Skup nieruchomości Kętrzyn za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Kętrzyn

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • 100% bezpieczeństwa
 • wycena w 24h - gotówka w 7 dni
 • zadłużone, z komornikiem, z lokatorem
 • bezpłatna pomoc oraz obsługa prawna

Kętrzyn: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Kętrzyn

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Ekspresowa gotówka w dobę! Skup nieruchomości w mieście Kętrzyn

Naszą propozycją jest spełnienie nadziei wszystkich tych osób, których zamiarem będzie zbycie nieruchomości, na przykład sprzedaż domu - za gotówkę do ręki i z zyskiem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Kętrzyn i w całej Polsce, w branży działamy od wielu lat. Mamy bardzo bogate doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania z długami .

Jednym słowem , nasza oferta jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium nieruchomości - skup nieruchomości bez pośredników. Szybko i sprawnie!

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz mocna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Kętrzyn. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaoferować ratunek w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Kętrzyn nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Współpraca z naszą firmą to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo przelew umówionych środków na wskazane konto przed upływem 24 godzin od zawarcia umowy

Oferty jak sprzedać nieruchomość z komornikiem w mieście Kętrzyn. Mamy najlepsze możliwe oferty

Sytuacja sprawia , że natychmiastowa sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przenieść i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu nader wiele kosztuje i niezbędny będzie ktoś, dla kogo błyskawiczny skup nieruchomości nie stanowi problemu i do tego oferuje korzystną cenę? Bez względu na to o co chodzi , wystarczy zwrócić się do nas by otrzymać nic nie kosztującą wycenę i nie martwić się już o zbycie nieruchomości . Płacimy gotówką, tudzież przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie mieszkań domów itp. w mieście Kętrzyn. Atrium to najlepszy wybór!

Nie każdemu chce się płacić za reklamy na serwisach w sieci, ani pozwolić zarabiać pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy następuje moment , że trzeba szybko zbyć posiadaną nieruchomość. Mało tego , komuś nieobeznanemu z branżą nieruchomości może być niełatwo wyszukać stosownego nabywcę , a jeszcze trudniej takiego który oferuje najkorzystniejszą możliwą cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działania naszej firmy jest właśnie skup nieruchomości, a ponadto - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega zgodnie z bieżącym trendem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy najkorzystniejszą cenę. W ten sposób inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia w którym miejscu jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Macie Państwo konieczność sprzedaży udziałów w nieruchomości? Zgłoście się do nas!

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w kraju. Obszary wielkich miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Kętrzyn. Należymy do wąskiego grona przedsiębiorstw specjalistycznych zapewniających ofertę cenową zawsze opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z specjalistami w dziedzinie przepisów prowadzimy też skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Najlepiej oceniany skup nieruchomości przez ekspertów

Atrium Skup nieruchomości Kętrzyn - Korzystne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to oferta błyskawicznego wyjścia z długów, spłaty należności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną kwotę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Jakie nieruchomości skupujemy w mieście Kętrzyn?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy możliwością rynkową kojarzoną z bezpłatną wyceną wykonaną przez eksperta , a prowadzącą ku pomocy w spełnieniu praktycznie wszystkich konieczności proceduralnych , lub wręcz wstrzymania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notariusza . Naszą wizytówką i jednocześnie żelazną zasadą jest płatność w gotówce . Oczywiście też możliwość przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość zechce wtedy przelewamy umówioną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Skup nieruchomości z lokatorem? Z Atrium to nie problem, lokatorzy nam nie straszni

Gdy idzie o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, kompletujemy niezbędne dokumenty a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie aktu notarialnego to prosta formalność. Rzecz jasna gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty pieniędzy dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na wskazany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio pozostawione przez naszą firmę na koncie notariusza.

Skupujemy nieruchomości wszelkiego rodzaju w mieście Kętrzyn

Obrót nieruchomością zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Kętrzyn jak i skup nieruchomości są zabezpieczone wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać sporo czasu, na dodatek mogą się zacząć problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o nasz zespół inwestycyjny , odsprzedaż nieruchomości może być znacznie prostsza oraz dosłownie błyskawiczna. Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć pieniądze w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z nami .

Skup zrujnowanych nieruchomości podatnych do remontu. Atrium chętnie na nie spojrzy!

Niekiedy pojawia się konieczność szybkiej odsprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków ekonomicznych mogą jednak stanąć problemy z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym kłopotem może okazać się czas - niektórzy decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w rozmaitych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości w mieście Kętrzyn - status lidera na rynku

Cieszymy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma ogromne znaczenie , zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i umiejętność wdrażania takich rozwiązań, które mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Warto zaznaczyć, że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w momencie kontunuowania współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem najbardziej korzystnych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak zawiłe potrafią być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najbardziej złożone sytuacje.

Agencja kupująca nieruchomości Kętrzyn

Skup zadłużonych mieszkań jest niełatwą działalnością w wymagających okolicznościach. Żeby mieć możliwość prowadzić skup nieruchomości agencje inwestorskie muszą zapewniać niezwykle wysoki standard obsługiwania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Sytuacja prawna i stan fizyczny dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w małych miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań branży. Tylko doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na możliwie najlepszej cenie. Można się z nami spotkać w całym kraju - gdy chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Kętrzyn nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce oferujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są cenami netto!

Chcesz sprzedać nieruchomość z kredytem w miejscowości Kętrzyn? Zgłoś się do nas chętnie się temu przyjrzymy!

Uczciwość i etyka zawodowa to idee, które w naszej działalności stawiamy bezwzględnie jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą według światowych standardów wynikłych z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zadeklarowania nam chęci sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez nas biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny takiej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej wyceny i potwierdzenia chęci sprzedania mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i posiadający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się wykupem oraz obrotem domów w Kętrzyn. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Kętrzyn pomagamy w transakcjach dotyczących mieszkań wszystkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe przeprowadzenie transakcji gotówkowej w Kętrzyn, niezależnie od dnia tygodnia. Skup lokali za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Kętrzyn najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu niezwłocznie rozwiązać swoje problemy finansowe i poczuć się bezpiecznie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam zaoferować Państwu maksymalnie udoskonalone formalności oraz niezwłoczną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Kętrzyn Klienci, którzy zamiast gotówki do ręki wolą przelew bankowy, mają gwarancję transferu pieniędzy na podane wcześniej w akcie notarialnym konto. Wszystkie procedury są w pełni zabezpieczone i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Kętrzyn nie muszą się więc bać , że będą okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Jasne , że jest taka ewentualność . W innym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz team stanowią specjaliści w dziedzinie skupu lokali w , Kętrzyn którzy działają na terenie całej Polski i za każdym razem mogą dotrzeć do Klientów. Należy tylko uprzednio umówić się z nami i ustalić pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Kętrzyn Jak przystało na spółkę, która dostosowuje swoje standardy do odrębnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc rozmieszczenie kupowanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i docenianą przez Klientów firmą, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz pozostałymi transakcjami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem nieruchomości w Kętrzyn. Współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem ekspertów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Kętrzyn Fundamentem naszej działalności jest słowność – w świetny sposób łączymy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Jako ilustracja może posłużyć fakt, iż na oszacowanie ceny lokali wpływa dużo różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie zobowiązuje , za to umożliwia na porównywanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najbardziej dla Was korzystną. Najczęściej to jednak właśnie my realizujemy transakcję, oferując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią gotówką.
Zakładanie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż należność za sprzedaż nieruchomości w Kętrzyn możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania umowy . W ten sposób Klient od razu dostaje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie jest dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i bezpieczne . Umożliwia bowiem na niezwłoczne pozbycie się długu lub też rozwiązanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeżeli jednak Klient woli dostać pieniądze przelewem bankowym, wtedy przelew środków na podane przezeń konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie określone zasady. Wszelkie procedury związane z kupnem mieszkania w Kętrzyn rozpoczynamy od oględzin nieruchomości . Następnie robimy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu proponowanych przez nas możliwości, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Należy podkreślić fakt, iż każdą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dopasowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze prace są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić najwięcej procedur w zaledwie dobę.
By móc sprzedać dom w Kętrzyn za gotówkę, trzeba przede wszystkim przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , czy też innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości możemy otrzymać w odpowiednim dla lokalizacji mieszkania w Kętrzyn sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą dowód osobisty oraz poświadczenie o osobach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, zaległościach w spłacie, jeśli takie istnieją itp. Przy czym zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy zgromadzą razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnią kwestie powiązane ze sprzedażą lokalu w Kętrzyn Wszystkie dokonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży lokalu , co nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają szybko i kompleksowo . Każda sprzedaż w Kętrzyn jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż nieruchomości z bardziej skomplikowaną formą prawną może wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak niezwykle rzadko. W takich okolicznościach zawsze prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze przebywających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może służyć pomocą w kompletowaniu dokumentacji czy też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób nieletnich istnieje możliwość, by zostały one posiadaczami nieruchomości w Kętrzyn lub otrzymały swój udział w lokalu . Można to zrobić poprzez proces spadkowy lub darowiznę. Sprzedaż mieszkania w Kętrzyn , które należy do dziecka czy też wychowanka , nie pozostaje w ramach zarządzania stanem posiadania do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, stąd też dokonanie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można również złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy w sądzie, chociaż nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż lokalu w Kętrzyn będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień jesteśmy w stanie ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego nierzadko trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania sprzedaży w Kętrzyn . Do najważniejszych z pewnością należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród pozostałych warto przedstawić akt nabycia lokalu w Kętrzyn czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeżeli jednak zajdą określone okoliczności, trzeba też będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zobowiązaniach w opłatach czynszu. W celu uzyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon lub za pomocą dedykowanego formularza.
Jeszcze raz chcemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc ekspertami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w umowach dotyczących lokali w Kętrzyn ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy nieruchomości zajęte przez komornika , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Kętrzyn z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży nieruchomości . Trzeba też pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz zapewniamy im bezpieczną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupowania lokali w Kętrzyn polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedanie domu , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie wiążące się z nim pytania. Nasza spółka zapewnia też efektywną pomoc w pokonywaniu kwestii z dziedziny prawa czy finansów a także tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży mieszkania w Kętrzyn, jednocześnie wspieramy Was w rozpoczęciu lepszego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie nieruchomości, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie mieszkania przez zadłużonego to delikatne tematy jednakże pracując na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy wykupu nieruchomości w Kętrzyn o wskazanej wcześniej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze wyceny lokali w Kętrzyn są zawsze realne i uwzględniają wszystkie okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych sytuacjach oszacowaną kwotę pomniejsza się o cenę należności żądanych przez cedentów Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby posiadaczy nieruchomości w Kętrzynnasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży mieszkania mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od sprzedającego zależy na co zostaną wykorzystane – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Kętrzyn

Z czystą przyzwoitością polecam tą spółkę. Moje mieszkanie było zadłużone i groziła mi eksmisja. Doradzili mi przekazać moje zadłużone mieszkanie w czasie 3 dni. Wszystko przebiegło bardzo efektywnie, a ja nie musiałem trapić się o papierologię. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego doświadczeniu dług został uregulowany, a ja dostałem sporą sumę gotówki, które przydały mi się na ponowny start.

Bartłomiej H.