nie wpadnę w jeszcze większe problemy. Postanowiłyśmy zadzwonić i zapoznać się z ofertą. Kobieta, która zajęła się naszą sprawą zaproponowała nam że wyśle mam wycenę domu i wtedy po konsultacji z całą rodziną podejmiemy decyzję. Kiedy przyszła wycenę byliśmy zadowoleni, ponieważ kwota ta pozwoliłaby na spłatę całego ogromnego zadłużenia, a dodatkowo pokaźna sumka wpłynęłaby na nasze konto. Do dziś jestem bardzo wdzięczna za pomoc mogę żyć spokojnie po prostu żyć.

Katarzyna B.

Ale tu dużo ludzi zadowolonych z usług tej firmy. Ja też korzystałam i polecam. Myślę, że każdy w tych czasach ma zadłużenie mniejsze lub większe, nie płaci czynszu bieżących rachunków czy podatku. Niestety takie czasy nastały. Całe życie bardzo ciężko pracowaliśmy razem z mężem. Najwyraźniej nie na tyle ciężko żeby jeszcze odłożyć jakieś pieniądze. Kiedy straciliśmy pracę nie mieliśmy żadnych oszczędności, a rachunki i opłaty za mieszkanie były coraz wyższe. Przy trójce dzieci w wieku szkolnym trzeba wybrać co jest ważniejsze jedzenie czy opłaty. Nasza sytuacja naprawdę była bardzo zła. Mieliśmy możliwość przeprowadzić się do mojej mamy jednak to nie rozwiązywało naszej sytuacji. Mieszkanie było do remontu więc sprzedalibyśmy je za grosze a do tego zadłużenie było naprawdę wysokie. Braliśmy pod uwagę wszelkie rozwiązanie i szukaliśmy pomocy wszędzie. To mąż trafił na stronę tej firmy jednak nie oczekiwaliśmy zbyt wiele. Zależało nam tylko na tym, żeby spłacić zadłużenie w całości i żeby o nim zapomnieć. Pan Konrad, który zajmował się naszą sprawą jest bardzo rzetelnym i doświadczonym człowiekiem. Ma w sobie ogromne pokłady empatii. Wycenił nasze mieszkanie uczciwie pomógł załatwić formalności umówił nas z notariuszem, a w ciągu kilku dni było już po wszystkim. Dług został spłacony mieszkanie sprzedane a my z czystym kontem i czystym sumieniem i małą sumą na koncie wprowadziliśmy się do mojej mamy. Jednym słowem zaczęliśmy od nowa. Również polecamy.

Państwo F.

Gorąco polecam. Firma jest rzetelna a jej pracownicy posiadają ogromne doświadczenie jednym słowem wiedzą co robią. Żadne nawet najcięższe przypadki nie są dla nich straszne. Dzięki swojemu zaangażowaniu i oddaniu potrafią zdziałać cuda. Mój przypadek nie różni się od waszych, moje mieszkanie było naprawdę bardzo zadłużone przez moją mamę. Okazało się, że latami Nie płaciła czynszu co było dla nas bardzo dużym zaskoczeniem. Ponieważ potrzebowała już naszej pomocy postanowiliśmy sprzedać mieszkanie wraz z długiem a mamę zabrać do siebie. Po skontaktowaniu się z pracownikami firmy nie trzeba było im niczego dwa razy tłumaczyć. Od razu wiedzieli co trzeba robić i jak to załatwić. Wspólnie dopełniliśmy wszystkich formalności w ciągu kilku dni mieliśmy już spotkanie z notariuszem. Takim oto sposobem dług został spłacony mieszkanie sprzedane Czemu mogliśmy na spokojnie zająć się schorowaną mamą.

Stella A.

Ja osobiście muszę powiedzieć, że nie miałam zielonego pojęcia, że istnieją takie firmy, które zajmują się skupem nieruchomości z długiem. Dowiedziałam się o takiej firmie całkiem przypadkiem od koleżanki, której podczas picia kawki żaliłam się, że mam spore długi. Byłam bardzo zaskoczona, ale miałam też ogromną nadzieję, że pomogą i mi. Znalazłam wasz numer telefonu na internecie i skontaktowałam się z panią Asią. Kobieta o wielkim sercu która automatycznie przyjęła moją sprawę wyjaśniła wszystko od a do z. Po prostu pełen profesjonalizm. Nike dość, że dała mi nadzieję powiedziała, że wszystko da się załatwić, że kupią ode mnie zadłużone mieszkanie to jeszcze zaoferowała pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Wspólnymi siłami załatwiliśmy wszystko co jest potrzebne i umówiono mnie na spotkanie z notariuszem, u którego byłam tylko kilka minut w celu złożenia jednego podpisu. Dług został spłacony a ja dostałam resztę pieniędzy od ręki. Super, bardzo polecam firma jest rzetelna uczciwa i posiada ogromne doświadczenie.

Hanna H.

Typy zadłużonych nieruchomości, które skupujemy:

  • mieszkania
  • domy
  • lokale
  • garaże
  • hotele
  • pensjonaty
  • działki
  • ziemię