Skup nieruchomości Wrocław za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Wrocław

Wrocław to trzecie pod względem liczby ludności miasto w Polsce, położone w południowo – zachodniej części naszego kraju, nad rzeką Odrą. Obszar ten posiada najwyższy w Polsce wskaźnik rozwoju gospodarczego i charakteryzuje się ogromnym potencjałem.

Nie mogło więc i tutaj zabraknąć filii Atrium biuro nieruchomości Wrocław. Jesteśmy pewni, że w tak sprzyjających okolicznościach nasza firma nadal będzie się rozwijać, zyskując miano rzetelnej i odpowiadającej na potrzeby klientów marki, chcących szybko i bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość.

Wrocław: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Wrocław

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Kupujemy mieszkania Wrocław - Łatwa gotówka w dobę

Naszą propozycją jest spełnienie nadziei wszystkich osób , których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż mieszkania - za gotówkę do ręki i z zyskiem . Atrium jest skupem nieruchomości Wrocław i w całej Polsce, w skupie nieruchomości działamy od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami .

Krótko mówiąc, nasza propozycja jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Kupno nieruchomości Wrocław - Atrium nieruchomości bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz mocna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Wrocław. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo szybko rosnące koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaproponować ratunek w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i błyskawiczny zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Wrocław nie jest tu wyjątkiem
 • Współpraca z naszym przedsiębiorstwem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer należnych pieniędzy na wyznaczone konto przed upływem 24 godzin od zawarcia umowy

Wrocław - obsługa sprzedaży nieruchomości z komornikiem

Sytuacja sprawia , że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przenieść i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele wynosi i niezbędny będzie ktoś, dla kogo natychmiastowy skup mieszkania nie stanowi problemu i do tego daje najkorzystniejszą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy zwrócić się do nas by otrzymać bezpłatną wycenę i przestać martwić się już o sprzedanie nieruchomości . Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Oferta pomocy w wyjściu z długów Wrocław - oddłużenie mieszkań, domów, nieruchomości

Nie każdemu uśmiecha się płacić za reklamy na portalach w sieci, ani pozwalać zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy przychodzi chwila, że trzeba błyskawicznie sprzedać dysponowaną działkę . Mało tego , osobie nieobeznanej z rynkiem nieruchomości może być trudno wyszukać akuratnego kontrahenta, a znacznie trudniej takiego który proponuje najlepszą z możliwych cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszej firmy jest właśnie skup nieruchomości, a ponadto - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się zgodnie z bieżącym kursem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Obsługa ofert sprzedaży udziałów nieruchomości Wrocław

Mamy bogate doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w kraju. Obszary dużych miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Wrocław. Należymy do wąskiego grona inwestorów gwarantujących ofertę cenową zawsze opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi prowadzimy także skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów dla których remont jest niezbędny, skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Skup nieruchomości za ekspresową gotówkę Wrocław

Atrium Skup nieruchomości Wrocław - Świetne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to oferta szybkiego wyjścia z długów, spłaty należności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i przygotowania bierzemy na siebie. Umówioną kwotę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Jakie nieruchomości kupujemy w skupie nieruchomości Atrium?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy ofertą rynkową związaną z bezpłatną wyceną wykonaną przez specjalistę , a prowadzącą do pomocy w dopełnieniu wszystkich koniecznych konieczności wynikających z przepisów, lub wręcz wstrzymania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notarialnej. Naszą wizytówką i zarazem żelazną zasadą jest płacenie w gotówce . jest też możliwość przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wtedy przesyłamy umówioną sumę na wskazany rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Rozwiązywanie problemu nieruchomości z lokatorem Wrocław

Gdy bierzemy pod uwagę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy potrzebne papiery a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie aktu notarialnego to prosta formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania pieniędzy dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na wskazany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio pozostawione przez naszą firmę na koncie notariusza.

Firma od skupu nieruchomości Wrocław

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Wrocław jak i skup nieruchomości są obwarowane procedurami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się zacząć problemy ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o naszą firmę , sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć należną sumę w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą firmą .

Kupno nieruchomości zniszczonych Wrocław

Czasem zachodzi potrzeba szybkiej odsprzedaży posiadanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków materialnych mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo bankiem . Innym kłopotem może okazać się czas - niektórzy decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Topowy skup nieruchomości Wrocław

Szczycimy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i zdolność dopasowania takich rozwiązań, jakie mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Trzeba powiedzieć , że informacje znalezione na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak zawiłe potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Zaufana agencja skupująca nieruchomości w Wrocławie - lata doświadczenia

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w wymagających okolicznościach. Żeby móc prowadzić skup nieruchomości zespoły inwestorskie muszą zapewniać niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Stan prawny i stan fizyczny danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu w branży nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - wymaga więc rozeznania wszystkich uwarunkowań rynkowych . Tylko doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na możliwie najlepszej cenie. Działamy w całej Polsce - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Wrocław nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są kwotami netto!

Pomoc w sprzedaży nieruchomości z kredytem we Wrocławiu

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej działalności stawiamy bezwzględnie na pierwszym miejscu . Oznacza to , że jesteśmy firmą działającą według światowych wzorców wynikłych z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wydelegowany przez nasz zespół biegły znawca dokonuje a nasi prawnicy weryfikują stan prawny takiej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej propozycji i podtrzymania woli zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w kancelarii notarialnej w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i posiadający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się skupem i obrotem mieszkań w Wrocław. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Wrocław pomagamy w transakcjach dotyczących domów wszystkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe przeprowadzenie sprzedaży gotówkowej w Wrocławiu, niezależnie od dnia tygodnia. Skupowanie lokali za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Wrocławiu najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą szybko rozwiązać swoje kwestie finansowe i czuć się pewnie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam oferować Państwu najbardziej udoskonalone formalności oraz szybką i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Wrocławiu Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wybierają przelew bankowy, mają pewność transferu środków na wskazane uprzednio w akcie notarialnym konto. Wszelkie formalności są w pełni bezpieczne i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Wrocławiu nie muszą się więc bać , że zostaną oszukani przez nieuczciwego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka możliwość . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół stanowią eksperci w dziedzinie skupu nieruchomości w , Wrocławiu którzy pracują na obszarze całej Polski i zawsze mogą dojechać do Klientów. Należy tylko uprzednio skontaktować się z nami i ustalić pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Wrocławiu Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje mechanizmy do odrębnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie sprzedawanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i cenioną przez Klientów marką, zajmującą się skupem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi kontraktami związanymi z kupnem i sprzedawaniem lokali w Wrocławiu. Współdziałamy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaufaniu dziesiątek wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Wrocławiu Podstawą naszej działalności jest prawość – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Za przykład może pomóc fakt, iż na wycenę lokali wpływa wiele różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie obliguje , za to pozwala na porównywanie naszej propozycji z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najlepiej dla Was korzystną. Najczęściej to jednak akurat my realizujemy transakcję, proponując aż 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta bankowego nie jest tu koniecznością , gdyż pieniądze za sprzedaż domu w Wrocławiu możemy wypłacić gotówką w chwili podpisania dokumentu . W ten sposób Klient od razu otrzymuje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie jest dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Umożliwia bowiem na szybkie pozbycie się zadłużenia lub też pokonanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeśli jednak Klient chce otrzymać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy transfer środków na wskazane wcześniej konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszelkie formalności związane z kupnem lokalu w Wrocławiu rozpoczynamy od obejrzenia domu . W kolejnym kroku przygotowujemy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji proponowanych przez nas możliwości, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Należy podkreślić fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są profesjonalne i w pełni elastyczne, stąd też potrafimy załatwić maksimum procedur w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać lokal w Wrocławiu za gotówkę, trzeba na wstępie przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Wami skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , czy też innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji lokalu w Wrocławiu sądzie rejonowym. Należy również mieć ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie o osobach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, zaległościach w spłacie, jeśli takie są itp. Jednak zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy skompletują razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą nieruchomości w Wrocławiu Wszystkie dokonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży nieruchomości , co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają niezwłocznie i profesjonalnie . Każda sprzedaż w Wrocławiu jest maksymalnie uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z trochę złożoną formą prawną może wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce niezwykle rzadko. W tych okolicznościach zawsze prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze przebywających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może służyć pomocą w zbieraniu dokumentacji czy też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób nieletnich jest możliwość, by stały się one posiadaczami mieszkania w Wrocławiu lub dostały swój udział w nieruchomości . Można to zrobić poprzez postępowanie spadkowe lub darowiznę. Sprzedaż domu w Wrocławiu , które jest własnością dziecka czy też wychowanka , nie pozostaje w ramach zarządzania stanem posiadania do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można też wnioskować o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż domu w Wrocławiu będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień możemy ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego często niełatwą sytuację i pomagamy w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami porozumieć , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Wrocławiu . Do najważniejszych na pewno należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród pozostałych warto przedstawić akt nabycia lokalu w Wrocławiu czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeżeli jednak zajdą inne okoliczności, trzeba też będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w lokalu , albo o zobowiązaniach w opłatach czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości, mamy długoletnie doświadczenie w umowach dotyczących nieruchomości w Wrocławiu ze złożoną sytuacją prawną. Skupujemy nieruchomości z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także nieruchomości w Wrocławiu z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży domów . Warto też zdać sobie sprawę, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im bezpieczną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu mieszkań w Wrocławiu polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż nieruchomości , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszystkie wiążące się z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również efektywną pomoc w pokonywaniu problemów z obszaru prawa czy finansów oraz tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży nieruchomości w Wrocławiu, jednocześnie wspieramy Was w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie lokalu, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedaż lokalu przez zadłużonego to delikatne tematy jednakże działając na rynku nieruchomości przez długi czas wielokrotnie dokonywaliśmy wykupu domów w Wrocławiu o wskazanej wcześniej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze wyceny nieruchomości w Wrocławiu są zawsze osiągalne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach wycenę pomniejsza się o cenę świadczeń żądanych przez wierzycieli. Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby właścicieli domów w Wrocławiunasza praca gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży nieruchomości mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od Klienta zależy na co zostaną wykorzystane – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Wrocław

Przez wyjatkowo długi okres poszukiwałam zaufanej spółki, która ma doświadczenie w skupie domu z lokatorem. Przyjaciółka zarekomendowała mi tą spółkę i poradziła konsultację telefoniczną. Pracownica, która mnie obsłużyła była bardzo wyrozumiała i cierpliwie oraz szczegółowo odpowiadała na moją długą listę pytań. Mogłam liczyć na darmową wycenę lokum i zgodnie z obietnicą otrzymałam ją już 2 dni później. Cena była bardzo zadowalająca. Następnym krokiem było załatwienie formalności, przy czym firma załatwiła je w moim imieniu. Należało tylko stawić się u notariusza, podpisać dokumenty i cieszyć się z niemałej sumy pieniędzy. Szczerze polecam tą firmę, ponieważ jest bardzo porządna.

Matylda F.