Skup nieruchomości Białystok za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Białystok

Wiemy, że w każdym mieście są osoby, posiadające nieruchomości z problemami. Dlatego też postanowiliśmy otworzyć kolejne nasze biuro, tym razem w Białymstoku. Jest to bowiem nie tylko stolica województwa podlaskiego, ale również miasto mające ogromny potencjał. Dlatego też jesteśmy pewni, że właśnie tutaj idealnie wpasuje się skup nieruchomości Białystok.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że Atrium biuro nieruchomości może dokonać szybkiej i uczciwej wyceny oraz sprawnego skupu wszelkiego rodzaju nieruchomości, położonych na terenie województwa podlaskiego i nie tylko.

Białystok: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Białystok

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Kupno mieszkań w Białystoku za gotówkę  w 24 godziny

Naszą ofertą jest spełnienie oczekiwań wszystkich tych osób, których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie domu - za gotówkę i z pewnym zyskiem. Atrium jest skupem nieruchomości Białystok i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie z rozmaitymi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami .

Krótko mówiąc, nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Skup nieruchomości Białystok. Atrium skup bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza czysta reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Białystok. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaproponować ratunek w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Białystok nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Współpraca z nami to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o dowolnej sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo przelew umówionych środków na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy

Realizowanie zapytań typu sprzedam mieszkanie z komornikiem Białystok

Sytuacja sprawia , że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt dużo kosztuje i potrzebny jest ktoś, dla kogo szybki skup mieszkania nie jest problemem i do tego daje dobrą cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy skontaktować się z nami by dostać darmową wycenę i nie martwić się już o sprzedaż mieszkania. Płacimy gotówką, albo przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie mieszkań, oddłużanie domów, oddłużanie nieruchomości Białystok

Nie każdemu uśmiecha się płacić za reklamy na serwisach w sieci, ani pozwolić zarabiać pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy następuje chwila, że trzeba natychmiast zbyć dysponowaną działkę . Nie koniec na tym, komuś nieobeznanemu z rynkiem nieruchomości może być problem znaleźć dobrego nabywcę , a znacznie trudniej takiego który da najlepszą możliwą cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działania naszego przedsiębiorstwa jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega w zgodzie z bieżącym kursem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy dobrą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia gdzie znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Sprzedaż udziałów w nieruchomości Białystok

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w kraju. Obszary dużych miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Białystok. Należymy do wąskiego grona przedsiębiorstw specjalistycznych zapewniających ofertę cenową w każdym przypadku opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z prawnikami prowadzimy też skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zdewastowanych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Szybki skup nieruchomości Białystok

Atrium Skup nieruchomości Białystok - Świetne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja błyskawicznego wyjścia z długów, wyrównania należności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej formalnego usankcjonowania i preparacji bierzemy na siebie. Umówioną sumę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Jakie nieruchomości skupujemy?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne przedsiębiorstwa, tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie domknięcie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy możliwością rynkową związaną z bezpłatną wyceną robioną przez eksperta , a wiodącą do pomocy w dopełnieniu praktycznie wszystkich konieczności proceduralnych , lub wręcz zablokowania negatywnych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notarialnej. Naszą wizytówką i zarazem nienaruszalną zasadą jest płatność w gotówce . Rzecz jasna], {istnieje też opcja przelewu - jeśli osoba sprzedająca mieszkanie zechce wówczas przesyłamy ustaloną kwotę na konkretny rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Skup nieruchomości z lokatorem Białystok

Gdy bierzemy pod lupę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są bardzo proste. Najpierw bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , kompletujemy niezbędne papiery a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie aktu notarialnego to nieskomplikowana formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty gotówki dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać transferu środków na podany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Kupujemy nieruchomości Białystok

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Białystok jak i skup nieruchomości są zabezpieczone wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej sytuacji danej nieruchomości może obciążać konto oraz pochłaniać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się zacząć kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o naszą firmę , sprzedaż nieruchomości może być znacznie mniej skomplikowana oraz szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć pieniądze na koncie już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedstawicielem .

Skup nieruchomości do remontu Białystok

Czasami zachodzi konieczność szybkiej odsprzedaży dysponowanego mieszkania, domu , lokalu, lub innej nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków materialnych mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo bankiem . Innym problemem może być czas - niektóre osoby decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w rozmaitych sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Bezpieczny skup nieruchomości w Białymstoku - Eksperci w branży

Cieszymy się czystą opinią, co na rynku nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i zdolność dopasowania takich rozwiązań, które mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Trzeba powiedzieć , że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w momencie kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić proponowaniem najbardziej korzystnych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone mogą być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Firma zajmująca się zakupem nieruchomości Białystok

Skup zadłużonych mieszkań jest niełatwą działalnością w złożonych warunkach . Żeby móc prowadzić skup nieruchomości agencje inwestorskie nie mają wyjścia jak oferować niezwykle wysoki standard obsługiwania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Sytuacja prawna i stan użytkowy danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd w branży nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Rynek nieruchomości nie jest dziedziną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc rozeznania wszystkich uwarunkowań rynkowych . Jedynie doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na możliwie najlepszej cenie. Można się z nami spotkać w całym kraju - gdy chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Białystok nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są cenami netto!

Mam mieszkanie na sprzedaż Białystok

Uczciwość i etyka zawodowa to wzorce , które w naszej działalności stawiamy zawsze na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą podług światowych standardów wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez naszą firmę specjalista dokonuje a nasi radcy prawni weryfikują stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej propozycji i potwierdzenia chęci sprzedaży mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w biurze notarialnym w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i mający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się wykupem oraz obrotem domów w Białystok. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Białystok służymy pomocą w transakcjach dotyczących lokali wszelkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe przeprowadzenie sprzedaży gotówkowej w Białystoku, niezależnie od dnia tygodnia. Skup domów za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Białystoku najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu szybko rozwiązać swoje problemy finansowe i czuć się pewnie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, umożliwia nam oferować Państwu maksymalnie udoskonalone formalności oraz szybką i dostosowaną do własnych potrzeb finalizację wszelkiej sprzedaży w Białystoku Klienci, którzy w miejsce pieniędzy do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają pewność transferu pieniędzy na wskazane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszystkie procedury są w pełni zabezpieczone i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Białystoku nie muszą się więc bać , że będą okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka możliwość . W przeciwnym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół stanowią specjaliści w dziedzinie skupu domów w , Białystoku którzy działają na obszarze całej Polski i za każdym razem mogą dotrzeć do Klientów. Należy tylko wcześniej umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Białystoku Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje standardy do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteryzuje nas elastyczność, tak więc rozmieszczenie kupowanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi transakcjami związanymi z kupnem i sprzedawaniem lokali w Białystoku. Współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaufaniu dziesiątek zadowolonych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Białystoku Podstawą naszej aktywności jest uczciwość – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Za ilustracja może posłużyć fakt, iż na wycenę nieruchomości wpływa wiele różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie obliguje , za to umożliwia na porównywanie naszej propozycji z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najbardziej dla Was zadowalającą. Na ogół to jednak właśnie my realizujemy transakcję, proponując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią pieniędzmi.
Zakładanie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż nieruchomości w Białystoku możemy wypłacić w gotówce w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób Klient od razu dostaje do ręki ustaloną sumę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i bezpieczne . Pozwala bowiem na niezwłoczne pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych problemów finansowych. Jeśli jednak Klient woli dostać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy przelew środków na wskazane przezeń konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza firma pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie określone zasady. Wszystkie formalności związane z kupnem nieruchomości w Białystoku rozpoczynamy od oględzin lokalu . W kolejnym kroku robimy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez specjalistę. Po zaakceptowaniu proponowanych przez nas warunków, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Należy podkreślić fakt, iż każdą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać nieruchomość w Białystoku za gotówkę, trzeba przede wszystkim przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Wami skontaktuje potrzebny jest tylko numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości możemy uzyskać we właściwym dla lokalizacji mieszkania w Białystoku sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą dowód osobisty oraz poświadczenie o osobach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, długach w spłacie, jeżeli takie są itp. Jednak zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy skompletują razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób naświetlą kwestie związane ze sprzedażą mieszkania w Białystoku Wszystkie dokonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży lokalu , co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda sprzedaż w Białystoku jest maksymalnie uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z trochę złożoną formą prawną może wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak niezwykle rzadko. W takich okolicznościach zwykle prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób nieletnich jest możliwość, by zostały one posiadaczami lokalu w Białystoku lub otrzymały swój udział w lokalu . Można tego dokonać poprzez proces spadkowy lub dokonanie darowizny. Sprzedaż domu w Białystoku , które należy do dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy sądowej, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż mieszkania w Białystoku będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Podstawową zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień możemy ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego często trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Wystarczy się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji na temat dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania sprzedaży w Białystoku . Do najważniejszych z pewnością należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród innych warto przedstawić akt nabycia mieszkania w Białystoku czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeśli zajdą inne okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w domu , albo o zobowiązaniach w opłatach czynszu. W celu pozyskania obszernych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon lub za pomocą dedykowanego formularza.
Kolejny raz chcemy to zaakcentować , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy ekspertami na rynku nieruchomości, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości w Białystoku ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy mieszkania zajęte przez komornika , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także nieruchomości w Białystoku z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży mieszkań . Trzeba też pamiętać, że zawsze działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz gwarantujemy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu mieszkań w Białystoku polega również na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedaż lokalu , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie wiążące się z nim pytania. Nasza firma zapewnia też efektywną pomoc w rozwiązywaniu kwestii z obszaru prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży domu w Białystoku, także wspieramy Was w zapoczątkowaniu lepszego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie lokalu, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie mieszkania przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednakże pracując na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy skupu lokali w Białystoku o takiej, albo podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub całkowicie. Nasze oszacowania domów w Białystoku są zawsze osiągalne i uwzględniają wszystkie okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach wycenę pomniejsza się o wartość świadczeń żądanych przez wierzycieli. Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do spore liczby właścicieli mieszkań w Białystokunasza praca gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży nieruchomości mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od sprzedającego zależy na co zostaną wykorzystane – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Białystok

Jestem bardzo uradowana ze współpracy tak uczciwą firmą, polecam ją także wszystkim moim znajomym, którzy w tak trudnych czasach popadli w długi i grozi im strata nieruchomości. Mnie niestety także spotkała taka sytuacja, z czynników rodzinnych popadliśmy z współmałżonkiem w ogromne długi z którymi nie potrafiliśmy sobie poradzić. Szukając firmy, która zajmuje się skupem zadłużonych nieruchomości natrafiliśmy na wiele, które chciały kupić naszą nieruchomość za nic. Trafiliśmy w końcu na fachową i rzetelną firmę, w której pracują sami życzliwi ludzie z wielkim doświadczeniem w tym temacie. Dzięki im pozbyliśmy się zadłużenia, komornika i zostało nam jeszcze gotówki na nowy start.

Maja Z.