Skup nieruchomości Świętochłowice za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Świętochłowice

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • 100% bezpieczeństwa
 • wycena w 24h - gotówka w 7 dni
 • zadłużone, z komornikiem, z lokatorem
 • bezpłatna pomoc oraz obsługa prawna

Świętochłowice: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Świętochłowice

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań za gotówkę w mieście Świętochłowice - szybka gotówka w mniej niż dobę!

Naszą ofertą jest spełnienie oczekiwań wszystkich klientów , których zamiarem będzie zbycie nieruchomości, na przykład sprzedaż mieszkania - za szybką gotówkę i z pewnym zyskiem. Zajmujemy się skupem nieruchomości Świętochłowice i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Mamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania z długami .

Krótko mówiąc, nasza propozycja jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium skup nieruchomości bez zbędnych pośredników w mieście Świętochłowice. Oni są nam zbędni

Do naszych atutów należy nasza czysta reputacja oraz mocna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Świętochłowice. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszu, niejasne prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo szybko rosnące koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Świętochłowice nie jest tu wyjątkiem
 • Współpraca z naszym przedsiębiorstwem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o dowolnej sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo przelew umówionych pieniędzy na wskazane konto przed upływem 24 godzin od zawarcia umowy

Realizowanie ofert sprzedam mieszkanie z komornikiem w mieście Świętochłowice

Sytuacja sprawia , że natychmiastowa sprzedaż mieszkania jest koniecznością ? Trzeba się przenieść i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu nader wiele kosztuje i niezbędny będzie ktoś, dla kogo jak najszybszy skup mieszkania nie jest problemem i do tego oferuje najlepszą cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy zwrócić się do nas by dostać darmową wycenę i przestać martwić się już o zbycie mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie nieruchomości na terenie miasta Świętochłowice z pomocą Atrium nieruchomości

Nie każdemu uśmiecha się płacić za ogłoszenia na serwisach w sieci, ani dać zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy przychodzi chwila, że trzeba natychmiast sprzedać posiadaną nieruchomość. Nie koniec na tym, osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być trudno trafić akuratnego inwestora , a jeszcze trudniej takiego który da najkorzystniejszą możliwą cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działania naszej firmy jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się zgodnie z bieżącym trendem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy bardzo dobrą cenę. W ten sposób inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia gdzie znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom z długami albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Chcecie wystawić udziały w nieruchomości na sprzedaż?Zgłoście się do nas!

Mamy bogate doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w kraju. tereny wielkich miast nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Świętochłowice. Należymy do niewielkiego grona inwestorów zapewniających ofertę cenową w każdym przypadku opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z prawnikami prowadzimy także skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Zaufany oraz najczęściej wybierany przez mieszkańców skup nieruchomości w mieście Świętochłowice

Atrium Skup nieruchomości Świętochłowice - Korzystne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja błyskawicznego wyjścia z długów, wyrównania wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej umocowania prawnego i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną kwotę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Jakie nieruchomości od ciebie kupimy w miejscowości Świętochłowice?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej powiązanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy opcją rynkową kojarzoną z bezpłatną wyceną robioną przez biegłego znawcę, a prowadzącą ku pomocy w dopełnieniu wszystkich koniecznych wymogów proceduralnych , lub wręcz zablokowania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notarialnej. Naszą dewizą i zarazem nienaruszalną zasadą jest płatność gotówką. jest też opcja przelewu - jeśli osoba zbywająca mieszkanie wyrazi takie życzenie wtedy przesyłamy umówioną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Skup nieruchomości z lokatorem na terenie miasta Świętochłowice. Jesteśmy najlepszym wyborem w branży!

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Najpierw całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, kompletujemy niezbędne dokumenty a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie aktu notarialnego to prosta formalność. Rzecz jasna gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty gotówki dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać transferu środków na podany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości Świętochłowice

Sprzedaż nieruchomości określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Świętochłowice jak i skup nieruchomości są obwarowane procedurami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej sytuacji danej nieruchomości może kosztować oraz zabrać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się zacząć problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o naszą agencję , odsprzedaż nieruchomości może być znacznie prostsza oraz dosłownie błyskawiczna. Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę na koncie już w trzy dni od pierwszego kontaktu z nami .

Skup zniszczonych nieruchomości podatnych do wyremontowania w miejscowości Świętochłowice. Zrobimy to sprawnie i szybko

Czasem zachodzi potrzeba błyskawicznej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy sytuacji finansowej mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może być czas - niektórzy decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w rozmaitych sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Szybki skup nieruchomości w mieście Świętochłowice - pozycja lidera w całym kraju

Szczycimy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i umiejętność dopasowania takich rozwiązań, które mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Należy zaznaczyć, że informacje widniejące na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w momencie kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem najkorzystniejszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najmocniej złożone sytuacje.

Firma kupująca nieruchomości Świętochłowice

Skup zadłużonych mieszkań jest trudną działalnością w złożonych okolicznościach. Żeby móc prowadzenia skupu nieruchomości zespoły inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard obsługiwania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Sytuacja prawna i stan fizyczny danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest dziedziną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miastach, a inaczej w dużych aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - potrzebuje więc znajomości wszystkich uwarunkowań branży. Tylko doświadczeni inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Działamy w całym kraju - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Świętochłowice nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju oferujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny szacowane w naszych wycenach są cenami netto!

Chcesz sprzedać nieruchomość z kredytem w mieście Świętochłowice? Z nami to opłacalne i łatwe!

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej działalności widnieją bezwzględnie jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą podług światowych standardów wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zgłoszenia nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez naszą firmę biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny takiej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej propozycji i potwierdzenia chęci sprzedaży mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i posiadający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się wykupem oraz obrotem nieruchomości w Świętochłowice. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Świętochłowice pomagamy w transakcjach dotyczących mieszkań wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe dokonanie transakcji gotówkowej w Świętochłowice, niezależnie od dnia tygodnia. Wykupywanie domów za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Świętochłowice najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu niezwłocznie rozwiązać swoje kwestie finansowe i czuć się pewnie.

Fakt, iż mamy stałą płynność finansową, pozwala nam oferować Państwu najbardziej uproszczone procedury oraz niezwłoczną i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Świętochłowice Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, mają pewność transferu pieniędzy na podane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszystkie procedury są w pełni bezpieczne i mają miejsce w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Świętochłowice nie muszą się więc bać , że będą oszukani przez nieuczciwego kontrahenta.
Jasne , że jest taka ewentualność . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz zespół stanowią eksperci w dziedzinie skupu nieruchomości w , Świętochłowice którzy działają na obszarze całej Polski i za każdym razem zdołają dotrzeć do Klientów. Należy tylko wcześniej umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Świętochłowice Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje mechanizmy do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja sprzedawanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów firmą, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi transakcjami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem nieruchomości w Świętochłowice. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem ekspertów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Świętochłowice Podstawą naszej działalności jest sumienność – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Jako przykład może pomóc fakt, iż na oszacowanie ceny lokali wpływa dużo różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie zobowiązuje , za to pozwala na porównywanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najbardziej dla Was zadowalającą. Najczęściej to jednak akurat my wykonujemy transakcję, oferując nawet 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią gotówką.
Założenie konta w banku nie jest tu przymusem , gdyż należność za sprzedaż nieruchomości w Świętochłowice możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób Klient niezwłocznie otrzymuje do ręki ustaloną sumę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Pozwala bowiem na szybkie pozbycie się zadłużenia lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient woli dostać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy transfer środków na podane wcześniej konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie określone zasady. Wszelkie formalności związane z kupnem lokalu w Świętochłowice rozpoczynamy od oględzin lokalu . Następnie przygotowujemy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji zaproponowanych przez nas możliwości, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na wskazane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze prace są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, stąd też jesteśmy w stanie załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać dom w Świętochłowice za gotówkę, należy na wstępie pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości można otrzymać we właściwym dla lokalizacji nieruchomości w Świętochłowice sądzie rejonowym. Należy również przygotować dowód osobisty oraz poświadczenie o osobach zameldowanych, procesie spadkowym, zaległościach w spłacie, jeśli takie istnieją itp. Jednak zawsze możecie liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy skompletują razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób naświetlą kwestie związane ze sprzedażą mieszkania w Świętochłowice Wszystkie wykonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży lokalu , co nie jest związane z żadnymi innymi kosztami.
Nasi specjaliści działają szybko i kompleksowo . Każda transakcja w Świętochłowice jest maksymalnie uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż nieruchomości z bardziej skomplikowaną formą prawną może wymagać późniejszego kontaktu, dzieje się to jednak bardzo rzadko. W takich okolicznościach zawsze prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe przebywających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w kompletowaniu dokumentacji czy też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób nieletnich istnieje możliwość, by stały się one posiadaczami mieszkania w Świętochłowice lub dostały swój udział w lokalu . Można to zrobić poprzez proces spadkowy lub dokonanie darowizny. Sprzedaż mieszkania w Świętochłowice , które należy do dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy w sądzie, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż mieszkania w Świętochłowice będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro dziecka.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego często trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i eliminujący jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami skontaktować , a my udzielimy szczegółowych informacji na temat dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania sprzedaży w Świętochłowice . Do najważniejszych z pewnością należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród pozostałych należy przedstawić akt nabycia nieruchomości w Świętochłowice czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeśli zajdą inne okoliczności, trzeba też będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w nieruchomości , albo o zaległościach w opłatach czynszu. W celu uzyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to podkreślić , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy ekspertami na rynku nieruchomości, mamy długoletnie doświadczenie w umowach dotyczących lokali w Świętochłowice ze skomplikowaną sytuacją prawną. Skupujemy lokale z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy zadłużonych, a także lokale w Świętochłowice z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży nieruchomości . Trzeba też zdać sobie sprawę, że zawsze działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz zapewniamy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu lokali w Świętochłowice polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż domu , przed finalizacją transakcji mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie związane z nim pytania. Nasza spółka zapewnia też skuteczną pomoc w rozwiązywaniu kwestii z obszaru prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży nieruchomości w Świętochłowice, jednocześnie wspieramy Państwa w zapoczątkowaniu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie nieruchomości, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie lokalu przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednak działając na rynku nieruchomości przez wiele lat wielokrotnie dokonywaliśmy skupu mieszkań w Świętochłowice o wskazanej wcześniej, albo podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów choć częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania nieruchomości w Świętochłowice są zawsze realne i uwzględniają wszystkie okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach wycenę zmniejsza się o wartość świadczeń żądanych przez wierzycieli. Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do dużej liczby właścicieli mieszkań w Świętochłowicenasza praca gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży nieruchomości mogą zostać wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co zostaną wykorzystane – czy na pokrycie długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Świętochłowice

Moim kłopotem było lokum, które dostałem w spadku. Jednak sytuacja była na tyle złożona, że była tam rodzina, której w żaden sposób nie mogłam wyeksitować. Sytuacja była o tyle gorsza, że nie łożyli czynszu i zostało ono zadłużone. Zdecydowałam skontaktować się z spółką trudniącą się skupem nieruchomości z lokatorem. Przez internet znalazłam ogłoszenie tej firmy i przeczytałam wszystkie zachwalające opinie. Pomyślałam, że to jest moja szansa. Skontaktowałam się z pracownikiem firmy przez telefon i przedstawiłam sytuację. Otrzymałam rzetelne odpowiedzi na wszystkie moje wątpliwości oraz wycenę nieruchomości. Propozycja była bardzo zadowalająca, a przez to zgodziłam się bez wahania. Zaproponowano mi też pomoc przy załatwieniu dokumentacji i wspomożenie podczas wizyty u notariusza. Sprzedałam mieszkanie z uciążliwymi lokatorami, dług został uregulowany, a ja zainkasowałam większe pieniądze do ręki.

Martyna L.