Skup nieruchomości Szczecin za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Szczecin

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • 100% bezpieczeństwa
 • wycena w 24h - gotówka w 7 dni
 • zadłużone, z komornikiem, z lokatorem
 • bezpłatna pomoc oraz obsługa prawna

Szczecin: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Szczecin

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w Szczecinie za gotówkę w 24h

Naszą ofertą jest spełnienie nadziei wszystkich osób , których zamiarem będzie zbycie nieruchomości, na przykład zbycie mieszkania - za gotówkę do ręki i z pewnym zyskiem. Zajmujemy się skupem nieruchomości Szczecin i w całej Polsce, w nieruchomościach działamy od bardzo wielu lat. Mamy bardzo bogate doświadczenie z rozmaitymi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Jednym słowem , nasza propozycja jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Atrium Skup nieruchomości w Szczecin bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza czysta reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę w Szczecinie. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszowe , niejasne prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo szybko rosnące koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaproponować ratunek w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Szczecin nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Kooperacja z naszym przedsiębiorstwem to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o dowolnej sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo przelew umówionych środków na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Jakie rodzaje nieruchomości zakupimy w Szczecinie?

Skup mieszkań - Szczecin

Gotówka od ręki albo przelew do 24 godzin. Bezpieczeństwo transakcji i obsługa prawna .

Szybka sprzedaż mieszkania

Skup mieszkań z kredytem

Gwarancja bezpieczeństwa, dyskrecja oraz pomoc prawna związana ze sprzedażą mieszkania.

Skup nieruchomości obciążonych kredytem

Kupno mieszkań z komornikiem

Znajdujemy rozwiązania dla każdej sytuacji prawnej, pomagamy z wszystkimi formalnościami.

Mieszkanie z komornikiem?

Kupno nieruchomości z długiem

Sprzedaż mieszkania za gotówkę często jest najlepszym wyjście z trudnej sytuacji! Oddłużanie mieszka.

Oddłużanie mieszkań

Skup udziałów w nieruchomościach

Mieszkania zaniedbane, hale do remontu, lokale i przestrzeni użytkowe, udziały spadkowe – gotówka w 24h. Pomoc dla współwłaścicieli nieruchomości.

Pomoc dla współwłaścicieli nieruchomości

Skup mieszkań z lokatorem

Jak powstrzymać licytację i obniżenie wartości mieszkania? Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Skup mieszkań – szybkie transakcje na terenie całego kraju

Sprzedaż mieszkania za gotówkę, inaczej zamknięcie trudnej sytuacji finansowej.

Szybka sprzedaż mieszkania

Skup mieszkań wymagających remontu

Zaniedbane mieszkanie z koniecznością remontu? Gotówka w 24h.

Skup mieszkań wymagających remontu

Skup mieszkań po pożarze

Lepiej zarobić, niż ponosić koszty remontu.

Nieruchomości po pożarze – szybki skup

Nieruchomości z problemami – szybki skup

Chcesz sprzedać mieszkanie z trudną sytuacją i zależy Ci na czasie.

Skupujemy mieszkania z problemami

Mieszkanie na sprzedaż? Kupimy je za gotówkę w dowolnym miejscu w Polsce!

Zaniedbane mieszkanie, mieszkanie zniszczone, mieszkanie do remontu? Gotówka w 24h!

Nieruchomość na sprzedaż? Skupujemy za gotówkę

Skup nieruchomości, skup mieszkań

Sprzedaż mieszkania na najlepszych warunkach.

Gotówka za mieszkanie w dowolnym stanie

Szybki skup nieruchomości w Szczecinie

Atrium Skup nieruchomości Szczecin - Świetne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja błyskawicznego wyjścia z długów, wyrównania wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną kwotę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Co obejmuje nasz skup nieruchomości?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie załatwianie każdej powiązanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy opcją rynkową związaną z bez kosztową wyceną wykonaną przez specjalistę , a wiodącą ku pomocy w wypełnieniu większości formalności wynikających z przepisów, lub wręcz wstrzymania negatywnych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notarialnej. Naszą wizytówką i jednocześnie nienaruszalną zasadą jest płatność gotówką. jest też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca mieszkanie zechce wtedy przesyłamy umówioną kwotę na konkretny rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Chce sprzedać nieruchomość w Szczecinie z kredytem? Z Atrium to opłacalne!

Uczciwość i etyka zawodowa to wzorce , które w naszej pracy widnieją bezwzględnie na pierwszym miejscu . Oznacza to , że jesteśmy firmą działającą według światowych standardów wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez nasz zespół ekspert dokonuje a nasi radcy prawni weryfikują stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej wyceny i podtrzymania chęci sprzedania mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i posiadający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się skupem i obrotem nieruchomości w Szczecin. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Szczecin pomagamy w transakcjach dotyczących lokali wszystkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe przeprowadzenie transakcji gotówkowej w Szczecinie, niezależnie od dnia tygodnia. Skupowanie nieruchomości za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Szczecinie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu potrafią niezwłocznie rozwiązać swoje problemy finansowe i poczuć się pewnie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam zaoferować Państwu najbardziej udoskonalone formalności oraz natychmiastową i dostosowaną do własnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Szczecinie Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wolą przelew bankowy, mają pewność transferu pieniędzy na podane uprzednio w zapisie notarialnym konto. Wszystkie formalności są w pełni bezpieczne i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy . Nasi Klienci ze Szczecinie nie muszą się więc bać , że zostaną oszukani przez nieuczciwego kontrahenta.
Jasne , że jest taka możliwość . W przeciwnym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą specjaliści w dziedzinie [skupu| skupowania} (nieruchomości| lokali| mieszkań| domów} w , Szczecinie którzy pracują na terenie całej Polski i zawsze zdołają dotrzeć do Klientów. Wystarczy tylko uprzednio skontaktować się z nami i ustalić pasujący Państwu termin spotkania. Nasi specjaliści obsługują Klientów zarówno w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Szczecinie Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje standardy do odrębnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja kupowanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz pozostałymi] {transakcjami związanymi z kupnem i sprzedawaniem nieruchomości w Szczecinie. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Szczecinie Podstawą naszej aktywności jest sumienność – w doskonały sposób łączymy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Jako ilustracja może posłużyć fakt, iż na wycenę lokali wpływa wiele różnorodnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Was do niczego nie zobowiązuje , za to pozwala na porównanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najlepiej dla Was korzystną. Na ogół to jednak akurat my wykonujemy transakcję, proponując nawet 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż lokalu w Szczecinie możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób Klient niezwłocznie dostaje do ręki ustaloną kwotę. Takie rozwiązanie jest dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Umożliwia bowiem na niezwłoczne pozbycie się długu lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeśli jednak Klient chce całą kwotę przelewem bankowym, wtedy transfer środków na wskazane wcześniej konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza spółka pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie określone zasady. Wszystkie procedury związane z kupnem mieszkania w Szczecinie rozpoczynamy od oględzin nieruchomości . W kolejnym kroku przygotowujemy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu zaproponowanych przez nas możliwości, możemy w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na podane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Należy podkreślić] fakt, iż każdą {sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, stąd też jesteśmy w stanie załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
By móc sprzedać nieruchomość w Szczecinie za gotówkę, trzeba na wstępie przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Wami skontaktuje potrzebny jest tylko numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , albo innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości można uzyskać we właściwym dla lokalizacji domu w Szczecinie sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą] dowód osobisty oraz {zaświadczenie o lokatorach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, długach w spłacie, jeśli takie są itp. Przy czym zawsze możecie liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy skompletują razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie powiązane ze sprzedażą lokalu w Szczecinie Wszelkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość otrzymania porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży domu , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda sprzedaż w Szczecinie jest maksymalnie uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż domu z bardziej złożoną formą prawną może również wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce bardzo rzadko. W takich okolicznościach zawsze prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze przebywających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może służyć pomocą w kompletowaniu dokumentacji czy też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich jest możliwość, by stały się one posiadaczami lokalu w Szczecinie lub dostały swój udział w nieruchomości . Można tego dokonać poprzez proces spadkowy lub domu w Szczecinie , które jest własnością dziecka czy też podopiecznego , wykracza poza ramy zarządzania stanem posiadania do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również wnioskować o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy w sądzie, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż domu w Szczecinie będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro dziecka.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień możemy ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego często trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu problemów, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji na temat dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania sprzedaży w Szczecinie . Do najważniejszych na pewno należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród pozostałych należy przedstawić akt nabycia mieszkania w Szczecinie czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeżeli jednak zajdą inne okoliczności, trzeba również będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w lokalu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu uzyskania szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Jeszcze raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc profesjonalistami na rynku nieruchomości, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących lokali w Szczecinie ze złożoną sytuacją prawną. Skupujemy lokale z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Szczecinie z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży lokali . Warto też zdać sobie sprawę, że zawsze działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz zapewniamy im pewną transakcję.
Pełna obsługa skupowania domów w Szczecinie polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie domu , przed finalizacją transakcji mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszelkie wiążące się z nim pytania. Nasza spółka zapewnia też efektywną pomoc w pokonywaniu problemów z obszaru prawa czy finansów a także tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży mieszkania w Szczecinie, jednocześnie wspieramy Państwa w zapoczątkowaniu lepszego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie mieszkania, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie domu przez zadłużonego to delikatne tematy jednakże działając na rynku nieruchomości przez długi czas często dokonywaliśmy wykupu lokali w Szczecinie o takiej, albo podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub całkowicie. Nasze oszacowania mieszkań w Szczecinie są zawsze osiągalne i uwzględniają wszystkie okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych sytuacjach wycenę pomniejsza się o wartość świadczeń żądanych przez wierzycieli. Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one spore liczby posiadaczy lokali w Szczecinienasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży mieszkania mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od Klienta zależy na co zostaną przeznaczone – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Szczecin

Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Moje domostwo było z długiem i groziła mi eksmisja. Pomogli mi sprzedać moje zadłużone mieszkanie w toku trzech dni. Wszystko stało się bardzo bez zarzutu, a ja nie musiałem zadręczać się o papierologię. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego doświadczeniu dług został spłacony, a ja zainkasowałem sporą sumę gotówki, które przydały mi się na ponowny start.

Oliwer B.

Moim problemem było nieruchomość, które dostałem w schedzie. Jednak sytuacja była na tyle złożona, że mieszkała tam rodzina, której w żaden sposób nie mogłam się pozbyć. Sytuacja była o tyle beznadziejna, że nie opłacali czynszu i zostało ono zadłużone. Postanowiłam skontaktować się z firmą trudniącą się skupem lokum z lokatorem. Przez internet znalazłam stronę tej spółki i przeczytałam wszystkie polecające opinie. Stwierdziłam, że to jest moja sposobność. Skontaktowałam się z pracownikiem firmytelefonicznie i scharakteryzowałam sytuację. Otrzymałam rzetelne odpowiedzi na wszystkie moje pytania oraz wycenę mieszkania. Oferta była bardzo zadowalająca, a przez to zgodziłam się bez skrępowania. Zaproponowano mi też pomoc przy załatwieniu formalności i wspomożenie podczas wizyty u notariusza. Sprzedałam mieszkanie z uciążliwymi lokatorami, dług został uregulowany, a ja wzięłam większe pieniądze do ręki.

Łucja S.

Też dostałam tu szybką i uczciwą pomoc. Moje mieszkanie w czasie jednego roku zostało podtopione i po części spalone przez pożar. O tyle że przy podtopieniu mogłam pozwolić sobie na remont, a po pożarze nie miałam już takich oszczędności. Przyjaciel polecił mi skontaktowanie się z tą spółką i sprzedaż nieruchomości. Nigdy nie parałam się takimi sprawami więc pierwsza myśl była taka, że lokal po pożarze nie nada się do remontu. Druga zaś, że zostanę naciągnięta i otrzymam za nie śmiesznie małą pieniądze. Po spotkaniu z Panią Kasią byłam nie tylko zaskoczona, ale i szczęśliwa, że dostanę fachową wycenę. Nie zawiodłam się. Oferta, którą zaoferowano mi w czasie dwóch kolejnych dni była wielce zadowalająca. Pani pomogła mi też w zebraniu wszystkich koniecznych dokumentów i umówiła mnie z notariuszem. Podpisałam wszystkie papiery w ciągu kilku minut, a gotówka w ciągu kilku kolejnych były już na moim koncie. Rekomenduję wszystkim.

Hanna K.

Również polecam skorzystanie z oferty firmy zajmującej się skupem zadłużonych lokali. Każdego dnia byłam w strachu, że może być to mój dzień eksmisji, która groziła mi od paru miesięcy. Moje własnościowe lokum okazało się być dla mnie gigantycznym kłopotem. Zadłużyłam je tak bardzo, że w każdej chwili mogłam być wyeksmitowana. Przyjaciel prawnik zaproponował mi żebym nawiązała kontakt z tą spółką i przedstawiła im o swojej problemie i odniosła korzyść z ich oferty. Nie zostało mi już nic innego jak tylko skontaktować się z fachowcami firmy i szukać wsparcia. Okazali naprawdę wiele współczucia i czułam, że ktoś wreszcie może mi pomóc. Pracownica, z którą rozmawiałam oznajmiła, żebym przestała się martwić, że chętnie mnie wspomogą i obiecała przekazać wycenę nieruchomości w czasie kilku nastepnych dni. To był plaster na moje rany. Na mojej poczcie znalazła się wycena, która spowodowała, że uśmiech nie złaził mi z ust. Bez namysłu zgodziłam się a nawet skorzystałam z możliwości wykonania wszystkich procedur za mnie. Spotkanie z notariuszem, przekazanie mu kluczy, gotówka na moim koncie to wszystko bardzo mnie radowało. Jednak najwięcej cieszyło mnie to, że nie muszę bać się kolejnego dnia i tego że ktoś przyjdzie wyrzucić mnie z mojego mieszkania. Dług został spłacony i to był dla mnie nowy start.

Stella S.

Pewnego czasu starałem się spieniężyć nieruchomość na własną rękę. Utrudnieniem było to, że dom był z długami. Przez parę miesięcy przez moją nieruchomość przewinęło się dziesiątki ludzi i nic z tego nie wyszło. Utraciłem jedynie czas i mnóstwo cierpliwości. O waszej spółce zostałem poinformowany przypadkiem od kupca, który oglądał moją nieruchomość. Stwierdził, że jest do remontu i że raczej nikt tego nie weźnie, chyba że upłynnie to w skupie nieruchomości z długami. Pogrążyłem się w ten wątek i trafiłem na was. Spieniężyłem mieszkanie w czasie paru dni, spłaciłem ten ciężki dług i dostałem gotówkę na mój rachunek. Jeślibym zrobił to bezzwłocznie zaoszczędził bym sobie wielu kłopotów. Przez to polecam wszystkim, którzy są w podobnej sytuacji jak ja, nie bawcie się w sprzedaże na własną rękę. Rekomenduję tą spółkę, jest uczciwa, rzetelna, a pracownicy mają ogromne obycie w swojej pracy.

Borys H.

Obsługa ofert typu sprzedam mieszkanie z komornikiem w Szczecinie

Sytuacja sprawia , że jak najszybsza sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przenieść i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt dużo wynosi i potrzebny jest ktoś, dla kogo jak najszybszy skup nieruchomości nie jest problemem i do tego proponuje korzystną cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy zwrócić się do nas by dostać bezpłatną wycenę i nie martwić się już o sprzedanie mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, albo przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie mieszkań, oddłużanie domów, oddłużanie nieruchomości w Szczecinie

Nie każdemu uśmiecha się płacić za ogłoszenia na serwisach w sieci, ani dać zarabiać pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy przychodzi moment , że trzeba niezwłocznie zbyć dysponowaną działkę . Mało tego , osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być kłopot znaleźć akuratnego kontrahenta, a znacznie trudniej takiego który zaoferuje najlepszą z możliwych cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest właśnie skup nieruchomości, a ponadto - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się w zgodzie z aktualnym kursem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy dobrą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia gdzie jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom zadłużony albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Gdy jest potrzeba wystawić udziały w nieruchomości w Szczecinie na sprzedaż

Mamy cenne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w Polsce . tereny dużych aglomeracji nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Szczecin. Należymy do niewielkiego grona przedsiębiorstw specjalistycznych gwarantujących ofertę cenową za każdym razem opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z specjalistami w dziedzinie przepisów prowadzimy też skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Skup nieruchomości w Szczecinie z lokatorem

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , kompletujemy potrzebne papiery a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy to prosta formalność. Rzecz jasna zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na wskazany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości w Szczecinie

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Szczecin jak i skup nieruchomości są obwarowane procedurami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej sytuacji danej nieruchomości może kosztować oraz pochłaniać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się pojawić kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o nasz zespół inwestycyjny , sprzedaż nieruchomości może być znacznie prostsza oraz szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę na koncie już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą agencją .

Skup zniszczonych nieruchomości i domów nadających się do wyremontowania Szczecin

Bywa że pojawia się konieczność szybkiej sprzedaży posiadanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków materialnych mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym kłopotem może okazać się czas - są na przykład racy, którzy decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w rozmaitych sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Szybki skup nieruchomości Szczecin - pozycja lidera na rynku

Szczycimy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i zdolność dopasowania takich rozwiązań, które mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Należy zaznaczyć, że informacje znalezione na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się pochwalić oferowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone potrafią być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najbardziej skomplikowane sytuacje.

Agencja zakupująca nieruchomości w Szczecinie

Skup zadłużonych mieszkań jest trudną działalnością w wymagających okolicznościach. Żeby mieć możliwość prowadzić skup nieruchomości przedsiębiorstwa inwestorskie muszą zapewniać niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niemożliwe . Stan prawny i stan fizyczny dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu w branży nieruchomości mamy dobrą markę.

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miastach, a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - potrzebuje więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynku . Tylko doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Działamy w całym kraju - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Szczecin nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu dokumentów , odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są kwotami netto!