Skup nieruchomości Żory za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Żory

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • 100% bezpieczeństwa
 • wycena w 24h - gotówka w 7 dni
 • zadłużone, z komornikiem, z lokatorem
 • bezpłatna pomoc oraz obsługa prawna

Żory: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Żory

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skupujemy mieszkania miejscowości Żory. Gotówka w ciągu jednej doby

Naszą propozycją jest spełnienie oczekiwań wszystkich klientów , których zamiarem jest zbycie nieruchomości, na przykład sprzedaż mieszkania - za gotówkę do ręki i z zyskiem . Atrium jest skupem nieruchomości Żory i w całej Polsce, w nieruchomościach działamy od wielu lat. Mamy bardzo bogate doświadczenie z rozmaitymi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Jednym słowem , nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium nieruchomości - skupujemy nieruchomości bez pośredników na terenie miasta Żory

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz ugruntowana pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Żory. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Żory nie jest tu wyjątkiem
 • Współpraca z naszym zespołem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer należnych pieniędzy na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy

Realizowanie ofert na temat sprzedaży mieszkania z komornikiem na terenie miasta Żory

Sytuacja sprawia , że jak najszybsza sprzedaż mieszkania jest koniecznością ? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt dużo kosztuje i potrzebny jest ktoś, dla kogo błyskawiczny skup nieruchomości nie stanowi problemu i do tego daje najlepszą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy zwrócić się do nas by dostać bezpłatną wycenę i przestać martwić się już o upłynnienie nieruchomości . Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie nieruchomości na terenie miasta Żory. Z pomocą Atrium to błyskawiczne i bezpieczne

Nie wszystkim uśmiecha się płacić za reklamy na serwisach internetowych , ani dawać zarabiać pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy nadchodzi moment , że trzeba jak najszybciej zbyć dysponowaną działkę . Nie koniec na tym, osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być niełatwo znaleźć dobrego kontrahenta, a znacznie trudniej takiego który zaproponuje najkorzystniejszą możliwą cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działania naszego przedsiębiorstwa jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się zgodnie z aktualnym kursem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy bardzo dobrą cenę. W ten sposób inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia gdzie jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom z długami albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Jeżeli trzeba wystawić udziały w nieruchomości na sprzedaż. Zgłoście się do nas jesteśmy w tym najlepsi w całym mieście

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w Polsce . Obszary dużych aglomeracji nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Żory. Należymy do niewielkiego grona przedsiębiorstw specjalistycznych gwarantujących ofertę cenową w każdych okolicznościach opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z kancelariami prawnymi prowadzimy także skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Niezawodny oraz najczęściej wybierany przez mieszkańców miasta Żory skup nieruchomości Atrium

Atrium Skup nieruchomości Żory - Korzystne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to oferta błyskawicznego zakończenia długów, wyrównania należności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej formalnego usankcjonowania i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną sumę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Co skupujemy jako skup nieruchomości w mieście Żory?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy możliwością rynkową kojarzoną z bezpłatną wyceną wykonaną przez biegłego znawcę, a prowadzącą do pomocy w spełnieniu praktycznie wszystkich wymogów wynikających z przepisów, lub wręcz wstrzymania szkodliwych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notariusza . Naszą wizytówką i zarazem nienaruszalną zasadą jest płatność gotówką. Rzecz jasna], {istnieje też opcja przelewu - jeśli osoba sprzedająca mieszkanie zechce wówczas przesyłamy ustaloną kwotę na konkretny rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Skup nieruchomości z lokatorkem? Jeżeli takiego potrzebujesz to Atrium jest idealnym rozwiązaniem!

Gdy bierzemy pod uwagę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne odcinki procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, zbieramy wymagane papiery a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie umowy to prosta formalność. Rzecz jasna zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty pieniędzy dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać przelewu na wskazany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości na terenie miasta Żory. Atrium się właśnie tym zajmuje!

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Żory jak i skup nieruchomości są zabezpieczone wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz pochłaniać sporo czasu, w dodatku mogą się pojawić kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o naszą agencję , odsprzedaż nieruchomości może być znacznie prostsza oraz szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem.

Skup zniszczonych mieszkań/domów nadających się do wyremontowania. Posiadasz taka w mieście Żory? Zgłoś się do nas chętnie się jej przyjrzymy!

Niekiedy zachodzi konieczność błyskawicznej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub innej nieruchomości. Na drodze do poprawy sytuacji materialnej mogą jednak stanąć problemy z komornikiem, albo bankiem . Innym kłopotem może okazać się czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w rozmaitych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości w mieście Żory - pozycja lidera w całym kraju

Cieszymy się nieposzlakowaną opinią, co w branży nieruchomości ma ogromne znaczenie , szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i zdolność znajdowania takich rozwiązań, jakie mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Należy zaznaczyć, że informacje znalezione na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w momencie kontunuowania współpracy. Możemy się pochwalić oferowaniem najbardziej korzystnych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najbardziej skomplikowane sytuacje.

Firma zakupująca nieruchomości Żory

Skup zadłużonych mieszkań jest trudną działalnością w złożonych warunkach . Żeby mieć możliwość prowadzić skup nieruchomości agencje inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard obsługiwania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby niemożliwe . Sytuacja prawna i stan fizyczny danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest dziedziną jednolitą. Inaczej wygląda w niewielkich miastach, a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - potrzebuje więc rozeznania wszystkich uwarunkowań branży. Tylko biegli inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Działamy w całym kraju - gdy idzie o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Żory nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny szacowane w naszych wycenach są kwotami netto!

Sprzedam mieszkanie nieruchomość z kredytem w mieście Żory? Zgłoś się do nas my ci w tym pomożemy!

Uczciwość i etyka zawodowa to wartości , które w naszej pracy stawiamy zawsze jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą według światowych standardów wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zgłoszenia nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wydelegowany przez nas biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny takiej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej wyceny i podtrzymania chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w kancelarii notarialnej w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i posiadający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się wykupem i obrotem lokali w Żory. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Żory pomagamy w transakcjach dotyczących nieruchomości wszystkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe przeprowadzenie sprzedaży gotówkowej w Żory, niezależnie od dnia tygodnia. Skup mieszkań za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Żory najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu zdołają od razu rozwiązać swoje kwestie finansowe i czuć się pewnie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam oferować Państwu maksymalnie uproszczone procedury oraz natychmiastową i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej sprzedaży w Żory Klienci, którzy zamiast gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, mają pewność transferu środków na wskazane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszystkie formalności są w pełni bezpieczne i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy . Nasi Klienci ze Żory nie muszą się więc stresować , że zostaną oszukani przez nieuczciwego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka opcja . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół stanowią eksperci w dziedzinie skupowania nieruchomości w , Żory którzy działają na obszarze całej Polski i zawsze mogą dojechać do Klientów. Należy tylko wcześniej umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin wizyty. Nasi specjaliści obsługują Klientów zarówno w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Żory Jak przystało na spółkę, która dostosowuje swoje standardy do odrębnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja kupowanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów marką, zajmującą się skupem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi kontraktami związanymi z kupnem i sprzedażą lokali w Żory. Współdziałamy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Żory Fundamentem naszej aktywności jest słowność – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Jako ilustracja może pomóc fakt, iż na oszacowanie ceny domów wpływa dużo różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie obliguje , za to umożliwia na porównywanie naszej oferty z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was korzystną. Najczęściej to jednak akurat my wykonujemy transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta w banku nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż lokalu w Żory możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania umowy . W ten sposób sprzedający od razu otrzymuje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie jest dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i bezpieczne . Pozwala bowiem na szybkie pozbycie się zadłużenia lub też pokonanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient woli dostać pieniądze przelewem bankowym, wtedy transfer środków na podane wcześniej konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie określone zasady. Wszystkie formalności związane z kupnem nieruchomości w Żory rozpoczynamy od oględzin domu . Następnie przygotowujemy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. Po zaakceptowaniu zaproponowanych przez nas warunków, możemy w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na wskazane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dopasowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze prace są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
By móc sprzedać dom w Żory za gotówkę, trzeba przede wszystkim pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Wami skontaktuje potrzebny jest tylko numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , czy też innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu możemy otrzymać we właściwym dla lokalizacji lokalu w Żory sądzie rejonowym. Należy również przygotować dowód osobisty oraz poświadczenie o lokatorach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, zaległościach w spłacie, jeśli takie istnieją itp. Jednak zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą lokalu w Żory Wszelkie wykonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży domu , co nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi specjaliści działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda transakcja w Żory jest maksymalnie uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż lokalu z trochę skomplikowaną formą prawną może wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce niezwykle rzadko. W takich okolicznościach zwykle prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może służyć pomocą w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich jest możliwość, by stały się one posiadaczami mieszkania w Żory lub dostały swój udział w nieruchomości . Można tego dokonać poprzez postępowanie spadkowe lub dokonanie darowizny. Sprzedaż mieszkania w Żory , które jest własnością dziecka czy też wychowanka , wykracza poza ramy zarządzania stanem posiadania do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy w sądzie, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż lokalu w Żory będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego często niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek nieporozumienia.
Trzeba tylko się z nami porozumieć , a my udzielimy szczegółowych informacji na temat dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania sprzedaży w Żory . Do najważniejszych na pewno należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród pozostałych należy wymienić akt nabycia domu w Żory czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeżeli jednak zajdą inne okoliczności, trzeba też będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w nieruchomości , albo o zaległościach w płaceniu czynszu. W celu uzyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pomocą dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to podkreślić , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc ekspertami na rynku nieruchomości, mamy długoletnie doświadczenie w umowach dotyczących lokali w Żory ze złożoną sytuacją prawną. Skupujemy lokale zajęte przez komornika , wymagające ogromnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Żory z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży lokali . Warto też pamiętać, że zawsze działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupowania domów w Żory polega też na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedaż mieszkania , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszystkie związane z nim pytania. Nasza spółka zapewnia też efektywną pomoc w pokonywaniu kwestii z dziedziny prawa czy finansów a także tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży lokalu w Żory, jednocześnie wspieramy Państwa w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie mieszkania, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedaż mieszkania przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednak działając na rynku nieruchomości przez długi czas często dokonywaliśmy skupu domów w Żory o takiej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów choć częściowo, lub całkowicie. Nasze wyceny domów w Żory są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach wycenę zmniejsza się o wartość należności żądanych przez cedentów Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby posiadaczy lokali w Żorynasza praca gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży mieszkania mogą być wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co będą wykorzystane – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Żory

Rekomenduję, najlepsza firma na rynku. Moje nieruchomość było z długiem i wisiała nade mną eksmisja. Zdecydowałem je sprzedać, ale nie znałem się na tych wszystkich kruczkach prawnych. Kiedy zobaczyłem się z Panem Konradem zostałem drobiazgowo poinformowany o formalnościach i zaoferowano mi pomoc w zorganizowaniu niezbędnych dokumentów. 2 dni później dostałem wycenę i po zaakceptowaniu skontaktowano mnie z notariuszem. Dług został natychmiastowo uregulowany, a mi przekazano na konto pozostałą część gotówki. Jednym zdaniem: problem z głowy i dodatkowy zastrzyk gotówki.

Jan I.