Opinie klientów - Atrium Skup Nieruchomości
X

Opinie klientów

Opinie klientów z całej Polski, którzy sprzedali pomyślnie nieruchomości dzięki współpracy z naszą firmą

Moja sytuacja była bardzo niestabilna, posiadałam mieszkanie z tak zwanymi problemami. Odziedziczyłam je razem z bratem po mamie, jednak nie zostały uregulowane w tej sprawie wszystkie formalności prawne. Chcieliśmy je oboje sprzedać, ale nie wiedzieliśmy od czego zacząć, jak załatwić wszystko formalnie...jednym zdaniem nie wiedzieliśmy nic. Skontaktowaliśmy się z tą firmą i byliśmy bardzo miło zaskoczeni. Okazano nam wiele zrozumienia, a każda rada była na wagę złota. Załatwiono za nas wszystkie formalności, a pieniądze dostaliśmy niemalże od ręki.

Izabela L. - Ruda Śląska

Polecam tą firmę każdemu komu zalano mieszkanie i nie stać go na remont. Sprzedaliśmy z żoną mieszkanie dzięki tej firmie i dostaliśmy nie tylko uczciwą sumę, ale przede wszystkim otrzymaliśmy pełną pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Po jednej wizycie u notariusza mogliśmy cieszyć się spokojnymi głowami i zadowalającą sumą gotówki.

Wojciech H. - Tarnowskie Góry

Moje mieszkanie zostało zalane przez sąsiadkę 4 razy w ciągu pół roku. Nie miałam już ani siły na kolejny remont ani tym bardziej finansów, które po raz kolejny musiałam w niego włożyć. Postanowiłam sprzedać je w takim stanie w jakim obecnie było. Martwiło mnie jednak, że szukanie kupca potrwa kilka miesięcy i będzie trzeba je sprzedać za marne grosze. To właśnie w tej firmie okazało się, że moja sytuacja nie jest tak straszna jakby się mogło wydawać. W ciągu dwóch dni dostałam wycenę mojej nieruchomości, cena była delikatnie mówiąc bardzo zadowalająca. Bez wahania się zgodziłam, otrzymałam pomoc podczas załatwianie wszystkich formalności, umówiono mnie z notariuszem i pieniądze były w moim ręku. Jestem zobowiązana polecać tą firmę każdej potrzebującej osobie

Martyna P. - Bartoszyce

Ja też polecam firmę z czystym sumieniem. Poszukiwałem firmy skupującej zadłużone mieszkania bardzo długo. Na rynku jest ich wiele, ale tylko nie liczni są uczciwi. Byłem właścicielem nieruchomości, na której ciążył dość spory dług. W każdej chwili mógł je przejąć komornik i zostałbym z niczym. Po rozmowie z pracownicą tej firmy byłem już pewien, że mogę je sprzedać, spłacić dług i zostanie mi jakaś część sumy na inne wydatki. Pani wysłała mi wycenę już na drugi dzień od naszego spotkania, wyjaśniła jakie formalności muszę załatwić i zostałem umówiony z notariuszem. Wszystko poszło bardzo sprawnie.

Ksawery B. - Ełk

Polecamy skorzystanie z usług tej firmy! Oboje z mężem po śmierci naszego syna odziedziczyliśmy jego mieszkanie razem z potężnym długiem o którym nie mieliśmy pojęcia. Nieruchomość była bardzo zadłużona, a lada dzień miał ją zająć komornik. Przyznam szczerze, że nie mieliśmy głowy do załatwiania formalności. Kuzynka poleciłam na tą firmę. Po kontakcie telefonicznym w ciągu dwóch dni dostaliśmy wycenę i zaoferowano nam pomoc w sformalizowaniu sprzedaży. Pan Maciek okazał nam bardzo dużo zrozumienia i załatwił za nasza zgodą wszystkie niezbędne dokumenty. Wstawiliśmy się do notariusza w umówionym dniu i po kilku minutach pozbyliśmy się długu.

Lena L. - Ostrów Mazowiecka

Polecamy skorzystanie z usług tej firmy! Oboje z mężem po śmierci naszego syna odziedziczyliśmy jego mieszkanie razem z potężnym długiem o którym nie mieliśmy pojęcia. Nieruchomość była bardzo zadłużona, a lada dzień miał ją zająć komornik. Przyznam szczerze, że nie mieliśmy głowy do załatwiania formalności. Kuzynka poleciłam na tą firmę. Po kontakcie telefonicznym w ciągu dwóch dni dostaliśmy wycenę i zaoferowano nam pomoc w sformalizowaniu sprzedaży. Pan Maciek okazał nam bardzo dużo zrozumienia i załatwił za nasza zgodą wszystkie niezbędne dokumenty. Wstawiliśmy się do notariusza w umówionym dniu i po kilku minutach pozbyliśmy się długu.

Pola E. - Jastrzębie-Zdrój

Jestem na tak i szczerze polecam. Firma rzetelna, doświadczona i szybka w swoim działaniu. Tylko kilka dni zajęła im wycena mojego zadłużonego domu, załatwienie formalności, spłacenie zadłużenia i przekazanie mi reszty pieniędzy. Większość udało załatwić się e-mailowo i telefonicznie. Moim jedynym udziałem w całym przedsięwzięciu była wizyta u notariusza. Nie poniosłem żadnych dodatkowych kosztów. Za zaoszczędzoną sumę pieniędzy wyjechałem za granicę i wierzę, że mimo mile wspominam współpracę z tą firmą, nigdy nie będę musiał już korzystać z jej pomocy. Polecam jeszcze raz.

Stanisław W. - Biłgoraj

Z mojej strony niskie ukłony dla wszystkich pracowników tej firmy. Jesteście rzetelni posiadacie ogromne doświadczenie oraz wiele empatii dla drugiego człowieka. Uważam, że jesteście najlepszą firmą na rynku nie liczą się dla was tylko pieniądze, ale również ludzie, którym okazujecie wiele zrozumienia w różnych ciężkich życiowych sytuacjach. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak życzliwymi ludźmi, którzy są tak chętni pomóc drugiemu człowiekowi. Polecam skorzystanie z waszych usług każdej osobie, która znalazła się w bardzo ciężkiej życiowej sytuacji. Wasz profesjonalizm pomógł mi pozbyć się ogromnego długu i problemu, który spędzał mi sen z powiek przez wiele lat.Dzięki wam mogę żyć spokojnie jestem szczęśliwa spełniona. Pozdrawiam wszystkich pracowników tej wspaniałej firmy niosącym pomoc ludziom każdego dnia.

Ewa G. - Zawiercie

Ja też bardzo polecam tą firmę razem z mężem mieliśmy pewien problem i myśleliśmy, że nie ma już żadnego ratunku. Koleżanka poleciła nam tą firmę i okazał się to strzał w dziesiątkę. Pani Marta w ciągu kilku dni wyceniła nasza zadłużone mieszkanie i dostaliśmy wycenę na e-maila. Potem zostało tylko spotkanie z notariuszem nasz dług został spłacony, a my dostaliśmy resztę pieniędzy polecam.

Matylda M. - Świdnica

Zalane mieszkanie dwa razy w ciągu dwóch miesięcy. To pochłonęło wszystkie nasze oszczędności. Nie mieliśmy już ani siły, ani finansów na jakiekolwiek remonty. Nad nami mieszkała starsza pani, której nie pomagał nikt z rodziny co wiązało się z kolejnym podtopieniem naszego majątku. Byliśmy już zmęczeni całą sytuacją a problemy które wiązały się z ciągłym zalaniem prześladowały nas każdego dnia. Jednym słowem popadliśmy w spore zadłużenie. Koleżanka poleciła nam firmę, która zajmuje się skupem zadłużonych i zalanych mieszkań. Nie za bardzo wierzyliśmy, że otrzymamy jakąkolwiek pomoc jednak miło się zdziwiliśmy. Zadzwoniliśmy opisaliśmy naszą sytuację i dostaliśmy szereg informacji oraz wyczerpujące odpowiedzi na nasze dość liczne pytania. Poprosiliśmy o wycenę i dostaliśmy ją w przeciągu 3 dni, ku naszemu zdziwieniu oczywiście cena była bardzo zadowalająca i zgodziliśmy się na dopełnienie wszelkich formalności. Oczywiście w tym temacie również dostaliśmy ogromną pomoc od firmy, ponieważ zajęto się całą “a my musieliśmy wstawić się tylko u notariusza w wyznaczonym terminie. Ostatnim etapem było już tylko podpisanie wszelkich dokumentów. Pieniądze dostaliśmy niemalże od ręki i skończyły się nasze problemy a dług oczywiście został natychmiastowo spłacony.

Tymon P. - Tarnobrzeg

Bardzo miło wspominam współprace z tą firmą. Byłem zmuszony, żeby skorzystać z jej usług jednak nie wspominam tylko w żaden sposób źle. Kiedy się do nich zgłosiłem na pewno moja sytuacja nie była zadowalająca jednak bardzo miło wspominam czas współpracy z tak rzetelnymi ludźmi. Otrzymałem mnóstwo cierpliwości oraz wiele wyczerpujących odpowiedzi na każde z moich pytań. W ekspresowym tempie rozwiewano moje wątpliwości. Rynek potrzebuję takich firm, ludzie, którzy potrzebują pomocy również potrzebują takich firm, a wasza firma jest numerem jeden na długiej liście firm zajmujących się kupnem zadłużonych nieruchomości. Pozostaje mi tylko życzyć wam nowych osiągnięć i wielu lat być może ciężkiej, ale jak potrzebnej pracy. Pozdrawiam was wszystkich róbcie swoje tak jak do tej pory.

Leon F. - Ostrowiec Świętokrzyski

Ja osobiście muszę powiedzieć, że nie miałam zielonego pojęcia, że istnieją takie firmy, które zajmują się skupem zadłużonych nieruchomości. Dowiedziałam się o takiej firmie całkiem przypadkiem od koleżanki, której podczas picia kawki żaliłam się, że mam spore długi. Byłam bardzo zaskoczona, ale miałam też ogromną nadzieję, że pomogą i mi. Znalazłam wasz numer telefonu na internecie i skontaktowałam się z panią Asią. Kobieta o wielkim sercu która automatycznie przyjęła moją sprawę wyjaśniła wszystko od a do z. Po prostu pełen profesjonalizm. Nike dość, że dała mi nadzieję powiedziała, że wszystko da się załatwić, że kupią ode mnie zadłużone mieszkanie to jeszcze zaoferowała pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Wspólnymi siłami załatwiliśmy wszystko co jest potrzebne i umówiono mnie na spotkanie z notariuszem, u którego byłam tylko kilka minut w celu złożenia jednego podpisu. Dług został spłacony a ja dostałam resztę pieniędzy od ręki. Super, bardzo polecam firma jest rzetelna uczciwa i posiada ogromne doświadczenie.

Paulina E. - Chorzów

A ja miałam trochę inną sytuację. Otóż kupiłam dom za kredyt którego po pewnym czasie nie miałam jak spłacać. Po prostu straciłam pracę skończył się stały dochód i zaczęły się problemy. Postanowiliśmy wraz z mężem, że skontaktujemy się z firmą i dowiemy się czy jest możliwość sprzedaży mieszkania z kredytem. Udzielona nam szczegółowych informacji i wyjaśniono co w tej sytuacji możemy zrobić. Oczywiście oferta była super wycena, którą dostaliśmy 2 dni później była co najmniej zadowalająca. Postanowiliśmy sprzedać dom a za zaoszczędzone pieniądze kupić coś małego na wsi. I tak jak w waszym przypadku wszystkie formalności zostały załatwione przez panią, która pracuje w tej firmie, notariusz również został załatwiony za nas a nasz udział w całej tej sprawie do minimalny. Dostaliśmy informację z datą i godziną, kiedy mamy wstawić do notariusza w celu podpisania wszelkich dokumentów. Pozbyliśmy się problemu kupiliśmy coś malutkiego i żyjemy sobie spokojnie na wsi. Teraz wiemy, że w każdej sytuacji jest rozwiązanie wystarczy tylko znaleźć życzliwych ludzi, którzy chcą nam pomóc.

Lena E. - Łódź

My z mężem też korzystaliśmy z usług firmy. Nasza sytuacja była, żeby delikatnie powiedzieć bardzo pechowa. W ciągu roku pożar strawił część naszego domu. Pół roku po remoncie po ulewnych deszczach dom został znów podtopiony. I kolejny remont. W ten oto sposób straciliśmy wszystkie nasze oszczędności. Rok się jeszcze nie zakończył a dom znów czekał generalny remont, kolejny pożar. Miarka się przebrała postanowiliśmy z mężem sprzedać dom. Znalazłyśmy tą firmę na internecie przeczytaliśmy wszystkie opinie, które były pozytywne i postanowiliśmy zapoznać się z ofertą. Zaskoczyło mnie to jak ogromne doświadczenie posiadają pracownicy. Usłyszeliśmy wyczerpujące odpowiedzi na każde nasze pytanie i obiecali w ciągu kilku dni wysłać wstępną wycenę nieruchomości. Cena była uczciwa i zadowalająca. Bardzo szybko dopełniliśmy wszelkich formalności i mogliśmy żyć w spokoju dalej.

Zuzanna N. - Czechowice-Dziedzice

Polecam. Korzystałam z usług firmy kilkakrotnie i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z kontaktu z pracownikami jak i z sfinalizowania każdej sprzedaży. Z czystym s

Hanna S. - Kobyłka

Dzięki tej firmie sprzedałem bardzo szybko swoje mieszkanie. Nie było zadłużone, ale czekała mnie wyprowadzka do innego kraju i zależało mi na czasie. Dziś jestem bardzo zadowolony z tej współpracy i chcę bardzo podziękować wszystkim pracownikom, którzy mieli w tym swój wkład. Wszystkie formalności włącznie z notariuszem udało załatwić się w ciągu kilku dni, czyli tyle ile potrzebowałam na spakowanie i kupienie biletu. Nie musiałem zajmować się oprowadzaniem potencjalnych kupców i zaoszczędziłem na tym dużo czasu. pieniądze oczywiście dostałam od ręki i mogłem nie przeznaczyć na wynajęcie mieszkania w Norwegii. Firma jest super Polecam.

Stanisław L. - Słupsk

Pracownicy firmy nie tylko znają się na skupię zadłużonych nieruchomości, ale również na handlu nimi. Firma bardzo szybko pomogła mi znaleźć rozwiązanie w mojej sytuacji dzięki nim udało mi się korzystnie sprzedać nieruchomość. Nie musiałem bawić się w oprowadzanie, tłumaczenie i inne papierki. Muszę przyznać, że firma jest bardzo uczciwa, i mogę polecić ją każdemu. Do dziś wspominam z uśmiechem współpracę z panią Jolą. Polecam wam skorzystajcie na pewno się nie zawiedziecie.

Jakub G. - Oława

Pani Kasia, która pracuje w tej firmie pomogła mi wyjść z długów, sprzedać dom w szybkim czasie. Dzięki niej oddałem dług, a pieniądze które zostały zaoszczędzone przeznaczyłem na nowe inwestycje. Do dziś dziękuję Bogu, że zadzwoniłem do was i skorzystałem z waszej oferty. Teraz zostało mi tylko podziękować wam za całą ciężką pracę, którą włożyliście, aby moją sprawę rozwiązać pomyślnie. Najfajniejsze jest to, że nie musiałem się do was fatygować za każdym razem tylko załatwiliśmy sprawy telefonicznie. Jedyna moja wizyta to wizyta u notariusza w celu złożenia podpisu. Kolejnym super plusem jest to, że pieniądze dostałem od razu na konto.

Krzysztof K. - Zgorzelec

Sprzedaż mojego mieszkania do skupu pozwoliła mi zaoszczędzić dużo nerwów pieniędzy i czasu. Wszystkie formalności przebiegły bez problemu w bardzo szybkim czasie. Gdybym szukała nabywcy sama na pewno zajęłoby mi to długi czas i musiałbym wydać sporą gotówkę na załatwienie wszystkich formalności związanych ze sprzedażą nieruchomości. Dzięki tej firmie wszystko poszło bez problemu i że tak powiem od ręki. Wszyscy pracownicy chętnie pomogą w sytuacji gdy ty jesteś dłużnikiem czy wisi nad tobą komornik. Nie bójmy się zadzwonić spytać i poprosić o bezpłatną wycenę mieszkania, domu, firmy. W tak profesjonalnej firmie na pewno znajdziemy pomoc z każdej sytuacji.

Blanka J. - Chełm

Uważam, że każdy pracownik zatrudniony w swojej firmie ma za obowiązek zdobycie klienta zatrzymanie go i zadowolenie. Korzystałam z usług tej firmy i niby zdaje się, że pracownicy wykonują swoją pracę, za którą im dobrze płacą, jednak uważam że ludzie którzy zajmowali się moją sprawą mieli więcej cierpliwości i empatii niż powinni. Osobiście nie byłam łatwym klientem a dodatkowo cała moja sprawa jak i załatwienie wielu skomplikowanych formalności wymagała od nich nie jednej zerwanej nocy. Dlatego też jest to firma jedyna w swoim rodzaju i dla mnie też jest numerem jeden na rynku. Z przyjemnością polecam jej usługi wszystkim swoim znajomym i rodzinie. Pozdrawiam wszystkich razem i z osobna.

Anna I. - Szczecin

Moja sprawa jak jedna z wielu zadłużyłam swoje mieszkanie. W takich sytuacjach człowiek myśli, że nie ma już dla niego żadnego ratunku. To jest naprawdę frustrujące. Nie mogłam liczyć na pomoc rodziny ani znajomych nikt nie posiadał gotówki na zbyciu, żeby mi pomóc. Naprawdę, naprawdę poważnie się martwiłam. Aż do momentu, kiedy natrafiłam na waszą stronę, okazało się, że komornik nie musi przejąć mojego mieszkania jest na to rada. Skontaktowałam się z tą firmą i uzyskałam wiele wyczerpujących odpowiedzi od prawdziwej profesjonalistki. Otrzymałam również pomoc przy skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów i umówiono mnie na spotkanie z notariuszem, gdzie podpisałam stosowne dokumenty. Pozbyłam się długu mieszkania i dostałam sporą część gotówki na konto. Takim sposobem mogłam zacząć wszystko od początku.

Antonina G. - Kutno

W 21 wieku wielu ludzi i rodzin posiada mniejsze lub większe zadłużenia. I mimo, że posiadamy dach nad głową to nie możemy spać spokojnie, bo okazuje się, że to jedyne co mamy swojego też może nam zostać zabrane w ciągu kilku dni. Ja byłam w takiej sytuacji i bałam się, że zostanę wypędzona na ulicę. Spędziłam wiele nocy na szukaniu jakiegokolwiek ratunku w internecie. Trafiłam na tą stronę i przeczytałam te wszystkie pozytywne opinie. Gdy tylko podzieliłam się z takim rozwiązaniem z moją mamą od razu usłyszałam, że to na pewno oszustwo, bo nikt nikomu nie pomaga bezinteresownie. Ciągle powtarzała mi, że moje mieszkanie na pewno zostanie wycenione za tak zwany bezcen. Postanowiłam zaryzykować i wstępnie zadzwonić do firmy w celu opisania sytuacji i poproszenie o wycenę. Bardzo zdziwiłam się nie tylko ja, ale i moja mama, która ciągle była na nie. Dziś już mogę powiedzieć z ręką na sercu, że firma ta jest po prostu uczciwa i nie oszukują ludzi. Dostałam uczciwą ofertę, spłacono dług i resztę gotówki dostałam na konto. Warto jednak było zaryzykować, no i mama się przekonała, że istnieje jeszcze coś takiego jak uczciwość.

Alicja U. - Kołobrzeg

Wiadomo nie od dziś, że w tych czasach, żeby sprzedać dom za uczciwą i rozsądną cenę musi być on najlepiej po remoncie. Od kilku lat mieszkam za granicą, po śmierci mamy odziedziczyłem spory dom, jak się okazało po czasie z nie wielkim zadłużeniem. Jednak to nie był największy problem. Problemem był stan wizualny domu. Nadawał się do kapitalnego remontu, a ja nie chciałem wdawać się w nie potrzebne koszta. Drugim problemem było to, że aby go sprzedać musiałbym być na miejscu w Polsce, aby udostępnić potencjalnym kupcom dostęp do niego. Postanowiłem sprzedać dom w skupie nieruchomości. Pracownik firmy zajął się wszystkim sam, włącznie z załatwieniem wszystkich formalności. Dostałem uczciwą kwotę za nieruchomość i dług również został spłacony. Oczywiście musiałem wstawić się u notariusza w celu podpisania dokumentów, ale zostało to ustalone w dogodnym dla mnie terminie i zajęło tylko 10 min. Polecam.

Gabryiel O. - Biała Podlaska

Ja korzystałam i Ja polecam. Jak wiadomo nie od dziś najlepszym sposobem na to, żeby znaleźć odpowiednią ofertę skupów nieruchomości za gotówkę trzeba przejrzeć fora i opinie innych klientów. Nikt nie powie prawdy tak jak niezadowolony klient. Na waszej stronie przejrzałem wszystkie opinie i co mnie zaskoczyło wszystkie były pozytywne. Każda firma kusi potencjalnego klienta pewną transakcją i natychmiastową wypłaty gotówki. Zostaje nam tylko wierzyć i liczyć na jej uczciwość. W waszym przypadku wszystko okazało się szczerą prawdą pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, są rzetelni i pracują nie tylko głową, ale i sercem. Mówię to głośno każdy powinien skorzystać z waszej oferty jesteście numerem jeden na topliście wszystkich firm skupujących zadłużona nieruchomości.

Kaja U. - Bielsko-Biała

Firmy, które zajmują się skupem nieruchomości nieważne czy domu mieszkania czy firmy w dzisiejszych czasach robią wszystko, żeby przyciągnąć klienta. Jak widać po pozytywnych opiniach i ich ilości wy Nie musicie się o to martwić. To wasze podejście do drugiego człowieka przyciąga tak wielu ludzi. Wasz profesjonalizm jest doceniany, a to jak wiele uwagi poświęcacie swoim klientom liczy się obecnie na rynku. Pozdrawiam wszystkich i trzymam za was kciuki.

Igor L. - Kobyłka

Ja osobiście kontaktowałam się z tą firmą i miałam wiele wątpliwości, wszystko wyglądało zbyt pięknie. Po chwili rozmowy zostałam informowana jakich dokumentów oczekują a dodatkowo zaoferowali mi pomoc w ich skompletowaniu. To było dziwne chciałam sprzedać mieszkanie za naprawdę dużą gotówkę a wszystko potoczyło się tak szybko. Kiedy podzieliłam się z pracownicą swoimi wątpliwościami wytłumaczyła mi, że wszystko jest zgodne z prawem i nie mam o co się martwić. I faktycznie po dłuższym namyśle zrozumiałam, że cała transakcja przeprowadzana jest przez biuro notariusza, który czuwa nad moim bezpieczeństwem i bezpieczeństwem transakcji. Byłam już spokojna nie zawiodłam się wszystko potoczyło się szybko i uczciwie, a ja cieszę się gotówką na swoim koncie.

Gabriela D. - Śrem

Cześć ludzie. Nie dziwię wam się, że się obawialiście. Ja też się bałam po rozmowie z panią Kasią, że w tym wszystkim jest jakiś haczyk. Martwiłam się, że zostanę bez domu i bez pieniędzy. Jesteśmy nieufny narodem jednak czasem warto zaryzykować. Firma naprawdę jest godna polecenia nie ma czego się bać, a jakby tego było mało to pamiętajmy, że wszystkie formalności załatwiane są przez notariusza, umowy notarialne posiadają super zapisy które nas zabezpieczają. Tylko w momencie, kiedy zgodzimy się na wycenę, którą znam przedstawiono zawierana jest umowa a pieniądze w błyskawicznym tempie trafiają na nasze konta. Naprawdę ta firma jest godna polecenia inne powinny brać z niej przykład.

Nadia K. - Białogard

Ja polecam, korzystałam z oferty i wiem, że jest to rzetelna firma. Skupują mieszkania z problemami za gotówkę. Nie trzeba czekać na pieniądze miesiącami, prosić się o swoje. Wycena nieruchomości jest profesjonalna i uczciwa. Gdy ja szukałam firmy której mogłabym sprzedać swoje zadłużone mieszkanie trafiłam na wielu oszustów albo na jakieś biura nieruchomości których danych firm nawet nie mogłam znaleźć w internecie. . To właśnie w tej firmie wycenę dostałam w ciągu dwóch dni i byłam z niej bardzo zadowolona zgodziłam się od razu. Otrzymam pomoc w załatwieniu wszystkich formalności umówiono mnie z notariuszem podpisałam co trzeba i gotówkę miałam za chwilę na koncie.

Oliwia D. - Iława

Ja też polecę do firmy, uratowała mnie sytuacji bez wyjścia. Moje możliwości finansowe dawno pod upadły adwokat rósł każdego dnia. W takiej sytuacji człowiek myśli, że nie ma dla niego żadnego ratunku zostaje mu wzięcie kredytu oczywiście o ile ma taką możliwość albo pożyczka wiadomo gdzie. Czyli dług goni dług. Po kontakcie z panią Martą od razu wiedziałem, że jestem uratowany. Szczegółowe wyjaśnienie sytuacji przeze mnie, a następnie szczegółowe podanie informacji przez panią Martę faktycznie natychmiastowo doprowadziło do podjęcia mojej decyzji. Poprosiłem o wycenę, która szczerze mówiąc przekroczyła nawet moje oczekiwania. Takim sposobem sprzedałem swoją zadłużona nieruchomość, spłaciłem dług i zacząłem żyć na nowo. Warto? Warto.

Alan G. - Biłgoraj

Ja też trafiłam na firmę które na internecie nie posiadały ani adresu siedziby ani żadnych danych tylko e-mail lub numer telefonu. Z automatu człowiekowi zaświeca się czerwona lampka, już wie, że to jakiś krętacz. Doświadczenie życiowe podpowiadało mi, żeby się w to mnie pchać. Tą firmę polecił mi mój ojciec, jego kolega korzystał z jej usług i bardzo sobie chwalił. Oczywiście raz kozie śmierć, zadzwoniłam po rozmawiałam. Już po 10 minutach rozmowy z pracownikiem wiedziałam, że człowiek wie o czym mówi i ma pojęcie o sprzedaży nieruchomości zadłużonych. Wiara w jego uczciwość pojawiła się w momencie, kiedy dostałam wiadomość z wyceną mojego mieszkania, To była naprawdę uczciwa cena. Dziś jestem zadowolona, że jestem bez długów i polecam tą firmę każdemu potrzebującemu pomocy.

Oliwia L. - Ostrołęka

Po śmierci mamy odziedziczyłam jej dom. Była to jedyna pamiątka po niej by to mój dom rodzinny i byłam do niego bardzo przywiązana. Po miesiącu okazało się, że dom jest bardzo zadłużony, mama nie wspominała, że ma problemy. Niestety nie było mnie stać na spłatę tak dużego zadłużenia, więc postanowiłam, że sprzedam dom. Była to dla mnie najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Kiedy skontaktowałam się z tą firmą, serce pękało mi z bólu, ale wiedziałam, że jest to jedyne rozwiązanie. Bardzo długo rozmawiałam z Panią Kasią, która traktowała mnie jak normalnego człowieka a nie jak dłużnika i okazała mi bardzo dużo empatii. Podniosła mnie na duchu i wyjaśniła wszystko szczegółowo. Pomogła również przejść przez wszystkie formalności i załatwiła mi spotkanie z notariuszem. Mimo że było mi ciężko i żal to dostałam ogromne wsparcie od pani Kasi. Gotówkę również dostałam bardzo szybko. A dług został spłacony. Dziś dziękuję bardzo za okazanie mi tyle współczucia i zrozumienia, a ponadto dziękuję za okazaną mi pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności do samego końca.

Sandra W. - Włocławek

Również polecam. Jak wielu tutaj ludzi mnie też zdziwiło podejście pracowników do klienta. Nie czułam się traktowana jak maszynka do zarobienia pieniędzy tylko jak człowiek równy człowiekowi. Moje mieszkanie uległo częściowemu spaleniu nie było mnie stać na remont. Zapożyczyłam się u rodziny, ale i to nie uchroniło mnie przed tym, że zadłużenie w czynszu wzrosło. Jak w wielu przypadkach dług goni dług, a ja nie byłam w stanie poradzić sobie z rosnącymi zadłużeniami. Skontaktowałam się z tą firmą i dziś bardzo miło wspominam współpracę. Ja też sprzedałam mieszkanie, spłaciłam dług i dostałam gotówkę od ręki. Fajna firma naprawdę fajna firma, a przede wszystkim uczciwa.

Natalia S. - Ełk

Ja też polecam. Jak wiele osób uważałem, że takie firmy są tylko dla ludzi naprawdę zdesperowanych, którzy nie mają już innego wyjścia i nie potrafią spłacić swojego długu, więc muszą sprzedać swoje domy. Czas pokazał, że ja potrzebuję takiej pomocy. Skontaktowałem się z panem Konradem, który w szybko przekonał mnie, że to nie jest zły pomysł. Pomógł mi załatwić wszystkie papierki, które były niezbędne, dług spłacony i pieniążki na koncie.

Filip Z. - Kędzierzyn-Koźle

Ja sprzedałem swoje mieszkanie za pomocą tej firmy. I wcale nie wygląda to tak, że skupuje ona mieszkania po najniższej cenie. Wycena, którą dostałem była bardzo satysfakcjonująca. Byłem zadowolony z oferty, którą mi przedstawiono. Myślę, że popełniłbym spory błąd gdybym z tej oferty nie skorzystał. Z miesiąca na miesiąc mój dług rósł, a problem się powiększał. Warto jest zadzwonić i zorientować się jakie rozwiązanie poleca nam pracownik firmy.

Marcel J. - Elbląg

Ale sobie chwalicie tą firmę. Ja jestem zdania, że ludzie, którzy tam pracują biorą za to dobrą gotówkę. Może i jest w tym trochę prawdy, że mają podejście do klienta i nie olewają całkowicie sprawy, aby tylko zarobić. Ja też polecam skorzystanie z jej usług. Wszystko uczciwie, szybko i z ogromnym doświadczeniem. Bardzo krótka wizyta u notariusza a gotówka praktycznie od ręki na koncie.

Nikodem B. - Piekary Śląskie

A ja byłam właścicielką domu z hipoteką. Oczywiście marzenia mnie przerosły groziła mi eksmisja, a mój dom chciał przejąć Bank. Zadzwoniłam do firmy i rozmawiałam z panią Martą, z którą umówiłam się na spotkanie już następnego dnia. Przedstawiłam jej moją sytuację i wszystkie posiadane dokumenty. Pani Marta po wysłuchaniu mnie i przejrzeniu każdego dokumentu dokładnie powiedziała, że się tym zajmie. W ciągu 3 dni dostałam wycenę i załatwiliśmy wszystkie formalności. Teraz mam już z głowy i mogę spać spokojnie. Sprzedaż domu była najlepsza decyzja jaką mogłam w tamtym momencie podjąć.

Nela P. - Rzeszów

Takiej współpracy się spodziewałem, szybko konkretnie i fachowo. Nikt mnie nie oceniał nikt nie zadawał zbędnych pytań. Dostałem szczegółowe odpowiedzi na każde pytanie, które zadałem. Obsługa na wysokim poziomie, a ja dziś mogę patrzeć w przyszłość nie zamykając oczu.

Hubert M. - Kraśnik

Polecam tę firmę każdemu z państwa. Jest ona rzetelna i solidna moim zdaniem najlepsza na rynku. Wyróżnia ich ogromne doświadczenie oraz uczciwość. Pan Konrad pomógł mi w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów i formalności z tym związanych i dziękuję mu za to, bo jestem pewna że sama bym sobie z tym nie poradziła. Pozdrawiam.

Matylda D. - Środa Wielkopolska

Ja też mam pozytywne zdanie o tej firmie. Korzystałam z usług całkiem niedawno. Byłam mile zaskoczona jak wiele profesjonalizmu mają pracownicy i w jak fachowy sposób załatwiają wszystkie sprawy. Mile wspominam współpracę jestem bardzo zadowolona, polecam.

Łucja R. - Skawina

Ja też mogę wymienić same plusy. Kontakt z pracownikiem bez zarzutu. Ogromne doświadczenie i wyczerpujące odpowiedzi na każde z moich pytań. Bardzo duża cierpliwość i uczciwość, nigdy nikt nie obiecywał mi złotych gór. Pomoc jest bardzo fachowa i wszystkie porady bardzo przydatne. Polecam, polecam, polecam.

Łucja K. - Mysłowice