Skup nieruchomości Bytom za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Bytom

Doskonale znamy rynek nieruchomości, dlatego też zdecydowaliśmy się otworzyć kolejną filię Atrium biuro nieruchomości. Tym razem postawiliśmy na Bytom – jedno z najstarszych miast historycznego Górnego Śląska, położone w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Również tutaj specjaliści z Atrium biuro nieruchomości pomogą szybko i wygodnie sprzedać mieszkanie, dom czy działkę.

Z naszych usług skorzystało, już wiele osób z terenu Bytomia. Działamy według sprawdzonego schematu, który gwarantuje bezproblemową sprzedaż. Mamy nadzieję, że skup nieruchomości Bytom doskonale wpasuje się w krajobraz tego śląskiego miasta.

Bytom: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Bytom

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Zakup mieszkań  Bytom za gotówkę  oraz bezpłatna wycena w dobę

Naszą specjalizacją jest spełnienie nadziei wszystkich osób , których zamiarem będzie zbycie nieruchomości, na przykład zbycie mieszkania - za gotówkę do ręki i z konkretnym dochodem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Bytom i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Krótko mówiąc, nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany z kooperacji z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Bytom - skup nieruchomości bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza czysta reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Bytom. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaoferować ratunek w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i szybki zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Bytom nie jest tu wyjątkiem
 • Kooperacja z naszym zespołem to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o dowolnej sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo transfer należnych środków na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Obsługiwanie ofert sprzedaży mieszkań z komornikiem Bytom

Okoliczności sprawiają, że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przenieść i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele wynosi i niezbędny będzie ktoś, dla kogo szybki skup mieszkania nie jest problemem i do tego proponuje korzystną cenę? Bez względu na to co się dzieje, starczy zwrócić się do nas by uzyskać bezpłatną wycenę i przestać martwić się już o sprzedaż mieszkania. Płacimy gotówką, albo przelewem w ciągu 24 godzin!

Wyciąganie nieruchomości z długów Bytom

Nie wszystkim uśmiecha się płacić za ogłoszenia na portalach internetowych , ani pozwalać zarobić pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy przychodzi chwila, że trzeba jak najszybciej odsprzedać posiadaną nieruchomość. Nie koniec na tym, komuś nieobeznanemu z rynkiem nieruchomości może być niełatwo wyszukać akuratnego inwestora , a znacznie trudniej takiego który proponuje najlepszą z możliwych cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działania naszego przedsiębiorstwa jest akurat skup nieruchomości, co więcej - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się w zgodzie z bieżącym trendem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu jest zlokalizowana nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom z długami albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Skup udziałów w nieruchomościach Bytom

Mamy cenne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w Polsce . tereny dużych miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Bytom. Należymy do wąskiego grona firm zapewniających ofertę cenową w każdych okolicznościach opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z prawnikami prowadzimy też skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów dla których remont jest niezbędny, skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Profesjonalny skup nieruchomości - ekspresowa transakcja Bytom

Atrium Skup nieruchomości Bytom - Świetne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to oferta szybkiego zakończenia długów, wyrównania wierzytelności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej formalnego usankcjonowania i preparacji bierzemy na siebie. Umówioną sumę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Co skupujemy w Atrium

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie załatwianie każdej powiązanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy ofertą rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną wykonaną przez specjalistę , a wiodącą ku pomocy w wypełnieniu większości formalności wynikających z przepisów, lub wręcz zablokowania szkodliwych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notariusza . Naszą wizytówką i zarazem żelazną zasadą jest płacenie w gotówce . Rzecz jasna], {istnieje też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca mieszkanie zechce wówczas przelewamy umówioną sumę na wskazany rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Nieruchomości z lokatorem - skup Atrium Bytom

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy niezbędne papiery a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy to prosta formalność. Rzecz jasna gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty pieniędzy dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na podany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Skup nieruchomości Bytom - tym zajmujemy się w Atrium

Obrót nieruchomością zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Bytom jak i skup nieruchomości są obwarowane procedurami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz pochłaniać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się zacząć problemy ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o nas , sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz stosunkowo szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z nami .

Obsługujemy sprzedaż nieruchomości do remontu Bytom

Bywa że zachodzi konieczność szybkiej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków finansowych mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może okazać się czas - są na przykład racy, którzy decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w rozmaitych sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Eksperci w bezpiecznym skupie nieruchomości Bytom

Szczycimy się czystą opinią, co na rynku nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i umiejętność wdrażania takich rozwiązań, które mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Należy zaznaczyć, że informacje znalezione na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone mogą być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najbardziej skomplikowane sytuacje.

Profesjonaliści w skupie nieruchomości Bytom

Skup zadłużonych nieruchomości jest trudną działalnością w wymagających warunkach . Żeby mieć możliwość prowadzenia skupu nieruchomości zespoły inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard obsługi Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Sytuacja prawna i stan użytkowy danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu w branży nieruchomości mamy dobrą markę.

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miastach, a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynkowych . Tylko biegli inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na możliwie najlepszej cenie. Działamy w całej Polsce - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Bytom nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce oferujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są cenami netto!

Nieruchomość z hipoteką Białystok - jak sprzedać?

Uczciwość i etyka zawodowa to wzorce , które w naszej działalności stawiamy bezwzględnie jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą według światowych standardów wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zgłoszenia nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wysłany przez nas biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej propozycji i podtrzymania chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w kancelarii notarialnej w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i mający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się wykupem i obrotem mieszkań w Bytom. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Bytom służymy pomocą w transakcjach dotyczących lokali wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe dokonanie sprzedaży gotówkowej w Bytom, niezależnie od dnia tygodnia. Skup lokali za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Bytom najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą szybko rozwiązać swoje kwestie finansowe i czuć się pewnie.

Fakt, iż mamy stałą płynność finansową, umożliwia nam zaoferować Państwu maksymalnie uproszczone procedury oraz szybką i dostosowaną do własnych potrzeb finalizację każdej sprzedaży w Bytom Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają pewność transferu gotówki na podane uprzednio w akcie notarialnym konto. Wszelkie procedury są w pełni zabezpieczone i odbywają się w ciągu 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci ze Bytom nie muszą się więc stresować , że będą okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Jasne , że istnieje taka możliwość . W innym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz team tworzą specjaliści w dziedzinie skupowania mieszkań w , Bytom którzy działają na terenie całej Polski i za każdym razem mogą dotrzeć do Klientów. Wystarczy tylko wcześniej skontaktować się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Bytom Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje mechanizmy do odrębnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie sprzedawanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz pozostałymi kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem lokali w Bytom. Współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu dziesiątek wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Bytom Podstawą naszej działalności jest uczciwość – w doskonały sposób scalamy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Za przykład może pomóc fakt, iż na oszacowanie ceny lokali wpływa wiele różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie obliguje , za to pozwala na porównanie naszej oferty z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najbardziej dla Was zadowalającą. Na ogół to jednak właśnie my wykonujemy transakcję, proponując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Zakładanie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż mieszkania w Bytom możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób sprzedający od razu dostaje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i bezpieczne . Pozwala bowiem na szybkie pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeśli jednak Klient woli otrzymać pieniądze przelewem bankowym, wtedy przelew środków na podane wcześniej konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie określone zasady. Wszystkie formalności związane z kupnem domu w Bytom rozpoczynamy od obejrzenia domu . W kolejnym kroku robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji proponowanych przez nas możliwości, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze prace są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, stąd też potrafimy załatwić najwięcej formalności w zaledwie dobę.
By móc sprzedać nieruchomość w Bytom za gotówkę, należy na wstępie przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Wami skontaktuje potrzebny jest tylko numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji mieszkania w Bytom sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą dowód osobisty oraz poświadczenie o osobach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, zaległościach w spłacie, jeżeli takie są itp. Przy czym zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnią kwestie powiązane ze sprzedażą mieszkania w Bytom Wszystkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość otrzymania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży mieszkania , co nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają niezwłocznie i profesjonalnie . Każda transakcja w Bytom jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z bardziej złożoną formą prawną może wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak bardzo rzadko. W tych okolicznościach zwykle prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze przebywających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może pomóc w kompletowaniu dokumentacji lub też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich jest możliwość, by stały się one posiadaczami domu w Bytom lub dostały swój udział w nieruchomości . Można to zrobić poprzez postępowanie spadkowe lub dokonanie darowizny. Sprzedaż domu w Bytom , które jest własnością dziecka czy też wychowanka , wykracza poza ramy zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, dlatego dokonanie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy w sądzie, chociaż nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż lokalu w Bytom będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego często niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania transakcji w Bytom . Do najważniejszych z pewnością należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród pozostałych należy przedstawić akt nabycia domu w Bytom czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeżeli jednak zajdą inne okoliczności, trzeba również będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pomocą dedykowanego formularza.
Jeszcze raz chcemy to podkreślić , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy ekspertami na rynku nieruchomości, mamy długoletnie doświadczenie w umowach dotyczących lokali w Bytom ze złożoną sytuacją prawną. Skupujemy lokale z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy zadłużonych, a także nieruchomości w Bytom z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży domów . Trzeba też pamiętać, że zawsze działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz zapewniamy im bezpieczną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu lokali w Bytom polega również na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedaż mieszkania , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszystkie związane z nim pytania. Nasza firma zapewnia też efektywną pomoc w rozwiązywaniu kwestii z obszaru prawa czy finansów a także tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży nieruchomości w Bytom, także wspieramy Was w rozpoczęciu lepszego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie domu, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie lokalu przez zadłużonego to delikatne tematy jednak działając na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy skupu mieszkań w Bytom o takiej, albo podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania domów w Bytom są zawsze osiągalne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W tych sytuacjach wycenę pomniejsza się o wartość świadczeń żądanych przez cedentów Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby właścicieli mieszkań w Bytomnasza praca gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży domu mogą być wypłacone gotówką i tylko od Klienta zależy na co będą przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Bytom

Z czystym sumieniem polecam tą firmę. Moje mieszkanie było z zobowiązaniami i groziła mi eksmisja. Doradzili mi sprzedać moje zadłużone domostwo w ciągu 3 dni. Wszystko stało się bardzo efektywnie, a ja nie musiałem martwić się o formalności. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego doświadczeniu dług został spłacony, a ja dostałem sporą sumę gotówki, które przydały mi się na świeży start.

Mateusz L.