Skup nieruchomości Wrocław za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Wrocław

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • 100% bezpieczeństwa
 • wycena w 24h - gotówka w 7 dni
 • zadłużone, z komornikiem, z lokatorem
 • bezpłatna pomoc oraz obsługa prawna

Wrocław: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Wrocław

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań Wrocław za gotówkę w 24h

Naszą propozycją jest spełnienie nadziei wszystkich osób , których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż mieszkania - za gotówkę do ręki i z zyskiem . Atrium jest skupem nieruchomości Wrocław i w całej Polsce, w skupie nieruchomości działamy od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami .

Krótko mówiąc, nasza propozycja jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Atrium Skup nieruchomości w Wrocław bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz mocna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Wrocław. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo szybko rosnące koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaproponować ratunek w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i błyskawiczny zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Wrocław nie jest tu wyjątkiem
 • Współpraca z naszym przedsiębiorstwem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer należnych pieniędzy na wyznaczone konto przed upływem 24 godzin od zawarcia umowy

Szybki skup nieruchomości Wrocław

Atrium Skup nieruchomości Wrocław - Świetne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to oferta szybkiego wyjścia z długów, spłaty należności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i przygotowania bierzemy na siebie. Umówioną kwotę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Co obejmuje nasz skup nieruchomości?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy ofertą rynkową związaną z bezpłatną wyceną wykonaną przez specjalistę , a prowadzącą do pomocy w dopełnieniu wszystkich koniecznych konieczności wynikających z przepisów, lub wręcz wstrzymania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notarialnej. Naszą wizytówką i zarazem żelazną zasadą jest płacenie w gotówce . jest też możliwość przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wtedy przesyłamy umówioną sumę na wskazany rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Sprzedam mieszkanie nieruchomość Wrocław z kredytem? Z Atrium to pewne!

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej działalności stawiamy bezwzględnie na pierwszym miejscu . Oznacza to , że jesteśmy firmą działającą według światowych wzorców wynikłych z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wydelegowany przez nasz zespół biegły znawca dokonuje a nasi prawnicy weryfikują stan prawny takiej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej propozycji i podtrzymania woli zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w kancelarii notarialnej w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i posiadający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się skupem oraz obrotem nieruchomości w Wrocław. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Wrocław służymy pomocą w transakcjach dotyczących lokali wszelkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe wykonanie sprzedaży gotówkowej w Wrocławiu, niezależnie od dnia tygodnia. Wykupywanie nieruchomości za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Wrocławiu najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu zdołają szybko rozwiązać swoje kwestie finansowe i poczuć się bezpiecznie.

Fakt, iż posiadamy stałą płynność finansową, umożliwia nam zaoferować Państwu najbardziej uproszczone formalności oraz natychmiastową i dopasowaną do własnych potrzeb finalizację wszelkiej sprzedaży w Wrocławiu Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, mają pewność transferu gotówki na podane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszelkie procedury są w pełni zabezpieczone i odbywają się w ciągu 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci ze Wrocławiu nie muszą się więc stresować , że będą oszukani przez nieuczciwego kontrahenta.
Jasne , że istnieje taka ewentualność . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz team stanowią specjaliści w dziedzinie [skupu| skupowania} (nieruchomości| lokali| mieszkań| domów} w , Wrocławiu którzy pracują na terenie całej Polski i za każdym razem zdołają dotrzeć do Klientów. Wystarczy tylko wcześniej umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów zarówno w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Wrocławiu Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje mechanizmy do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc położenie sprzedawanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i cenioną przez Klientów firmą, zajmującą się skupem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz pozostałymi] {transakcjami związanymi z kupowaniem i sprzedażą nieruchomości w Wrocławiu. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem ekspertów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu dziesiątek wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Wrocławiu Podstawą naszej aktywności jest prawość – w doskonały sposób łączymy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Jako ilustracja może posłużyć fakt, iż na oszacowanie ceny mieszkań wpływa wiele różnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Was do niczego nie obliguje , za to pozwala na porównanie naszej propozycji z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najlepiej dla Was zadowalającą. Na ogół to jednak akurat my wykonujemy transakcję, proponując nawet 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią gotówką.
Zakładanie konta w banku nie jest tu przymusem , gdyż należność za sprzedaż domu w Wrocławiu możemy wypłacić w gotówce w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób sprzedający niezwłocznie otrzymuje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie jest dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i bezpieczne . Umożliwia bowiem na niezwłoczne pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient woli całą kwotę przelewem bankowym, wtedy przelew środków na podane wcześniej konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza firma pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie procedury związane z kupnem domu w Wrocławiu rozpoczynamy od oględzin lokalu . Następnie robimy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji proponowanych przez nas warunków, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na wskazane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. zleconą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są profesjonalne i w pełni elastyczne, stąd też jesteśmy w stanie załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać mieszkanie w Wrocławiu za gotówkę, należy na wstępie pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu możemy uzyskać we właściwym dla lokalizacji mieszkania w Wrocławiu sądzie rejonowym. Należy również mieć ze sobą] dowód osobisty oraz {zaświadczenie o osobach zameldowanych, procesie spadkowym, długach w spłacie, jeżeli takie są itp. Jednak zawsze możecie liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy skompletują razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie powiązane ze sprzedażą domu w Wrocławiu Wszystkie wykonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży mieszkania , co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi specjaliści działają szybko i profesjonalnie . Każda transakcja w Wrocławiu jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż nieruchomości z bardziej skomplikowaną formą prawną może wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce niezwykle rzadko. W takich okolicznościach zwykle prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób nieletnich jest możliwość, by zostały one posiadaczami nieruchomości w Wrocławiu lub otrzymały swój udział w lokalu . Można tego dokonać poprzez postępowanie spadkowe lub dokonanie darowizny w Wrocławiu , które jest własnością dziecka czy też wychowanka , wykracza poza ramy zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy sądowej, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż mieszkania w Wrocławiu będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego nierzadko niełatwą sytuację i pomagamy w rozwiązaniu problemów, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek antagonizmu.
Wystarczy się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Wrocławiu . Do najważniejszych z pewnością należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród innych warto wymienić akt nabycia mieszkania w Wrocławiu czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeśli zajdą inne okoliczności, trzeba również będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zobowiązaniach w opłatach czynszu. W celu uzyskania szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pomocą dedykowanego formularza.
Jeszcze raz chcemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Jesteśmy ekspertami na rynku nieruchomości, posiadamy długoletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących lokali w Wrocławiu ze skomplikowaną sytuacją prawną. Skupujemy nieruchomości zajęte przez komornika , wymagające ogromnego remontu, czy zadłużonych, a także lokale w Wrocławiu z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży mieszkań . Warto też zdać sobie sprawę, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im bezpieczną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu mieszkań w Wrocławiu polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie lokalu , przed finalizacją transakcji mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszystkie związane z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również skuteczną pomoc w pokonywaniu kwestii z dziedziny prawa czy finansów a także tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży mieszkania w Wrocławiu, jednocześnie wspieramy Państwa w rozpoczęciu lepszego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie lokalu, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie mieszkania przez zadłużonego to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez wiele lat wielokrotnie dokonywaliśmy skupu mieszkań w Wrocławiu o takiej, bądź podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania mieszkań w Wrocławiu są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach wycenę pomniejsza się o cenę świadczeń żądanych przez wierzycieli. Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby posiadaczy nieruchomości w Wrocławiunasza praca gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży domu mogą być wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co będą wykorzystane – czy na spłatę długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Wrocław

Przez wyjatkowo długi okres poszukiwałam zaufanej spółki, która ma doświadczenie w skupie domu z lokatorem. Przyjaciółka zarekomendowała mi tą spółkę i poradziła konsultację telefoniczną. Pracownica, która mnie obsłużyła była bardzo wyrozumiała i cierpliwie oraz szczegółowo odpowiadała na moją długą listę pytań. Mogłam liczyć na darmową wycenę lokum i zgodnie z obietnicą otrzymałam ją już 2 dni później. Cena była bardzo zadowalająca. Następnym krokiem było załatwienie formalności, przy czym firma załatwiła je w moim imieniu. Należało tylko stawić się u notariusza, podpisać dokumenty i cieszyć się z niemałej sumy pieniędzy. Szczerze polecam tą firmę, ponieważ jest bardzo porządna.

Matylda F.

Czytając wszystkie te komentarze zastanawiam się czy jest człowiek który podjął współpracę z tą spółką i nie jest zadowolony z rozwiązania sytuacji. Oznajmijmy sobie prawdziwie,że na rynku jest wiele spółek, które zajmują się skupem zadłużonych nieruchomości. Niestety gros z nich dyba tylko na ewentualnych klientów, których można obrabować i zyskać na ich pechu. W przeszłości sama o mały włos nie zostałam poszkodowaną przez taką firmę. i pewnie popełniłabym olbrzymi błąd gdyby nie moja znajoma która wcześniej zorientowała się, że mieszkanie firma chciała ode mnie kupić było dużo więcej warte niż mi zaoferowano. W ten sposób trafiłyśmy na tą firmę. Pracownicy udzieli nam obszernych odpowiedzi na wszystkie uwagi i przyrzekli wysłać w ciągu paru dni wycenę zadłużonej mieszkania. Jak obiecali tak zrobili, parę dni później na moim e-mailu znalazła się tak zwana prawdziwa wycena mojego zadłużonego mieszkania. Kwota, którą mi proponowano przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jednym słowem oczy wyszły na wierzch. Zaoferowano mi 2 razy więcej niż w wcześniejszej firmie. Dzięki takiej rzeczowej wycenie mogłam spłacić całe zadłużenie a bardzo duża część pieniędzy wpłynęłaby na moje konto. Zgodziłam się i poprosiłam o pomoc w załatwieniu formalności, ponieważ wcale się na tym zbyt dobrze nie znałam. Że tak powiem z uśmiechem na twarzy pani, która zajmowała się moją sprawą orzekła, że wszystkim się zajmie i skontaktuje mnie z notariuszem. Miałam szansę zobaczenia wszystkich papierów , a przy notariuszu mogłam już tylko złożyć podpis. I tak oto zobowiązania spłacone a pieniądze na moim koncie. I teraz jeszcze przestroga z całej historii: Nie dajcie się naciągnąć, sprawdzajcie wszystkie spółki a najlepiej korzystajcie tylko z tej wskazywanej przez wielu ludzi, którzy skorzystali z ich usług. Pozdrawiam wszystkich.

Lena L.

Studiując wszystkie te wpisy głowie się czy jest człowiek który podjął współpracę z tą firmą i nie jest usatysfakcjonowany z rozwiązania sytuacji. Powiedzmy sobie autentycznie,że na rynku znajduje się wiele spółek, które parają się skupem zadłużonych apartamentów. Niestety większość z nich czyha tylko na potencjalnych klientów, których można oskubać i zyskać na ich niepowodzeniu. W przeszłości sama o mały włos nie zostałam ofiarą takiej firmy. i pewnie popełniłabym olbrzymi błąd gdyby nie moja przyjaciółka która zawczasu zorientowała się, że apartament spółka chciała ode mnie zakupić było dużo więcej warte niż mi zaoferowano. W ten sposób trafiłyśmy na tą spółkę. Pracownicy udzieli nam obszernych odpowiedzi na wszystkie wątpliwości i przyrzekli wysłać w ciągu paru dni wycenę zadłużonej lokum. Jak powiedzieli tak zrobili,kilka dni później na moim e-mailu znalazła się tak zwana rzeczowa wycena mojego zadłużonego mieszkania. Suma, którą mi proponowano przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jednym słowem oczy wyszły na wierzch. Zaproponowano mi dwa razy więcej niż w poprzedniej spółce. Dzięki takiej obiektywnej wycenie potrafiłam spłacić cały dług a bardzo duża część gotówki wpłynęłaby na moje konto. Zgodziłam się i poprosiłam o pomoc w przeprowadzeniu kwestii, ponieważ zupełnie się na tym zbyt dobrze nie znałam. Że tak powiem z uśmiechem na twarzy pracownica, która zajmowała się moją sprawą powiedziała, że wszystkim się zajmie i skontaktuje mnie z notariuszem. Miałam sposobność przeczytania wszystkich papierów , a przy notariuszu mogłam już tylko złożyć podpis. I tak oto zobowiązania spłacone a gotówka na moim koncie. I teraz jeszcze przestroga z całej historii: Nie dajcie się naciągnąć, sprawdzajcie wszystkie firmy a najlepiej korzystajcie tylko z tej polecanej przez wielu ludzi, którzy mieli pożytek z ich usług. Pozdrowienia dla wszystkich.

Agata M.

Zatrudnieni tej firmy są ogromnie uprzejmi i z konkretnym podejściem do klientów. Posiadają ogromne wprawę w skupie zadłużonych mieszkań o czym mogliśmy się okazję przekonać. Po przedstawieniu naszych sytuacji, pracownica objaśniła nam szczegóły zakupu i w toku 2 dni wstawiliśmy się u notariusza. Nie trzeba wypełniać stosu pism bo spółka sama się tym para. Dzięki profesjonalnej pomocy spieniężyliśmy lokal, pozbyliśmy się zobowiązań i pozostało nam jeszcze gotówki na przyjemności.

Jakub W.

Czytając wszystkie te pozytywne opinie, zdecydowałem się też skorzystać z propozycji tej firmy. Po kontakcie telefonicznym i konwersacji z Panem Michałem od razu zdałem sobie sprawę, że ma on duże doświadczenie w niesieniu pomocy człowiekowi w okolicznościach jak moja. Moja nieruchomość była wielce zadłużone i zagrażało mi zajęcie komornicze. Martwiłem się, że samemu sobie nie podołam w jego uregulowaniu i pozostanę bez nieruchomości. Zdecydowałem się je sprzedać. Pracownik zaoferował mi pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i w bardzo rzetelny sposób udzielił odpowiedzi na każde moje pytanie. Dzięki niemu spieniężyłem apartament w toku paru dni, dług został spłacony, a za resztę pieniędzy uregulowałem swoje własne długi. Dzięki tej spółce zacząłem swoje życie z czystą kartą. Polecam tą firmę, skontaktujcie się, porozmawiajcie, skorzystajcie.

Piotr F.

Obsługa ogłoszeń typu sprzedam mieszkanie z komornikiem Wrocław

Sytuacja sprawia , że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przenieść i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele wynosi i niezbędny będzie ktoś, dla kogo natychmiastowy skup mieszkania nie stanowi problemu i do tego daje najkorzystniejszą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy zwrócić się do nas by otrzymać bezpłatną wycenę i przestać martwić się już o sprzedanie nieruchomości . Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie mieszkań, oddłużanie domów, oddłużanie nieruchomości Wrocław

Nie każdemu uśmiecha się płacić za reklamy na portalach w sieci, ani pozwalać zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy przychodzi chwila, że trzeba błyskawicznie sprzedać dysponowaną działkę . Mało tego , osobie nieobeznanej z rynkiem nieruchomości może być trudno wyszukać akuratnego kontrahenta, a znacznie trudniej takiego który proponuje najlepszą z możliwych cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszej firmy jest właśnie skup nieruchomości, a ponadto - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się zgodnie z bieżącym kursem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Gdy chcecie Państwo wystawić udziały w nieruchomości Wrocław na sprzedaż

Mamy bogate doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w kraju. Obszary dużych miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Wrocław. Należymy do wąskiego grona inwestorów gwarantujących ofertę cenową zawsze opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi prowadzimy także skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów dla których remont jest niezbędny, skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Skup nieruchomości Wrocław z lokatorem

Gdy bierzemy pod uwagę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy potrzebne papiery a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie aktu notarialnego to prosta formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania pieniędzy dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na wskazany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio pozostawione przez naszą firmę na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości Wrocław

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Wrocław jak i skup nieruchomości są obwarowane procedurami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się zacząć problemy ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o naszą firmę , sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć należną sumę w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą firmą .

Skup zniszczonych nieruchomości i mieszkań w stanie do remontu Wrocław

Czasem zachodzi potrzeba szybkiej odsprzedaży posiadanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków materialnych mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo bankiem . Innym kłopotem może okazać się czas - niektórzy decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Bezpieczny skup nieruchomości Wrocław - pozycja lidera w nieruchomościach

Szczycimy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i zdolność dopasowania takich rozwiązań, jakie mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Trzeba powiedzieć , że informacje znalezione na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak zawiłe potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Agencja zakupująca nieruchomości Wrocław

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w wymagających okolicznościach. Żeby móc prowadzić skup nieruchomości zespoły inwestorskie muszą zapewniać niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Stan prawny i stan fizyczny danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu w branży nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - wymaga więc rozeznania wszystkich uwarunkowań rynkowych . Tylko doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na możliwie najlepszej cenie. Działamy w całej Polsce - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Wrocław nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są kwotami netto!