Skup nieruchomości Kościan za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Kościan

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • 100% bezpieczeństwa
 • wycena w 24h - gotówka w 7 dni
 • zadłużone, z komornikiem, z lokatorem
 • bezpłatna pomoc oraz obsługa prawna

Kościan: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Kościan

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w mieście Kościan - najszybsza gotówka w mieście, w ciągu 24h

Naszą ofertą jest spełnienie oczekiwań wszystkich osób , których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie domu - za szybką gotówkę i z konkretnym dochodem . Atrium jest skupem nieruchomości Kościan i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od wielu lat. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Krótko mówiąc, nasza propozycja jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium nieruchomości - najlepszy skup nieruchomości bez pośredników w miejscowości Kościan `

Do naszych atutów należy nasza czysta reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Kościan. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszowe , nieuregulowane prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i błyskawiczny zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Kościan nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Kooperacja z naszą firmą to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo transfer umówionych środków na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Szukasz przykładowych ofert sprzedaży mieszkania z komornikiem? Zgłoś się do nas, my ci taką damy!

Okoliczności sprawiają, że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest koniecznością ? Trzeba się przenieść i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele kosztuje i potrzebny jest ktoś, dla kogo błyskawiczny skup nieruchomości nie stanowi problemu i do tego proponuje najlepszą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy zwrócić się do nas by otrzymać darmową wycenę i przestać martwić się już o sprzedanie mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, albo przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie domów w mieście Kościan. Szybko sprawnie i bezproblemowo!

Nie każdemu chce się płacić za reklamy na serwisach w sieci, ani dawać zarabiać pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy następuje moment , że trzeba jak najszybciej odsprzedać dysponowaną nieruchomość. Nie koniec na tym, osobie nieobeznanej z rynkiem nieruchomości może być trudno trafić stosownego nabywcę , a jeszcze trudniej takiego który oferuje najkorzystniejszą możliwą cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, co więcej - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega w zgodzie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy dobrą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu jest zlokalizowana nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom zadłużony albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Nie wiecie jak wystawić udziały w nieruchomości na sprzedaż? Zgłoście się do nas my wam w tym pomożemy!

Mamy cenne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w Polsce . Obszary wielkich miast nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Kościan. Należymy do wąskiego grona przedsiębiorstw specjalistycznych zapewniających ofertę cenową w każdej sytuacji opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z specjalistami w dziedzinie przepisów prowadzimy też skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Najlepszy możliwy skup nieruchomości w mieście Kościan. Najbardziej chwalony przez mieszkańców!

Atrium Skup nieruchomości Kościan - Doskonałe warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to oferta szybkiego wyjścia z długów, wyrównania wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej formalnego usankcjonowania i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną kwotę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Jakie nieruchomości od ciebie zakupimy z wielką chęcią?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne przedsiębiorstwa, tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie domknięcie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy opcją rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną dokonywaną przez eksperta , a wiodącą ku pomocy w spełnieniu większości formalności prawnych , lub wręcz wstrzymania szkodliwych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notarialnej. Naszą dewizą i jednocześnie żelazną zasadą jest płatność gotówką. Rzecz jasna], {istnieje też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca nieruchomość zechce wówczas przelewamy umówioną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Skup nieruchomości z lokatorem w mieście Kościan. Atrium to najlepszy wybór

Gdy idzie o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są bardzo proste. Najpierw całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , kompletujemy wymagane papiery a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie aktu notarialnego to prosta formalność. Rzecz jasna gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania pieniędzy dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać transferu środków na podany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Firma skupująca nieruchomości wszelkiego rodzaju w mieście Kościan

Obrót nieruchomością zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Kościan jak i skup nieruchomości są obwarowane wymogami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może kosztować oraz zabrać sporo czasu, na dodatek mogą się zacząć kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o naszą agencję , sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz dosłownie błyskawiczna. Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z nami .

Skup zniszczonych nieruchomości przeznaczonych do remontu w mieście Kościan

Czasem pojawia się konieczność błyskawicznej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domu , lokalu, lub innej nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków ekonomicznych mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo bankiem . Innym problemem może być czas - niektórzy decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości w mieście Kościan - pozycja lidera w branży

Cieszymy się czystą opinią, co na rynku nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i umiejętność wdrażania takich rozwiązań, jakie mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Należy zaznaczyć, że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w momencie kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane mogą być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Firma zakupująca nieruchomości Kościan

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w złożonych warunkach . Żeby móc prowadzić skup nieruchomości agencje inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Stan prawny i stan użytkowy dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu w branży nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Branża nieruchomości nie jest dziedziną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miastach, a inaczej w dużych aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań branży. Jedynie biegli inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na korzystnej cenie. Można się z nami spotkać w całej Polsce - gdy chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Kościan nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są cenami netto!

Chcesz sprzedać mieszkanie z kredytem w mieście Kościan? Z naszą pomocą zrobisz to najszybciej!

Uczciwość i etyka zawodowa to idee, które w naszej działalności stawiamy bezwzględnie na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą podług światowych wzorców wynikłych z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wydelegowany przez nasze biuro ekspert dokonuje a nasi prawnicy weryfikują stan prawny tej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej oferty i podtrzymania woli sprzedaży mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i posiadający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem i obrotem mieszkań w Kościan. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Kościan służymy pomocą w transakcjach dotyczących nieruchomości wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe przeprowadzenie transakcji gotówkowej w Kościan, niezależnie od dnia tygodnia. Skup nieruchomości za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Kościan najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą od razu rozwiązać swoje problemy finansowe i poczuć się bezpiecznie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam zaoferować Państwu maksymalnie udoskonalone formalności oraz niezwłoczną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb finalizację każdej sprzedaży w Kościan Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają pewność transferu pieniędzy na wskazane wcześniej w akcie notarialnym konto. Wszystkie formalności są w pełni zabezpieczone i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Kościan nie muszą się więc bać , że będą okłamani przez podejrzanego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka opcja . W przeciwnym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą specjaliści w dziedzinie skupowania nieruchomości w , Kościan którzy pracują na terenie całej Polski i za każdym razem zdołają dotrzeć do Klientów. Należy tylko uprzednio skontaktować się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Kościan Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje standardy do odrębnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie sprzedawanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Możemy dojechać do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów firmą, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz pozostałymi kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedażą lokali w Kościan. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu dziesiątek wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Kościan Podstawą naszej działalności jest uczciwość – w doskonały sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Jako przykład może posłużyć fakt, iż na wycenę lokali wpływa dużo różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie zobowiązuje , za to umożliwia na porównywanie naszej propozycji z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was zadowalającą. Na ogół to jednak akurat my wykonujemy transakcję, oferując aż 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią gotówką.
Zakładanie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż należność za sprzedaż nieruchomości w Kościan możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób Klient niezwłocznie dostaje do ręki ustaloną kwotę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i bezpieczne . Pozwala bowiem na niezwłoczne pozbycie się zadłużenia lub też pokonanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient chce dostać pieniądze przelewem bankowym, wtedy transfer środków na wskazane przezeń konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza firma pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie określone zasady. Wszystkie procedury związane z kupnem mieszkania w Kościan rozpoczynamy od oględzin lokalu . Następnie robimy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji zaproponowanych przez nas warunków, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na podane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Należy podkreślić fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dopasowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są profesjonalne i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać mieszkanie w Kościan za gotówkę, trzeba przede wszystkim przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , albo innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości możemy uzyskać we właściwym dla lokalizacji domu w Kościan sądzie rejonowym. Należy również mieć ze sobą dowód osobisty oraz poświadczenie o osobach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, zaległościach w spłacie, jeżeli takie są itp. Jednak zawsze możecie liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy zgromadzą razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą mieszkania w Kościan Wszelkie wykonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży lokalu , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi specjaliści działają szybko i profesjonalnie . Każda transakcja w Kościan jest jak najbardziej uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z trochę złożoną formą prawną może również wymagać późniejszego kontaktu, dzieje się to jednak niezwykle rzadko. W tych okolicznościach zwykle prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze przebywających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może służyć pomocą w kompletowaniu dokumentacji czy też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich istnieje możliwość, by zostały one posiadaczami lokalu w Kościan lub otrzymały swój udział w nieruchomości . Można tego dokonać poprzez postępowanie spadkowe lub darowiznę. Sprzedaż domu w Kościan , które należy do dziecka czy też podopiecznego , wykracza poza ramy zarządzania stanem posiadania do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, stąd też dokonanie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też wnioskować o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż domu w Kościan będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej działalność i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego nierzadko niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Wystarczy się z nami skontaktować , a my udzielimy szczegółowych informacji na temat dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania sprzedaży w Kościan . Do najważniejszych z pewnością należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród innych należy wymienić akt nabycia domu w Kościan czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeżeli jednak zajdą określone okoliczności, trzeba również będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w nieruchomości , albo o zobowiązaniach w opłatach czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon lub za pomocą dedykowanego formularza.
Kolejny raz pragniemy to podkreślić , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc ekspertami na rynku nieruchomości, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości w Kościan ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy domy z zajęciami komorniczymi , wymagające ogromnego remontu, czy zadłużonych, a także lokale w Kościan z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży mieszkań . Trzeba też pamiętać, że zawsze działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im bezpieczną transakcję.
Pełna obsługa skupowania mieszkań w Kościan polega również na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedaż domu , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszelkie wiążące się z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również efektywną pomoc w pokonywaniu problemów z obszaru prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży nieruchomości w Kościan, także wspieramy Państwa w zapoczątkowaniu lepszego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie domu, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie domu przez zadłużonego to delikatne tematy jednakże działając na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy wykupu domów w Kościan o wskazanej wcześniej, albo podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów choć częściowo, lub całkowicie. Nasze wyceny nieruchomości w Kościan są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W tych sytuacjach wycenę pomniejsza się o cenę świadczeń żądanych przez cedentów Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do dużej liczby właścicieli domów w Kościannasza praca gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży domu mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od sprzedającego zależy na co będą przeznaczone – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Kościan

My osobiście byliśmy właścicielami mieszkania do kompleksowego remontu. Nie zamierzaliśmybraćpożyczki żeby doprowadzić je do stopnia za który moglibyśmy wziąć. Postanowiliśmy znaleźć pomoc i zapoznać się z propozycją spółki skupującej mieszkania do remontu. Z polecenia naszej znajomej umówiliśmy się z tą firmą. Poprzez konsultację telefoniczną zostaliśmy poinformowani z detalami o możliwościach i profitach. Wycenę dostaliśmy w tokudwóch dni, a wszystkie dokumenty zostały pozałatwiane w następne dwa. Dziś chcemy polecić tą firmę doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto.

Stanisław H.