Skup nieruchomości Piastów za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Piastów

Otwierając kolejne filie naszej firmy Atrium skup nieruchomości, trafiliśmy na położone w województwie mazowieckim miasto Piastów. Miasto jest oddalone około 17 kilometrów od Warszawy, co sprawia, że jest ono atrakcyjne dla nowych mieszkańców.

Właśnie tu nasza firma postanowiła otworzyć swój oddział Atrium skup mieszkań Piastów, szybko i bezpiecznie skupując nieruchomości w różnym stanie za gotówkę.

Piastów: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Piastów

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skupujemy nieruchomości na terenie miasta Piastów. Gotówka w 24h

Naszą ofertą jest spełnienie nadziei wszystkich tych osób, których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż domu - za gotówkę i z pewnym zyskiem. Atrium jest skupem nieruchomości Piastów i w całej Polsce, w skupie nieruchomości jesteśmy znani od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie z różnorakimi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Jednym słowem , nasza propozycja jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Atrium nieruchomości - najlepszy skup na terenie miasta Piastów bez pośredników

Do naszych zalet należy nasza czysta reputacja oraz mocna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Piastów. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszowe , niejasne prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaproponować ratunek w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Piastów nie jest tu wyjątkiem
 • Współpraca z naszym przedsiębiorstwem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o dowolnej sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer umówionych środków na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy

Realizujemy oferty sprzedaży nieruchomości na terenie miasta Piastów

Okoliczności sprawiają, że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest niezbędna? Trzeba się przenieść i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu nader wiele wynosi i potrzebny jest ktoś, dla kogo błyskawiczny skup mieszkania nie stanowi problemu i do tego proponuje dobrą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy skontaktować się z nami by dostać nic nie kosztującą wycenę i nie martwić się już o sprzedanie nieruchomości . Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Piastów - oddłużanie domów z Atrium. Z naszą pomocą będzie to łatwiejsze!

Nie każdemu uśmiecha się płacić za ogłoszenia na portalach internetowych , ani pozwalać zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy następuje moment , że trzeba jak najszybciej zbyć dysponowaną nieruchomość. Nie koniec na tym, osobie nieobeznanej z rynkiem nieruchomości może być kłopot trafić akuratnego kupca , a jeszcze trudniej takiego który zadeklaruje najkorzystniejszą możliwą cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działania naszego przedsiębiorstwa jest właśnie skup nieruchomości, co więcej - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega zgodnie z bieżącym kursem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy bardzo dobrą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia w którym miejscu jest zlokalizowana nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom z długami albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Chcecie Państwo sprzedać udziały w nieruchomości? Zgłoście się do nas Atrium to najlepszy wybór w mieście

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w kraju. Obszary wielkich miast nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Piastów. Należymy do niewielkiego grona firm gwarantujących ofertę cenową zawsze opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z kancelariami prawnymi prowadzimy też skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Niezawodny skup nieruchomości w mieście Piastów

Atrium Skup nieruchomości Piastów - Doskonałe propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja szybkiego zakończenia długów, wyrównania należności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej umocowania prawnego i preparacji bierzemy na siebie. Umówioną należność za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Jakie nieruchomości skupujemy w mieście Piastów

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy opcją rynkową kojarzoną z bezpłatną wyceną robioną przez specjalistę , a prowadzącą do pomocy w wypełnieniu praktycznie wszystkich formalności prawnych , lub wręcz wstrzymania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notarialnej. Naszą wizytówką i jednocześnie żelazną zasadą jest płatność w gotówce . Rzecz jasna], {istnieje też możliwość przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość zechce wówczas przesyłamy umówioną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Skup nieruchomości z lokatorem w miejscowości Piastów. Atrium to najlepszy wybór!

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, kompletujemy wymagane dokumenty a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie umowy to nieskomplikowana formalność. Oczywiście zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać przelewu na wskazany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości Piastów

Sprzedaż nieruchomości określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Piastów jak i skup nieruchomości są zabezpieczone procedurami formalno-prawnymi, a określenie prawnej sytuacji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się pojawić kłopoty ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o nasz zespół inwestycyjny , odsprzedaż nieruchomości może być znacznie prostsza oraz stosunkowo szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć należną sumę na koncie już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedstawicielem .

Skupujemy zdemolowane mieszkania podatne do wyremontowania na terenie miasta Piastów

Czasami pojawia się potrzeba błyskawicznej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy sytuacji materialnej mogą jednak stanąć problemy z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym kłopotem może okazać się czas - są na przykład racy, którzy decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości w mieście Piastów - najlepszy wybór w całej branży

Cieszymy się czystą opinią, co na rynku nieruchomości ma ogromne znaczenie , zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i zdolność wdrażania takich rozwiązań, jakie mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Trzeba powiedzieć , że informacje widniejące na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w momencie kontynuacji współpracy. Możemy się pochwalić oferowaniem najbardziej korzystnych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane mogą być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najbardziej skomplikowane sytuacje.

Firma zakupująca nieruchomości Piastów

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w wymagających okolicznościach. Żeby mieć możliwość prowadzić skup nieruchomości zespoły inwestorskie muszą zapewniać niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niemożliwe . Stan prawny i stan użytkowy dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd na rynku nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w niewielkich miasteczkach , a inaczej w dużych aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynku . Tylko biegli inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na możliwie najlepszej cenie. Działamy w całej Polsce - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Piastów nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju oferujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są cenami netto!

Sprzedaż mieszkanie lub nieruchomość w mieście Piastów z kredytem? Z nami to proste!

Uczciwość i etyka zawodowa to wzorce , które w naszej działalności widnieją zawsze na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą pracującą podług światowych standardów wynikłych z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zgłoszenia nam chęci sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wydelegowany przez naszą firmę specjalista dokonuje a nasi prawnicy sprawdzają stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej propozycji i podtrzymania chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i mający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem i obrotem nieruchomości w Piastów. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Piastów pomagamy w transakcjach dotyczących lokali wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe dokonanie sprzedaży gotówkowej w Piastów, niezależnie od dnia tygodnia. Skup mieszkań za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Piastów najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu od razu rozwiązać swoje kwestie finansowe i czuć się bezpiecznie.

Fakt, iż posiadamy stałą płynność finansową, umożliwia nam oferować Państwu maksymalnie uproszczone formalności oraz niezwłoczną i dostosowaną do własnych potrzeb finalizację wszelkiej sprzedaży w Piastów Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wolą przelew bankowy, posiadają pewność transferu środków na podane wcześniej w akcie notarialnym konto. Wszelkie formalności są w pełni bezpieczne i odbywają się w ciągu 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci ze Piastów nie muszą się więc bać , że będą okłamani przez podejrzanego kontrahenta.
Jasne , że jest taka możliwość . W przeciwnym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą specjaliści w dziedzinie skupowania mieszkań w , Piastów którzy pracują na obszarze całej Polski i zawsze zdołają dotrzeć do Klientów. Należy tylko uprzednio umówić się z nami i ustalić pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Piastów Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje standardy do odrębnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie sprzedawanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi kontraktami związanymi z kupnem i sprzedażą lokali w Piastów. Współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Piastów Fundamentem naszej działalności jest uczciwość – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Za przykład może posłużyć fakt, iż na wycenę nieruchomości wpływa dużo różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie obliguje , za to pozwala na porównywanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was korzystną. Na ogół to jednak akurat my wykonujemy transakcję, proponując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią pieniędzmi.
Zakładanie konta w banku nie jest tu koniecznością , gdyż pieniądze za sprzedaż mieszkania w Piastów możemy wypłacić w gotówce w chwili podpisania umowy . W ten sposób Klient od razu otrzymuje do ręki ustaloną kwotę. To rozwiązanie jest dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i bezpieczne . Pozwala bowiem na niezwłoczne pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeśli jednak Klient chce dostać całą kwotę przelewem bankowym, wówczas transfer środków na wskazane przezeń konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza firma pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie określone zasady. Wszelkie formalności związane z kupnem nieruchomości w Piastów rozpoczynamy od oględzin lokalu . Następnie przygotowujemy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji zaproponowanych przez nas warunków, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze prace są profesjonalne i w pełni elastyczne, stąd też jesteśmy w stanie załatwić maksimum procedur w zaledwie dobę.
By móc sprzedać dom w Piastów za gotówkę, trzeba na wstępie pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Wami skontaktuje potrzebny jest tylko numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu można uzyskać w odpowiednim dla lokalizacji domu w Piastów sądzie rejonowym. Należy również przygotować dowód osobisty oraz zaświadczenie o lokatorach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, zaległościach w spłacie, jeśli takie istnieją itp. Przy czym zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnią kwestie powiązane ze sprzedażą mieszkania w Piastów Wszystkie wykonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość otrzymania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży domu , co nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają szybko i profesjonalnie . Każda sprzedaż w Piastów jest maksymalnie uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z trochę złożoną formą prawną może również wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak bardzo rzadko. W takich okolicznościach zawsze prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe przebywających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może pomóc w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób nieletnich jest możliwość, by stały się one posiadaczami mieszkania w Piastów lub otrzymały swój udział w mieszkaniu . Można tego dokonać poprzez postępowanie spadkowe lub dokonanie darowizny. Sprzedaż mieszkania w Piastów , które należy do dziecka czy też podopiecznego , wykracza poza ramy zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, dlatego przeprowadzenie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można również wnioskować o uzyskanie pozwolenia na poszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż domu w Piastów będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego nierzadko trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania transakcji w Piastów . Do najważniejszych na pewno należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród innych warto przedstawić akt nabycia nieruchomości w Piastów czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeśli zajdą określone okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zaległościach w opłatach czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon lub za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz chcemy to podkreślić , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości, mamy długoletnie doświadczenie w umowach dotyczących nieruchomości w Piastów ze skomplikowaną sytuacją prawną. Skupujemy nieruchomości z zajęciami komorniczymi , wymagające ogromnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Piastów z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży nieruchomości . Trzeba też pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz gwarantujemy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu nieruchomości w Piastów polega również na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż domu , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie związane z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również efektywną pomoc w rozwiązywaniu problemów z obszaru prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży mieszkania w Piastów, jednocześnie wspieramy Was w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie nieruchomości, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie lokalu przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednak działając na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy wykupu lokali w Piastów o wskazanej wcześniej, albo podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania mieszkań w Piastów są zawsze osiągalne i uwzględniają wszystkie okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W takich sytuacjach oszacowaną kwotę pomniejsza się o wartość należności żądanych przez cedentów Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do dużej liczby posiadaczy nieruchomości w Piastównasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży lokalu mogą zostać wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co będą przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Piastów

Przez niebywale długi czas poszukiwałam zaufanej spółki, która ma doświadczenie w skupie lokum z lokatorem. Przyjaciółkapoleciła mi tą spółkę i poradziła konsultację telefoniczną. Pani, która mnie obsługiwała była bardzo pomocna i cierpliwie oraz z detalami odpowiadała na moją długą listę pytań. Mogłam liczyć na darmową wycenę nieruchomości i zgodnie z obietnicą otrzymałam ją już dwa dni później. Cena była bardzo zadowalająca. Następnym etapem było załatwienie dokumentów, przy czym firma załatwiła je w moim imieniu. Wystarczyło tylko stawić się u notariusza, podpisać dokumenty i cieszyć się z niemałej sumy gotówki. Bardzo polecam tą spółkę, ponieważ jest bardzo fair.

Klara F.