Skup nieruchomości Kielce za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Kielce

Dlaczego kolejną filię Atrium biuro nieruchomości postanowiliśmy otworzyć właśnie w Kielcach? Ponieważ to miasto, położone w południowo – wschodniej Polsce jest nie tylko stolicą województwa świętokrzyskiego, ale również centrum gospodarczym, naukowym, kulturalnym oraz wystawienniczo-targowym.

Owe miasto wyznacza standardy urbanistyczne, wykorzystując najnowsze technologie, by poprawić komfort życia mieszkańców. Dlatego też Atrium biuro nieruchomości Kielce ma w tym regionie doskonałe perspektywy na dalszy rozwój, który przecież jest wpisany w cele i założenia firmy.

Otwierając kolejne biuro, tym razem w Kielcach mieliśmy pewne obawy, które jednak okazały się bezpodstawne. Dziś staliśmy się rozpoznawalną marką i ciągle powiększamy grono klientów, którzy nam zaufali.

Kielce: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Kielce

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Kielce - skup mieszkań za gotówkę. Ekspresowe kupno w dobę

Naszą specjalizacją jest spełnienie nadziei wszystkich tych osób, których zamiarem jest zbycie nieruchomości, na przykład zbycie mieszkania - za szybką gotówkę i z konkretnym dochodem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Kielce i w całej Polsce, w skupie nieruchomości jesteśmy znani od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania z długami .

Jednym słowem , nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium nieruchomości Kielce - skup bez pośrednika

Do naszych zalet należy nasza czysta reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Kielce. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszowe , nieuregulowane prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaproponować ratunek w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Kielce nie jest tu wyjątkiem
 • Współpraca z nami to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo przelew należnych środków na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy

Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości komorniczych Kielce - Realizacja przez Atrium nieruchomości

Okoliczności sprawiają, że szybka sprzedaż mieszkania jest niezbędna? Trzeba się przenieść i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu za dużo wynosi i potrzebny jest ktoś, dla kogo natychmiastowy skup nieruchomości nie jest problemem i do tego proponuje dobrą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy skontaktować się z nami by otrzymać bezpłatną wycenę i nie martwić się już o sprzedanie mieszkania. Płacimy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Atrium skup nieruchomości Kielce - pomoc w oddłużaniu mieszkań oraz domów

Nie wszystkim uśmiecha się płacić za ogłoszenia na serwisach w sieci, ani dawać zarabiać pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy następuje moment , że trzeba natychmiast zbyć dysponowaną nieruchomość. Mało tego , osobie nieobeznanej z rynkiem nieruchomości może być kłopot wyszukać akuratnego kontrahenta, a znacznie trudniej takiego który oferuje najkorzystniejszą możliwą cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest właśnie skup nieruchomości, co więcej - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się w zgodzie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy najlepszą możliwą cenę. W ten sposób inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom z długami albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Potrzebuję sprzedać udziały w nieruchomości Kielce - jak to zrobić?

Mamy cenne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w kraju. tereny wielkich miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Kielce. Należymy do bardzo ograniczonego grona inwestorów gwarantujących ofertę cenową zawsze opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z prawnikami prowadzimy także skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Sprawny i szybki skup nieruchomości na sprzedaż Kielce

Atrium Skup nieruchomości Kielce - Korzystne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to oferta szybkiego wyjścia z długów, spłaty wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i preparacji bierzemy na siebie. Umówioną należność za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Czy Atrium skupuje wszystkie nieruchomości?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy możliwością rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną wykonaną przez eksperta , a prowadzącą ku pomocy w spełnieniu praktycznie wszystkich wymogów proceduralnych , lub wręcz zablokowania szkodliwych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notarialnej. Naszą dewizą i jednocześnie nienaruszalną zasadą jest płacenie gotówką. jest też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca mieszkanie zechce wtedy przesyłamy umówioną sumę na wskazany rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Skup problematycznych nieruchomości - profesjonalna obsługa i pomoc prawna Kielce

Gdy idzie o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy potrzebne papiery a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie aktu notarialnego to nieskomplikowana formalność. Rzecz jasna gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać przelewu na podany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Prowadzimy profesjonalny skup mieszkań Kielce

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Kielce jak i skup nieruchomości są obwarowane wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej sytuacji danej nieruchomości może kosztować oraz zabrać sporo czasu, w dodatku mogą się zacząć problemy ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o naszą agencję , sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie prostsza oraz stosunkowo szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć należną sumę do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą agencją .

Nieruchomości zniszczone do remontu - skupujemy nieruchomości w Kielcach

Bywa że zachodzi potrzeba błyskawicznej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków finansowych mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo bankiem . Innym kłopotem może być czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Obsługa skupu nieruchomości w Kielcach - Dobra i bezpieczna oferta

Szczycimy się nieposzlakowaną opinią, co na rynku nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i umiejętność znajdowania takich rozwiązań, jakie mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Trzeba wspomnieć , że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w chwili kontunuowania współpracy. Możemy się poszczycić proponowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak zawiłe potrafią być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najmocniej złożone sytuacje.

Firma, która bezpiecznie i szybko skupuje nieruchomości w Kielcach

Skup zadłużonych nieruchomości jest trudną działalnością w wymagających warunkach . Żeby móc prowadzić skup nieruchomości zespoły inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard serwisowania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Stan prawny i stan fizyczny dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w małych miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc rozeznania wszystkich uwarunkowań rynkowych . Tylko doświadczeni inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Można się z nami spotkać w całym kraju - gdy idzie o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Kielce nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu papierów, odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są cenami netto!

Próbujesz sprzedać nieruchomość z hipoteką? Atrium Kielce zgłoś się do nas!

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej działalności widnieją zawsze na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą podług światowych wzorców wynikłych z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wydelegowany przez nas ekspert dokonuje a nasi prawnicy sprawdzają stan prawny takiej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej oferty i potwierdzenia chęci sprzedania mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w biurze notarialnym w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i mający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się skupem i obrotem mieszkań w Kielce. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Kielce służymy pomocą w transakcjach dotyczących domów wszelkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe przeprowadzenie transakcji gotówkowej w Kielcach, niezależnie od dnia tygodnia. Skup lokali za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Kielcach najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą szybko rozwiązać swoje problemy finansowe i poczuć się pewnie.

Fakt, iż mamy stałą płynność finansową, pozwala nam zaoferować Państwu maksymalnie uproszczone procedury oraz natychmiastową i dostosowaną do indywidualnych potrzeb finalizację każdej transakcji w Kielcach Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają gwarancję transferu gotówki na wskazane uprzednio w akcie notarialnym konto. Wszystkie procedury są w pełni zabezpieczone i mają miejsce w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy . Nasi Klienci ze Kielcach nie muszą się więc stresować , że będą okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Oczywiście , że jest taka opcja . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz zespół stanowią eksperci w dziedzinie skupu lokali w , Kielcach którzy pracują na terenie całej Polski i zawsze zdołają dojechać do Klientów. Należy tylko wcześniej umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin wizyty. Nasi specjaliści obsługują Klientów tak w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Kielcach Jak przystało na spółkę, która dostosowuje swoje mechanizmy do odrębnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie kupowanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i cenioną przez Klientów firmą, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem lokali w Kielcach. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu dziesiątek wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Kielcach Podstawą naszej działalności jest uczciwość – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Jako przykład może pomóc fakt, iż na wycenę domów wpływa wiele różnorodnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Was do niczego nie zobowiązuje , za to umożliwia na porównanie naszej propozycji z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najbardziej dla Was zadowalającą. Najczęściej to jednak akurat my realizujemy transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Zakładanie konta w banku nie jest tu koniecznością , gdyż należność za sprzedaż nieruchomości w Kielcach możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób sprzedający niezwłocznie otrzymuje do ręki ustaloną kwotę. To rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Umożliwia bowiem na niezwłoczne pozbycie się długu lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeśli jednak Klient chce otrzymać całą kwotę przelewem bankowym, wówczas transfer środków na podane wcześniej konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie procedury związane z kupnem lokalu w Kielcach rozpoczynamy od oględzin lokalu . Następnie robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. Po zaakceptowaniu proponowanych przez nas warunków, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na wskazane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze prace są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, stąd też potrafimy załatwić najwięcej procedur w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać nieruchomość w Kielcach za gotówkę, trzeba na wstępie przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje potrzebny jest tylko numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu można otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji domu w Kielcach sądzie rejonowym. Należy również mieć ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie o osobach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, zaległościach w spłacie, jeżeli takie są itp. Przy czym zawsze możecie liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy zgromadzą razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnią kwestie powiązane ze sprzedażą domu w Kielcach Wszelkie wykonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość otrzymania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży mieszkania , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi specjaliści działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda sprzedaż w Kielcach jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż nieruchomości z bardziej złożoną formą prawną może również wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce bardzo rzadko. W tych okolicznościach zwykle prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze pozostających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może służyć pomocą w kompletowaniu dokumentacji czy też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich jest możliwość, by stały się one posiadaczami mieszkania w Kielcach lub otrzymały swój udział w domu . Można to zrobić poprzez proces spadkowy lub dokonanie darowizny. Sprzedaż domu w Kielcach , które należy do dziecka czy też podopiecznego , wykracza poza ramy zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, stąd też dokonanie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem dziecka. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż mieszkania w Kielcach będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro dziecka.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego często niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Wystarczy się z nami porozumieć , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Kielcach . Do najważniejszych z pewnością należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród innych należy przedstawić akt nabycia lokalu w Kielcach czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeżeli jednak zajdą inne okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w lokalu , albo o zaległościach w opłatach czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon lub za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc ekspertami na rynku nieruchomości, mamy długoletnie doświadczenie w umowach dotyczących lokali w Kielcach ze złożoną sytuacją prawną. Skupujemy lokale zajęte przez komornika , wymagające ogromnego remontu, czy zadłużonych, a także nieruchomości w Kielcach z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży domów . Trzeba też pamiętać, że zawsze działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz zapewniamy im pewną transakcję.
Pełna obsługa skupowania mieszkań w Kielcach polega również na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedanie lokalu , przed finalizacją transakcji mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie związane z nim pytania. Nasza firma zapewnia również efektywną pomoc w rozwiązywaniu problemów z dziedziny prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży mieszkania w Kielcach, jednocześnie wspieramy Państwa w zapoczątkowaniu nowego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie domu, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie lokalu przez zadłużonego to delikatne tematy jednakże działając na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy skupu mieszkań w Kielcach o takiej, albo podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów choć częściowo, lub całkowicie. Nasze oszacowania domów w Kielcach są zawsze realne i uwzględniają wszystkie okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach wycenę zmniejsza się o cenę należności żądanych przez wierzycieli. Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one spore liczby właścicieli nieruchomości w Kielcachnasza działalność gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży mieszkania mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od Klienta zależy na co zostaną przeznaczone – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Kielce

Z czystą przyzwoitością polecam tą spółkę. Moje domostwo było z zobowiązaniami i groziła mi eksmisja. Pomogli mi przekazać moje zadłużone lokum w toku trzech dni. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a ja nie musiałem martwić się o formalności. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego doświadczeniu dług został spłacony, a ja dostałem sporą sumę pieniędzy, które przydały mi się na nowiutki start.

Mateusz D.