Skup udziałów w nieruchomościach cała Polska | Atrium
X

Skup udziałów w nieruchomościach

Mieszkania zaniedbane, hale do remontu, lokale i przestrzeni użytkowe, udziały spadkowe - Cała Polska, gotówka od ręki

Pomoc dla współwłaścicieli nieruchomości

Jak działają firmy skupujące udziały w nieruchomościach? Do najczęstszych przypadków wejścia w posiadanie udziału w jakiejś nieruchomości jest postępowanie spadkowe. Wielu klientów dziedziczy wraz z krewnymi albo przyjaciółmi udziały w ziemi, halach produkcyjnych, budynkach mieszkalnych, albo pojedynczego mieszkania. Udziały w nieruchomości to jednak nie zawsze zyski, lub profity wynikające z charakteru nieruchomości, albo prowadzonej dzięki niej działalności gospodarczej. To także obowiązki – przede wszystkim partycypacja w kosztach utrzymania obiektu, takich jak okresowe remonty i podatek od nieruchomości. Sprzedaż udziału w nieruchomości jest wówczas dobrym rozwiązaniem. Klient zyskuje gotówkę i wolność decyzyjną, a nasza firma jako ekspert w dziedzinie rynku nieruchomości bierze na siebie pomoc w administrowaniu obiektem, którego udziały wykupi.

Najkorzystniejszy wykup udziałów, błyskawiczna gotówka za udziały spadkowe, najlepsze wyceny

Jeśli jedna nieruchomość ma kilku współwłaścicieli, administracja nią wiąże się z problemami, szczególnie wówczas gdy każdy kolejny udziałowiec ma własną wizję jej wykorzystania, strategii zarządzania, podziału kosztów utrzymania i tym podobnych. Pozostali właściciele nie zawsze są zgodni, a w efekcie budynek, lub lokal pozostają puste, niewykorzystane i niszczeją. Nasza propozycja skupu udziałów w nieruchomościach za gotówkę bywa korzystnym rozwiązaniem takiej sytuacji. Klient nie musi się martwić kosztami jakie pochłaniają jego udziały, a mogą to być udziały w nieruchomościach takich jak grunty, działki, obiekty użytkowe, mieszkania. Skup udziałów w nieruchomościach za gotówkę obejmuje wszelkie rodzaje nieruchomości.

Kupno udziałów w nieruchomości – najkorzystniejsze warunki

Błyskawiczna gotówka na rękę w ciągu 24 godzin to nie jedyny powód dla którego decyzja o sprzedaży udziałów w nieruchomości jest korzystna. Dla wielu Klientów dodatkową korzyścią jest czas oszczędzony na konieczności zarządzania nieruchomością i likwidacja kosztów administrowania nią. Jak we wszystkich dziedzinach działalności naszej firmy transakcję skupu udziałów w nieruchomościach poprzedza spotkanie z naszym przedstawicielem i wycena. Odwiedzenie nieruchomości, w której Klient dysponuje udziałami jest niezbędne do zaoferowania najkorzystniejszej ceny w specjalnie przygotowanej ofercie na skup udziałów w nieruchomościach ze wskazaniem na lokal. W przypadku jej akceptacji spotykamy się w kancelarii by podpisać umowę o sprzedaży udziałów. W chwili podpisania tego aktu notarialnego wypłacamy umówioną sumę w gotówce, albo przelewamy na wskazane przez Klienta konto w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skup udziałów spadkowych jako likwidacja uciążliwych kłopotów

Jeśli chodzi o udziały w nieruchomości nabyte przez Klienta drogą postępowania spadkowego, często stanowią one swoisty problem. Relacje rodzinne nie zawsze układają się idealnie, a jeśli wśród krewnych są konflikty, to wspólnota majątkowa kilku osób na jednej nieruchomości zwykle tylko je pogłębia. Przyszłość odziedziczonej działki, czy domu oraz koszty ich utrzymania to kolejny problem. Można go jednak rozwiązań odsprzedając z zyskiem swoje udziały. Od wielu lat z powodzeniem skupujemy udziały w nieruchomościach. Dla wielu osób spokój jest ważniejszy od wątpliwych korzyści związanych z przyszłością nieruchomości, która być może nigdy nikomu się nie przyda. Dodatkiem do dobrego nastroju jest najkorzystniejsza cena rynkowa, jaką możemy zaoferować za sprzedaż udziałów w nieruchomości.

Nieruchomości w złym stanie technicznym – skup udziałów

Niektóre obiekty budowlane, szczególnie te wybudowane w poprzedniej epoce przy pomocy dawno przestarzałych technologii wymagają kosztownych i częstych remontów. Zdarza się, że generalne odnowienie mieszkania, lub domu przewyższy swoim kosztem wartość nieruchomości. Sytuacja wydaje się beznadziejna, ale taką nieruchomość można sprzedać, albo przeznaczyć na sprzedaż udziały w nieruchomości. Należność za transakcję wypłacamy od ręki gotówką, a wszystkie formalności przeprowadzimy w bardzo krótkim czasie. Oprócz nieruchomości wymagających remontu prowadzimy również skup nieruchomości po pożarze i zalaniu, na przykład w wyniku powodzi, a nawet podtopienia. Nasz zespół prowadzi także skup nieruchomości z trudną sytuacją prawną oraz skup nieruchomości z długiem wobec banków, osób prywatnych i firm.

Skup udziałów w nieruchomości zadłużonej

Obok konieczności remontu i wymogu respektowania zdania współwłaścicieli kolejnym problemem który można rozwiązać poprzez sprzedaż swoich udziałów w nieruchomości jest jej zadłużenie. Spłata długu i formalności wymagane do zdjęcia hipoteki odstraszają potencjalnych kupców – zwykle wolą poszukać czegoś innego pozbawionego obciążenia. W takiej sytuacji nie jest prosta sprzedaż zadłużonego mieszkania. Nasza zespół jednak ma doświadczenie w postępowaniu w podobnych sytuacjach, dlatego integralną częścią naszej oferty jest skup udziałów w zadłużonych nieruchomościach. Nabywając udziały należące do naszego Klienta zobowiązujemy się do spłaty zadłużenia, a różnica między wartością sprzedaży a wartością długu jest wypłacana w gotówce już po podpisaniu umowy. Z naszej propozycji korzystają osoby prywatne oraz firmy z udziałami w nieruchomościach na terenie całego kraju, w ten sposób zasada naszej firmy, by płacić 100 procent aktualnej ceny rynkowej bez pobierania prowizji przynosi najlepsze efekty.

Masz ochotę sprzedać udziały nieruchomości oraz nie chcesz marnować czasu? Masz zamiar sprzedać udziały domu, albo chcesz się dowiedzieć na jakim portalu najtrafniej dać swoje ogłoszenie „sprzedam część udziałów mieszkania”? Zadzwoń do nas. Nasi eksperci przeprowadzą darmową wycenę i jeśli wyrazisz aprobatę, kupimy część udziałów Twojej nieruchomości. Należność za udziały dostaniesz w gotówce od razu, albo przez przelew bankowy w czasie 24 godzin od sfinalizowania umowy.

Kupujemy udziały w następujących nieruchomościach:

Wykup udziałów - mieszkania

Kupujemy część udziałów mieszkania

Wykup udziałów - domy

Kupujemy część udziałów domu

Wykup udziałów - działki

Kupujemy część udziałów działki

Opinie osób, którym pomogliśmy sprzedać część udziałów nieruchomości:

Polecamy, polecamy, polecamy. Nasza sytuacja wydawała się bez wyjścia. Mój mąż był jednym z trzech właścicieli zadłużonej nieruchomości. Jedynym najlepszym dla nas rozwiązaniem była jej sprzedaż, jednak pozostała dwójka się nie zgadzała. Po kontakcie z tą firmą dowiedzieliśmy się, że nie jest to problemem i chętnie ją od nas odkupią. Sprzedaliśmy swój udział w tej nieruchomości, dostaliśmy sporą gotówke, a problem który był dla nas bardzo stresujący po prostu zniknął. Dziękujemy pracownikom, którzy wspierali nas przez cały proces sprzedaży i załatwili wszystkie formalności.

Łucja P.

Razem z siostrą dostałyśmy mieszkanie w spadku, było zadłużone. Problem polegał na tym, że ja chciałam je sprzedać a siostra spłacić dług i wyremontować pod wynajem. Nie było też mowy o odkupieniu ode mnie mojej części. Koleżanka poleciła mi tą firmę, skontaktowałam się telefonicznie i zostałam mile zaskoczona. Pracownicy firmy z ogromnym doświadczeniem, rzetelni i uczciwi. W ciągu kilku dni zostałam wezwana do notariusza w celu załatwienia formalności. Sprzedałam swoje udziały w zadłużonej nieruchomości i dostałam gotówkę na konto. Polecam.

Anna K.

Korzystałam z usług tej firmy i wszystko było ok. Otrzymałam rzetelną pomoc na każdym etapie załatwienia tej nie przyjemnej sprawy. Moja historia jest dość skomplikowana, jednak pracownicy firmy z uśmiechem zapewnili mnie, że pomogą ją rozwiązać. Fajnie jest wiedzieć, że można liczyć na takich pomocnych ludzi. Nie trzeba się prosić o pomoc, pracownicy mają w sobie ogromną ilość empatii i nie traktują człowieka jak maszynki do zarabiania pieniędzy.

Alicja E.

Firma jest nie tylko szybka, ale przede wszystkim działa bardzo skutecznie. Pomogli mi w załatwieniu wszystkich formalności. Nie musiałam się stresować i wydawać dodatkowych pieniędzy na radców prawnych ani na innych takich urzędników. Wystarczyło tylko kilka rozmów telefonicznych, a pracownicy bardzo szybko rozwiali wszystkie moje wątpliwości. Poleciłam ją mojej siostrze, która też była bardzo zadowolona z waszych usług.

Oliwia Z.

Ja również miałem dużo problemów. Byłem współwłaścicielem firmy, którą chciał przejąć komornik. Mój wspólnik nie chciał słyszeć o sprzedaży biznesu, mimo że szliśmy na dno. Postanowiłem sprzedać swoje udziały w firmie spłacić swoją część zadłużenia i odciąć się od tego wszystkiego raz na zawsze. Negocjacje z firmą zajmującą się skupem zadłużonych nieruchomości nie ciągnęła się w nieskończoność. Bardzo szybko doszliśmy do wspólnego porozumienia i podjęliśmy decyzję korzystną dla obu stron. że tak powiem tego pamiętnego dnia, oczywiście szczęśliwego dla mnie załatwiłem osobiście wszystkie formalności związane z tą transakcją, spotkałem się z notariuszem podpisałam przy nim wszystkie dokumenty spłacono mój dług i cieszę się zarobionymi pieniędzmi. Bardzo chcę podziękować wszystkim pracownikom firmy którzy włożyli mnóstwo energii i czasu, aby pomyślne załatwienie moje sprawy było możliwe. Z czystym sumieniem polecam.

Ksawery Z.

Wszystko przebiegło pomyślnie. Również polecam sama została załatwiona nie tylko szybko, ale i profesjonalnie. W ciągu kilku dni dostałam wycenę, spotkałam się z notariuszem, dostałam pieniądze na konto. Każdy kto ma problemy finansowe powinien skorzystać z usług tej firmy polecam jeszcze raz polecam.

Jagoda E.

Osobiście korzystałam z usług tej firmy wiele lat temu, gdy tylko pojawiła się na rynku. Już wtedy pracownicy posiadali ogromne doświadczenie odpowiadali na moje pytania wyczerpująco i pomagali w załatwieniu wszystkich formalności. Kilka lat później korzystałam z jej usług po raz kolejny i znów się nie zawiodłam. Firma jest uczciwa i ma naprawdę ogromne doświadczenie, specjalizuje się w wielu trudnych sprawach. Dziś mogę szczerze powiedzieć, że polecam tą firmę każdemu swojemu znajomemu i każdej obcej osobie. Jest to firma rzetelna od samego początku traktująca ludzi z szacunkiem oraz podchodząca do każdej sprawy indywidualnie. Każde załatwienie przez nich sprawy odbywa się profesjonalnie rzetelnie a przede wszystkim szybko. Ja również Polecam tą firmę.

Ewelina T.

W tej firmie pracują naprawdę wspaniali eksperci. Współpraca z nimi jest na wysokim poziomie, dostałam bardzo dużo pomocnych porad na każdym etapie sprzedaży. Jestem na tak. Będę z czystym sumieniem polecać waszą firmę mojej rodzinie i wszystkim znajomym, bo wiem, że warto nawiązać z wami współpracę. Jestem bardzo zadowolona. Wycenę dostałam szybko, a i ona okazała się bardzo zadowalająca. Gdybym musiała lub miała taką potrzebę na pewno jeszcze raz skorzystałabym z waszej oferty.

Paulina F.

Takiej współpracy się spodziewałem, szybko konkretnie i fachowo. Nikt mnie nie oceniał nikt nie zadawał zbędnych pytań. Dostałem szczegółowe odpowiedzi na każde pytanie, które zadałem. Obsługa na wysokim poziomie, a ja dziś mogę patrzeć w przyszłość nie zamykając oczu.

Hubert M.

Typy nieruchomości, których skupujemy udziały:

  • mieszkania
  • domy
  • lokale
  • garaże
  • hotele
  • pensjonaty
  • działki
  • ziemię