Skup nieruchomości Zabrze za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Zabrze

Kochamy swoją pracę, dlatego postanowiliśmy otworzyć kolejne biuro Atrium skup nieruchomości. Tym razem wybraliśmy Zabrze – miasto położone w województwie śląskim, nad rzekami Kłodnicą i Bytomką, będące jednym z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej. To doskonałe miejsce, pełne wielkomiejskiego, a przy tym rodzinnego klimatu.

Nowoczesne osiedla, bogata oferta edukacyjna i wiele miejsc pracy sprawiają, że wiele osób decyduje się zamieszkać tu na stałe.

Mamy więc nadzieję, że oferta Atrium biuro nieruchomości Zabrze w tym właśnie regionie trafi do szerokiego grona odbiorców, którzy chcą szybko i bez zbędnych formalności sprzedać swoją nieruchomość, otrzymując zapłatę w gotówce.

Zabrze: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Zabrze

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań za łatwą gotówkę Zabrze - wypłata w 24h

Naszą specjalizacją jest spełnienie oczekiwań wszystkich klientów , których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż domu - za gotówkę do ręki i z konkretnym dochodem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Zabrze i w całej Polsce, w skupie mieszkań jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Mamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Jednym słowem , nasza propozycja jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony z kooperacji z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Zabrze - skup nieruchomości bez pośredników Atrium

Do naszych zalet należy nasza czysta reputacja oraz ugruntowana pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Zabrze. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszu, niejasne prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaoferować ratunek w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Zabrze nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Współpraca z nami to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o dowolnej sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer umówionych środków na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Oferta sprzedaży mieszkania zajętego przez komornika - Atrium Zabrze pomoc w obsłudze ogłoszeń sprzedaży

Okoliczności sprawiają, że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest niezbędna? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu za dużo kosztuje i potrzebny jest ktoś, dla kogo szybki skup mieszkania nie jest problemem i do tego oferuje korzystną cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy skontaktować się z nami by dostać nic nie kosztującą wycenę i przestać martwić się już o sprzedaż mieszkania. Płacimy gotówką, tudzież przelewem w ciągu 24 godzin!

Pomoc w oddłużaniu nieruchomości Zabrze

Nie każdemu uśmiecha się płacić za reklamy na portalach internetowych , ani dać zarobić pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy przychodzi moment , że trzeba błyskawicznie sprzedać posiadaną nieruchomość. Mało tego , osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być problem znaleźć akuratnego kupca , a jeszcze trudniej takiego który zaoferuje najlepszą możliwą cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega zgodnie z bieżącym trendem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom zadłużony albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Udziały w nieruchomości Zabrze - jak je sprzedać?

Mamy cenne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w Polsce . Obszary wielkich miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Zabrze. Należymy do bardzo ograniczonego grona firm gwarantujących ofertę cenową w każdym przypadku opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z prawnikami prowadzimy także skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Skup nieruchomości Zabrze - szybko i profesjonalnie obsłużymy Twoją sprzedaż

Atrium Skup nieruchomości Zabrze - Doskonałe propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to oferta błyskawicznego wyjścia z długów, wyrównania wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej formalnego usankcjonowania i przygotowania bierzemy na siebie. Umówioną sumę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Co obejmuje nasz skup nieruchomości?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej powiązanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy ofertą rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną dokonywaną przez specjalistę , a prowadzącą do pomocy w dopełnieniu wszelkich konieczności wynikających z przepisów, lub wręcz wstrzymania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notariusza . Naszą wizytówką i zarazem nienaruszalną zasadą jest płacenie gotówką. Oczywiście też możliwość przelewu - jeśli osoba zbywająca mieszkanie zechce wówczas przesyłamy ustaloną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Skup nieruchomości obarczonych problemem lokatora - pomoc i obsługa prawna Zabrze

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne odcinki procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , kompletujemy wymagane dokumenty a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy to prosta formalność. Oczywiście zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty gotówki dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać transferu środków na wskazany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio pozostawione przez naszą firmę na koncie notariusza.

Firma zajmująca się profesjonalnym skupem nieruchomości Zabrze

Sprzedaż nieruchomości określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Zabrze jak i skup nieruchomości są zabezpieczone procedurami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się pojawić kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o nasze przedsiębiorstwo, odsprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie prostsza oraz znacznie szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć pieniądze w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedstawicielem .

Zniszczone nieruchomości pod remont - Skup mieszkań Zabrze

Bywa że zachodzi konieczność błyskawicznej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków finansowych mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może być czas - niektóre osoby decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości Zabrze - profesjonalizm i bezpieczeństwo

Szczycimy się nieposzlakowaną opinią, co na rynku nieruchomości ma ogromne znaczenie , zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i zdolność dopasowania takich rozwiązań, które mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Należy powiedzieć , że informacje znalezione na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w momencie kontunuowania współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem najkorzystniejszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone potrafią być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najbardziej skomplikowane sytuacje.

Nieruchomości na sprzedaż - doświadczony zespół skupujący mieszkania Zabrze

Skup zadłużonych mieszkań jest niełatwą działalnością w złożonych okolicznościach. Żeby móc prowadzenia skupu nieruchomości przedsiębiorstwa inwestorskie muszą oferować niezwykle wysoki standard obsługi Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Stan prawny i stan użytkowy dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu w branży nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w niewielkich miastach, a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc znajomości wszystkich uwarunkowań branży. Tylko biegli inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Można się z nami spotkać w całym kraju - gdy idzie o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Zabrze nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu papierów, zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są cenami netto!

Nieruchomości z kredytem na sprzedaż - Pomoc w transakcji z Atrium nieruchomości Zabrze

Uczciwość i etyka zawodowa to wartości , które w naszej działalności widnieją bezwzględnie na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą podług światowych wzorców wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wysłany przez nas specjalista dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny takiej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej wyceny i potwierdzenia chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i mający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem oraz obrotem domów w Zabrze. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Zabrze pomagamy w transakcjach dotyczących nieruchomości wszystkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe przeprowadzenie transakcji gotówkowej w Zabrze, niezależnie od dnia tygodnia. Skup lokali za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Zabrze najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą niezwłocznie rozwiązać swoje kwestie finansowe i poczuć się bezpiecznie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam zaoferować Państwu maksymalnie udoskonalone formalności oraz niezwłoczną i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Zabrze Klienci, którzy w miejsce pieniędzy do ręki wolą przelew bankowy, mają pewność transferu gotówki na podane uprzednio w akcie notarialnym konto. Wszystkie formalności są w pełni zabezpieczone i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Zabrze nie muszą się więc stresować , że będą okłamani przez podejrzanego kontrahenta.
Jasne , że jest taka ewentualność . W innym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą specjaliści w dziedzinie skupu lokali w , Zabrze którzy działają na terenie całej Polski i za każdym razem zdołają dojechać do Klientów. Wystarczy tylko wcześniej umówić się z nami i ustalić pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów zarówno w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Zabrze Jak przystało na spółkę, która dostosowuje swoje mechanizmy do indywidualnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja kupowanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz innymi kontraktami związanymi z kupnem i sprzedawaniem lokali w Zabrze. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaufaniu dziesiątek wdzięcznych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Zabrze Podstawą naszej aktywności jest prawość – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Jako przykład może pomóc fakt, iż na wycenę domów wpływa wiele różnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Was do niczego nie obliguje , za to umożliwia na porównanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najbardziej dla Was korzystną. Na ogół to jednak akurat my realizujemy transakcję, oferując nawet 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią pieniędzmi.
Zakładanie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż należność za sprzedaż lokalu w Zabrze możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób sprzedający od razu otrzymuje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Pozwala bowiem na niezwłoczne pozbycie się zadłużenia lub też pokonanie wielu innych problemów finansowych. Jeśli jednak Klient woli otrzymać pieniądze przelewem bankowym, wówczas transfer środków na podane wcześniej konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza firma pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie procedury związane z kupnem mieszkania w Zabrze rozpoczynamy od obejrzenia mieszkania . Następnie przygotowujemy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji zaproponowanych przez nas możliwości, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze prace są profesjonalne i w pełni elastyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać nieruchomość w Zabrze za gotówkę, trzeba przede wszystkim pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości można uzyskać w odpowiednim dla lokalizacji domu w Zabrze sądzie rejonowym. Trzeba też przygotować dowód osobisty oraz zaświadczenie o lokatorach zameldowanych, procesie spadkowym, długach w spłacie, jeżeli takie są itp. Przy czym zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy skompletują razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w szczegółowy sposób naświetlą kwestie powiązane ze sprzedażą domu w Zabrze Wszelkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży domu , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają szybko i profesjonalnie . Każda transakcja w Zabrze jest jak najbardziej uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż lokalu z bardziej złożoną formą prawną może wymagać późniejszego kontaktu, dzieje się to jednak bardzo rzadko. W takich okolicznościach zwykle prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze pozostających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może służyć pomocą w kompletowaniu dokumentacji lub też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób nieletnich istnieje możliwość, by stały się one posiadaczami lokalu w Zabrze lub dostały swój udział w lokalu . Można to zrobić poprzez proces spadkowy lub dokonanie darowizny. Sprzedaż mieszkania w Zabrze , które należy do dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania stanem posiadania do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, dlatego przeprowadzenie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż domu w Zabrze będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro dziecka.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii jesteśmy w stanie ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego często trudną sytuację i pomóc w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami porozumieć , a my udzielimy szczegółowych informacji dotyczących dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania transakcji w Zabrze . Do najważniejszych z pewnością należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród innych należy wymienić akt nabycia nieruchomości w Zabrze czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeśli zajdą inne okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon lub za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Jeszcze raz pragniemy to podkreślić , że nie unikamy trudnych sytuacji. Będąc ekspertami na rynku nieruchomości, mamy długoletnie doświadczenie w umowach dotyczących lokali w Zabrze ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy mieszkania z zajęciami komorniczymi , wymagające ogromnego remontu, czy z zadłużeniem, a także nieruchomości w Zabrze z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży mieszkań . Trzeba też zdać sobie sprawę, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz zapewniamy im bezpieczną transakcję.
Pełna obsługa skupu domów w Zabrze polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż lokalu , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie wiążące się z nim pytania. Nasza spółka zapewnia też skuteczną pomoc w pokonywaniu problemów z dziedziny prawa czy finansów a także tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży nieruchomości w Zabrze, jednocześnie wspieramy Was w rozpoczęciu lepszego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie domu, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedaż mieszkania przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednakże działając na rynku nieruchomości przez długi czas często dokonywaliśmy skupu domów w Zabrze o takiej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub całkowicie. Nasze oszacowania lokali w Zabrze są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W tych okolicznościach wycenę zmniejsza się o cenę należności żądanych przez wierzycieli. Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do dużej liczby posiadaczy lokali w Zabrzenasza praca gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży domu mogą zostać wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co będą przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Zabrze

Przez bardzo długi czas poszukiwałam zaufanej spółki, która ma praktykę w skupienieruchomości z lokatorem. Znajoma zarekomendowała mi tą firmę i poradziła konsultację telefoniczną. Pracownica, która mnie obsłużyła była bardzo wyrozumiała i spokojnie oraz szczegółowo odpowiadała na moją długą listę pytań. Mogłam liczyć na darmową wycenę mieszkania i zgodnie z obietnicą dostałam ją już 2 dni później. Cena była bardzo zadowalająca. Następnym krokiem było załatwienie dokumentów, przy czym spółka załatwiła je w moim imieniu. Należało tylko stawić się u notariusza, podpisać umowy i cieszyć się z dużej sumy gotówki. Szczerze polecam tą firmę, ponieważ jest bardzo fair.

Martyna G.