Skup nieruchomości Świdnica za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Świdnica

Pomagamy naszym klientom na terenie całej Polski dlatego też postanowiliśmy otworzyć kolejne biuro. Tym razem w położonej w województwie dolnośląskim Świdnicy.

Jest to liczące około 60 tysięcy mieszkańców miasto otoczone pięknymi lasami i jeziorami przez co przyciąga ono do siebie wielu turystów, a także naszą firmę. Skupujemy mieszkania dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, a także ich czas.

Świdnica: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Świdnica

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w mieście Świdnica za gotówkę w 24h

Naszą ofertą jest spełnienie nadziei wszystkich osób , których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż mieszkania - za szybką gotówkę i z pewnym zyskiem. Zajmujemy się skupem nieruchomości Świdnica i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Mamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Jednym słowem , nasza oferta jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany ze współpracy z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium Skup nieruchomości w Świdnica bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Świdnica. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie okoliczności jak zaległości czynszowe , nieuregulowane prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaoferować ratunek w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Świdnica nie jest tu wyjątkiem
 • Współpraca z nami to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo przelew umówionych środków na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Realizowanie zapytań typu sprzedam mieszkanie z komornikiem w miejscowości Świdnica

Okoliczności sprawiają, że jak najszybsza sprzedaż mieszkania jest koniecznością ? Trzeba się przenieść i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele kosztuje i potrzebny jest ktoś, dla kogo jak najszybszy skup mieszkania nie jest problemem i do tego daje najlepszą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy zwrócić się do nas by uzyskać bezpłatną wycenę i nie martwić się już o upłynnienie mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie mieszkań w miejscowości Świdnica. Z Atrium to łatwe i bezpieczne!

Nie każdemu chce się płacić za reklamy na portalach internetowych , ani pozwalać zarabiać pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy nadchodzi moment , że trzeba szybko sprzedać posiadaną działkę . Nie koniec na tym, komuś nieobeznanemu z rynkiem nieruchomości może być kłopot trafić stosownego inwestora , a znacznie trudniej takiego który deklaruje najlepszą z możliwych cenę. Ale, że przedmiotem działania naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, co więcej - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega zgodnie z bieżącym kursem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy najlepszą możliwą cenę. W ten sposób inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Jeżeli trzeba wystawić udziały w nieruchomości w mieście Świdnica na sprzedaż? Zgłoś się do nas

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w Polsce . tereny dużych aglomeracji nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Świdnica. Należymy do wąskiego grona firm gwarantujących ofertę cenową w każdych okolicznościach opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z radcami prawnymi prowadzimy też skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Zaufany przez mieszkańców skup nieruchomości w miejscowości Świdnica

Atrium Skup nieruchomości Świdnica - Korzystne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to oferta szybkiego zakończenia długów, wyrównania należności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i przygotowania bierzemy na siebie. Umówioną kwotę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Co od Ciebie kupimy jako skup nieruchomości w mieście Świdnica?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy ofertą rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną wykonaną przez eksperta , a prowadzącą do pomocy w dopełnieniu wszelkich formalności prawnych , lub wręcz wstrzymania szkodliwych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notarialnej. Naszą wizytówką i jednocześnie żelazną zasadą jest płacenie w gotówce . Rzecz jasna], {istnieje też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca mieszkanie wyrazi takie życzenie wówczas przelewamy ustaloną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

kompetentny skup nieruchomości Świdnica z lokatorem

Gdy pytamy o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy niezbędne papiery a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie umowy to prosta formalność. Oczywiście zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty gotówki dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na podany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio pozostawione przez naszą firmę na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości w mieście Świdnica

Sprzedaż nieruchomości określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Świdnica jak i skup nieruchomości są obwarowane procedurami formalno-prawnymi, a określenie prawnej kondycji danej nieruchomości może kosztować oraz zabrać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się pojawić problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o naszą firmę , odsprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz dosłownie błyskawiczna. Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą agencją .

Skup zniszczonych nieruchomości i domów nadających się do remontu w mieście Świdnica

Niekiedy pojawia się konieczność błyskawicznej sprzedaży posiadanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków ekonomicznych mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym kłopotem może być czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Profesjonalny skup nieruchomości w mieście Świdnica - pozycja lidera w województwie

Szczycimy się nieposzlakowaną opinią, co na rynku nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i zdolność wdrażania takich rozwiązań, jakie mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Warto zaznaczyć, że informacje widniejące na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się pochwalić oferowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych kłopotach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Agencja zakupująca nieruchomości Świdnica

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w złożonych warunkach . Żeby móc prowadzić skup nieruchomości zespoły inwestorskie nie mają wyjścia jak oferować niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Stan prawny i stan użytkowy danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Odmiennie wygląda w niewielkich miasteczkach , a inaczej w dużych aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc rozeznania wszystkich uwarunkowań branży. Jedynie biegli inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na możliwie najlepszej cenie. Działamy w całej Polsce - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Świdnica nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce oferujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu dokumentów , odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są cenami netto!

Chce sprzedać nieruchomość w miejscowości Świdnica z kredytem? Z Atrium to proste!

Uczciwość i etyka zawodowa to wzorce , które w naszej pracy stawiamy zawsze na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą pracującą podług światowych standardów wynikłych z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam chęci sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wydelegowany przez nasz zespół biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni weryfikują stan prawny takiej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej oferty i potwierdzenia woli sprzedaży mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i posiadający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem oraz obrotem domów w Świdnica. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Świdnica służymy pomocą w transakcjach dotyczących nieruchomości wszystkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe dokonanie sprzedaży gotówkowej w Świdnica, niezależnie od dnia tygodnia. Wykupywanie domów za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Świdnica najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą szybko rozwiązać swoje kwestie finansowe i poczuć się pewnie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam oferować Państwu maksymalnie udoskonalone procedury oraz natychmiastową i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Świdnica Klienci, którzy zamiast gotówki do ręki wolą przelew bankowy, mają pewność transferu środków na wskazane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszelkie formalności są w pełni bezpieczne i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Świdnica nie muszą się więc bać , że będą okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Jasne , że jest taka możliwość . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą eksperci w dziedzinie skupowania mieszkań w , Świdnica którzy pracują na terenie całej Polski i za każdym razem mogą dojechać do Klientów. Należy tylko uprzednio umówić się z nami i ustalić pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów zarówno w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Świdnica Jak przystało na firmę, która dopracowuje swoje mechanizmy do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja kupowanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów firmą, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz pozostałymi transakcjami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem lokali w Świdnica. Współdziałamy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Świdnica Podstawą naszej aktywności jest prawość – w doskonały sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Za ilustracja może pomóc fakt, iż na oszacowanie ceny nieruchomości wpływa dużo różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie zobowiązuje , za to umożliwia na porównywanie naszej propozycji z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was korzystną. Na ogół to jednak akurat my realizujemy transakcję, proponując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta w banku nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż lokalu w Świdnica możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania umowy . W ten sposób sprzedający od razu dostaje do ręki ustaloną kwotę. Takie rozwiązanie jest dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i pewne . Umożliwia bowiem na szybkie pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych problemów finansowych. Jeśli jednak Klient woli otrzymać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy transfer środków na wskazane przezeń konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza firma pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie formalności związane z kupnem nieruchomości w Świdnica rozpoczynamy od obejrzenia lokalu . Następnie robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu zaproponowanych przez nas możliwości, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na wskazane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze prace są profesjonalne i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
By móc sprzedać nieruchomość w Świdnica za gotówkę, należy przede wszystkim pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu możemy uzyskać w odpowiednim dla lokalizacji domu w Świdnica sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie o lokatorach zameldowanych, procesie spadkowym, długach w spłacie, jeśli takie są itp. Przy czym zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy skompletują razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą mieszkania w Świdnica Wszystkie dokonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży mieszkania , co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają szybko i kompleksowo . Każda sprzedaż w Świdnica jest jak najbardziej uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż lokalu z trochę złożoną formą prawną może również wymagać kontaktu w późniejszym czasie, ma to jednak miejsce bardzo rzadko. W tych okolicznościach zawsze prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze przebywających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może służyć pomocą w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich istnieje możliwość, by zostały one posiadaczami mieszkania w Świdnica lub dostały swój udział w domu . Można tego dokonać poprzez postępowanie spadkowe lub dokonanie darowizny. Sprzedaż domu w Świdnica , które należy do dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, dlatego przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy sądowej, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż lokalu w Świdnica będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego nierzadko trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się boryka. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek nieporozumienia.
Trzeba tylko się z nami porozumieć , a my udzielimy wyczerpujących informacji na temat dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania sprzedaży w Świdnica . Do najważniejszych z pewnością należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród innych warto przedstawić akt nabycia mieszkania w Świdnica czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeżeli jednak zajdą określone okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w domu , albo o zaległościach w płaceniu czynszu. W celu uzyskania obszernych wskazówek warto skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc ekspertami na rynku nieruchomości, posiadamy długoletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących lokali w Świdnica ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy domy z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także nieruchomości w Świdnica z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży mieszkań . Trzeba też pamiętać, że zawsze działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz zapewniamy im bezpieczną transakcję.
Pełna obsługa skupu mieszkań w Świdnica polega również na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż lokalu , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszelkie związane z nim pytania. Nasza firma zapewnia również skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów z dziedziny prawa czy finansów oraz tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży nieruchomości w Świdnica, także wspieramy Was w zapoczątkowaniu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie mieszkania, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie mieszkania przez zadłużonego to delikatne tematy jednak działając na rynku nieruchomości przez długi czas wielokrotnie dokonywaliśmy wykupu lokali w Świdnica o takiej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów choć częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania mieszkań w Świdnica są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W tych okolicznościach oszacowaną kwotę zmniejsza się o cenę należności żądanych przez cedentów Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby posiadaczy nieruchomości w Świdnicanasza praca gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży lokalu mogą być wypłacone w gotówce i tylko od Klienta zależy na co będą wykorzystane – czy na spłatę długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Świdnica

Z czystą przyzwoitością polecam tą spółkę. Moje domostwo było z długiem i groziła mi eksmisja. Doradzili mi sprzedać moje zadłużone lokum w czasie trzech dni. Wszystko przebiegło bardzo fachowo, a ja nie musiałem trapić się o papierologię. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego doświadczeniu dług został zapłacony, a ja zainkasowałem sporą sumę gotówki, które przysłużyły mi się na ponowny start.

Wojciech L.