Skup nieruchomości Chorzów za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Chorzów

Możliwość spełniania oczekiwań naszych klientów sprawia, że nieustannie się rozwijamy. Kolejna filia Atrium biuro nieruchomości została otwarta w Chorzowie.

Dlaczego akurat tutaj? Bo jest to miasto położone w sercu aglomeracji śląskiej, pełne zieleni, bogatej oferty kulturalnej i bogatej infrastruktury – drogowej i mieszkalnej. Chorzów stawia na ciągły rozwój, podobnie jak nasze biuro nieruchomości.

Misją Atrium skup nieruchomości Chorzów jest szybkie i bezproblemowe rozwiązanie problemów finansowych i prawnych naszych klientów. Mamy nadzieję, że Atrium biuro nieruchomości Chorzów będzie się rozwijać i zyska coraz większe zaufanie.

Chorzów: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Chorzów

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w ciągu 24h za gotówkę Chorzów

Naszą specjalizacją jest spełnienie nadziei wszystkich klientów , których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż mieszkania - za gotówkę do ręki i z pewnym zyskiem. Atrium jest skupem nieruchomości Chorzów i w całej Polsce, w skupie mieszkań jesteśmy znani od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie z różnorakimi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami .

Krótko mówiąc, nasza oferta jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium skup nieruchomości Chorzów - Szybka gotówka bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza czysta reputacja oraz mocna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Chorzów. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszowe , niejasne prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Chorzów nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Współpraca z naszym przedsiębiorstwem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo przelew umówionych pieniędzy na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Prowadzenie sprzedaży nieruchomości komorniczych Chorzów

Sytuacja sprawia , że natychmiastowa sprzedaż mieszkania jest koniecznością ? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt dużo wynosi i potrzebny jest ktoś, dla kogo jak najszybszy skup nieruchomości nie jest problemem i do tego daje najkorzystniejszą cenę? Bez względu na to o co chodzi , wystarczy skontaktować się z nami by otrzymać bezpłatną wycenę i nie martwić się już o sprzedanie nieruchomości . Płacimy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Chorzów - oddłużanie nieruchomości

Nie wszystkim chce się płacić za ogłoszenia na serwisach w sieci, ani pozwolić zarobić pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy następuje chwila, że trzeba szybko sprzedać dysponowaną działkę . Mało tego , osobie nieobeznanej z rynkiem nieruchomości może być niełatwo znaleźć akuratnego inwestora , a jeszcze trudniej takiego który zadeklaruje najkorzystniejszą z możliwych cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działalności naszej firmy jest właśnie skup nieruchomości, co więcej - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega w zgodzie z bieżącym kursem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia w którym miejscu jest zlokalizowana nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom z długami albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Konieczna sprzedaż udziałów w nieruchomościach Chorzów

Mamy cenne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w Polsce . Obszary wielkich miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Chorzów. Należymy do niewielkiego grona inwestorów zapewniających ofertę cenową w każdych okolicznościach opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z kancelariami prawnymi prowadzimy także skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Skup nieruchomości w ekspresowym tempie Chorzów

Atrium Skup nieruchomości Chorzów - Korzystne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to oferta szybkiego zakończenia długów, spłaty należności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną kwotę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Atrium skup nieruchomości - jakie nieruchomości obejmuje nasza oferta?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie załatwianie każdej powiązanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy opcją rynkową związaną z bezpłatną wyceną robioną przez eksperta , a prowadzącą ku pomocy w dopełnieniu praktycznie wszystkich konieczności prawnych , lub wręcz zablokowania szkodliwych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notarialnej. Naszą dewizą i jednocześnie żelazną zasadą jest płatność w gotówce . Rzecz jasna], {istnieje też możliwość przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wtedy przesyłamy ustaloną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Chorzów - skup nieruchomości z lokatorem

Gdy pytamy o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, zbieramy wymagane dokumenty a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie aktu notarialnego to prosta formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty gotówki dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od życzenia , możemy też dokonać transferu środków na podany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Skupujemy mieszkania w Chorzowie

Sprzedaż nieruchomości określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Chorzów jak i skup nieruchomości są zabezpieczone procedurami formalno-prawnymi, a określenie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać sporo czasu, w dodatku mogą się zacząć problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o nasze przedsiębiorstwo, sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć pieniądze do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedstawicielem .

Zajmujemy się skupem zniszczonych nieruchomości

Niekiedy zachodzi potrzeba szybkiej odsprzedaży dysponowanego mieszkania, domu , lokalu, lub innej nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków ekonomicznych mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może być czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości Chorzów - gwarancja bezpieczeństwa

Szczycimy się nieposzlakowaną opinią, co na rynku nieruchomości ma ogromne znaczenie , zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i zdolność wdrażania takich rozwiązań, które mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Należy powiedzieć , że informacje znalezione na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne są dla nas prawomocne w momencie kontunuowania współpracy. Możemy się poszczycić proponowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane mogą być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Profesjonalna agencja skupu nieruchomości Chorzów - Liderzy na rynku

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w złożonych okolicznościach. Żeby móc prowadzenia skupu nieruchomości agencje inwestorskie nie mają wyjścia jak oferować niezwykle wysoki standard serwisowania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Stan prawny i stan fizyczny dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Branża nieruchomości nie jest dziedziną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miastach, a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc rozeznania wszystkich uwarunkowań branży. Tylko doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na możliwie najlepszej cenie. Działamy w całym kraju - jeśli idzie o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Chorzów nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju proponujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są cenami netto!

Chcę sprzedać nieruchomość z kredytem Chorzów

Uczciwość i etyka zawodowa to wzorce , które w naszej działalności stawiamy bezwzględnie na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą pracującą podług światowych wzorców wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zgłoszenia nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wydelegowany przez naszą firmę ekspert dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej oferty i podtrzymania chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i mający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem i obrotem domów w Chorzów. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Chorzów pomagamy w transakcjach dotyczących mieszkań wszelkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe wykonanie sprzedaży gotówkowej w Chorzów, niezależnie od dnia tygodnia. Skupowanie domów za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Chorzów najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu zdołają od razu rozwiązać swoje kwestie finansowe i poczuć się bezpiecznie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam oferować Państwu maksymalnie udoskonalone procedury oraz niezwłoczną i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej sprzedaży w Chorzów Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają pewność transferu środków na podane uprzednio w zapisie notarialnym konto. Wszelkie procedury są w pełni bezpieczne i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Chorzów nie muszą się więc bać , że będą oszukani przez podejrzanego kontrahenta.
Oczywiście , że jest taka opcja . W przeciwnym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz team stanowią eksperci w dziedzinie skupu nieruchomości w , Chorzów którzy pracują na obszarze całej Polski i zawsze zdołają dotrzeć do Klientów. Należy tylko uprzednio skontaktować się z nami i ustalić pasujący Państwu termin wizyty. Nasi specjaliści obsługują Klientów zarówno w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Chorzów Jak przystało na spółkę, która dostosowuje swoje mechanizmy do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja kupowanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Możemy dojechać do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz pozostałymi kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedażą lokali w Chorzów. Współdziałamy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Chorzów Fundamentem naszej aktywności jest uczciwość – w świetny sposób łączymy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Za przykład może pomóc fakt, iż na wycenę lokali wpływa dużo różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie zobowiązuje , za to pozwala na porównywanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was korzystną. Na ogół to jednak właśnie my wykonujemy transakcję, oferując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta w banku nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż lokalu w Chorzów możemy wypłacić gotówką w chwili podpisania dokumentu . W ten sposób Klient od razu otrzymuje do ręki ustaloną kwotę. To rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Pozwala bowiem na szybkie pozbycie się zadłużenia lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient chce dostać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy transfer środków na wskazane przezeń konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza spółka pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie procedury związane z kupnem nieruchomości w Chorzów rozpoczynamy od oględzin lokalu . W kolejnym kroku robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji proponowanych przez nas możliwości, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na wskazane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Należy podkreślić fakt, iż każdą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są profesjonalne i w pełni elastyczne, stąd też potrafimy załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
By móc sprzedać mieszkanie w Chorzów za gotówkę, należy na wstępie pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Wami skontaktuje potrzebny jest tylko numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , czy też innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu można uzyskać w odpowiednim dla lokalizacji nieruchomości w Chorzów sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie o lokatorach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, długach w spłacie, jeżeli takie istnieją itp. Przy czym zawsze możecie liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy skompletują razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób naświetlą kwestie związane ze sprzedażą mieszkania w Chorzów Wszelkie wykonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość otrzymania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży domu , co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi specjaliści działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda sprzedaż w Chorzów jest maksymalnie uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż nieruchomości z trochę skomplikowaną formą prawną może również wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak bardzo rzadko. W takich okolicznościach zawsze prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może służyć pomocą w kompletowaniu dokumentacji czy też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich istnieje możliwość, by stały się one posiadaczami lokalu w Chorzów lub dostały swój udział w nieruchomości . Można to zrobić poprzez postępowanie spadkowe lub dokonanie darowizny. Sprzedaż domu w Chorzów , które jest własnością dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, dlatego przeprowadzenie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem dziecka. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy w sądzie, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż mieszkania w Chorzów będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej pracy i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego nierzadko trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu problemów, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji na temat dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania sprzedaży w Chorzów . Do najważniejszych z pewnością należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród innych należy wymienić akt nabycia mieszkania w Chorzów czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeśli zajdą inne okoliczności, trzeba też będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zaległościach w płaceniu czynszu. W celu uzyskania szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Jeszcze raz chcemy to podkreślić , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc profesjonalistami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości w Chorzów ze skomplikowaną sytuacją prawną. Skupujemy domy z zajęciami komorniczymi , wymagające ogromnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Chorzów z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży lokali . Warto też pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz zapewniamy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu lokali w Chorzów polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie domu , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszelkie wiążące się z nim pytania. Nasza firma zapewnia również skuteczną pomoc w rozwiązywaniu kwestii z obszaru prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży nieruchomości w Chorzów, jednocześnie wspieramy Państwa w zapoczątkowaniu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie mieszkania, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie lokalu przez zadłużonego to delikatne tematy jednakże działając na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy skupu mieszkań w Chorzów o wskazanej wcześniej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów choć częściowo, lub całkowicie. Nasze oszacowania mieszkań w Chorzów są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych sytuacjach wycenę zmniejsza się o cenę świadczeń żądanych przez cedentów Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do dużej liczby posiadaczy lokali w Chorzównasza praca gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży mieszkania mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od sprzedającego zależy na co będą przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Chorzów

Również otrzymałam tu szybką i uczciwą pomoc. Moje nieruchomość w czasie jednego roku zostało podtopione i po części spalone przez pożar. O tyle że przy podtopieniu mogłam pozwolić sobie na remont, a po pożarze nie posiadałam już takich pieniędzy. Znajomy polecił mi skontaktowanie się z tą firmą i sprzedaż nieruchomości. Nigdy nie zajmowałam się takimi sprawami więc pierwsza myśl była taka, że lokal po pożarze nie nadaje się do remontu. Druga zaś, że zostanę oszukana i dostanę za nie śmiesznie małą pieniądze. Po spotkaniu z Panią Kasią byłam nie tylko zaskoczona, ale i szczęśliwa, że dostanę fachową wycenę. Nie zawiodłam się. Propozycja, którą zaoferowano mi w czasie 2 kolejnych dni była wielce zadowalająca. Pracownica pomogła mi też w skolekcjonowaniu wszystkich koniecznych dokumentów i umówiła mnie z notariuszem. Podpisałam wszystkie dokumenty w czasie kilku chwil, a pieniądze w ciągu kilku kolejnych były już na moim rachunku. Rekomenduję wszystkim.

Iga C.