Skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój

Staramy się podróżować ścieżką naszych klientów. Tym razem zawędrowaliśmy do Jastrzębia – Zdroju, by właśnie tutaj otworzyć kolejną filię Atrium biuro nieruchomości. Dlaczego wybraliśmy akurat to miejsce? Bowiem jest to miasto położone na Górnym Śląsku, w południowej części województwa śląskiego. To region z ogromnym potencjałem społecznym i intelektualnym, posiadający doskonałą lokalizację.

Mamy więc nadzieję, że Atrium skup nieruchomości Jastrzębie – Zdrój również rozkwitnie w tym miejscu i zyska miano rzetelnej firmy, rozwiązującej problemy wielu klientów. Każdy bowiem przypadek traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by zaproponowana przez nas kwota za kupno nieruchomości była jak najbliższa wartości rynkowej.

Jastrzębie-Zdrój: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Jastrzębie-Zdrój

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w Jastrzębie-Zdrój z Atrium. Gotówka w 24h

Naszą ofertą jest spełnienie oczekiwań wszystkich tych osób, których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie mieszkania - za gotówkę do ręki i z konkretnym dochodem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Jastrzębie-Zdrój i w całej Polsce, w skupie nieruchomości jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami .

Jednym słowem , nasza propozycja jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony z kooperacji z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Skup nieruchomości bez udziału pośrednika - Skup nieruchomości Atrium Jastrzębie-Zdrój

Do naszych atutów należy nasza czysta reputacja oraz ugruntowana pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Jastrzębie-Zdrój. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie okoliczności jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i błyskawiczny zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Kooperacja z naszym zespołem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo transfer należnych środków na wskazane konto przed upływem 24 godzin od podpisania umowy

Jastrzębie-Zdrój - Atrium obsługa sprzedaży zadłużonych nieruchomości

Okoliczności sprawiają, że jak najszybsza sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przeprowadzić i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele kosztuje i niezbędny będzie ktoś, dla kogo błyskawiczny skup mieszkania nie stanowi problemu i do tego proponuje najlepszą cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy skontaktować się z nami by dostać bezpłatną wycenę i przestać martwić się już o sprzedanie mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, albo przelewem w ciągu 24 godzin!

Profesjonalne porady w sprawie oddłużania nieruchomości Jastrzębie-Zdrój

Nie wszystkim uśmiecha się płacić za ogłoszenia na serwisach internetowych , ani dać zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy przychodzi chwila, że trzeba szybko sprzedać dysponowaną nieruchomość. Nie koniec na tym, komuś nieobeznanemu z rynkiem nieruchomości może być kłopot znaleźć stosownego nabywcę , a znacznie trudniej takiego który proponuje najkorzystniejszą z możliwych cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działania naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się w zgodzie z aktualnym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. W ten sposób inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia w którym miejscu jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom zadłużony albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Konieczność sprzedaży udziałów w nieruchomości Jastrzębie-Zdrój - poradnik

Mamy cenne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w kraju. Obszary wielkich miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Jastrzębie-Zdrój. Należymy do bardzo ograniczonego grona firm gwarantujących ofertę cenową za każdym razem opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z specjalistami w dziedzinie przepisów prowadzimy także skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Skup nieruchomości - profesjonalność i dobry czas realizacji Jastrzębie-Zdrój

Atrium Skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój - Korzystne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja szybkiego zakończenia długów, wyrównania należności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną sumę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Jakie muszą być nieruchomości, abyśmy je skupili?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy ofertą rynkową związaną z bez kosztową wyceną wykonaną przez specjalistę , a wiodącą ku pomocy w wypełnieniu różnorakich wymogów prawnych , lub wręcz zablokowania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notariusza . Naszą wizytówką i zarazem nienaruszalną zasadą jest płatność gotówką. jest też możliwość przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wówczas przesyłamy ustaloną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Mieszkanie zajęte przez lokatora - prowadzimy skup nieruchomości Atrium Jastrzębie-Zdrój

Gdy bierzemy pod lupę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy wymagane dokumenty a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy to nieskomplikowana formalność. Rzecz jasna gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty pieniędzy dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na podany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Biuro nieruchomości Atrium skupuje mieszkania w Jastrzębie-Zdroju

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Jastrzębie-Zdrój jak i skup nieruchomości są zabezpieczone wymogami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać sporo czasu, na dodatek mogą się zacząć problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o nasz zespół inwestycyjny , odsprzedaż nieruchomości może być znacznie mniej skomplikowana oraz znacznie szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem.

Zniszczone mieszkanie do remontu - prowadzimy skup nieruchomości Jastrzębie Zdrój

Czasem zachodzi potrzeba szybkiej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków finansowych mogą jednak stanąć problemy z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może okazać się czas - niektórzy decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości Jastrzębie Zdrój - pełen profesjonalizm

Cieszymy się czystą opinią, co na rynku nieruchomości ma ogromne znaczenie , szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i zdolność wdrażania takich rozwiązań, które mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Trzeba powiedzieć , że informacje widniejące na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić proponowaniem najbardziej korzystnych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak zawiłe potrafią być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najmocniej złożone sytuacje.

Skup nieruchomości przez profesjonalistów Jastrzębie-Zdrój

Skup zadłużonych mieszkań jest niełatwą działalnością w wymagających warunkach . Żeby móc prowadzenia skupu nieruchomości firmy inwestorskie muszą zapewniać niezwykle wysoki standard serwisowania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Sytuacja prawna i stan użytkowy danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu w branży nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Branża nieruchomości nie jest dziedziną jednolitą. Odmiennie wygląda w niewielkich miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań branży. Jedynie biegli inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na możliwie najlepszej cenie. Można się z nami spotkać w całym kraju - gdy idzie o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Jastrzębie-Zdrój nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju proponujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu papierów, odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny szacowane w naszych wycenach są cenami netto!

Sprzedaż nieruchomości z kredytem Jastrzębie-Zdrój

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej działalności widnieją zawsze jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą pracującą według światowych wzorców wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zgłoszenia nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wysłany przez nasze biuro ekspert dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny takiej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej wyceny i potwierdzenia woli sprzedaży mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w kancelarii notarialnej w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i posiadający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem i obrotem nieruchomości w Jastrzębie-Zdrój. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Jastrzębie-Zdrój pomagamy w transakcjach dotyczących lokali wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe wykonanie sprzedaży gotówkowej w Jastrzębie-Zdrój, niezależnie od dnia tygodnia. Skup domów za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Jastrzębie-Zdrój najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu niezwłocznie rozwiązać swoje problemy finansowe i czuć się bezpiecznie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam oferować Państwu najbardziej udoskonalone formalności oraz szybką i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację każdej sprzedaży w Jastrzębie-Zdrój Klienci, którzy zamiast gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają pewność transferu pieniędzy na podane uprzednio w zapisie notarialnym konto. Wszelkie procedury są w pełni bezpieczne i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Jastrzębie-Zdrój nie muszą się więc bać , że będą okłamani przez podejrzanego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka możliwość . W przeciwnym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz team stanowią specjaliści w dziedzinie skupu nieruchomości w , Jastrzębie-Zdrój którzy pracują na terenie całej Polski i zawsze mogą dojechać do Klientów. Wystarczy tylko uprzednio skontaktować się z nami i ustalić pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów zarówno w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Jastrzębie-Zdrój Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje standardy do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc położenie kupowanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i docenianą przez Klientów firmą, zajmującą się skupem domów, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz innymi kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem nieruchomości w Jastrzębie-Zdrój. Współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Jastrzębie-Zdrój Fundamentem naszej aktywności jest uczciwość – w doskonały sposób łączymy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Jako ilustracja może posłużyć fakt, iż na oszacowanie ceny domów wpływa dużo różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie obliguje , za to umożliwia na porównanie naszej propozycji z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was zadowalającą. Na ogół to jednak akurat my wykonujemy transakcję, oferując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią gotówką.
Zakładanie konta w banku nie jest tu koniecznością , gdyż pieniądze za sprzedaż mieszkania w Jastrzębie-Zdrój możemy wypłacić w gotówce w chwili podpisania umowy . W ten sposób sprzedający niezwłocznie dostaje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie jest dla naszych Klientów tak wygodne, jak i bezpieczne . Umożliwia bowiem na szybkie pozbycie się długu lub też rozwiązanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeżeli jednak Klient chce dostać pieniądze przelewem bankowym, wtedy transfer środków na podane wcześniej konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszelkie procedury związane z kupnem mieszkania w Jastrzębie-Zdrój rozpoczynamy od obejrzenia mieszkania . W kolejnym kroku przygotowujemy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez eksperta. W przypadku akceptacji proponowanych przez nas warunków, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na wskazane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze prace są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać lokal w Jastrzębie-Zdrój za gotówkę, trzeba na wstępie przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości możemy uzyskać w odpowiednim dla lokalizacji mieszkania w Jastrzębie-Zdrój sądzie rejonowym. Należy również przygotować dowód osobisty oraz zaświadczenie o lokatorach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, długach w spłacie, jeśli takie są itp. Jednak zawsze możecie liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób naświetlą kwestie powiązane ze sprzedażą mieszkania w Jastrzębie-Zdrój Wszelkie wykonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość otrzymania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży nieruchomości , co nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają szybko i profesjonalnie . Każda transakcja w Jastrzębie-Zdrój jest maksymalnie uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż lokalu z bardziej skomplikowaną formą prawną może wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak niezwykle rzadko. W takich okolicznościach zwykle prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w kompletowaniu dokumentacji czy też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich istnieje możliwość, by stały się one posiadaczami mieszkania w Jastrzębie-Zdrój lub dostały swój udział w mieszkaniu . Można tego dokonać poprzez postępowanie spadkowe lub dokonanie darowizny. Sprzedaż domu w Jastrzębie-Zdrój , które należy do dziecka czy też wychowanka , wykracza poza ramy zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, dlatego dokonanie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też wnioskować o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy w sądzie, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż lokalu w Jastrzębie-Zdrój będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro dziecka.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej działalność i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego często niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się boryka. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania transakcji w Jastrzębie-Zdrój . Do najważniejszych na pewno należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród innych warto wymienić akt nabycia mieszkania w Jastrzębie-Zdrój czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeżeli jednak zajdą inne okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w domu , albo o zaległościach w płaceniu czynszu. W celu uzyskania obszernych wskazówek należy skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pomocą dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości, posiadamy długoletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości w Jastrzębie-Zdrój ze skomplikowaną sytuacją prawną. Odkupujemy domy zajęte przez komornika , wymagające ogromnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Jastrzębie-Zdrój z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży domów . Warto też zdać sobie sprawę, że zawsze działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz zapewniamy im pewną transakcję.
Pełna obsługa skupu domów w Jastrzębie-Zdrój polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie lokalu , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszelkie związane z nim pytania. Nasza firma zapewnia też efektywną pomoc w rozwiązywaniu problemów z dziedziny prawa czy finansów oraz tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży nieruchomości w Jastrzębie-Zdrój, jednocześnie wspieramy Was w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie nieruchomości, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedaż domu przez zadłużonego to delikatne tematy jednak działając na rynku nieruchomości przez długi czas często dokonywaliśmy skupu lokali w Jastrzębie-Zdrój o wskazanej wcześniej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze wyceny domów w Jastrzębie-Zdrój są zawsze realne i uwzględniają wszystkie okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych okolicznościach wycenę zmniejsza się o wartość świadczeń żądanych przez wierzycieli. Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one spore liczby posiadaczy nieruchomości w Jastrzębie-Zdrójnasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży lokalu mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od sprzedającego zależy na co będą wykorzystane – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Jastrzębie-Zdrój

Natrafiłam na ofertę tej spółki całkiem przypadkiem w internecie. Byłam właścicielką dwóch mieszkań, które były nie tylko z długiem, ale też nadawały się do kompletnego remontu. Czytałam wszystkie te polecające opinie i stwierdziłam, że nadszedł czas, żeby się ich po prostu wyzbyć. Pan Mariusz, który jest pracownikiem firmy szczegółowo i rzetelnie wyjaśnił mi jak wyglądają wszystkie procedury i zaproponował mi, że pomoże mi je wszystkie załatwić. W toku 3 dni wycenił moje nieruchomości, skompletował wszystkie konieczne papiery i umówił mnie z notariuszem. Po dwóch dniach widziałam się z notariuszem i podpisałam stosowne dokumenty. Firma spłaciła zadłużenia obu lokali, a ja otrzymałam bardzo dużo gotówki praktycznie od ręki. Właśnie dlatego stać mnie było na remont mojego własnego lokum. Serdecznie polecam.

Iga J.