Skup nieruchomości Polska - kupujemy nieruchomości za gotówkę | Atrium
X

Skup nieruchomości Polska

Skup mieszkań za gotówkę Polska

Nasza oferta skupu nieruchomości za gotówkę w całej Polsce jest adresowana do każdego właściciela nieruchomości w kraju. Jesteś właścicielem domu, garażu, lokalu, albo działki? Nosisz się z zamiarem zamieszczenia ogłoszenia „sprzedam szybko nieruchomość”? Nasz zespół obsługuje ofert sprzedaży mieszkań we wszystkich województwach, od dużych miast po małe miejscowości i wsie.

Za nieruchomości płacimy gotówką „na rękę” albo przelewem na wskazane konto przy zastrzeżeniu, że transfer środków dociera na miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania umowy kupna-sprzedaży. Ponieważ obsługa ofert sprzedaży nieruchomości jest w naszym wykonaniu działaniem kompleksowym bierzemy na siebie większość formalności, łącznie z zapewnieniem obsługi prawnej transakcji i obecnością notariusza przy podpisywaniu umowy. Mamy bogate doświadczenie, setki pomyślnie zakończonych transakcji za sobą i pozytywne opinie zadowolonych Klientów – zarówno indywidualnych jak i firm. Każdego, komu podoba się nasza strategia zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pozostałymi warunkami na jakich odbywa się skup mieszkań.

Obsługa ofert sprzedaży nieruchomości

Nieruchomości stanowią dobre zabezpieczenie finansowe, choć nie zawsze jest łatwo uzyskać dobrą cenę chcąc np. szybko sprzedać mieszkanie. Nie ma właściwie reguły pozwalającej określić kiedy bardziej się opłaci sprzedać mieszkanie, a kiedy warto poczekać kilka miesięcy. Trzeba mieć spore doświadczenie z rynkiem nieruchomości by móc inwestować bez ryzyka i liczyć na dobry zwrot. Trzeba się też liczyć z innymi okolicznościami – może się zdarzyć, że posiadana nieruchomość ma nie uregulowaną, albo niejasną sytuację prawną, albo w ciągu ostatnich lat zaczęła wymagać nakładów finansowych związanych z koniecznością remontu albo wypadkami losowymi takimi jak zalanie, czy pożar. Niektóre z tych sytuacji przerastają możliwości finansowe właściciela, ale nasz zespół jest przygotowany na takie wypadki.

Prowadzimy skup nieruchomości obarczonych ryzykiem inwestycyjnym, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Stanem technicznym zajmują się nasi eksperci przeprowadzający wyceny, za które Klient nie płaci, a które do niczego go nie zobowiązują. Jeśli zaproponowane warunki odpowiadają oczekiwaniom sprzedaż mieszkania okazuje się jak najbardziej możliwa.

Skup nieruchomości prowadzony jest na terenie całej Polski, we wszystkich województwach

Od wielu lat działamy na terenie całego kraju, każdy kto nosi się z zamiarem szybkiego sprzedaży mieszkania ma dogodną możliwość skontaktowania się z naszym skupem nieruchomości bez względu na powód, dla którego decyduje się na sprzedaż nieruchomości. Nasi eksperci pojawią się w umówionym dniu w miejscu wskazanym przez potencjalnego Klienta, by przeprowadzić dokładną inspekcję połączoną z fotograficznym udokumentowaniem stanu danej nieruchomości. Na tej podstawie powstanie wycena. Co ważne – nie zobowiązuje ona do żadnych decyzji i jest całkowicie bezpłatna. Dopiero kiedy się okaże, że związane z wyceną warunki sprzedaży nieruchomości należą do najkorzystniejszych, wdrażamy procesy przygotowujące do transakcji, w tym obsługę prawną. Nasze strategie pracy są takie same w całej Polsce, położenie mieszkania na mapie, nie stanowi dla nas żadnego kłopotu. By umówić się na spotkanie najlepiej skorzystać z telefonu, lub naszego adresu e-mail, albo wypełnić zamieszczony wyżej intuicyjny formularz zgłoszeniowy.

Sprzedaż mieszkania jako możliwość wyjścia z długów

Tempo życia i prędkość z jaką zachodzą zmiany ekonomiczne powodują, że coraz powszechniejszym problemem społecznym jest zadłużenie i rozwiązaniem problemów jest sprzedaż zadłużonej nieruchomości. Kłopoty ze spłatami kredytów, wierzytelności narosłe z powodu niedotrzymania umów, albo utrata płynności finansowej wynikła z konfliktów z kooperantami, czy wspólnikami – wszystko to obniża jakość życia, poczucie bezpieczeństwa, niejednokrotnie grozi zlicytowaniem majątku. Jeśli do tego dochodzi, właściciele dostają za swoje dobra zaledwie ułamek ceny rynkowej, co rzadko pozwala na regulację jakiegokolwiek zadłużenia. W efekcie następuje strata majątku, pojawia się też tendencja do dalszego zadłużenia.

Czy można temu zaradzić? Uzyskanie 100 procent ceny rynkowej za mieszkanie, dom, garaż, lub działkę może znacznie poprawić sytuację, a niejednokrotnie zupełnie wyjść z długów. Decyzję trzeba jednak podjąć zanim sytuacja straci stabilność. Można wystawić mieszkanie na sprzedaż zanim dojdzie do licytacji, współpracujące z naszym zespołem inwestycyjnym kancelarie prawne znajdą stosowne rozwiązania - nasza specjalizacja to właśnie skup zadłużonych nieruchomości.

Jak skorzystać z prowadzonej w całej Polsce usługi skupu mieszkań?

Najważniejsze to posiadać tytuł prawny do mieszkania na sprzedaż, czyli dysponować imiennym aktem własności. Nie zawsze jednak taki dokument jest dostępny, stan prawny mieszkania może wymagać uregulowania, szczególnie w przypadku postępowań spadkowych, czy spraw o podział majątku. Można jednak skorzystać z naszej oferty skupu nieruchomości za gotówkę, która zapewnia bezpłatną pomoc prawną, skuteczną także w przypadku udziałów w nieruchomości. Zajmujemy się także skupowaniem takich udziałów, na takich samych zasadach jak w przypadku innych transakcji w których chodzi o skup nieruchomości. Jakich? Chodzi kolejno o nawiązanie z nami kontaktu, uzyskanie bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny, podjęcie decyzji, sfinalizowanie transakcji i uzyskanie błyskawicznej gotówki stanowiącej 100 procent wartości rynkowej przedmiotu transakcji.

Sprzedajesz nieruchomość i zależy Ci na czasie? Nosisz się z zamiarem sprzedaży domu, albo zastanawiasz się na którym portalu najlepiej umieścić swoje ogłoszenie „sprzedam mieszkanie”? Skontaktuj się z naszym zespołem. Nasz ekspert dokona bezpłatnej wyceny i jeśli się z nią zgodzisz odkupimy Twoją nieruchomość. Należność za nią otrzymujesz w gotówce od razu, albo przelewem do 24 godzin od podpisania umowy.

Radzimy sobie z każdym rodzajem zadłużenia nieruchomości

Skup nieruchomości z kredytem

Gwarantujemy bezpieczeństwo i szybkość przeprowadzonej transakcji. Pomagamy przy rozwiązywaniu problemów dotyczących sprzedaży mieszkań.

Kupujemy nieruchomości obciążone kredytem

Skup nieruchomości z komornikiem

Oddłużamy nieruchomość, pomagamy z formalnościami, spłącamy zadłużenie komornicze.

Kupujemy nieruchomości z komornikiem

Skup nieruchomości z długiem

Kupujemy mieszkanie za gotówkę do ręki, nasz skup mieszkań pomaga wyjść z problemów

Kupujemy nieruchomości z długiem

Opinie osób które zostały obsłużone przez nasz skup nieruchomości

Natrafiłam na ofertę tej firmy całkiem przypadkiem w internecie. Byłam posiadaczką dwóch mieszkań, które były nie tylko zadłużone, ale również nadawały się do kapitalnego remontu. Czytałam wszystkie te pozytywne opinie i stwierdziłam, że nadszedł czas, żeby się ich po prostu pozbyć. Pan Konrad, który jest pracownikiem firmy szczegółowo i rzetelnie wyjaśnił mi jak wyglądają wszystkie formalności i zaproponował mi, że pomoże mi je wszystkie załatwić. W ciągu 3 dni wycenił moje mieszkanie skompletował wszystkie potrzebne dokumenty i umówił mnie z notariuszem. Po dwóch dniach spotkałam się z notariuszem i podpisałam stosowne dokumenty. Firma spłaciła zadłużenia obu mieszkań, a ja otrzymałam z bardzo dużo gotówki praktycznie od ręki. Dzięki temu stać mnie było na remont mojego własnego mieszkania. Serdecznie polecam.

Barbara Z.

Widzę, że strasznie dużo ludzi korzystało z usług tej firmy. Sama kiedyś skorzystałam raz i mimo że byłam bardzo zadowolona z usług mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę do tego zmuszona. Moja historia nie różni się od innych wyjechałam za granicę do pracy w mieszkaniu został tylko mój tata, który niestety w ciągu kilkunastu miesięcy strasznie zadłużył nasze mieszkanie. Niestety zmarł, a ja zostałam nie tylko sama, ale i z długami. Po nocach nie mogłam spać zastanawiałam się co ja mam teraz zrobić? zarobione pieniądze wydać na własne mieszkanie czy na remont i spłatę ogromnego długu po tacie. Część zarobionych pieniędzy musiałaby pójść na spłatę długu, a reszta która by mi została nie wystarczyłaby na wyremontowanie całego mieszkania. I tak oto moje plany poszły daleko w las. Koleżanka poleciła mi firmę skupująca zadłużone mieszkanie i tak oto trafiłam na tą stronę. Pracownicy mają ogromne doświadczenie w takich sprawach mogłam liczyć na wszelkiego rodzaju pomoc z ich strony. pracownicy szczegółowe odpowiadali na moje pytania i pomogli mi załatwić wszelkie formalności związane ze sprzedażą i spłatą długu nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona. Sprzedam mieszkanie dług został spłacony została mi jeszcze gotówka, którą dołożyłam do swojego wymarzonego mieszkania, czyli wszystko tak jak miało być. Ludzie nie bójcie się korzystajcie z usług takich firm, bo dzięki nim będziecie mogli prowadzić nadal normalne życie.

Martyna D.

My czytając z mężem wszystkie te pozytywne komentarze mimo wszystko trochę się wahaliśmy, czy jest to rzetelna firma. Niestety sytuacja zmusiła nas do zaryzykowania. Otóż naszym problemem było tak zwane mieszkanie z problemami. Chcąc zainwestować gotówkę kupiliśmy mieszkanie od córki Pani w nim mieszkającej. Oczywiście zgodziliśmy się by kobieta mieszkała w nim do śmierci. I to był strzał kolano. Byliśmy jego właścicielami i odpowiadaliśmy za wszystkie szkody wyrządzone przez starszą Panią. W ciągu roku w mieszkaniu wybuchł pożar, kobieta zalała sąsiadów kilkakrotnie a na domiar złego zadłużyła je w spółdzielni. Oczywiście córka owej Pani nie była zainteresowana pomocą matce i zostaliśmy z tym problemem sami. Postanowiliśmy sprzedać zadłużoną nieruchomość z lokatorką. Pani Marta w ciągu dwóch dni wysłała nam wycenę mieszkania i załatwiła wszystkie formalności. Z uśmiechem wstawiliśmy się u notariusza, a za gotówkę, którą dostaliśmy niemal od razu spłaciliśmy zadłużenie w spółdzielni i zainwestowaliśmy w inną nieruchomość (już bez lokatorów).

Państwo S.

Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy. Firma odkupiła od nas po części spalone mieszkanie a za oszczędzone pieniądze zaczeliśmy wszystko od nowa. Dziękujemy pracownikom za szybką transakcję i pomoc w załatwieniu formalności.

Celina S.

Ja też polecam. Pracownicy firmy mają ogromne doświadczenie oraz mnóstwo cierpliwości w odpowiadaniu na długą listę pytań. Mimo iż mam nadzieję, że już nigdy nie będzie potrzeby korzystać z jej usług to jestem wdzięczny wszystkim osobom zaangażowanym w moją sprawę i wiem, że zawsze otrzymam od Was pomoc, z której chętnie skorzystam. Przez wiele lat swojej burzliwej młodości uzbierała się ogromna kwota długów. Kiedy tylko otrzymałem w spadku nieruchomość po dziadkach, wszystko poszło lawinowo. W ciągu kilku tygodni pojawiali się u mnie komornicy i wierzyciele. Dzięki bardzo szybkiej pomocy, którą otrzymałem w tej firmie już w ciągu kilku dni mieszkanie sprzedano i spłacono wszystkie moje długi. Dzięki temu dziś mogę żyć spokojnie i nie oglądać się za siebie.

Andrzej T.

Firma jest super, nie bez powodu ma nieposzlakowaną opinię. Działają szybko i zgodnie z prawem. Pracownicy są doświadczeni i mają w sobie wiele empatii. Jednak przede wszystkim firma cechuje się uczciwością, nie mam co do tego wątpliwości. Polecam ją wszystkim osobom, które potrzebują gotówki i chcą sprzedać swoje nieruchomości.

Piotr F.