Skup nieruchomości z kredytem - skup zadłużonych mieszkań | Atrium
X

Skup nieruchomości z kredytem

Pomoc prawna w sprzedaży zadłużonych mieszkań. Szybkie transakcje, dyskrecja, bezpieczeństwo.

Skup mieszkań z długiem

Skupujemy nieruchomości z długiem w czasach gdy wiele osób realizuje swoje marzenia dzięki skorzystaniu z oferty kredytowej któregoś z banków. Rynek produktów finansowych umożliwia stabilizację i urzeczywistnianie życiowych planów, jednak nie zawsze okoliczności są tak dogodne jak w dniu podpisania umowy kredytowej. Zdarza się, że zmiany sytuacji mogą przeszkodzić w spłacie zobowiązań, najczęściej chodzi o niepomyślne zbiegi okoliczności takie jak utrata pracy, utrata zdrowia najbliższego członka rodziny, zmiany na rynku pracy, wypadki. Jeśli te wydarzenia prowadzą do kłopotów finansowych, bank może wypowiedzieć umowę kredytową, może też dojść do zlicytowania nieruchomości. Skupujemy każdy rodzaj nieruchomości. Szansą może być wówczas sprzedaż mieszkania z kredytem, nasz zespół inwestycyjny umożliwia skorzystanie z niej praktycznie „od ręki”.

Na jakiej zasadzie skupujemy mieszkania obciążone kredytem?

Operacja zaciągnięcia kredytu pod zastaw mieszkania, czy domu należy do stałej oferty wszystkich banków – instytucje finansowe oferują spore ilości środków z niskim oprocentowaniem wskazując nieruchomość Klienta jako zabezpieczenie swoich interesów. W przypadku problemów ze spłatą zobowiązania, bank może stać się nowym właścicielem obciążonej kredytem nieruchomości. Dzieje się tak po sprawie sądowej, prawo stoi po stronie wierzyciela. Szansą jednak jest sprzedaż mieszkania, ale na rynku nieruchomości najbardziej opłaci się współpraca z naszą firmą ponieważ w profesjonalny i bezpieczny sposób zajmujemy się skupem nieruchomości z kredytem.

Oferujemy kompleksową pomoc w momencie gdy nie wiesz jak sprzedać zadłużone mieszkanie. Załatwiamy podobne sprawy na terenie całego kraju.

Ile można zarobić decydując się na sprzedaż mieszkania z kredytem?

To oczywiste, że Klient jest zainteresowany jak największym zyskiem – doskonale to rozumiemy, dlatego nasza oferta skupu mieszkań z kredytem należy na rynku nieruchomości dla najbardziej korzystnych. Suma oferowana za daną nieruchomość zależy od wyceny. Dokonuje jej nasz specjalista. Proces skupu nieruchomości jest bardzo prosty. Wycena jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje – można ją zamówić na przykład po to, by się zorientować w trendach rynkowych. Co nasz ekspert bierze pod uwagę przeprowadzając wycenę?

Liczy się rodzaj nieruchomości i jej wielkość, stan techniczny i zdatność do zamieszkania, technologia budowlana i wielkość zadłużenia nieruchomości. Sporządzona wycena uwzględnia potrącenie długu wobec banku – długu, który trzeba przecież spłacić. Jeśli na przykład wolno stojący dom jest obciążony 300-tysięcznym kredytem, a nasz specjalista wyceni nieruchomość na 350 tysięcy, spłacamy kredyt za właściciela i przekazujemy mu 50 tysięcy. Dług przestaje istnieć, znika wizja najścia przez komornika, nowy rozdział w życiu rozpoczyna się od czystej karty.

Sprzedam mieszkanie z kredytem, ale czy to jest legalne?

Skup nieruchomości z kredytem w Polsce jest całkowicie bezpieczny, a wszystkie formy skupu mieszkań z naszej oferty są całkowicie legalne i zawsze zgodne z aktualną literą prawa. Dzięki naszej współpracy z szeregiem kancelarii prawnych każdy może sprzedać mieszkanie z kredytem i odzyskać płynność finansową. Podejmujemy się spraw nie tylko kredytów hipotecznych, ale również gotówkowych i mieszkaniowych. Oprócz tego zajmujemy się skupem nieruchomości z pożyczkami zaciągniętymi u osób prywatnych i kredytami konsumenckimi w prywatnych firmach pożyczkowych. Gwarantujemy pełną ochronę interesu naszych Klientów dzięki umieszczanym w akcie notarialnym zapisie, że zobowiązujemy się do spłaty całego zadłużenia.

Typy nieruchomości z kredytem, które skupujemy:

Skup mieszkań z kredytem

Kupujemy mieszkania obciążone kredytem w całym kraju

Skup domów z kredytem

Kupujemy domy obciążone każdego rodzaju zadłużeniem za gotówkę

Skup działek z kredytem

Kupujemy wszystkie rodzaje zadłużonych nieruchomości w tym działki

Opinie osób które zostały obsłużone przez nasz skup nieruchomości

Pracownicy firmy bardzo uprzejmi i z profesjonalnym podejściem do klientów. Posiadają ogromne doświadczenie w skupie zadłużonych nieruchomości o czym mieliśmy się okazję przekonać. Po przedstawieniu naszych problemów, pracownica wyjaśniła nam szczegóły transakcji i w ciągu dwóch dni wstawiliśmy się u notariusza. Nie musieliśmy wypełniać stosu dokumentów bo firma sama się tym zajmuje. Dzięki fachowej pomocy sprzedaliśmy mieszkanie, pozbyliśmy się długu i zostało nam trochę pieniędzy na przyjemności.

Barbara C.

Polecam powyższą firmę! Mimo strachu i wielu wątpliwości została nam udzielona fachowa i szybka pomoc. Pan Konrad pomógł nam w załatwieniu wszelkich formalności i mogliśmy odetchnąć z ulgą. Zadłużona nieruchomość została szybko sprzedana i co najważniejsze pozbyliśmy się ogromnego długu, który na nas wisiał od wielu lat.

Krzysztof B.

Doświadczeni pracownicy skupu nieruchomości Atrium w szybki sposób ukierunkowali nas na odpowiednią drogę i pomogli nam zrozumieć, że jest dla nas ratunek poprzez sprzedanie zadłużonego mieszkania. Dzięki fachowej pomocy dziś możemy cieszyć się życiem i nie martwić się, że nasz dług każdego miesiąca wzrasta o kilkaset złotych.

Wiesława S.

Osobiście skorzystałem z usług firmy. Sprzedałam zadłużony dom i od kilku lat nie jestem już niczyim dłużnikiem. Firmę poleciłem swoim znajomym, którzy również otrzymali fachową pomoc i są równie mocno zadowoleni z pozbycia się długów. Wszyscy pozdrawiamy całą doświadczoną kadrę!

Magdalena Z.

Moje mieszkanie zostało doszczętnie zalane. Chciałem jak najszybciej pozbyć się tego problemu, a na remont nie miałem pieniędzy. Po konsultacji telefonicznej, pracownik okazał mi bardzo dużo zrozumienia i poinformował, że chętnie skupują mieszkania z problemami nie tylko finansowymi. Było to dla mnie idealne rozwiązanie, a jeszcze bardziej ucieszyłem się kiedy powiedział, że osobiście zajmie się formalnościami. Po dwóch dniach otrzymałem telefon, że mam wstawić się u notariusza w celu dopełnienia formalności. Tego samego dnia otrzymałem gotówkę do ręki. Polecam usługi tej firmy!

Patryk G.

Spotkała nas ogromna tragedia. Nasze mieszkanie zostało w większej części zniszczone w skutek pożaru. Zrezygnowani zadzwoniliśmy do firmy mając ogromną nadzieję, że zostanie udzielona nam jakakolwiek pomoc. Nie zawiedliśmy się! Czekaliśmy jeden dzień na wycenę naszego spalonego mieszkania, zwłaszcza że było obciążone kredytem. Cena jaką nam zaproponowano była bardzo dobra, a wszystkie formalności zostały załatwione w dwa dni. Teraz oboje z mężem gorąco polecamy tą firmę wszystkim, którzy zostali dotknięci katastrofą i myślą, że niema już dla nich ratunku. Pracownicy są doświadczeni i rzetelni a ponad znajdują rozwiązanie “od ręki”.

Państwo C.

Super ludzie i profesjonalna usługa. Nasze zadłuzone mieszkanie już w jednej ręce było u komornika. Firma po konsultacji telefonicznej w ciągu trzech dni wyceniła nasze mieszkanie i załatwiła wszelkie formalności z tym związane. Wstawiliśmy się u notariusza podpisać dokumenty, dług został spłacony a my otrzymaliśmy jeszcze większą gotówkę. Polecamy..

Katarzyna F.

Nieruchomości z kredytem, które skupujemy:

  • mieszkania
  • domy
  • lokale
  • garaże
  • hotele
  • pensjonaty
  • działki
  • ziemię