Skup nieruchomości Gdynia za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Gdynia

Firmie Atrium biuro nieruchomości zaufały już setki klientów z całej Polski, dlatego też postanowiliśmy otworzyć kolejne nasze biuro, tym razem w Gdyni. Jest to bowiem najludniejsze w Polsce miasto niewojewódzkie, położone w północnej części naszego kraju, w województwie pomorskim.

Doskonała lokalizacja, nowoczesna infrastruktura drogowa oraz rozwój osiedli sprawia, że osiedla się tu coraz więcej osób. Dlatego też mamy nadzieję, że Atrium biuro nieruchomości Gdynia doskonale wpasuje się w ten nadbałtycki klimat, a nasi specjaliści pomogą klientom szybko i wygodnie sprzedać nieruchomość.

Gdynia: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Gdynia

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w Gdyni za gotówkę. Zapłata w ciągu 24h

Naszą ofertą jest spełnienie oczekiwań wszystkich tych osób, których zamiarem jest zbycie nieruchomości, na przykład sprzedaż domu - za gotówkę i z zyskiem . Atrium jest skupem nieruchomości Gdynia i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Jednym słowem , nasza propozycja jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony ze współpracy z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Szybki skup nieruchomości bez pośredników. Atrium nieruchomości Gdynia

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Gdynia. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszowe , nieuregulowane prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo szybko rosnące koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i błyskawiczny zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Gdynia nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Kooperacja z naszą firmą to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo transfer umówionych pieniędzy na wyznaczone konto przed upływem 24 godzin od podpisania umowy

Zajmujemy się ofertami sprzedaży nieruchomości z komornikiem w Gdyni

Okoliczności sprawiają, że natychmiastowa sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przenieść i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele wynosi i niezbędny będzie ktoś, dla kogo natychmiastowy skup mieszkania nie jest problemem i do tego proponuje korzystną cenę? Bez względu na to co się dzieje, starczy zwrócić się do nas by otrzymać darmową wycenę i nie martwić się już o upłynnienie mieszkania. Płacimy gotówką, albo przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie mieszkań na terenie Gdyni

Nie wszystkim chce się płacić za reklamy na portalach internetowych , ani pozwalać zarobić pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy następuje chwila, że trzeba jak najszybciej zbyć dysponowaną działkę . Nie koniec na tym, osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być kłopot znaleźć stosownego kupca , a znacznie trudniej takiego który zadeklaruje najlepszą możliwą cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest właśnie skup nieruchomości, a ponadto - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega w zgodzie z bieżącym trendem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Udziały nieruchomości na sprzedaż Gdynia - jak możemy pomóc?

Mamy bogate doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w Polsce . tereny wielkich aglomeracji nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Gdynia. Należymy do niewielkiego grona przedsiębiorstw specjalistycznych gwarantujących ofertę cenową zawsze opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi prowadzimy też skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Gdynia - błyskawiczny i zaufany skup nieruchomości

Atrium Skup nieruchomości Gdynia - Korzystne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to propozycja błyskawicznego zakończenia długów, spłaty należności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej formalnego usankcjonowania i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną kwotę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Kupno jakich nieruchomości nas interesuje?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających na rynku nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej powiązanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy ofertą rynkową związaną z bezpłatną wyceną robioną przez specjalistę , a prowadzącą ku pomocy w spełnieniu różnorakich formalności proceduralnych , lub wręcz wstrzymania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notarialnej. Naszą dewizą i jednocześnie nienaruszalną zasadą jest płacenie gotówką. Oczywiście też opcja przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wtedy przesyłamy ustaloną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Nieruchomości z problematycznym lokatorem - Atrium skup nieruchomości Gdynia

Gdy idzie o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, zbieramy potrzebne papiery a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy to nieskomplikowana formalność. Rzecz jasna gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty pieniędzy dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na wskazany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Zajmujemy się zleceniami sprzedaży nieruchomości Gdynia

Sprzedaż nieruchomości określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Gdynia jak i skup nieruchomości są obwarowane wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz pochłaniać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się pojawić problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o naszą firmę , sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie prostsza oraz szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć pieniądze w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem.

Nieruchomości do remontu - Atrium skup mieszkań Gdynia

Bywa że pojawia się potrzeba błyskawicznej sprzedaży posiadanego mieszkania, domku, lokalu, lub innej nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków materialnych mogą jednak stanąć kłopoty z komornikiem, albo bankiem . Innym kłopotem może być czas - niektóre osoby decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w rozmaitych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Gdynia skup nieruchomości Atrium - Liderzy w branży

Szczycimy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma ogromne znaczenie , szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i zdolność dopasowania takich rozwiązań, które mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Należy wspomnieć , że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w momencie kontunuowania współpracy. Możemy się pochwalić proponowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak zawiłe potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych kłopotach i pomagamy im rozwiązać najbardziej złożone sytuacje.

Agencja, która bezpiecznie skupuje nieruchomości w Gdyni

Skup zadłużonych mieszkań jest niełatwą działalnością w złożonych okolicznościach. Żeby mieć możliwość prowadzenia skupu nieruchomości przedsiębiorstwa inwestorskie muszą oferować niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Stan prawny i stan fizyczny dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu na rynku nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Branża nieruchomości nie jest dziedziną jednolitą. Odmiennie wygląda w niewielkich miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynkowych . Jedynie doświadczeni inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Można się z nami spotkać w całej Polsce - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Gdynia nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce oferujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu papierów, zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są cenami netto!

Skup nieruchomości Atrium Gdynia - skupimy Twoją nieruchomość z kredytem

Uczciwość i etyka zawodowa to idee, które w naszej działalności stawiamy bezwzględnie jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą pracującą podług światowych wzorców wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wydelegowany przez naszą firmę specjalista dokonuje a nasi radcy prawni weryfikują stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej propozycji i podtrzymania woli sprzedania mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i posiadający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się wykupem i obrotem mieszkań w Gdynia. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Gdynia służymy pomocą w transakcjach dotyczących domów wszystkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe przeprowadzenie transakcji gotówkowej w Gdyni, niezależnie od dnia tygodnia. Skupowanie nieruchomości za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Gdyni najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą niezwłocznie rozwiązać swoje problemy finansowe i czuć się pewnie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam zaoferować Państwu maksymalnie uproszczone procedury oraz natychmiastową i dostosowaną do własnych potrzeb finalizację każdej sprzedaży w Gdyni Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wolą przelew bankowy, mają pewność transferu gotówki na podane uprzednio w akcie notarialnym konto. Wszelkie procedury są w pełni bezpieczne i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci ze Gdyni nie muszą się więc stresować , że będą okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka możliwość . W przeciwnym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą eksperci w dziedzinie skupu nieruchomości w , Gdyni którzy działają na terenie całej Polski i zawsze zdołają dojechać do Klientów. Wystarczy tylko wcześniej skontaktować się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin wizyty. Nasi specjaliści obsługują Klientów zarówno w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Gdyni Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje mechanizmy do odrębnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc położenie sprzedawanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi transakcjami związanymi z kupnem i sprzedażą lokali w Gdyni. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu dziesiątek wdzięcznych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Gdyni Podstawą naszej działalności jest prawość – w doskonały sposób łączymy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Za ilustracja może pomóc fakt, iż na oszacowanie ceny mieszkań wpływa wiele różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie zobowiązuje , za to pozwala na porównanie naszej propozycji z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najlepiej dla Was korzystną. Najczęściej to jednak właśnie my wykonujemy transakcję, proponując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią gotówką.
Zakładanie konta w banku nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż lokalu w Gdyni możemy wypłacić w gotówce w momencie podpisania umowy . W ten sposób Klient niezwłocznie otrzymuje do ręki ustaloną sumę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i bezpieczne . Umożliwia bowiem na niezwłoczne pozbycie się zadłużenia lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeśli jednak Klient woli dostać pieniądze przelewem bankowym, wówczas transfer środków na wskazane wcześniej konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza firma pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie procedury związane z kupnem domu w Gdyni rozpoczynamy od oględzin lokalu . W kolejnym kroku robimy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez eksperta. W przypadku akceptacji proponowanych przez nas warunków, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Należy podkreślić fakt, iż każdą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie załatwić maksimum procedur w zaledwie dobę.
By móc sprzedać dom w Gdyni za gotówkę, należy na wstępie przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości możemy otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji nieruchomości w Gdyni sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie o osobach zameldowanych, procesie spadkowym, zaległościach w spłacie, jeżeli takie istnieją itp. Przy czym zawsze możecie liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy zgromadzą razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w szczegółowy sposób naświetlą kwestie powiązane ze sprzedażą nieruchomości w Gdyni Wszelkie dokonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży mieszkania , co nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi specjaliści działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda transakcja w Gdyni jest maksymalnie uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż lokalu z bardziej skomplikowaną formą prawną może wymagać kontaktu w późniejszym czasie, ma to jednak miejsce niezwykle rzadko. W tych okolicznościach zwykle prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich istnieje możliwość, by zostały one posiadaczami mieszkania w Gdyni lub dostały swój udział w domu . Można tego dokonać poprzez proces spadkowy lub darowiznę. Sprzedaż domu w Gdyni , które jest własnością dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż mieszkania w Gdyni będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego nierzadko trudną sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i pozbawiony jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami porozumieć , a my udzielimy szczegółowych informacji na temat dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania transakcji w Gdyni . Do najważniejszych z pewnością należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród pozostałych należy przedstawić akt nabycia lokalu w Gdyni czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeżeli jednak zajdą inne okoliczności, trzeba również będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w domu , albo o zaległościach w opłatach czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to podkreślić , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy ekspertami na rynku nieruchomości, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości w Gdyni ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy nieruchomości z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy zadłużonych, a także lokale w Gdyni z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży lokali . Warto też pamiętać, że zawsze działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz gwarantujemy im bezpieczną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu mieszkań w Gdyni polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż mieszkania , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszystkie wiążące się z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów z dziedziny prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży domu w Gdyni, jednocześnie wspieramy Państwa w rozpoczęciu lepszego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie mieszkania, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedaż domu przez zadłużonego to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez długi czas wielokrotnie dokonywaliśmy skupu mieszkań w Gdyni o wskazanej wcześniej, albo podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów przynajmniej częściowo, lub całkowicie. Nasze wyceny mieszkań w Gdyni są zawsze realne i uwzględniają wszystkie okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach oszacowaną kwotę zmniejsza się o cenę należności żądanych przez cedentów Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one spore liczby właścicieli lokali w Gdyninasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży mieszkania mogą być wypłacone gotówką i tylko od Klienta zależy na co zostaną przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Gdynia

Z czystą przyzwoitością polecam tą firmę. Moje lokum było z długiem i groziła mi eksmisja. Pomogli mi sprzedać moje zadłużone mieszkanie w ciągu trzech dni. Wszystko poszło bardzo fachowo, a ja nie musiałem trapić się o papierologię. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego umiejętnością dług został uregulowany, a ja uzyskałem sporą sumę pieniędzy, które przydały mi się na ponowny start.

Artur S.