Skup nieruchomości Słupsk za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Słupsk

Atrium biuro nieruchomości to wspaniały zespół specjalistów, dla których branża nieruchomości nie ma żadnych tajemnic. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego też w Słupsku pojawiła się kolejna filia naszej firmy.

Dlaczego wybraliśmy akurat to miasto, położone w północnej Polsce, w województwie pomorskim? Gdyż ma ono ogromny potencjał, a nowoczesna gospodarka, zrównoważona przestrzeń czy doskonała jakość życia sprawiają, że wiele osób chce tu zamieszkać.

Mamy więc nadzieję, że również dla Atrium biuro nieruchomości Słupsk będzie to wspaniałe miejsce na ziemi oraz doskonała przestrzeń do pracy i pomocy osobom, chcącym sprzedać zadłużone mieszkanie.

Słupsk: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Słupsk

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań  Atrium w Słupsku - kupno mieszkań za gotówkę w 24h

Naszą ofertą jest spełnienie oczekiwań wszystkich tych osób, których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie mieszkania - za szybką gotówkę i z konkretnym dochodem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Słupsk i w całej Polsce, w branży jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Mamy bardzo bogate doświadczenie z rozmaitymi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania z długami .

Jednym słowem , nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Skup nieruchomości Słupsk - profesjonalna obsługa bez pośredników

Do naszych zalet należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz ugruntowana pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Słupsk. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszowe , niejasne prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i błyskawiczny zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Słupsk nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Współpraca z naszym przedsiębiorstwem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer należnych środków na wskazane konto przed upływem 24 godzin od zawarcia umowy

Skupujemy nieruchomości z komornikiem na sprzedaż Słupsk

Okoliczności sprawiają, że szybka sprzedaż mieszkania jest niezbędna? Trzeba się przeprowadzić i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt dużo kosztuje i niezbędny będzie ktoś, dla kogo natychmiastowy skup mieszkania nie jest problemem i do tego daje korzystną cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy zwrócić się do nas by dostać nic nie kosztującą wycenę i nie martwić się już o sprzedaż nieruchomości . Płacimy gotówką, tudzież przelewem w ciągu 24 godzin!

Zadłużone mieszkanie Słupsk - pomoc w wyjściu problemów finansowych

Nie każdemu chce się płacić za ogłoszenia na serwisach w sieci, ani pozwolić zarabiać pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy następuje chwila, że trzeba niezwłocznie odsprzedać posiadaną nieruchomość. Nie koniec na tym, komuś nieobeznanemu z rynkiem nieruchomości może być problem znaleźć dobrego kupca , a jeszcze trudniej takiego który da najlepszą z możliwych cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest właśnie skup nieruchomości, co więcej - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się zgodnie z bieżącym trendem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. W ten sposób inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia gdzie znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Słupsk udziały w nieruchomości na sprzedaż - gdzie to zrobić

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w kraju. Obszary dużych miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Słupsk. Należymy do bardzo ograniczonego grona firm zapewniających ofertę cenową w każdej sytuacji opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi prowadzimy też skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Skup nieruchomości na miarę Twoich potrzeb Słupsk

Atrium Skup nieruchomości Słupsk - Świetne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to oferta błyskawicznego zakończenia długów, spłaty wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej umocowania prawnego i przygotowania bierzemy na siebie. Ustaloną sumę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Kupno nieruchomości - czym zajmuje się skup nieruchomości Atrium?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy ofertą rynkową kojarzoną z bezpłatną wyceną dokonywaną przez biegłego znawcę, a prowadzącą do pomocy w wypełnieniu różnorakich formalności wynikających z przepisów, lub wręcz wstrzymania szkodliwych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notariusza . Naszą wizytówką i zarazem żelazną zasadą jest płacenie gotówką. jest też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca nieruchomość zechce wtedy przelewamy ustaloną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

jak sprzedać mieszkanie z lokatorem Słupsk?

Gdy idzie o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , kompletujemy wymagane papiery a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie aktu notarialnego to prosta formalność. Rzecz jasna zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - przekazania pieniędzy dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na wskazany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio pozostawione przez nas na koncie notariusza.

Słupsk - firma kupująca nieruchomości na sprzedaż

Obrót nieruchomością zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Słupsk jak i skup nieruchomości są zabezpieczone wymogami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz pochłaniać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się zacząć kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o naszą firmę , odsprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie prostsza oraz dosłownie błyskawiczna. Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą firmą .

Prowadzimy zakup nieruchomości z dużymi zniszczeniami Słupsk

Czasem zachodzi potrzeba błyskawicznej sprzedaży posiadanego mieszkania, domku, lokalu, lub innej nieruchomości. Na drodze do poprawy sytuacji finansowej mogą jednak stanąć problemy z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może być czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Najszybszy i bezpieczny skup nieruchomości na terenie Słupska

Cieszymy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i zdolność wdrażania takich rozwiązań, jakie mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Należy wspomnieć , że informacje znalezione na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w chwili kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem najkorzystniejszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane mogą być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Kupno nieruchomości przez specjalistów w branży - Słupsk

Skup zadłużonych nieruchomości jest trudną działalnością w złożonych okolicznościach. Żeby mieć możliwość prowadzenia skupu nieruchomości agencje inwestorskie muszą oferować niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Sytuacja prawna i stan fizyczny danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu w branży nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest dziedziną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc rozeznania wszystkich uwarunkowań branży. Jedynie biegli inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Działamy w całym kraju - gdy idzie o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Słupsk nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce oferujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są kwotami netto!

Służymy pomocą w sprzedaży nieruchomości z kredytem Słupsk

Uczciwość i etyka zawodowa to wzorce , które w naszej pracy widnieją bezwzględnie na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą pracującą podług światowych wzorców wynikłych z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam chęci sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wydelegowany przez naszą firmę biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej oferty i potwierdzenia chęci sprzedaży mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w kancelarii notarialnej w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i posiadający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się skupem oraz obrotem mieszkań w Słupsk. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Słupsk pomagamy w transakcjach dotyczących lokali wszelkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe przeprowadzenie transakcji gotówkowej w Słupsk, niezależnie od dnia tygodnia. Skup mieszkań za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Słupsk najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu zdołają szybko rozwiązać swoje problemy finansowe i czuć się bezpiecznie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam oferować Państwu maksymalnie udoskonalone procedury oraz niezwłoczną i dostosowaną do własnych potrzeb finalizację każdej transakcji w Słupsk Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają gwarancję transferu pieniędzy na podane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszystkie formalności są w pełni bezpieczne i odbywają się w ciągu 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci ze Słupsk nie muszą się więc stresować , że zostaną oszukani przez podejrzanego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka ewentualność . W przeciwnym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz team tworzą specjaliści w dziedzinie skupu lokali w , Słupsk którzy pracują na obszarze całej Polski i za każdym razem mogą dotrzeć do Klientów. Należy tylko wcześniej umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Słupsk Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje mechanizmy do odrębnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc rozmieszczenie sprzedawanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i cenioną przez Klientów firmą, zajmującą się skupem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi kontraktami związanymi z kupnem i sprzedawaniem nieruchomości w Słupsk. Współdziałamy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem ekspertów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaufaniu dziesiątek wdzięcznych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Słupsk Podstawą naszej aktywności jest prawość – w doskonały sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Jako przykład może posłużyć fakt, iż na wycenę domów wpływa wiele różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie zobowiązuje , za to umożliwia na porównywanie naszej oferty z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was zadowalającą. Na ogół to jednak akurat my wykonujemy transakcję, proponując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Zakładanie konta w banku nie jest tu przymusem , gdyż należność za sprzedaż lokalu w Słupsk możemy wypłacić w gotówce w chwili podpisania dokumentu . W ten sposób Klient niezwłocznie dostaje do ręki ustaloną sumę. Takie rozwiązanie jest dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Pozwala bowiem na niezwłoczne pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeżeli jednak Klient woli dostać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy przelew środków na podane przezeń konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza firma pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie określone zasady. Wszelkie formalności związane z kupnem nieruchomości w Słupsk rozpoczynamy od obejrzenia lokalu . Następnie robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu proponowanych przez nas możliwości, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
By móc sprzedać mieszkanie w Słupsk za gotówkę, trzeba przede wszystkim przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , czy też innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu możemy otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji mieszkania w Słupsk sądzie rejonowym. Trzeba też przygotować dowód osobisty oraz zaświadczenie o osobach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, długach w spłacie, jeżeli takie są itp. Jednak zawsze możecie liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy zgromadzą razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą lokalu w Słupsk Wszelkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży lokalu , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi specjaliści działają szybko i profesjonalnie . Każda sprzedaż w Słupsk jest maksymalnie uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż lokalu z trochę złożoną formą prawną może wymagać późniejszego kontaktu, dzieje się to jednak bardzo rzadko. W takich okolicznościach zwykle prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może służyć pomocą w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób nieletnich istnieje możliwość, by zostały one posiadaczami lokalu w Słupsk lub otrzymały swój udział w nieruchomości . Można tego dokonać poprzez postępowanie spadkowe lub darowiznę. Sprzedaż mieszkania w Słupsk , które należy do dziecka czy też wychowanka , wykracza poza ramy zarządzania stanem posiadania do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, stąd też dokonanie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o uzyskanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy w sądzie, chociaż nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż domu w Słupsk będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro dziecka.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego nierzadko niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i eliminujący jakiekolwiek antagonizmu.
Wystarczy się z nami porozumieć , a my udzielimy wyczerpujących informacji na temat dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Słupsk . Do najważniejszych na pewno należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród pozostałych należy wymienić akt nabycia lokalu w Słupsk czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeśli zajdą określone okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu uzyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon lub za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Jesteśmy ekspertami na rynku nieruchomości, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących lokali w Słupsk ze skomplikowaną sytuacją prawną. Odkupujemy nieruchomości z zajęciami komorniczymi , wymagające ogromnego remontu, czy zadłużonych, a także nieruchomości w Słupsk z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży nieruchomości . Warto też pamiętać, że za każdym razem działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz gwarantujemy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu domów w Słupsk polega również na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie mieszkania , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszelkie wiążące się z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również efektywną pomoc w pokonywaniu kwestii z dziedziny prawa czy finansów a także tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży mieszkania w Słupsk, jednocześnie wspieramy Was w zapoczątkowaniu lepszego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie lokalu, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedaż lokalu przez zadłużonego to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez długi czas często dokonywaliśmy skupu lokali w Słupsk o takiej, bądź podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze wyceny nieruchomości w Słupsk są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W takich sytuacjach wycenę zmniejsza się o wartość należności żądanych przez wierzycieli. Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do spore liczby właścicieli nieruchomości w Słupsknasza działalność gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży lokalu mogą być wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co będą przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Słupsk

Z czystym sumieniem polecam tą spółkę. Moje domostwo było zadłużone i groziła mi eksmisja. Doradzili mi sprzedać moje zadłużone domostwo w czasie trzech dni. Wszystko poszło bardzo sprawnie, a ja nie musiałem trapić się o papierologię. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego talentowi dług został spłacony, a ja uzyskałem sporą sumę gotówki, które przysłużyły mi się na nowiutki start.

Borys O.