Skuteczny skup mieszkań z lokatorem Cała Polska | Atrium
X

Skup mieszkań z lokatorem

Skupujemy mieszkania oraz każdy rodzaj nieruchomości z lokatorem. Kupno nieruchomości za gotówkę w całej Polsce.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem

Choć w potocznym rozumieniu obrotu nieruchomościami taka operacja jak sprzedaż mieszkania z lokatorem wydaje się nie funkcjonować, a sama sprawa wygląda na trudną do zrealizowania. Wbrew pozorom podobne operacje realizuje się w Polsce dość często, lub mówiąc inaczej skup nieruchomości z lokatorem to normalna praktyka. Często chodzi o sytuację, w której nasz Klient dziedziczy dom z mieszkaniami przeznaczonymi do wynajmu. Nie zawsze są możliwości by zarządzać takim obiektem, można go więc po prostu sprzedać. Nasza propozycja, czyli w tym wypadku wykup mieszkania z lokatorem jest dedykowana wszystkim, którzy zrządzeniem losu weszli w posiadanie nieruchomości z zajętymi lokalami. Jeśli nie da się rozwiązać umów o wynajem, mieszkania można sprzedać razem z lokatorami. Oczywiście, wszystko zgodnie z obowiązującym prawem.

Nieruchomości z lokatorami – skupujemy za gotówkę

Proponowana przez nas operacja nie różni się od transakcji kupna firmy razem z jej pracownikami. Nowi właściciele mogą dowolnie dysponować swoją własnością i pozostawić pracowników na dotychczasowych stanowiskach, może też skorzystać z dogodnej sposobności negocjacji warunków zatrudnienia i treści umów. W przypadku nieruchomości mówimy oczywiście o umowach najmu, cenach odstępnego i czasu trwania poszczególnych umów. Na sprzedaż nieruchomości z lokatorami można się zdecydować w każdej chwili, nie tylko gdy potrzebuje się błyskawicznej gotówki od ręki zgodnej z cenami rynkowymi ale także gdy stan zdrowia nie pozwala na dalsze zajmowanie się sprawami nieruchomości, lub z innych powodów.

Skupujemy nieruchomości z lokatorami – na terenie całego kraju

Nasza oferta skupu mieszkań z lokatorami niejednokrotnie okazuje się swoistą formą pomocy. Wiele osób dziedziczy budynki z lokalami na wynajem, ale lokatorzy po prostu nie zgadzają się na opuszczenie mieszkań. Właściciel takiej nieruchomości, nieprzygotowany do sytuacji musi później znosić dzikich lokatorów, którzy potrafią pozostać na miejscu pomimo rozwiązania umowy najmu, sama nieruchomość zaś traci na wartości i generuje koszty. Rozwiązaniem może być sprzedaż nieruchomości razem z lokatorami. Dokonuje się jej w kancelarii notarialnej między stronami jakimi są właściciel nieruchomości oraz firma kupująca mieszkania z lokatorem, czyli nasz zespół inwestycyjny.

Sprzedam mieszkania z lokatorem – czy to jest legalne?

Każda operacja dokonywana przez naszą firmę jest legalna i zgodna z obowiązującymi przepisami. Jak każda firma dysponujemy kapitałem przeznaczonym do realizowania ryzykownych transakcji jak kupno nieruchomości z lokatorem, często zdarza się że oceniając ryzyko związane z organizacją wyprowadzek lokatorów możemy zaproponować nieco niższą od spodziewanej cenę, jednak zawsze będzie ona korzystniejsza od proponowanej przez inne firmy, organizujące skup nieruchomości z lokatorami.

Chcesz sprzedać nieruchomość z lokatorem nie marnując przy tym czasu? Masz zamiar sprzedać dom, ale nie wiesz jak zredagować ogłoszenie jeśli nieruchomość jest z lokatorem? Zadzwoń do naszej firmy. Nasz ekspert przeprowadzi bezkosztową wycenę i jeśli się zgodzisz, kupimy Twoją nieruchomość. Należność za lokum otrzymasz w gotówce do ręki, lub przez przelew maksymalnie 24 godziny od sfinalizowania umowy.

Rodzaje nieruchomości z lokatorem, które skupujemy:

Skup mieszkań z lokatorem

Kupujemy mieszkania z lokatorami

Skup domów z lokatorem

Kupujemy domy z lokatorami za gotówkę

Skup działek z lokatorami

Kupujemy działki z lokatorami

Opinie osób, którym pomogliśmy sprzedać nieruchomość z lokatorem:

Ja również miałam problem z mieszkaniem z lokatorami. Miałam pod opieką mieszkanie wraz z ludźmi, jednak kiedy poważnie zachorowałam było to dla mnie obciążeniem a dodatkowo potrzebowałam pieniędzy. Pracownicy firmy w ciągu kilku dni wycenili mieszkanie i zorganizowali spotkanie u notariusza. Dzięki nim mogłam skupić się na swoim zdrowiu, a zdobyte finanse bardzo przydały się podczas leczenia. Pozdrawiam wszystkich pracowników i dziękuję jeszcze raz.

Agata A.

Przez bardzo długi czas poszukiwałam sprawdzonej firmy, która ma doświadczenie w skupie nieruchomości z lokatorem. Koleżanka poleciłam mi tą firmę i poradziła konsultację telefoniczną. Pani która mnie obsługiwała była bardzo pomocna i cierpliwie oraz szczegółowo odpowiadała na moją długą listę pytań. Mogłam liczyć na darmową wycenę mieszkania i zgodnie z obietnicą dostałam ją już dwa dni później. Cena była bardzo zadowalająca. Następnym krokiem było załatwienie formalności, przy czym firma załatwiła je w moim imieniu. Wystarczyło tylko podjechać do notariusza, podpisać dokumenty i cieszyć się z niemałej sumy pieniędzy. Szczerze polecam tą firmę, ponieważ jest bardzo uczciwa.

Łucja P.

Moim problemem było mieszkanie, które dostałem w spadku. Jednak sytuacja była na tyle skomplikowana, że mieszkała tam rodzina, której w żaden sposób nie mogłam się pozbyć. Sytuacja była o tyle tragiczniejsza, że nie płacili czynszu i zostało ono zadłużone. Postanowiłam skontaktować się z firmą zajmującą się skupem nieruchomości z lokatorem. Przeszukując internet znalazłam ogłoszenie tej firmy i przeczytałam wszystkie polecające opinie. Pomyślałam, że to jest moja szansa. Skontaktowałam się z pracownikiem firmy telefonicznie i przedstawiłam sytuację. Uzyskałam rzetelne odpowiedzi na wszystkie moje pytania oraz wycenę mieszkania. Oferta była bardzo zadowalająca więc zgodziłam się bez wahania. Zaoferowano mi też pomoc przy załatwieniu formalności i wsparcie podczas wizyty u notariusza. Sprzedałam mieszkanie z uciążliwymi lokatorami, dług został spłacony, a ja otrzymałam większą gotówkę do ręki.

Maja G.

Polecam, firma jest uczciwa i rzetelna, a pracownicy mają ogromne doświadczenie w skupie nieruchomości z dożywociem. Osobiście posiadałem dwa mieszkania, które chciałem sprzedać jednak lokatorzy, którzy w nich mieszkali mieli w umowie dożywocie i uważałem, że jest to dla mnie wielki znak stop. Okazało się jednak, że z czystym sumieniem mogę sprzedać je razem z lokatorami. Otrzymałem pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów i umówiono mnie do notariusza. Nie musiałem martwić się o ludzi tam mieszkających, a gotówka bardzo mi się przydała.

Dawid F.

Ja też polecam to bardzo rzetelna firma. Dostałam w spadku mieszkanie, w którym tak zwaną "dożywotkę" miał mój daleki wujek. Ponieważ miał już swoje lata ciągle stwarzał problemy. Nie chciał mieszkać z opiekunką, a sam sobie nie radził. Takim sposobem zalewał mieszkanie nawet raz w miesiącu. Postanowiłam sprzedać to zadłużone mieszkanie wraz z lokatorem. Rzetelni pracownicy tej firmy bardzo mi pomogli i załatwili za mnie wszystkie formalności. W ciągu kilku dni wstawiłam się u notariusza i złożyłam jeden podpis. Bardzo, bardzo polecam tą firmę. Pomaga wszystkim ludziom w potrzebie.

Matylda M.

Ja byłam właścicielką nieruchomości z lokatorem. Kontaktowałam się z kilkoma firmami działającymi na rynku, jednak muszę szczerze powiedzieć, że obiecywali mi złote góry i przeciągali wszystko do nawet kilku miesięcy. Kiedy skontaktowałam się z tą firmą poleconą zresztą przez mojego znajomego prawnika decyzja była natychmiastowa nikt mnie nie zwodził i poinformowano mnie, że dostanę wycenę na maila. Podejście jest bardzo profesjonalne procedury przejrzyste, a wszystko trwało tylko kilka dni. Warto jest więc poszukać wiarygodnej firmy i nie dać się ograbić pierwszej lepszej z internetu. Polecam was każdemu.

Milena L.

Wiele osób chcąc sprzedać swoją nieruchomość trafia na wiele problemów. Sprzedaż z lokatorem, sprzedaż zadłużonego mieszkania, sprzedaż lokalu, którego jesteśmy współwłaścicielami to jest naprawdę duży problem. I w tym momencie moim zdaniem tylko taka firma i tylko za jej pośrednictwem mamy możliwość pozbycia się takich nieruchomości. Tak doświadczonym pracownikom mnie strasznie są nawet komornicy, po prostu mają ogromne doświadczenie i wiedzą co zrobić w sytuacji, gdy grozi nam zajęcie komornicze. Czasem warto jest po prostu zaufać osoby doświadczonej, która ma pojęcie o prawie i dokumentacji. Nikt nas do niczego nie zmusza, pamiętajmy, że to tylko od nas zależy czy zgadzamy się na wycenioną kwotę czy też nie. Zawsze możemy odmówić i zająć się problemem osobiście, często spłacając zadłużenie, remontując nieruchomość czy też sprzedać ją samemu.

Michał Z.

Polecam tę firmę każdemu z państwa. Jest ona rzetelna i solidna moim zdaniem najlepsza na rynku. Wyróżnia ich ogromne doświadczenie oraz uczciwość. Pan Konrad pomógł mi w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów i formalności z tym związanych i dziękuję mu za to, bo jestem pewna że sama bym sobie z tym nie poradziła. Pozdrawiam.

Sandra W.

Ja też mogę wymienić same plusy. Kontakt z pracownikiem bez zarzutu. Ogromne doświadczenie i wyczerpujące odpowiedzi na każde z moich pytań. Bardzo duża cierpliwość i uczciwość, nigdy nikt nie obiecywał mi złotych gór. Pomoc jest bardzo fachowa i wszystkie porady bardzo przydatne. Polecam, polecam, polecam.

Nela K.

Typy nieruchomości z lokatorami, które skupujemy:

  • mieszkania
  • domy
  • lokale
  • garaże
  • hotele
  • pensjonaty
  • działki
  • ziemię