Skup nieruchomości Szczytno za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Szczytno

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • 100% bezpieczeństwa
 • wycena w 24h - gotówka w 7 dni
 • zadłużone, z komornikiem, z lokatorem
 • bezpłatna pomoc oraz obsługa prawna

Szczytno: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Szczytno

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Ekspresowa gotówka w dobę! Skup nieruchomości w mieście Szczytno

Naszą propozycją jest spełnienie oczekiwań wszystkich osób , których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie domu - za gotówkę do ręki i z zyskiem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Szczytno i w całej Polsce, w branży jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami .

Krótko mówiąc, nasza oferta jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium nieruchomości - świetny skup nieruchomości bez pośredników w Szczytno

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Szczytno. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie okoliczności jak zaległości czynszu, niejasne prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Szczytno nie jest tu wyjątkiem
 • Współpraca z nami to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer umówionych pieniędzy na wskazane konto w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy

Realizujemy różne rodzaje ofert sprzedaży mieszkań z komornikiem w mieście Szczytno

Okoliczności sprawiają, że szybka sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt dużo wynosi i potrzebny jest ktoś, dla kogo błyskawiczny skup nieruchomości nie jest problemem i do tego oferuje korzystną cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy zwrócić się do nas by uzyskać darmową wycenę i nie martwić się już o sprzedaż mieszkania. Płacimy gotówką, tudzież przelewem w ciągu 24 godzin!

Szczytno - oddłużanie nieruchomości. Z Atrium nieruchomości to proste!

Nie wszystkim uśmiecha się płacić za reklamy na serwisach w sieci, ani dawać zarobić pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy nadchodzi moment , że trzeba bezzwłocznie zbyć dysponowaną działkę . Mało tego , komuś nieobeznanemu z rynkiem nieruchomości może być niełatwo wyszukać akuratnego kupca , a jeszcze trudniej takiego który proponuje najkorzystniejszą z możliwych cenę. Ale, że przedmiotem działania naszego zespołu inwestycyjnego jest właśnie skup nieruchomości, a ponadto - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się zgodnie z aktualnym trendem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy dobrą cenę. W ten sposób inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia w którym miejscu znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom z długami albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Chcecie wystawić udziały w nieruchomości na sprzedaż w mieście Szczytno? Zgłoście się do nas!

Mamy bogate doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w kraju. Obszary wielkich miast nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Szczytno. Należymy do elitarnego grona przedsiębiorstw specjalistycznych gwarantujących ofertę cenową w każdej sytuacji opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z radcami prawnymi prowadzimy też skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów dla których remont jest niezbędny, skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Szybki i kompetentny skup nieruchomości w Szczytno

Atrium Skup nieruchomości Szczytno - Świetne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to oferta błyskawicznego zakończenia długów, wyrównania należności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej umocowania prawnego i preparacji bierzemy na siebie. Umówioną należność za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Jakie nieruchomości obejmuje nasz skup? Wszystkie jakie tylko możemy!

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy propozycją rynkową związaną z bez kosztową wyceną robioną przez specjalistę , a prowadzącą do pomocy w wypełnieniu praktycznie wszystkich formalności wynikających z przepisów, lub wręcz zablokowania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notarialnej. Naszą dewizą i jednocześnie nienaruszalną zasadą jest płatność gotówką. Rzecz jasna], {istnieje też opcja przelewu - jeśli osoba zbywająca mieszkanie wyrazi takie życzenie wtedy przelewamy umówioną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Najsłynniejszy skup nieruchomości z lokatorem w mieście Szczytno

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy wymagane dokumenty a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy to nieskomplikowana formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać transferu środków na wskazany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Firma skupująca nieruchomości na terenie miasta Szczytno

Obrót nieruchomością zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Szczytno jak i skup nieruchomości są obwarowane wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej sytuacji danej nieruchomości może kosztować oraz zabrać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się zacząć problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o nasz zespół inwestycyjny , sprzedaż nieruchomości może być znacznie mniej skomplikowana oraz znacznie szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć pieniądze do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedstawicielem .

Skup zrujnowanych domów mieszkań itp. przeznaczonych do wyremontowania!

Czasem pojawia się potrzeba szybkiej odsprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków finansowych mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo bankiem . Innym problemem może być czas - niektórzy decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości w mieście Szczytno - jesteśmy najlepsi w całym mieście

Cieszymy się nieposzlakowaną opinią, co na rynku nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i zdolność dopasowania takich rozwiązań, jakie mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Trzeba wspomnieć , że informacje znalezione na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w momencie kontunuowania współpracy. Możemy się pochwalić proponowaniem najbardziej korzystnych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone mogą być ścieżki losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najmocniej złożone sytuacje.

Firma zakupująca nieruchomości Szczytno

Skup zadłużonych nieruchomości jest trudną działalnością w złożonych okolicznościach. Żeby mieć możliwość prowadzić skup nieruchomości firmy inwestorskie muszą zapewniać niezwykle wysoki standard obsługiwania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Sytuacja prawna i stan użytkowy danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w niewielkich miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynkowych . Tylko doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na możliwie najlepszej cenie. Można się z nami spotkać w całym kraju - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Szczytno nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu dokumentów , odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są cenami netto!

Chcesz sprzedać nieruchomość z kredytem w mieście Szczytno? Zgłoś się do nas będzie łatwiej!

Uczciwość i etyka zawodowa to idee, które w naszej działalności widnieją bezwzględnie na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą podług światowych wzorców wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam chęci sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez nas biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni weryfikują stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej oferty i podtrzymania chęci sprzedania mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i mający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem oraz obrotem domów w Szczytno. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Szczytno pomagamy w transakcjach dotyczących lokali wszystkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe wykonanie sprzedaży gotówkowej w Szczytno, niezależnie od dnia tygodnia. Skup lokali za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Szczytno najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu potrafią od razu rozwiązać swoje kwestie finansowe i czuć się pewnie.

Fakt, iż mamy stałą płynność finansową, umożliwia nam oferować Państwu najbardziej udoskonalone procedury oraz szybką i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Szczytno Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wybierają przelew bankowy, mają pewność transferu pieniędzy na podane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszelkie formalności są w pełni bezpieczne i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci ze Szczytno nie muszą się więc stresować , że zostaną okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Oczywiście , że jest taka możliwość . W przeciwnym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz team stanowią specjaliści w dziedzinie skupu lokali w , Szczytno którzy pracują na terenie całej Polski i zawsze zdołają dojechać do Klientów. Wystarczy tylko uprzednio skontaktować się z nami i ustalić pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Szczytno Jak przystało na firmę, która dopracowuje swoje mechanizmy do odrębnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie sprzedawanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i docenianą przez Klientów firmą, zajmującą się skupem domów, obrotem lokalami użytkowymi oraz pozostałymi transakcjami związanymi z kupnem i sprzedażą nieruchomości w Szczytno. Współdziałamy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Szczytno Podstawą naszej działalności jest słowność – w doskonały sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Za ilustracja może posłużyć fakt, iż na oszacowanie ceny mieszkań wpływa dużo różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie obliguje , za to umożliwia na porównywanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najbardziej dla Was korzystną. Najczęściej to jednak akurat my realizujemy transakcję, proponując aż 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią gotówką.
Zakładanie konta w banku nie jest tu przymusem , gdyż należność za sprzedaż nieruchomości w Szczytno możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania umowy . W ten sposób sprzedający od razu otrzymuje do ręki ustaloną kwotę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i bezpieczne . Umożliwia bowiem na szybkie pozbycie się długu lub też rozwiązanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeżeli jednak Klient chce otrzymać pieniądze przelewem bankowym, wówczas przelew środków na wskazane przezeń konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza firma pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie określone zasady. Wszelkie procedury związane z kupnem lokalu w Szczytno rozpoczynamy od oględzin nieruchomości . Następnie robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji proponowanych przez nas warunków, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na podane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Należy podkreślić fakt, iż każdą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dopasowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze prace są profesjonalne i w pełni elastyczne, stąd też jesteśmy w stanie załatwić najwięcej procedur w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać mieszkanie w Szczytno za gotówkę, trzeba przede wszystkim przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , czy też innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości możemy uzyskać w odpowiednim dla lokalizacji domu w Szczytno sądzie rejonowym. Należy również mieć ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie o lokatorach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, długach w spłacie, jeśli takie są itp. Przy czym zawsze możecie liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą domu w Szczytno Wszystkie wykonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży nieruchomości , co nie jest związane z żadnymi innymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda transakcja w Szczytno jest maksymalnie uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż nieruchomości z bardziej złożoną formą prawną może również wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak niezwykle rzadko. W tych okolicznościach zawsze prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze przebywających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może służyć pomocą w zbieraniu dokumentacji czy też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich istnieje możliwość, by zostały one posiadaczami nieruchomości w Szczytno lub otrzymały swój udział w domu . Można to zrobić poprzez postępowanie spadkowe lub darowiznę. Sprzedaż mieszkania w Szczytno , które jest własnością dziecka czy też wychowanka , wykracza poza ramy zarządzania majątkiem do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również złożyć wniosek o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy w sądzie, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż mieszkania w Szczytno będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień możemy ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego często niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się boryka. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami skontaktować , a my udzielimy szczegółowych informacji dotyczących dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Szczytno . Do najważniejszych na pewno należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród pozostałych należy przedstawić akt nabycia lokalu w Szczytno czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeśli zajdą określone okoliczności, trzeba też będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w nieruchomości , albo o zaległościach w opłatach czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon lub za pomocą dedykowanego formularza.
Jeszcze raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy trudnych sytuacji. Będąc profesjonalistami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w umowach dotyczących lokali w Szczytno ze skomplikowaną sytuacją prawną. Odkupujemy domy z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy zadłużonych, a także lokale w Szczytno z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży domów . Warto też pamiętać, że zawsze działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz gwarantujemy im pewną transakcję.
Pełna obsługa skupowania lokali w Szczytno polega też na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedanie mieszkania , przed finalizacją transakcji mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie wiążące się z nim pytania. Nasza spółka zapewnia też efektywną pomoc w rozwiązywaniu problemów z obszaru prawa czy finansów a także tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży nieruchomości w Szczytno, także wspieramy Państwa w rozpoczęciu lepszego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie lokalu, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedaż mieszkania przez zadłużonego to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy skupu lokali w Szczytno o wskazanej wcześniej, albo podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze wyceny domów w Szczytno są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych okolicznościach wycenę pomniejsza się o cenę należności żądanych przez cedentów Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one spore liczby posiadaczy mieszkań w Szczytnonasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży domu mogą zostać wypłacone gotówką i tylko od Klienta zależy na co zostaną wykorzystane – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Szczytno

Czytając wszystkie te komentarze głowie się czy jest ktokolwiek kto podjął współpracę z tą spółką i nie jest usatysfakcjonowany z rozwiązania sytuacji. Powiedzmy sobie szczerze,że na rynku znajduje się wiele spółek, które zajmują się skupem zadłużonych apartamentów. Niestety większość z nich dyba tylko na potencjalnych klientów, których można oskubać i zyskać na ich dramacie. W przeszłości sama o mały włos nie zostałam ofiarą takiej firmy. i pewnie popełniłabym gigantyczny błąd gdyby nie moja kuzynka która w porę zorientowała się, że mieszkanie firma chciała ode mnie zakupić było dużo więcej warte niż mi oferowano. I takim sposobem trafiłyśmy na tą spółkę. Pracownicy dostarczyli nam dokładnych odpowiedzi na wszystkie pytania i przyrzekli wysłać w ciągu paru dni wycenę zadłużonej apartamentu. Jak mówili tak zrobili,kilka dni później na mojej poczcie znalazła się tak zwana rzeczowa wycena mojego zadłużonego lokum. Kwota, którą mi proponowano przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Mówiąc wprost oczy wyszły na wierzch. Oferowano mi dwa razy więcej niż w wcześniejszej firmie. Dzięki takiej obiektywnej wycenie potrafiłam spłacić zobowiązania a bardzo duża część pieniędzy wpłynęłaby na moje konto. Przystałam na to i poprosiłam o pomoc w załatwieniu formalności, ponieważ nigdy się na tym zbyt dobrze nie orientowałam. Że tak powiem z uśmiechem na twarzy pani, która zajmowała się moją sprawą powiedziała, że wszystkim się zajmie i skontaktuje mnie z notariuszem. Miałam sposobność przeczytania wszystkich dokumentów , a przy notariuszu mogłam już tylko złożyć podpis. I tak oto dług spłacony a gotówka na moim koncie. I teraz jeszcze konkluzja całej historii: Nie dajcie się naciągnąć, sprawdzajcie wszystkie firmy a najlepiej korzystajcie tylko z tej polecanej przez wielu ludzi, którzy mieli pożytek z ich usług. Pozdrowienia dla wszystkich.

Helena G.