Skup nieruchomości Lubin za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Lubin

Słynący z wydobywania miedzi Lubin, to miasto w południowo-zachodniej Polsce położone w województwie dolnośląskim. W mieście tym znajdują się przepiękne budowle jak siedemnastowieczny zamek, ratusz z XVIII wieku czy chociażby zabytkowe kamienice.

Miejsce o tak cudownych nieruchomościach idealnie pasuje na biuro dla naszej firmy Atrium skupującej mieszkania. Kupujemy nieruchomości od naszych klientów w sposób błyskawiczny i bezpieczny.

Lubin: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Lubin

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup nieruchomości za gotówkę w mieście Lubin? Potrzebujesz takiego, zgłoś się do nas gotówka w przeciągu doby!

Naszą propozycją jest spełnienie oczekiwań wszystkich tych osób, których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż domu - za szybką gotówkę i z zyskiem . Atrium jest skupem nieruchomości Lubin i w całej Polsce, w skupie nieruchomości działamy od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Krótko mówiąc, nasza propozycja jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Atrium - najlepszy w mieście skup nieruchomości bez pośredników!

Do naszych zalet należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Lubin. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie okoliczności jak zaległości czynszowe , niejasne prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i błyskawiczny zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Lubin nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Kooperacja z nami to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer umówionych pieniędzy na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Realizujemy różne oferty sprzedaży mieszkania z komornikiem w mieście Lubin

Okoliczności sprawiają, że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest koniecznością ? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu nader wiele kosztuje i niezbędny będzie ktoś, dla kogo jak najszybszy skup nieruchomości nie jest problemem i do tego oferuje najlepszą cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy zwrócić się do nas by dostać nic nie kosztującą wycenę i przestać martwić się już o sprzedaż nieruchomości . Płacimy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Lubin - oddłużanie nieruchomości z pomocą Atrium

Nie każdemu chce się płacić za reklamy na portalach internetowych , ani dawać zarobić pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy przychodzi chwila, że trzeba błyskawicznie sprzedać posiadaną działkę . Nie koniec na tym, komuś nieobeznanemu z rynkiem nieruchomości może być problem trafić akuratnego nabywcę , a znacznie trudniej takiego który zaproponuje najkorzystniejszą możliwą cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszej firmy jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się zgodnie z aktualnym kursem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy bardzo dobrą cenę. W ten sposób inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom z długami albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Macie Państwo konieczność sprzedaży udziałów w nieruchomości w mieście Lubin? Zgłoście się do nas z nami będzie łatwiej!

Mamy cenne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w kraju. tereny wielkich aglomeracji nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Lubin. Należymy do niewielkiego grona przedsiębiorstw specjalistycznych zapewniających ofertę cenową w każdej sytuacji opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi prowadzimy też skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Najlepszy skup nieruchomości w mieście Lubin

Atrium Skup nieruchomości Lubin - Świetne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja błyskawicznego zakończenia długów, spłaty należności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i przygotowania bierzemy na siebie. Ustaloną sumę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Jakie nieruchomości skupujemy jako skup nieruchomości?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy opcją rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną wykonaną przez specjalistę , a wiodącą ku pomocy w wypełnieniu różnorakich konieczności prawnych , lub wręcz wstrzymania negatywnych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notariusza . Naszą dewizą i jednocześnie nienaruszalną zasadą jest płatność w gotówce . jest też możliwość przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wówczas przesyłamy umówioną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Niezawodny skup nieruchomości z lokatorem w miejscowości Lubin

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Najpierw bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, kompletujemy potrzebne papiery a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie aktu notarialnego to nieskomplikowana formalność. Rzecz jasna zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty pieniędzy dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać transferu środków na wskazany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Atrium - skup nieruchomości wszelkiego rodzaju na terenie miasta Lubin

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Lubin jak i skup nieruchomości są obwarowane wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej kondycji danej nieruchomości może kosztować oraz zabrać sporo czasu, w dodatku mogą się zacząć kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o nasze przedsiębiorstwo, odsprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz stosunkowo szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć pieniądze do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z nami .

Skupujemy zniszczone nieruchomości podatne do wyremontowania w mieście Lubin

Bywa że zachodzi potrzeba błyskawicznej odsprzedaży dysponowanego mieszkania, domu , lokalu, lub innej nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków finansowych mogą jednak stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym kłopotem może być czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości w miejscowości Lubin - najlepszy w mieście!

Szczycimy się czystą opinią, co na rynku nieruchomości ma ogromne znaczenie , szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i zdolność dopasowania takich rozwiązań, jakie mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Warto zaznaczyć, że informacje znalezione na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić proponowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak zawiłe mogą być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najbardziej skomplikowane sytuacje.

Firma kupująca nieruchomości Lubin

Skup zadłużonych mieszkań jest niełatwą działalnością w wymagających warunkach . Żeby mieć możliwość prowadzić skup nieruchomości firmy inwestorskie muszą oferować niezwykle wysoki standard obsługiwania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niemożliwe . Stan prawny i stan fizyczny dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest dziedziną jednolitą. Odmiennie wygląda w niewielkich miastach, a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - potrzebuje więc rozeznania wszystkich uwarunkowań rynkowych . Jedynie biegli inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na korzystnej cenie. Działamy w całej Polsce - gdy idzie o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Lubin nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu papierów, zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny szacowane w naszych wycenach są kwotami netto!

Chcesz wystawić nieruchomość na sprzedaż w mieście Lubin? Zgłoś się do nas z nami to proste

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej pracy widnieją bezwzględnie jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą pracującą podług światowych wzorców wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wysłany przez naszą firmę biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny tej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej wyceny i potwierdzenia chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w kancelarii notarialnej w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i mający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się skupem i obrotem nieruchomości w Lubin. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Lubin pomagamy w transakcjach dotyczących mieszkań wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe dokonanie transakcji gotówkowej w Lubin, niezależnie od dnia tygodnia. Skup mieszkań za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Lubin najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu potrafią od razu rozwiązać swoje kwestie finansowe i poczuć się pewnie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam zaoferować Państwu maksymalnie udoskonalone procedury oraz szybką i dopasowaną do własnych potrzeb finalizację każdej sprzedaży w Lubin Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, mają gwarancję transferu pieniędzy na podane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszelkie formalności są w pełni bezpieczne i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Lubin nie muszą się więc bać , że zostaną okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Jasne , że istnieje taka możliwość . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół stanowią specjaliści w dziedzinie skupowania mieszkań w , Lubin którzy pracują na obszarze całej Polski i za każdym razem mogą dojechać do Klientów. Należy tylko wcześniej umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Lubin Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje mechanizmy do indywidualnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc rozmieszczenie kupowanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i cenioną przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi transakcjami związanymi z kupowaniem i sprzedażą nieruchomości w Lubin. Współdziałamy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem ekspertów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Lubin Podstawą naszej aktywności jest sumienność – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Za przykład może posłużyć fakt, iż na wycenę lokali wpływa dużo różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie zobowiązuje , za to umożliwia na porównanie naszej oferty z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najlepiej dla Was zadowalającą. Najczęściej to jednak właśnie my wykonujemy transakcję, proponując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią gotówką.
Zakładanie konta w banku nie jest tu koniecznością , gdyż należność za sprzedaż nieruchomości w Lubin możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób Klient niezwłocznie dostaje do ręki ustaloną sumę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i pewne . Pozwala bowiem na szybkie pozbycie się zadłużenia lub też rozwiązanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeśli jednak Klient woli otrzymać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy transfer środków na podane wcześniej konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie określone zasady. Wszelkie procedury związane z kupnem domu w Lubin rozpoczynamy od oględzin mieszkania . Następnie przygotowujemy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji proponowanych przez nas warunków, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
By móc sprzedać dom w Lubin za gotówkę, należy przede wszystkim pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Wami skontaktuje potrzebny jest tylko numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu możemy otrzymać we właściwym dla lokalizacji lokalu w Lubin sądzie rejonowym. Należy również przygotować dowód osobisty oraz zaświadczenie o lokatorach zameldowanych, procesie spadkowym, długach w spłacie, jeżeli takie są itp. Przy czym zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy skompletują razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą domu w Lubin Wszelkie dokonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży mieszkania , co nie jest związane z żadnymi innymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają szybko i kompleksowo . Każda sprzedaż w Lubin jest maksymalnie uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z trochę złożoną formą prawną może wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce bardzo rzadko. W takich okolicznościach zawsze prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może służyć pomocą w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich istnieje możliwość, by stały się one posiadaczami domu w Lubin lub dostały swój udział w lokalu . Można to zrobić poprzez proces spadkowy lub darowiznę. Sprzedaż mieszkania w Lubin , które jest własnością dziecka czy też podopiecznego , wykracza poza ramy zarządzania majątkiem do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, stąd też dokonanie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również wnioskować o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem dziecka. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż lokalu w Lubin będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro dziecka.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego nierzadko trudną sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się boryka. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Lubin . Do najważniejszych z pewnością należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród innych należy przedstawić akt nabycia domu w Lubin czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeśli zajdą określone okoliczności, trzeba też będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w domu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania obszernych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy trudnych sytuacji. Będąc ekspertami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w umowach dotyczących nieruchomości w Lubin ze złożoną sytuacją prawną. Skupujemy mieszkania zajęte przez komornika , wymagające ogromnego remontu, czy z zadłużeniem, a także nieruchomości w Lubin z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży domów . Warto też pamiętać, że zawsze działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz gwarantujemy im bezpieczną transakcję.
Pełna obsługa skupowania domów w Lubin polega również na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie domu , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie wiążące się z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również efektywną pomoc w rozwiązywaniu problemów z dziedziny prawa czy finansów a także tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży lokalu w Lubin, jednocześnie wspieramy Was w zapoczątkowaniu nowego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie mieszkania, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie mieszkania przez zadłużonego to delikatne tematy jednakże pracując na rynku nieruchomości przez długi czas często dokonywaliśmy skupu nieruchomości w Lubin o takiej, bądź podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub całkowicie. Nasze wyceny nieruchomości w Lubin są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach wycenę zmniejsza się o cenę należności żądanych przez wierzycieli. Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do dużej liczby właścicieli lokali w Lubinnasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży mieszkania mogą zostać wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co będą wykorzystane – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Lubin

My osobiście byliśmy posiadaczami mieszkania do kompletnego remontu. Nie zamierzaliśmy wziąśćpożyczki żeby wyremontować do kondycji za który moglibyśmy wziąć. Postanowiliśmy poszukać pomocy i zaznajomić się z ofertąfirmy skupującej nieruchomości do remontu. Z polecenia naszej przyjaciółkiskontaktowaliśmy się z tą firmą. Poprzez konsultację telefoniczną zostaliśmy poinformowani drobiazgowo o możliwościach i korzyściach. Wycenę otrzymaliśmy w ciągu 2 dni, a wszystkie dokumenty zostały załatwione w następne dwa. Dziś chcemy polecić tą wielkim doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny.

Artur H.