Skup nieruchomości Zielona Góra za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Zielona Góra

Zielona Góra – największe miasto województwa lubuskiego, położone w zachodniej Polsce zachwyca wiele osób. Wspaniałe krajobrazy, naturalna przestrzeń i spokój, a przy tym doskonała infrastruktura drogowa i kolejowa, a przy tym bogata oferta zatrudnienia skłaniają do zamieszkania tu na stałe.

Nie mogło więc w tym mieście zabraknąć filii Atrium biuro nieruchomości Zielona Góra. Mamy nadzieję, że idealnie wpasuje się ona w klimat tego regionu i zyska miano rzetelnej firmy, odpowiadającej na indywidualne potrzeby klientów, chcących szybko i wygodnie sprzedać mieszkanie, dom, działkę czy inną nieruchomość.

Zielona Góra: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Zielona Góra

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w Zielonej Górze - Kupno nieruchomości za gotówkę w 24h od bezpłatnej wyceny

Naszą specjalizacją jest spełnienie nadziei wszystkich klientów , których zamiarem będzie zbycie nieruchomości, na przykład sprzedaż domu - za szybką gotówkę i z pewnym zyskiem. Atrium jest skupem nieruchomości Zielona Góra i w całej Polsce, w nieruchomościach działamy od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie z różnorakimi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami .

Jednym słowem , nasza propozycja jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany z kooperacji z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Skup nieruchomości Atrium Zielona Góra - szybka wypłata bez pośrednictwa

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Zielona Góra. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Zielona Góra nie jest tu wyjątkiem
 • Kooperacja z nami to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o dowolnej sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo przelew należnych środków na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Sprzedaż zadłużonych nieruchomości Zielona Góra - pomoc w realizacji zapytania

Sytuacja sprawia , że jak najszybsza sprzedaż mieszkania jest koniecznością ? Trzeba się przenieść i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt dużo kosztuje i potrzebny jest ktoś, dla kogo natychmiastowy skup nieruchomości nie jest problemem i do tego oferuje najlepszą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy zwrócić się do nas by otrzymać darmową wycenę i przestać martwić się już o sprzedanie mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Zielona Góra nieruchomości z długiem - pomoc finansowa

Nie każdemu uśmiecha się płacić za ogłoszenia na serwisach internetowych , ani dać zarobić pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy następuje chwila, że trzeba jak najszybciej zbyć dysponowaną działkę . Nie koniec na tym, osobie nieobeznanej z rynkiem nieruchomości może być kłopot znaleźć dobrego inwestora , a jeszcze trudniej takiego który oferuje najlepszą możliwą cenę. Ale, że przedmiotem działania naszej firmy jest właśnie skup nieruchomości, co więcej - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega zgodnie z bieżącym trendem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia gdzie znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom z długami albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Co zrobić, gdy musimy sprzedać udziały w nieruchomości w Zielonej Górze

Mamy cenne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w Polsce . Obszary dużych miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Zielona Góra. Należymy do wąskiego grona firm zapewniających ofertę cenową w każdych okolicznościach opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z specjalistami w dziedzinie przepisów prowadzimy też skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów dla których remont jest niezbędny, skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Ekspresowa gotówka za skup nieruchomości Zielona Góra

Atrium Skup nieruchomości Zielona Góra - Świetne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to oferta szybkiego wyjścia z długów, spłaty wierzytelności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej formalnego usankcjonowania i preparacji bierzemy na siebie. Umówioną kwotę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Jakie nieruchomości chętnie skupujemy?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne załatwianie każdej powiązanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy ofertą rynkową związaną z bezpłatną wyceną wykonaną przez biegłego znawcę, a prowadzącą ku pomocy w spełnieniu większości formalności prawnych , lub wręcz zablokowania negatywnych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notarialnej. Naszą wizytówką i zarazem żelazną zasadą jest płatność w gotówce . Rzecz jasna], {istnieje też opcja przelewu - jeśli osoba zbywająca mieszkanie zechce wtedy przelewamy umówioną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Kłopotliwa nieruchomość z lokatorem - Skup Atrium Zielona Góra

Gdy bierzemy pod uwagę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Najpierw całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , kompletujemy wymagane papiery a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie aktu notarialnego to prosta formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty pieniędzy dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać przelewu na podany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio pozostawione przez naszą firmę na koncie notariusza.

Zielona Góra - Firma, która zakupi Twoją nieruchomość

Sprzedaż nieruchomości określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Zielona Góra jak i skup nieruchomości są zabezpieczone wymogami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej sytuacji danej nieruchomości może kosztować oraz zabrać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się zacząć problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o nasze przedsiębiorstwo, odsprzedaż nieruchomości może być znacznie prostsza oraz szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć pieniądze do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem.

Zajmujemy się kupnem zniszczonych nieruchomości Zielona Góra

Bywa że zachodzi potrzeba błyskawicznej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub innej nieruchomości. Na drodze do poprawy sytuacji materialnej mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym kłopotem może być czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Pomoc i obsługa profesjonalistów w skupie nieruchomości Zielona Góra

Szczycimy się czystą opinią, co na rynku nieruchomości ma ogromne znaczenie , zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i zdolność znajdowania takich rozwiązań, jakie mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Warto wspomnieć , że informacje widniejące na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne są dla nas prawomocne w momencie kontunuowania współpracy. Możemy się pochwalić proponowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone mogą być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych kłopotach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Bezpieczny skup nieruchomości w Zielonej Górze

Skup zadłużonych mieszkań jest niełatwą działalnością w wymagających warunkach . Żeby mieć możliwość prowadzić skup nieruchomości firmy inwestorskie nie mają wyjścia jak oferować niezwykle wysoki standard obsługi Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Sytuacja prawna i stan użytkowy danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu w branży nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miastach, a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynku . Jedynie doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na korzystnej cenie. Działamy w całej Polsce - gdy idzie o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Zielona Góra nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu dokumentów , odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są kwotami netto!

Zielona Góra Atrium nieruchomości - Twoja szansa na sprzedaż nieruchomości z kredytem

Uczciwość i etyka zawodowa to idee, które w naszej pracy widnieją zawsze na pierwszym miejscu . Oznacza to , że jesteśmy firmą działającą według światowych standardów wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zgłoszenia nam chęci sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez nasze biuro biegły znawca dokonuje a nasi prawnicy weryfikują stan prawny tej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej propozycji i potwierdzenia chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w kancelarii notarialnej w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i posiadający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem i obrotem mieszkań w Zielona Góra. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Zielona Góra służymy pomocą w transakcjach dotyczących lokali wszystkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe przeprowadzenie transakcji gotówkowej w Zielona Góra, niezależnie od dnia tygodnia. Skup nieruchomości za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Zielona Góra najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą szybko rozwiązać swoje problemy finansowe i poczuć się bezpiecznie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam oferować Państwu najbardziej udoskonalone formalności oraz natychmiastową i dopasowaną do własnych potrzeb finalizację każdej transakcji w Zielona Góra Klienci, którzy zamiast gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, mają pewność transferu środków na podane uprzednio w akcie notarialnym konto. Wszystkie formalności są w pełni zabezpieczone i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy . Nasi Klienci ze Zielona Góra nie muszą się więc stresować , że będą okłamani przez podejrzanego kontrahenta.
Jasne , że jest taka opcja . W przeciwnym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą eksperci w dziedzinie skupowania lokali w , Zielona Góra którzy działają na obszarze całej Polski i za każdym razem zdołają dojechać do Klientów. Należy tylko wcześniej skontaktować się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin wizyty. Nasi specjaliści obsługują Klientów zarówno w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Zielona Góra Jak przystało na spółkę, która dostosowuje swoje standardy do odrębnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc położenie kupowanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupem domów, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz innymi kontraktami związanymi z kupnem i sprzedażą lokali w Zielona Góra. Współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Zielona Góra Podstawą naszej aktywności jest słowność – w doskonały sposób łączymy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Jako ilustracja może posłużyć fakt, iż na wycenę mieszkań wpływa wiele różnorodnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie obliguje , za to umożliwia na porównanie naszej oferty z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was korzystną. Na ogół to jednak właśnie my wykonujemy transakcję, proponując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż mieszkania w Zielona Góra możemy wypłacić w gotówce w chwili podpisania umowy . W ten sposób Klient od razu otrzymuje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Umożliwia bowiem na szybkie pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeśli jednak Klient chce dostać pieniądze przelewem bankowym, wtedy transfer środków na wskazane wcześniej konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszelkie procedury związane z kupnem mieszkania w Zielona Góra rozpoczynamy od obejrzenia mieszkania . W kolejnym kroku przygotowujemy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez specjalistę. Po zaakceptowaniu zaproponowanych przez nas możliwości, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Należy podkreślić fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dopasowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze prace są profesjonalne i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić maksimum procedur w zaledwie dobę.
By móc sprzedać mieszkanie w Zielona Góra za gotówkę, należy przede wszystkim przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , czy też innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości możemy uzyskać w odpowiednim dla lokalizacji domu w Zielona Góra sądzie rejonowym. Należy również przygotować dowód osobisty oraz poświadczenie o osobach zameldowanych, procesie spadkowym, zaległościach w spłacie, jeśli takie są itp. Przy czym zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy zgromadzą razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w szczegółowy sposób naświetlą kwestie powiązane ze sprzedażą lokalu w Zielona Góra Wszelkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość otrzymania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży lokalu , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi specjaliści działają szybko i kompleksowo . Każda transakcja w Zielona Góra jest jak najbardziej uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż lokalu z trochę skomplikowaną formą prawną może wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak bardzo rzadko. W tych okolicznościach zawsze prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze pozostających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może służyć pomocą w zbieraniu dokumentacji czy też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób nieletnich istnieje możliwość, by zostały one posiadaczami mieszkania w Zielona Góra lub dostały swój udział w domu . Można to zrobić poprzez postępowanie spadkowe lub darowiznę. Sprzedaż domu w Zielona Góra , które należy do dziecka czy też wychowanka , nie pozostaje w ramach zarządzania stanem posiadania do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy w sądzie, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż domu w Zielona Góra będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej pracy i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego nierzadko trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek nieporozumienia.
Wystarczy się z nami porozumieć , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Zielona Góra . Do najważniejszych na pewno należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród innych należy przedstawić akt nabycia nieruchomości w Zielona Góra czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeśli zajdą inne okoliczności, trzeba również będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w domu , albo o zaległościach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pomocą dedykowanego formularza.
Jeszcze raz pragniemy to podkreślić , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących lokali w Zielona Góra ze skomplikowaną sytuacją prawną. Skupujemy mieszkania z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także nieruchomości w Zielona Góra z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży nieruchomości . Trzeba też pamiętać, że zawsze działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz zapewniamy im bezpieczną transakcję.
Pełna obsługa skupu mieszkań w Zielona Góra polega również na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie lokalu , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszelkie związane z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również skuteczną pomoc w pokonywaniu kwestii z obszaru prawa czy finansów a także tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży domu w Zielona Góra, jednocześnie wspieramy Państwa w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie lokalu, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie mieszkania przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy skupu mieszkań w Zielona Góra o takiej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów choć częściowo, lub w całości. Nasze wyceny nieruchomości w Zielona Góra są zawsze osiągalne i uwzględniają wszystkie okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych okolicznościach wycenę zmniejsza się o wartość należności żądanych przez wierzycieli. Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one spore liczby właścicieli nieruchomości w Zielona Góranasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży domu mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od Klienta zależy na co będą wykorzystane – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Zielona Góra

Przez niebywale długi okres poszukiwałam pewnej spółki, która ma praktykę w skupie lokum z lokatorem. Przyjaciółka zarekomendowała mi tą spółkę i poradziła konsultację telefoniczną. Pracownica, która mnie obsługiwała była bardzo wyrozumiała i spokojnie oraz z detalami odpowiadała na moją długą listę zapytań. Mogłam liczyć na darmową wycenę mieszkania i zgodnie z obietnicą otrzymałam ją już 2 dni później. Stawka była bardzo zadowalająca. Następnym krokiem było załatwienie dokumentów, przy czym spółka załatwiła je w moim imieniu. Należało tylko stawić się u notariusza, podpisać dokumenty i cieszyć się z dużej sumy gotówki. Bardzo polecam tą spółkę, ponieważ jest bardzo porządna.

Paulina H.