Skup nieruchomości Katowice za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Katowice

Aby być bardziej dostępnymi dla klientów, postanowiliśmy otworzyć filię naszej firmy w Katowicach. Dlaczego wybraliśmy to miejsce? Bo jest to główny ośrodek GOP, a przy tym największe pod względem ludności miasto konurbacji górnośląskiej, dlatego też jesteśmy pewni, że właśnie tutaj idealnie wpasuje się skup nieruchomości Katowice.

Atrium nie jest zwykłym biurem nieruchomości, jakich dziś pełno na rynku. Nie tylko odkupujemy zniszczone czy zadłużone lokale, ale przede wszystkim dajemy ich właścicielom nadzieję na lepsze jutro. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że każdy z nas może znaleźć się w tarapatach finansowych. Wyciągamy więc pomocną dłoń do każdego klienta.

Katowice: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Katowice

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w Katowicach. Kupno mieszkania za gotówkę już w 24 godziny

Naszą specjalizacją jest spełnienie oczekiwań wszystkich klientów , których zamiarem jest zbycie nieruchomości, na przykład zbycie domu - za szybką gotówkę i z konkretnym dochodem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Katowice i w całej Polsce, w skupie mieszkań działamy od bardzo wielu lat. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami .

Jednym słowem , nasza oferta jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony z kooperacji z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Kupno nieruchomości Katowice - brak pośredników

Do naszych zalet należy nasza czysta reputacja oraz ugruntowana pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Katowice. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie okoliczności jak zaległości czynszu, niejasne prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i błyskawiczny zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Katowice nie jest tu wyjątkiem
 • Współpraca z naszą firmą to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o dowolnej sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer należnych pieniędzy na wskazane konto przed upływem 24 godzin od podpisania umowy

Skup nieruchomości z komornikiem Katowice - realizacja ofert sprzedaży zadłużonych nieruchomości

Sytuacja sprawia , że natychmiastowa sprzedaż mieszkania jest niezbędna? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu za dużo wynosi i niezbędny będzie ktoś, dla kogo błyskawiczny skup mieszkania nie stanowi problemu i do tego oferuje dobrą cenę? Bez względu na to co się dzieje, starczy zwrócić się do nas by dostać nic nie kosztującą wycenę i przestać martwić się już o sprzedaż mieszkania. Płacimy gotówką, albo przelewem w ciągu 24 godzin!

Atrium nieruchomości Katowice, czyli jak oddłużyć nieruchomość?

Nie każdemu chce się płacić za reklamy na serwisach w sieci, ani dawać zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy nadchodzi moment , że trzeba jak najszybciej odsprzedać dysponowaną nieruchomość. Nie koniec na tym, osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być problem wyszukać dobrego kontrahenta, a znacznie trudniej takiego który zaproponuje najkorzystniejszą możliwą cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest akurat skup nieruchomości, co więcej - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się zgodnie z aktualnym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. W ten sposób inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Jeśli musisz sprzedać udziały w nieruchomości Katowice:

Mamy cenne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w kraju. Obszary wielkich aglomeracji nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Katowice. Należymy do bardzo ograniczonego grona inwestorów zapewniających ofertę cenową w każdym przypadku opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi prowadzimy też skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów dla których remont jest niezbędny, skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Bezpieczny skup nieruchomości - Atrium nieruchomości Katowice

Atrium Skup nieruchomości Katowice - Doskonałe warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to oferta szybkiego wyjścia z długów, wyrównania należności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej umocowania prawnego i przygotowania bierzemy na siebie. Umówioną sumę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Jakie nieruchomości kupujemy za gotówkę?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie domknięcie każdej powiązanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy opcją rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną wykonaną przez specjalistę , a wiodącą ku pomocy w spełnieniu różnorakich formalności wynikających z przepisów, lub wręcz wstrzymania szkodliwych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notariusza . Naszą wizytówką i zarazem żelazną zasadą jest płatność w gotówce . Oczywiście też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wówczas przesyłamy ustaloną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Nieruchomości z lokatorem - skup problematycznych mieszkań Katowice

Gdy pytamy o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy wymagane dokumenty a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie aktu notarialnego to nieskomplikowana formalność. Oczywiście zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty gotówki dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od życzenia , możemy też dokonać transferu środków na podany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Skupujemy nieruchomości w Katowicach

Obrót nieruchomością określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Katowice jak i skup nieruchomości są zabezpieczone procedurami formalno-prawnymi, a określenie prawnej kondycji danej nieruchomości może kosztować oraz pochłaniać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się pojawić kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o nasz zespół inwestycyjny , odsprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie prostsza oraz szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę na koncie już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą agencją .

Przeprowadzamy skup nieruchomości w stanie do generalnego remontu Katowice

Niekiedy zachodzi potrzeba błyskawicznej odsprzedaży posiadanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków materialnych mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może okazać się czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Skupowanie nieruchomości w Katowicach - profesjonalna obsługa i gwarancja bezpieczeństwa

Szczycimy się nieposzlakowaną opinią, co na rynku nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i zdolność dopasowania takich rozwiązań, jakie mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Trzeba zaznaczyć, że informacje widniejące na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się pochwalić proponowaniem najkorzystniejszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone mogą być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najbardziej skomplikowane sytuacje.

Liderzy skupujący nieruchomości Katowice

Skup zadłużonych nieruchomości jest trudną działalnością w złożonych okolicznościach. Żeby mieć możliwość prowadzić skup nieruchomości przedsiębiorstwa inwestorskie nie mają wyjścia jak oferować niezwykle wysoki standard serwisowania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Stan prawny i stan fizyczny danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Odmiennie wygląda w niewielkich miastach, a inaczej w dużych aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynkowych . Tylko biegli inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na korzystnej cenie. Działamy w całym kraju - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Katowice nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce oferujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu papierów, odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są cenami netto!

Sprzedam nieruchomość z kredytem Kalisz - Atrium nieruchomości służy pomocą

Uczciwość i etyka zawodowa to wartości , które w naszej działalności widnieją bezwzględnie jako najważniejsze. Oznacza to , że jesteśmy firmą działającą według światowych standardów wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zgłoszenia nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez nas biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny tej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej propozycji i potwierdzenia woli zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w kancelarii notarialnej w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i posiadający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem i obrotem lokali w Katowice. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Katowice pomagamy w transakcjach dotyczących lokali wszystkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe przeprowadzenie sprzedaży gotówkowej w Katowicach, niezależnie od dnia tygodnia. Skup nieruchomości za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Katowicach najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu zdołają od razu rozwiązać swoje problemy finansowe i poczuć się pewnie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam oferować Państwu najbardziej udoskonalone formalności oraz niezwłoczną i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej sprzedaży w Katowicach Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają pewność transferu pieniędzy na podane wcześniej w akcie notarialnym konto. Wszystkie formalności są w pełni zabezpieczone i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci ze Katowicach nie muszą się więc bać , że zostaną oszukani przez podejrzanego kontrahenta.
Jasne , że istnieje taka ewentualność . W innym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą eksperci w dziedzinie skupu mieszkań w , Katowicach którzy pracują na terenie całej Polski i za każdym razem zdołają dotrzeć do Klientów. Należy tylko uprzednio skontaktować się z nami i ustalić pasujący Państwu termin wizyty. Nasi specjaliści obsługują Klientów zarówno w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Katowicach Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje standardy do indywidualnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie kupowanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i cenioną przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz pozostałymi kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem nieruchomości w Katowicach. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Katowicach Podstawą naszej działalności jest sumienność – w doskonały sposób łączymy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Za przykład może posłużyć fakt, iż na oszacowanie ceny lokali wpływa wiele różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie obliguje , za to pozwala na porównanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najlepiej dla Was korzystną. Na ogół to jednak akurat my realizujemy transakcję, oferując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta w banku nie jest tu koniecznością , gdyż pieniądze za sprzedaż nieruchomości w Katowicach możemy wypłacić w gotówce w momencie podpisania umowy . W ten sposób Klient niezwłocznie dostaje do ręki ustaloną kwotę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Umożliwia bowiem na szybkie pozbycie się długu lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient chce otrzymać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy transfer środków na wskazane wcześniej konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszelkie formalności związane z kupnem domu w Katowicach rozpoczynamy od oględzin domu . W kolejnym kroku robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu proponowanych przez nas warunków, możemy w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na wskazane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dopasowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, stąd też jesteśmy w stanie załatwić najwięcej procedur w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać mieszkanie w Katowicach za gotówkę, trzeba przede wszystkim pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Wami skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu można uzyskać we właściwym dla lokalizacji mieszkania w Katowicach sądzie rejonowym. Należy również mieć ze sobą dowód osobisty oraz poświadczenie o osobach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, długach w spłacie, jeśli takie są itp. Przy czym zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy skompletują razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w szczegółowy sposób naświetlą kwestie związane ze sprzedażą domu w Katowicach Wszelkie wykonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży nieruchomości , co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi specjaliści działają szybko i profesjonalnie . Każda transakcja w Katowicach jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z bardziej złożoną formą prawną może wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak niezwykle rzadko. W takich okolicznościach zwykle prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe przebywających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może pomóc w zbieraniu dokumentacji czy też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich jest możliwość, by zostały one posiadaczami domu w Katowicach lub otrzymały swój udział w nieruchomości . Można tego dokonać poprzez postępowanie spadkowe lub dokonanie darowizny. Sprzedaż domu w Katowicach , które jest własnością dziecka czy też podopiecznego , wykracza poza ramy zarządzania majątkiem do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, dlatego dokonanie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy w sądzie, choć nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż lokalu w Katowicach będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej działalność i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego nierzadko niełatwą sytuację i pomagamy w rozwiązaniu problemów, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami porozumieć , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania transakcji w Katowicach . Do najważniejszych z pewnością należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród pozostałych należy przedstawić akt nabycia lokalu w Katowicach czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeśli zajdą określone okoliczności, trzeba też będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pomocą dedykowanego formularza.
Jeszcze raz pragniemy to podkreślić , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości, posiadamy długoletnie doświadczenie w umowach dotyczących lokali w Katowicach ze skomplikowaną sytuacją prawną. Odkupujemy nieruchomości zajęte przez komornika , wymagające ogromnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Katowicach z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży nieruchomości . Trzeba też pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupowania nieruchomości w Katowicach polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż domu , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszelkie związane z nim pytania. Nasza spółka zapewnia też skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów z dziedziny prawa czy finansów a także tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży mieszkania w Katowicach, jednocześnie wspieramy Was w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie lokalu, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie mieszkania przez zadłużonego to delikatne tematy jednak działając na rynku nieruchomości przez wiele lat wielokrotnie dokonywaliśmy wykupu lokali w Katowicach o wskazanej wcześniej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów choć częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania domów w Katowicach są zawsze osiągalne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach wycenę zmniejsza się o wartość należności żądanych przez cedentów Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby posiadaczy mieszkań w Katowicachnasza praca gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży lokalu mogą być wypłacone w gotówce i tylko od sprzedającego zależy na co będą wykorzystane – czy na pokrycie długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Katowice

Polecam, najlepsza firma na rynku. Moje lokum było z długiem i groziła mi eksmisja. Zdecydowałem je sprzedać, ale nie znałem się na tych całych kruczkach prawnych. Kiedy zobaczyłem się z Panem Konradem zostałem drobiazgowo pouczony o formalnościach i zaproponowano mi pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. 2 dni później otrzymałem wycenę i po zatwierdzeniu umówiono mnie z notariuszem. Dług został natychmiastowo spłacony, a mi przelano na konto pozostałą część gotówki. Jednym zdaniem: kłopot z głowy i dodatkowy zastrzyk pieniędzy.

Julian P.