Skup nieruchomości Tychy za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Tychy

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i staramy się podążać za najnowszymi trendami w branży. Postanowiliśmy więc w Tychach otworzyć kolejne biuro Atrium skup nieruchomości. Postawiliśmy na miasto położone w południowej części Polski, w województwie śląskim, znane z wielowiekowej tradycji browarniczej i przemysłu samochodowego.

Jesteśmy pewni, że ma ono jeszcze więcej do zaoferowania i to właśnie w tym śląskim klimacie Atrium skup nieruchomości Tychy rozwinie swoje skrzydła, stając się rozpoznawalną i cenioną marką, stawiającą na jakość i indywidualne podejście do każdego klienta.

Tychy: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Tychy

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Tychy skup mieszkań za gotówkę - Ekspresowa zapłata w dobę

Naszą specjalizacją jest spełnienie oczekiwań wszystkich tych osób, których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie mieszkania - za gotówkę i z pewnym zyskiem. Zajmujemy się skupem nieruchomości Tychy i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Jednym słowem , nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Skup nieruchomości Tychy - Atrium skup bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Tychy. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszowe , niejasne prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Tychy nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Współpraca z naszym zespołem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo przelew należnych środków na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Nieruchomości z komornikiem na sprzedaż - realizacja ofert sprzedażowych Tychy

Sytuacja sprawia , że natychmiastowa sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele kosztuje i niezbędny będzie ktoś, dla kogo błyskawiczny skup nieruchomości nie stanowi problemu i do tego proponuje najlepszą cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy zwrócić się do nas by otrzymać bezpłatną wycenę i nie martwić się już o upłynnienie nieruchomości . Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Pomoc z wyjściu z problemów finansowych - oddłużanie nieruchomości Atrium Tychy

Nie wszystkim chce się płacić za ogłoszenia na serwisach internetowych , ani pozwolić zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy następuje chwila, że trzeba szybko odsprzedać posiadaną działkę . Mało tego , osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być kłopot znaleźć stosownego nabywcę , a jeszcze trudniej takiego który zadeklaruje najlepszą możliwą cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działania naszego przedsiębiorstwa jest akurat skup nieruchomości, co więcej - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega zgodnie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy najlepszą możliwą cenę. W ten sposób inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia gdzie znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Sprzedaż udziałów nieruchomości Tychy - co zrobić, gdy jest to konieczne?

Mamy cenne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w kraju. tereny dużych miast nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Tychy. Należymy do bardzo ograniczonego grona przedsiębiorstw specjalistycznych gwarantujących ofertę cenową zawsze opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z kancelariami prawnymi prowadzimy też skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Zaufany i profesjonalny skup nieruchomości Tychy

Atrium Skup nieruchomości Tychy - Korzystne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja błyskawicznego zakończenia długów, wyrównania wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej formalnego usankcjonowania i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną sumę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Atrium skup nieruchomości - co podlega skupowi?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne przedsiębiorstwa, tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy ofertą rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną dokonywaną przez eksperta , a prowadzącą do pomocy w spełnieniu wszystkich koniecznych formalności wynikających z przepisów, lub wręcz zablokowania szkodliwych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notariusza . Naszą dewizą i jednocześnie żelazną zasadą jest płacenie gotówką. Rzecz jasna], {istnieje też opcja przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość zechce wówczas przelewamy umówioną kwotę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Problem mieszkania z lokatorem - Skup nieruchomości za gotówkę tychy

Gdy pytamy o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Najpierw całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, zbieramy potrzebne dokumenty a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie aktu notarialnego to prosta formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania pieniędzy dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać przelewu na podany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Gdzie skupują nieruchomości Tychy?

Sprzedaż nieruchomości określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Tychy jak i skup nieruchomości są zabezpieczone wymogami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może kosztować oraz pochłaniać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się zacząć problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o naszą firmę , odsprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć należną sumę do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z nami .

Nieruchomości przeznaczone na remont - Skup nieruchomości Tychy

Czasami zachodzi konieczność szybkiej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy sytuacji finansowej mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym kłopotem może okazać się czas - są na przykład racy, którzy decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Specjaliści w bezpiecznym skupie nieruchomości Tychy

Szczycimy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i umiejętność dopasowania takich rozwiązań, które mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Warto wspomnieć , że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się pochwalić oferowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane mogą być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najmocniej złożone sytuacje.

Doświadczony zespół skupujący nieruchomości

Skup zadłużonych mieszkań jest trudną działalnością w wymagających okolicznościach. Żeby móc prowadzić skup nieruchomości agencje inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Sytuacja prawna i stan użytkowy dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu na rynku nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Odmiennie wygląda w niewielkich miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynku . Tylko biegli inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na korzystnej cenie. Działamy w całym kraju - gdy chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Tychy nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu papierów, zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są kwotami netto!

Czy mogę sprzedać nieruchomość z hipoteką? Atrium nieruchomości Tychy

Uczciwość i etyka zawodowa to idee, które w naszej działalności widnieją bezwzględnie na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą według światowych wzorców wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zgłoszenia nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez nasze biuro specjalista dokonuje a nasi prawnicy weryfikują stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej wyceny i potwierdzenia woli sprzedania mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w kancelarii notarialnej w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i mający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się wykupem i obrotem lokali w Tychy. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Tychy pomagamy w transakcjach dotyczących mieszkań wszystkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe przeprowadzenie sprzedaży gotówkowej w Tychy, niezależnie od dnia tygodnia. Skupowanie mieszkań za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Tychy najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą niezwłocznie rozwiązać swoje problemy finansowe i poczuć się bezpiecznie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam oferować Państwu maksymalnie udoskonalone procedury oraz szybką i dopasowaną do własnych potrzeb finalizację każdej transakcji w Tychy Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wybierają przelew bankowy, mają gwarancję transferu pieniędzy na podane wcześniej w akcie notarialnym konto. Wszelkie formalności są w pełni zabezpieczone i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Tychy nie muszą się więc stresować , że zostaną okłamani przez podejrzanego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka ewentualność . W przeciwnym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz team tworzą eksperci w dziedzinie skupu nieruchomości w , Tychy którzy pracują na terenie całej Polski i zawsze zdołają dojechać do Klientów. Należy tylko uprzednio umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów zarówno w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Tychy Jak przystało na firmę, która dopracowuje swoje standardy do indywidualnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc rozmieszczenie sprzedawanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi transakcjami związanymi z kupnem i sprzedażą nieruchomości w Tychy. Współdziałamy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaufaniu dziesiątek wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Tychy Podstawą naszej działalności jest uczciwość – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Jako przykład może posłużyć fakt, iż na wycenę domów wpływa dużo różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie zobowiązuje , za to pozwala na porównywanie naszej oferty z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najlepiej dla Was zadowalającą. Najczęściej to jednak akurat my wykonujemy transakcję, proponując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta w banku nie jest tu przymusem , gdyż należność za sprzedaż nieruchomości w Tychy możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób sprzedający od razu otrzymuje do ręki ustaloną kwotę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i pewne . Pozwala bowiem na niezwłoczne pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeśli jednak Klient woli otrzymać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy przelew środków na podane wcześniej konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszelkie formalności związane z kupnem mieszkania w Tychy rozpoczynamy od oględzin domu . Następnie robimy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez specjalistę. Po zaakceptowaniu proponowanych przez nas możliwości, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Należy podkreślić fakt, iż każdą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić najwięcej procedur w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać dom w Tychy za gotówkę, należy na wstępie pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Wami skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji domu w Tychy sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą dowód osobisty oraz poświadczenie o osobach zameldowanych, procesie spadkowym, zaległościach w spłacie, jeśli takie istnieją itp. Jednak zawsze możecie liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą lokalu w Tychy Wszelkie wykonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży lokalu , co nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają niezwłocznie i profesjonalnie . Każda transakcja w Tychy jest maksymalnie uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż domu z bardziej skomplikowaną formą prawną może wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak bardzo rzadko. W tych okolicznościach zawsze prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze przebywających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może pomóc w kompletowaniu dokumentacji czy też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób nieletnich istnieje możliwość, by stały się one posiadaczami lokalu w Tychy lub dostały swój udział w mieszkaniu . Można tego dokonać poprzez proces spadkowy lub dokonanie darowizny. Sprzedaż mieszkania w Tychy , które należy do dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, dlatego przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż lokalu w Tychy będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego nierzadko trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu problemów, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami porozumieć , a my udzielimy szczegółowych informacji dotyczących dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania sprzedaży w Tychy . Do najważniejszych z pewnością należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród innych warto przedstawić akt nabycia nieruchomości w Tychy czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeśli zajdą inne okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w lokalu , albo o zobowiązaniach w opłatach czynszu. W celu pozyskania obszernych wskazówek warto skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon lub za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc profesjonalistami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w umowach dotyczących nieruchomości w Tychy ze skomplikowaną sytuacją prawną. Odkupujemy nieruchomości z zajęciami komorniczymi , wymagające ogromnego remontu, czy zadłużonych, a także nieruchomości w Tychy z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży domów . Warto też pamiętać, że zawsze działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im bezpieczną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupowania domów w Tychy polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie nieruchomości , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszelkie wiążące się z nim pytania. Nasza firma zapewnia również efektywną pomoc w rozwiązywaniu kwestii z obszaru prawa czy finansów oraz tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży domu w Tychy, także wspieramy Państwa w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie domu, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedaż mieszkania przez zadłużonego to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez długi czas często dokonywaliśmy wykupu mieszkań w Tychy o wskazanej wcześniej, bądź podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania mieszkań w Tychy są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych okolicznościach oszacowaną kwotę zmniejsza się o cenę należności żądanych przez wierzycieli. Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do dużej liczby właścicieli lokali w Tychynasza działalność gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży mieszkania mogą być wypłacone w gotówce i tylko od sprzedającego zależy na co będą przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Tychy

Polecamy skorzystanie z usług tej firmy! Oboje z mężem po śmierci naszego syna odziedziczyliśmy jego mieszkanie razem z potężnym długiem o którym nie mieliśmy pojęcia. Nieruchomość było ogromnie zadłużona, a lada moment miał ją zająć komornik. Przyznam otwarcie, że nie mieliśmy umiejętności do załatwiania formalności. Znajoma poleciła nam tą firmę. Po kontakcie telefonicznym w czasie dwóch dni dostaliśmy wycenę i zaproponowano nam pomoc w sformalizowaniu sprzedaży. Pan Maciek okazał nam wiele zrozumienia i przygotował za nasza zgodą wszystkie niezbędne dokumenty. Byliśmy u notariusza w ustalonym dniu i po kilku minutach pozbyliśmy się ciężaru.

Milena E.