Skup nieruchomości Rybnik za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Rybnik

Dlaczego akurat postawiliśmy na Rybnik, by otworzyć w nim filię Atrium biuro nieruchomości? Ponieważ to położone w południowo-zachodniej części województwa śląskiego, w obrębie Kotliny Raciborsko – Oświęcimskiej miasto posiada ogromy potencjał i jest miejscem doskonałym do życia, pod wieloma względami.

Mamy nadzieję, że Atrium biuro nieruchomości Rybnik właśnie w tym regionie ma szansę na rozwój. Zależy nam bowiem na dotarciu do klientów, zamieszkujących południową część Polski, chcących szybko i bezproblemowo, a przy tym bez zbędnych formalności sprzedać swoje mieszkanie za gotówkę.

Rybnik: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Rybnik

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Ekspresowa gotówka w 24h Rybnik. Skup mieszkań Atrium

Naszą propozycją jest spełnienie oczekiwań wszystkich osób , których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie domu - za gotówkę i z zyskiem . Atrium jest skupem nieruchomości Rybnik i w całej Polsce, w branży działamy od wielu lat. Mamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Jednym słowem , nasza oferta jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany ze współpracy z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Kupno mieszkań w Rybniku - skup nieruchomości bez pośrednika

Do naszych zalet należy nasza czysta reputacja oraz mocna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Rybnik. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszowe , niejasne prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaoferować ratunek w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i błyskawiczny zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Rybnik nie jest tu wyjątkiem
 • Współpraca z nami to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo przelew umówionych środków na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy

Sprzedaż nieruchomości obciążonych komornikiem Rybnik - Realizacja ofert sprzedaży Atrium

Sytuacja sprawia , że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest niezbędna? Trzeba się przenieść i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele wynosi i niezbędny będzie ktoś, dla kogo błyskawiczny skup mieszkania nie jest problemem i do tego daje korzystną cenę? Bez względu na to o co chodzi , wystarczy skontaktować się z nami by dostać bezpłatną wycenę i nie martwić się już o zbycie mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, albo przelewem w ciągu 24 godzin!

Wyjście z długu Rybnik - oddłużanie mieszkań i domów

Nie każdemu chce się płacić za reklamy na portalach w sieci, ani pozwalać zarabiać pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy przychodzi moment , że trzeba szybko sprzedać posiadaną nieruchomość. Nie koniec na tym, komuś nieobeznanemu z branżą nieruchomości może być trudno wyszukać stosownego nabywcę , a jeszcze trudniej takiego który oferuje najkorzystniejszą z możliwych cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się w zgodzie z bieżącym trendem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy dobrą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia w którym miejscu jest zlokalizowana nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom z długami albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Konieczność wystawienia udziałów w nieruchomości na sprzedaż Rybnik

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w Polsce . Obszary wielkich miast nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Rybnik. Należymy do niewielkiego grona inwestorów gwarantujących ofertę cenową w każdym przypadku opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z prawnikami prowadzimy także skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Skup nieruchomości na terenie Rybnika - gwarancja bezpieczeństwa

Atrium Skup nieruchomości Rybnik - Doskonałe propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to oferta szybkiego wyjścia z długów, wyrównania należności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej umocowania prawnego i przygotowania bierzemy na siebie. Ustaloną kwotę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Jakie nieruchomości skupuje Atrium?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy propozycją rynkową kojarzoną z bezpłatną wyceną robioną przez eksperta , a wiodącą do pomocy w dopełnieniu praktycznie wszystkich wymogów prawnych , lub wręcz zablokowania szkodliwych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notariusza . Naszą dewizą i jednocześnie nienaruszalną zasadą jest płacenie gotówką. Rzecz jasna], {istnieje też możliwość przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wówczas przelewamy umówioną sumę na wskazany rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Nieruchomości Atrium Rybnik - skup nieruchomości z lokatorem

Gdy bierzemy pod uwagę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne odcinki procesu transakcyjnego są bardzo proste. Najpierw całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, zbieramy niezbędne dokumenty a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy to nieskomplikowana formalność. Rzecz jasna zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - przekazania pieniędzy dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od życzenia , możemy też dokonać transferu środków na podany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Skupujemy każdy rodzaj nieruchomości Rybnik

Obrót nieruchomością zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Rybnik jak i skup nieruchomości są zabezpieczone procedurami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej sytuacji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się pojawić kłopoty ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o nas , odsprzedaż nieruchomości może być znacznie mniej skomplikowana oraz znacznie szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć należną sumę do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedstawicielem .

Firma kupująca nieruchomości przeznaczone do remontu Rybnik

Niekiedy zachodzi konieczność błyskawicznej odsprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy sytuacji finansowej mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo bankiem . Innym kłopotem może być czas - niektórzy decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Błyskawiczny skup nieruchomości Rybnik - bezpieczeństwo i obsługa fachowców w branży

Cieszymy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma ogromne znaczenie , zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i umiejętność wdrażania takich rozwiązań, które mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Trzeba powiedzieć , że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontunuowania współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem najbardziej korzystnych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak zawiłe potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Pewny skup nieruchomości Rybnik

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w złożonych warunkach . Żeby mieć możliwość prowadzenia skupu nieruchomości agencje inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard serwisowania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Sytuacja prawna i stan fizyczny danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w małych miastach, a inaczej w dużych aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - potrzebuje więc rozeznania wszystkich uwarunkowań branży. Tylko biegli inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Działamy w całym kraju - gdy chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Rybnik nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu papierów, zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są kwotami netto!

Atrium nieruchomości Rybnik - pomożemy Ci sprzedać mieszkanie z kredytem

Uczciwość i etyka zawodowa to idee, które w naszej pracy widnieją zawsze jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą pracującą podług światowych wzorców wynikłych z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wydelegowany przez naszą firmę specjalista dokonuje a nasi prawnicy weryfikują stan prawny takiej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej wyceny i podtrzymania chęci sprzedania mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i mający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się skupem oraz obrotem lokali w Rybnik. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Rybnik służymy pomocą w transakcjach dotyczących lokali wszystkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe dokonanie sprzedaży gotówkowej w Rybnik, niezależnie od dnia tygodnia. Skup mieszkań za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Rybnik najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu szybko rozwiązać swoje kwestie finansowe i poczuć się pewnie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam zaoferować Państwu najbardziej udoskonalone formalności oraz natychmiastową i dopasowaną do własnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Rybnik Klienci, którzy zamiast gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, mają pewność transferu pieniędzy na podane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszystkie procedury są w pełni zabezpieczone i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Rybnik nie muszą się więc bać , że będą oszukani przez nieuczciwego kontrahenta.
Jasne , że jest taka ewentualność . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz team stanowią specjaliści w dziedzinie skupowania mieszkań w , Rybnik którzy działają na terenie całej Polski i zawsze zdołają dojechać do Klientów. Wystarczy tylko wcześniej umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów zarówno w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Rybnik Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje mechanizmy do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja kupowanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Możemy dojechać do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i docenianą przez Klientów firmą, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz pozostałymi transakcjami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem lokali w Rybnik. Współdziałamy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Rybnik Fundamentem naszej aktywności jest prawość – w świetny sposób łączymy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Za przykład może posłużyć fakt, iż na oszacowanie ceny nieruchomości wpływa wiele różnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie obliguje , za to pozwala na porównanie naszej oferty z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najlepiej dla Was zadowalającą. Najczęściej to jednak akurat my realizujemy transakcję, proponując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią gotówką.
Zakładanie konta w banku nie jest tu koniecznością , gdyż należność za sprzedaż mieszkania w Rybnik możemy wypłacić gotówką w chwili podpisania umowy . W ten sposób Klient od razu otrzymuje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Umożliwia bowiem na niezwłoczne pozbycie się zadłużenia lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient chce dostać całą kwotę przelewem bankowym, wówczas przelew środków na wskazane przezeń konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie określone zasady. Wszelkie procedury związane z kupnem nieruchomości w Rybnik rozpoczynamy od oględzin nieruchomości . Następnie przygotowujemy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez eksperta. W przypadku akceptacji zaproponowanych przez nas możliwości, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać nieruchomość w Rybnik za gotówkę, należy na wstępie przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Wami skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , czy też innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu możemy uzyskać we właściwym dla lokalizacji lokalu w Rybnik sądzie rejonowym. Należy również mieć ze sobą dowód osobisty oraz poświadczenie o lokatorach zameldowanych, procesie spadkowym, zaległościach w spłacie, jeśli takie istnieją itp. Przy czym zawsze możecie liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnią kwestie powiązane ze sprzedażą nieruchomości w Rybnik Wszystkie wykonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży nieruchomości , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi specjaliści działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda transakcja w Rybnik jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż domu z trochę złożoną formą prawną może wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce niezwykle rzadko. W takich okolicznościach zawsze prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe pozostających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w zbieraniu dokumentacji czy też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich jest możliwość, by stały się one posiadaczami lokalu w Rybnik lub otrzymały swój udział w nieruchomości . Można to zrobić poprzez proces spadkowy lub darowiznę. Sprzedaż mieszkania w Rybnik , które należy do dziecka czy też podopiecznego , wykracza poza ramy zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, stąd też dokonanie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również wnioskować o uzyskanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy w sądzie, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż mieszkania w Rybnik będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień możemy ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego często niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji na temat dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania sprzedaży w Rybnik . Do najważniejszych na pewno należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród innych warto wymienić akt nabycia domu w Rybnik czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeżeli jednak zajdą inne okoliczności, trzeba też będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w lokalu , albo o zaległościach w opłatach czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Jeszcze raz pragniemy to podkreślić , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Jesteśmy ekspertami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w umowach dotyczących nieruchomości w Rybnik ze skomplikowaną sytuacją prawną. Odkupujemy nieruchomości z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Rybnik z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży domów . Warto też pamiętać, że za każdym razem działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im bezpieczną transakcję.
Pełna obsługa skupowania nieruchomości w Rybnik polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie lokalu , przed finalizacją transakcji mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie wiążące się z nim pytania. Nasza firma zapewnia również efektywną pomoc w rozwiązywaniu problemów z obszaru prawa czy finansów a także tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży mieszkania w Rybnik, jednocześnie wspieramy Was w rozpoczęciu lepszego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie lokalu, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedaż lokalu przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez długi czas wielokrotnie dokonywaliśmy skupu mieszkań w Rybnik o wskazanej wcześniej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów choć częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania nieruchomości w Rybnik są zawsze osiągalne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W takich sytuacjach oszacowaną kwotę zmniejsza się o cenę świadczeń żądanych przez cedentów Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do dużej liczby posiadaczy domów w Rybniknasza praca gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży mieszkania mogą być wypłacone w gotówce i tylko od Klienta zależy na co zostaną przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Rybnik

Z czystą przyzwoitością polecam tą firmę. Moje lokum było zadłużone i groziła mi eksmisja. Doradzili mi sprzedać moje zadłużone lokum w toku 3 dni. Wszystko stało się bardzo bez zarzutu, a ja nie musiałem trapić się o formalności. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego talentowi dług został spłacony, a ja uzyskałem sporą sumę gotówki, które przydały mi się na nowy start.

Krzysztof G.