Firma skupująca nieruchomości za gotówkę w całej Polsce - Atrium
X

Firma szybko skupująca mieszkania za gotówkę

Chcesz sprzedać szybko mieszkanie? Nie wiesz jak wygląda współpraca z firmami skupującymi nieruchomości?

Atrium – zawodowcy na rynku nieruchomości

Wiele ludzi pragnących spieniężyć dom, nieruchomość, posesję, mieszkanie bądź inną własność użytkową decyduje się na korzystanie z pomocy zawodowców. Jest to wyjątkowo rentowne w sytuacji, gdy Klientowi zależy na natychmiastowej sprzedaży nieruchomości z racji zamierzonego wyjazdu, zmieniania miejsca pracy, trudności zdrowotnych czy pieniężnych. Współpraca ze skupem nieruchomości coraz częściej okazuje się być jedynym sposobem na zbycie niezbyt atrakcyjnego lokalu, bardzo często z problemami.

Z radą w wymienionych sprawach z pewnością przyjdzie Firma Atrium - mająca wieloletnie doświadczenie w skupowaniu różnego rodzaju nieruchomości – mieszkań, domnów, posesji, hoteli czy pensjonatów. Doskonała znajomość rynku nieruchomości czyni, że wszystkie procedury wiążące się ze sprzedażą wykonywane są w sposób od a do z. Skup mieszkań, lokali lub innego rodzaju posiadłości odbywa się w całej Polsce.

mieszkania w bloku

Zespół liderów Skupu nieruchomości Atrium to odpowiednio przygotowani pracownicy, mający certyfikat eksperta w obrocie nieruchomościami i systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe. W centrum zainteresowania ekspertów firmy jest sprzedający i jego kłopoty, które trzeba niezwłocznie rozwiązać. Pragnienie pomocy bliźniemu oraz odpowiednie podejście do jakiegokolwiek zagadnienie sprawiają, że skup nieruchomości Atrium może pochwalić się zrealizowaniem wielu transakcji związanych ze sprzedażą mieszkań oraz innych posesji. Posłannictwem firmy jest umożliwienie powrotu do płynności finansowej jak największej liczbie ludzi a także zagwarantowanie im najbardziej korzystnej propozycji cenowej.

W jaki sposób sprzedać zadłużoną nieruchomość, pozbyć się problemów i odzyskać spokój? Podpowiadamy!

Profesjonalny skup nieruchomości za gotówkę

Obecnie mnóstwo osób nie może sobie poradzić z kłopotami finansowymi, nierzadko nie z własnej winy. Gdy szybko potrzebujemy pieniędzy, często myślimy o spieniężeniu domu czy mieszkania, nawet jeżeli są już one zadłużone. I właśnie skup nieruchomości za gotówkę stanowi wspaniałą opcję dla osób, będących w tarapatach finansowych.

Korzystając z pomocy ekspertów skupu nieruchomości Atrium, można pozbyć się problemów finansowych – raz na zawsze. Odpowiednio przygotowani pracownicy obsługują umowy sprzedaży domów, działek a także innego rodzaju lokali użytkowych we wszystkich województwach naszego kraju – począwszy od ogromnych miast, po niewielkie mieściny i przysiółki.

Od razu po finalizacji sprzedaży nieruchomości, osoba sprzedająca uzyskuje gotówkę. Jest ona wypłacana w obecności notariusza, lub przelewem na podany w umowie rachunek bankowy. Podkreślić należy też fakt, iż jest ona wydawana w całej kwocie, a nie ratalnie. Podstawę każdorazowej transakcji stanowi konkurencyjna cena rynkowa lokalu. Dobrze więc postawić na dobrze znaną i cieszącą się uznaniem wśród klientów firmę Atrium.

Firma kupująca mieszkania w Polsce

Doskonała strategia skupu oraz sprzedaży nieruchomości

Profesjonalistów skupu nieruchomości Atrium cechuje solidność a także odpowiedzialność. Zdobyta przez nich doskonała strategia skupu i sprzedaży nieruchomości gwarantuje osobom sprzedającym niezwłoczną oraz a także bezpieczną transakcję, wykluczając przy tym do minimum każde procedury. Osoby pragnące spieniężyć swój dom, mieszkanie czy posesję mogą więc liczyć na pomoc w załatwieniu wszelkich formalności prawnych, zrozumiałą wycenę lokalu oraz ukończenie transakcji w postaci umowy notarialnej. Klienci nie muszą się więc martwić o to, czy transakcja jest bezpieczna, a oni następnym razem nie będą okłamani. Firma Atrium zabezpiecza pełną ochronę interesu własnych Klientów, dzięki zamieszczanemu w akcie notarialnym zapisowi o tym, że obliguje się do spłacenia długu – częściowo lub w całości (jest to zależne od tego, jaką część zadłużenia jest w stanie pokryć suma pochodząca ze sprzedaży).

Atrium proponuje swoim kontrahentom niezwłoczny wykup lokali. W ciągu doby od obejrzenia lokalu, który stanowi przedmiot sprzedaży, ekspert skupu nieruchomości dokonuje nieodpłatnej, niewiążącej oceny. Przy jej przygotowywaniu bierze się pod uwagę poniższe detale: rodzaj nieruchomości i jej wielkość, jakość wykonania oraz przydatność do wprowadzenia się, technika budowlana, wykorzystana przy budowie czy też wielkość długu danego domu. Owa wycena bierze pod uwagę także potrącenie zadłużenia wobec banku, który trzeba spłacić.

W tym samym czasie, sprawdzany jest stan prawny nieruchomości. W chwili, gdy jest on niejasny albo dość skomplikowany, pracownicy Atrium robią wszystko, aby go uregulować na korzyść klienta. Dobierają właściwe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Dzięki temu może on prędko, a przede wszystkim bezpiecznie sprzedać swój lokal, dom, parcelę albo innego rodzaju lokal i w ten sposób rozwiązać swe kwestie finansowe. Na przestrzeni wielu lat, pośrednicy skupu nieruchomości Atrium pomogli już setkom Klientów, którzy obecnie bez obaw mogą spojrzeć w przyszłość.

Decydując się na współpracę z pracownikiem firmy Atrium, sprzedający może oszczędzić cenny czas i pieniądze. Dzięki wykwalifikowanym ekspertom sprzedaż mieszkania czy domu można zakończyć nawet w tydzień, nie wpłacając przy tym żadnej opłaty prowizyjnej, która w przypadku pośrednika nieruchomościami stanowi średnio 10 tys. złotych!

firma co kupuje mieszkania firmy kupujące nieruchomości

Odkupywanie lokali z problemami – to nie problem

Dzisiaj zadłużony lokal czy mieszkanie jest niestety coraz częściej mającym miejsce zjawiskiem. Mnóstwo ludzi traci stały dochód z powodu kryzysu ekonomicznego, nierzadko popada także w problemy finansowe z powodów rodzinnych czy medycznych. Nie stać go ani na remont mieszkania, ani na kupno nowego.

Firma Atrium od dawna zajmuje się skupywaniem lokali obarczonych różnego rodzaju problemami. Należy teraz uwydatnić, że ze odsprzedażą zadłużonego domu czy nieruchomości nie warto zwlekać do końca. Często bowiem owocuje to wszelaką utratą stabilności finansowej. Dzięki kooperacji z profesjonalistami skupu nieruchomości Atrium, osoba mająca kłopoty z finansami może otrzymać aż 100 % ceny posiadanego przez nią lokalu i dzięki temu znacznie poprawić swoją sytuację, a niejednokrotnie też całkowicie pozbyć się długów. Pracownicy Atrium doskonale zdają sobie sprawę, że każdy Klient zaintrygowany jest jak największym dochodem, stąd też oferty finansowe składane są najkorzystniejsze na rynku.

Firma Atrium zajmuje się wykupywaniem zadłużonych nieruchomości, np. mieszkań z komornikiem. Jej eksperci z powodzeniem służą pomocą w okolicznościach, gdy obserwowane jest widmo pojawienia się komornika i licytacji mieszkania. Wykorzystując swą wiedzę i długoletnie doświadczenie a także współdziałając z najlepszymi prawnikami, Atrium pomaga swoim Klientom pozbyć się najgorszych kłopotów, znajdując rozwiązania dla każdej sytuacji prawnej. Często bowiem uzyskanie pieniędzy ze sprzedaży domu z komornikiem jest jedynym sposobem na spłatę długu.

kupywanie mieszkań z problemami skupywanie neiruchomości z długiem

Skup nieruchomości z kredytem, proponowany przez firmę Atrium jest zupełnie niezawodny, zupełnie legalny i dokonywany w oparciu o aktualne przepisy. Dzięki współpracy z szeregiem kancelarii prawnych, każdy Klient Atrium może spieniężyć nieruchomość z kredytem i odzyskać płynność finansową. Firma skupuje nieruchomości nie tylko obciążone kredytem hipotecznym, ale również gotówkowym oraz mieszkaniowym. Skupuje też lokale z pożyczkami zaciągniętymi u podmiotów indywidualnych oraz kredytami konsumenckimi w pozabankowych firmach udzielających pożyczek.

Wykupowanie praw czy roszczeń do mieszkań nie stanowi dla skupu nieruchomości Atrium żadnego kłopotu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu deklaruje ona profesjonalną pomoc w uporaniu się z trudnymi procedurami i osiągnięciu zamierzonego rezultatu. Dla ekspertów Atrium każda nieruchomość posiada jakąś wartość, nawet jeśli jest najbardziej poniszczona, zaniedbana, po pożarze czy zadłużona. Często też inwestorzy skupu nieruchomości są jedynym kupcem, decydującym się na bezzwłoczną sprzedaż gotówkową.

Atrium oferuje również wykup udziałów w nieruchomościach. Wielu Klientów firmy Atrium stanowią nie tylko podmioty prywatne – mający udziały w nieruchomościach, ale też firmy, posiadające udziały w projektach budowlanych. Skup udziałów w nieruchomości ma miejsce na podstawie cen rynkowych,, a proponowana cena zależy od od udziału procentowego. Dzięki temu Klient zyskuje środki i wolność decyzyjną, a skup nieruchomości Atrium, będąca profesjonalistą w sprawach nieruchomości służy swą pomocą w administrowaniu obiektem, którego udziały wykupi.

Wykup mieszkania z mieszkańcem również jest możliwy

Chociaż na początku skup nieruchomości z lokatorem wydaje się być procesem bardzo trudnym i nierealnym, to jednak firma Atrium przeprowadziła już wiele takich transakcji. Wielokrotnie bowiem Klient dostaje dom z mieszkaniami przeznaczonymi pod wynajem. Nie zawsze ma jednak taką perspektywę, by zarządzać takim lokalem, możne go więc bez problemu zbyć firmie Atrium. Oferta odkupywania nieruchomości z mieszkańcem dedykowana jest więc Klientom, mającym nieruchomości z zajętymi lokalami. Cała procedura jest oczywiście w pełni legalna i przebiega zgodnie z obowiązującym prawem. Skup nieruchomości Atrium może poszczycić się najkrótszym okresem trwania wszelkich czynności sprzedaży mieszkania z lokatorem.

Wykup nieruchomości z dożywociem także nie stanowi dla firmy Atrium żadnego problemu. Od lat skupuje nieruchomości z tzw. wadą prawną. Taka sprzedaż nie jest łatwa, ponieważ w tym przypadku na nowego nabywcę przechodzi prawo dożywocia, lecz jest całkiem legalna i możliwa do realizacji. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, firma Atrium może zaproponować swoim Klientom najwyższą cenę i zaproponować zapłatę od ręki, bez konieczności oczekiwania na zainteresowanego kupca.

Atrium skup nieruchomości

Nieszablonowe podejście i współdziałanie z wspaniałymi specjalistami z dziedziny nieruchomości sprawia, że skup nieruchomości Atrium może poszczycić się profesjonalną obsługą Klientów. Wszystkie oferowane przez nią usługi – wykup zadłużonych mieszkań, wykup roszczeń i praw do nieruchomości, skup lokali z dożywociem, lub lokali inwestycyjnych przeprowadzane są w sposób bezpieczny, niezawodny i szybki a także dający 100% satysfakcji. Wykup nieruchomości z problemami nie stanowi dla pracowników Atrium żadnej przeszkody, jest bowiem wyzwaniem, które trzeba przed sobą stawiać codziennie.

Skorzystanie z pomocy firmy Atrium jest więc najlepszym rozwiązaniem dla osób, które bardzo długo nie mogą zbyć swojego lokalu lub cenią sobie oszczędność czasu i pieniędzy. Należy zaufać więc profesjonalistom i powierzyć im ważne sprawy !

Opinie o naszej firmie skupującej nieruchomości

Jest to firma, w której pracują doświadczeni, pomocni i życzliwi ludzie. Moje zadłużone mieszkanie spędzało mi sen z powiek. Skontaktowałam się z tą firmą nie mając większej nadziei na lepsze jutro. Pracownica już po kilku minutach rozmowy zaproponowała mi odkupienie mojego zadłużonego mieszkania i pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Zostałam szczegółowo poinformowana o szczegółach transakcji i zgodziłam się. Mieszkanie w ciągu kilku dni zostało sprzedane, dług spłacony, a ja znów mogę spać spokojnie.

Oliwia F.

Moim problemem było mieszkanie z lokatorami. Nie płacili czynszu ani rachunków, przez co mieszkanie było zadłużone. A ja w żaden sposób nie mogła się ich pozbyć. Myślałam, że niema w tej sytuacji żadnego rozwiązania i będę musiała sprzedać swój dom, żeby spłacić wszystkie długi. Koleżanka poleciła mi firmę skupującą zadłużone mieszkania z lokatorami. Myślałam, że to nie może się udać, jednak podczas rozmowy telefonicznej z Panem Konradem dowiedziałam się, że firma chętnie pomoże mi w rozwiązaniu tego problemu i spłacie zadłużenia. Prawie że od ręki załatwiliśmy formalności, szybkie spotkanie u notariusza i dług został spłacony, a ja pozbyłam się tych ludzi i problemowego mieszkania raz na zawsze.

Sara C.

Ja również polecam i zachęcam do korzystania z usług firmy! Posiadałem mieszkanie które odziedziczyłem po matce. Moim problemem była nie jasna sytuacja prawna. Sytuacja wyglądała tak, że miałem ogromne problemy z pozbyciem się takiej nieruchomości. Pani Marta pracująca w tej firmie zapewniła mnie, że mogę je sprzedać i pomoże mi to zrobić w bezpieczny sposób. Dotrzymała słowa i w ciągu kilku dni dostałem na email ofertę z wyceną. Jestem bardzo zadowolony z usług i doświadczenia Pani Marty. Serdecznie polecam.

Igor F.

Przez bardzo długi czas poszukiwałam sprawdzonej firmy, która ma doświadczenie w skupie nieruchomości z lokatorem. Koleżanka poleciłam mi tą firmę i poradziła konsultację telefoniczną. Pani która mnie obsługiwała była bardzo pomocna i cierpliwie oraz szczegółowo odpowiadała na moją długą listę pytań. Mogłam liczyć na darmową wycenę mieszkania i zgodnie z obietnicą dostałam ją już dwa dni później. Cena była bardzo zadowalająca. Następnym krokiem było załatwienie formalności, przy czym firma załatwiła je w moim imieniu. Wystarczyło tylko podjechać do notariusza, podpisać dokumenty i cieszyć się z niemałej sumy pieniędzy. Szczerze polecam tą firmę, ponieważ jest bardzo uczciwa.

Łucja P.

Od kilku lat mieszkaliśmy z mężem w dużym domu jednorodzinnym, który z czasem zadłużyliśmy do tego stopnia, że bank chciał przejąć nieruchomość. Byliśmy na skraju bankructwa. Koleżanka poleciła nam firmę, która zajmuje się skupem zadłużonych domów. Trafiliśmy w tej firmie pod skrzydła Pani Marty, która w sposób rzetelny i szybki udzieliła nam profesjonalnej pomocy i rozwiała wszystkie wątpliwości. Załatwiła za nas wszystkie formalności i wystarczyła tylko w wyznaczonym terminie zgłosić się do umówionego notariusza. Dziękujemy za pomoc i życzymy dalszych sukcesów zawodowych tej firmie. Polecamy wszystkim dłużnikom.

Milena I.