Skup nieruchomości Gliwice za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Gliwice

Atrium biuro nieruchomości to firma działająca ekspresowo i stawiająca na nieustanny rozwój. Nie dziwi więc fakt, że na mapie Polski pojawiła się kolejna filia Atrium.

Tym razem postawiliśmy na Gliwice – jedno z największych polskich miast, położone na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Kłodnicą. Mamy nadzieję, że również w tym regionie, dzięki Atrium biuro nieruchomości Gliwice nasi klienci będą mogli szybko, a przy tym korzystnie sprzedać swoją nieruchomość.

Działamy ekspresowo, podsuwając właścicielom problematycznych nieruchomości najkorzystniejsze rozwiązania, a przy tym oszczędzając ich czas.

Gliwice: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Gliwice

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w dobę w  Gliwicach za gotówkę

Naszą ofertą jest spełnienie oczekiwań wszystkich osób , których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż mieszkania - za gotówkę do ręki i z zyskiem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Gliwice i w całej Polsce, w branży działamy od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami .

Krótko mówiąc, nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony ze współpracy z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Kupno nieruchomości bez pośrednika Gliwice

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz mocna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Gliwice. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo szybko rosnące koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i błyskawiczny zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Gliwice nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Kooperacja z nami to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o dowolnej sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer umówionych środków na wskazane konto w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy

Oferty sprzedaży nieruchomości komorniczych Gliwice - obsługa ogłoszeń Atrium

Sytuacja sprawia , że jak najszybsza sprzedaż mieszkania jest koniecznością ? Trzeba się przenieść i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu nader wiele wynosi i niezbędny będzie ktoś, dla kogo błyskawiczny skup mieszkania nie stanowi problemu i do tego oferuje najkorzystniejszą cenę? Bez względu na to co się dzieje, starczy skontaktować się z nami by dostać bezpłatną wycenę i nie martwić się już o sprzedanie mieszkania. Płacimy gotówką, tudzież przelewem w ciągu 24 godzin!

Pomoc z oddłużaniem nieruchomości Gliwice

Nie każdemu uśmiecha się płacić za ogłoszenia na portalach w sieci, ani dać zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy nadchodzi moment , że trzeba bezzwłocznie zbyć posiadaną nieruchomość. Mało tego , osobie nieobeznanej z rynkiem nieruchomości może być problem trafić dobrego kontrahenta, a jeszcze trudniej takiego który proponuje najlepszą z możliwych cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest właśnie skup nieruchomości, a ponadto - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega zgodnie z aktualnym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy bardzo dobrą cenę. W ten sposób inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia gdzie znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom z długami albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Gliwice - pomoc w sprzedaży udziałów w nieruchomości

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w kraju. tereny wielkich aglomeracji nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Gliwice. Należymy do bardzo ograniczonego grona firm gwarantujących ofertę cenową za każdym razem opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z specjalistami w dziedzinie przepisów prowadzimy także skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów dla których remont jest niezbędny, skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Ekspresowa i pewna gotówka za skup nieruchomości Gliwice

Atrium Skup nieruchomości Gliwice - Doskonałe warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja szybkiego wyjścia z długów, wyrównania wierzytelności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i przygotowania bierzemy na siebie. Umówioną należność za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Jakie nieruchomości chętnie skupujemy

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających na rynku nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej powiązanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy możliwością rynkową związaną z bez kosztową wyceną dokonywaną przez specjalistę , a wiodącą do pomocy w spełnieniu różnorakich formalności wynikających z przepisów, lub wręcz zablokowania negatywnych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notariusza . Naszą wizytówką i jednocześnie żelazną zasadą jest płacenie gotówką. Oczywiście też możliwość przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wtedy przesyłamy ustaloną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Profesjonalny skup problematycznych nieruchomości - skup nieruchomości z lokatorem Gliwice

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, zbieramy potrzebne dokumenty a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie aktu notarialnego to prosta formalność. Rzecz jasna gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać transferu środków na wskazany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Przeprowadzamy skup mieszkań i innych nieruchomości Gliwice

Obrót nieruchomością określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Gliwice jak i skup nieruchomości są obwarowane procedurami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej sytuacji danej nieruchomości może kosztować oraz zabrać sporo czasu, w dodatku mogą się zacząć kłopoty ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o naszą firmę , sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć pieniądze do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z nami .

Obsługa ogłoszeń sprzedaży zniszczonych nieruchomości Gliwice

Czasem zachodzi konieczność szybkiej odsprzedaży posiadanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków ekonomicznych mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo bankiem . Innym kłopotem może okazać się czas - niektórzy decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Godny skup nieruchomości Gliwice - szybko i bezpiecznie

Szczycimy się nieposzlakowaną opinią, co na rynku nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i zdolność dopasowania takich rozwiązań, jakie mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Należy zaznaczyć, że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontunuowania współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najbardziej złożone sytuacje.

Realizacja sprzedaży mieszkań przez Atrium nieruchomości Gliwice

Skup zadłużonych mieszkań jest trudną działalnością w złożonych warunkach . Żeby mieć możliwość prowadzenia skupu nieruchomości zespoły inwestorskie nie mają wyjścia jak oferować niezwykle wysoki standard obsługiwania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Stan prawny i stan fizyczny danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu w branży nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w małych miastach, a inaczej w dużych aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynku . Tylko doświadczeni inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Można się z nami spotkać w całym kraju - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Gliwice nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce oferujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny szacowane w naszych wycenach są cenami netto!

Planuję sprzedać nieruchomość z hipoteką Gliwice

Uczciwość i etyka zawodowa to wartości , które w naszej pracy widnieją bezwzględnie na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą pracującą podług światowych standardów wynikłych z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zgłoszenia nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wydelegowany przez naszą firmę ekspert dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny takiej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej wyceny i podtrzymania woli sprzedania mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i mający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem i obrotem domów w Gliwice. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Gliwice pomagamy w transakcjach dotyczących lokali wszystkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe wykonanie sprzedaży gotówkowej w Gliwice, niezależnie od dnia tygodnia. Skupowanie mieszkań za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Gliwice najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą szybko rozwiązać swoje kwestie finansowe i poczuć się pewnie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam zaoferować Państwu maksymalnie udoskonalone procedury oraz niezwłoczną i dostosowaną do własnych potrzeb finalizację wszelkiej sprzedaży w Gliwice Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wolą przelew bankowy, mają pewność transferu gotówki na wskazane uprzednio w akcie notarialnym konto. Wszystkie procedury są w pełni zabezpieczone i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci ze Gliwice nie muszą się więc bać , że będą okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka opcja . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą eksperci w dziedzinie skupu mieszkań w , Gliwice którzy działają na obszarze całej Polski i za każdym razem zdołają dojechać do Klientów. Wystarczy tylko wcześniej skontaktować się z nami i ustalić pasujący Państwu termin wizyty. Nasi specjaliści obsługują Klientów tak w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Gliwice Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje standardy do odrębnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja sprzedawanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz pozostałymi kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedażą nieruchomości w Gliwice. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Gliwice Podstawą naszej aktywności jest słowność – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Za przykład może pomóc fakt, iż na oszacowanie ceny nieruchomości wpływa wiele różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie zobowiązuje , za to pozwala na porównanie naszej propozycji z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najlepiej dla Was zadowalającą. Na ogół to jednak akurat my realizujemy transakcję, proponując nawet 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią pieniędzmi.
Zakładanie konta w banku nie jest tu przymusem , gdyż należność za sprzedaż lokalu w Gliwice możemy wypłacić gotówką w chwili podpisania umowy . W ten sposób Klient niezwłocznie dostaje do ręki ustaloną sumę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i bezpieczne . Umożliwia bowiem na niezwłoczne pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient woli otrzymać pieniądze przelewem bankowym, wówczas transfer środków na wskazane przezeń konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza firma pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszelkie procedury związane z kupnem mieszkania w Gliwice rozpoczynamy od obejrzenia mieszkania . W kolejnym kroku robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez eksperta. W przypadku akceptacji zaproponowanych przez nas warunków, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Należy podkreślić fakt, iż każdą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze działania są profesjonalne i w pełni elastyczne, stąd też jesteśmy w stanie załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać dom w Gliwice za gotówkę, trzeba przede wszystkim przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji lokalu w Gliwice sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie o lokatorach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, długach w spłacie, jeżeli takie są itp. Jednak zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy skompletują razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą domu w Gliwice Wszelkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży mieszkania , co nie jest związane z żadnymi innymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda sprzedaż w Gliwice jest jak najbardziej uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z trochę skomplikowaną formą prawną może również wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce niezwykle rzadko. W takich okolicznościach zwykle prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe pozostających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może służyć pomocą w kompletowaniu dokumentacji lub też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich jest możliwość, by stały się one posiadaczami mieszkania w Gliwice lub dostały swój udział w mieszkaniu . Można tego dokonać poprzez postępowanie spadkowe lub darowiznę. Sprzedaż domu w Gliwice , które należy do dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, stąd też dokonanie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można również wnioskować o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem dziecka. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy w sądzie, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż domu w Gliwice będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro dziecka.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego często niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i pozbawiony jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami skontaktować , a my udzielimy szczegółowych informacji na temat dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Gliwice . Do najważniejszych na pewno należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród pozostałych warto przedstawić akt nabycia nieruchomości w Gliwice czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeśli zajdą określone okoliczności, trzeba również będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w lokalu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pomocą dedykowanego formularza.
Jeszcze raz chcemy to zaakcentować , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości w Gliwice ze skomplikowaną sytuacją prawną. Skupujemy domy zajęte przez komornika , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Gliwice z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży mieszkań . Trzeba też zdać sobie sprawę, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz gwarantujemy im pewną transakcję.
Pełna obsługa skupu domów w Gliwice polega też na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedanie nieruchomości , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie związane z nim pytania. Nasza firma zapewnia również skuteczną pomoc w pokonywaniu problemów z obszaru prawa czy finansów a także tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży nieruchomości w Gliwice, jednocześnie wspieramy Was w rozpoczęciu lepszego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie mieszkania, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedaż domu przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez wiele lat wielokrotnie dokonywaliśmy wykupu nieruchomości w Gliwice o wskazanej wcześniej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze wyceny nieruchomości w Gliwice są zawsze osiągalne i uwzględniają wszystkie okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych sytuacjach oszacowaną kwotę pomniejsza się o cenę należności żądanych przez wierzycieli. Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby posiadaczy mieszkań w Gliwicenasza praca gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży domu mogą zostać wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co będą przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Gliwice

Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Moje mieszkanie było z zobowiązaniami i groziła mi eksmisja. Pomogli mi przekazać moje zadłużone domostwo w czasie trzech dni. Wszystko przebiegło bardzo bez zarzutu, a ja nie musiałem zadręczać się o formalności. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego doświadczeniu dług został zapłacony, a ja otrzymałem sporą sumę pieniędzy, które przysłużyły mi się na nowy start.

Patryk N.