Skup nieruchomości Olsztyn za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Olsztyn

Atrium biuro nieruchomości stawia na ciągły rozwój. Nie mogło więc zabraknąć kolejnej naszej filii na mapie Olsztyna.

Dlaczego? Jest to piękne miasto, położone w województwie warmińsko - mazurskim. Zachwyca nie tylko swoim klimatem, ale również infrastrukturą i budownictwem, dlatego też jesteśmy pewni, że skup mieszkań Olsztyn na Warmii i Mazurach ma doskonałe perspektywy rozwoju.

Zespół Atrium biuro nieruchomości posiada gruntowną wiedzę na temat kupna i sprzedaży każdego rodzaju nieruchomości, dlatego też jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej złożone transakcje. Nasze relacje budujemy na obustronnym zaufaniu oraz odpowiedzialności i szacunku.

Olsztyn: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Olsztyn

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Gotówka w 24 godziny - Skup mieszkań Olsztyn

Naszą specjalizacją jest spełnienie nadziei wszystkich tych osób, których zamiarem będzie zbycie nieruchomości, na przykład sprzedaż mieszkania - za gotówkę do ręki i z pewnym zyskiem. Atrium jest skupem nieruchomości Olsztyn i w całej Polsce, w skupie nieruchomości jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania z długami .

Krótko mówiąc, nasza propozycja jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Skup nieruchomości Olsztyn - brak prowizji oraz pośredników

Do naszych zalet należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Olsztyn. Cieszymy się przy tym opinią najlepszego wyjścia z sytuacji, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie okoliczności jak zaległości czynszowe , nieuregulowane prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaoferować ratunek w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Olsztyn nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Kooperacja z naszym przedsiębiorstwem to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo transfer umówionych środków na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Nieruchomości komornicze na sprzedaż Olsztyn - obsługa ofert sprzedażowych

Okoliczności sprawiają, że jak najszybsza sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przenieść i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele kosztuje i potrzebny jest ktoś, dla kogo szybki skup mieszkania nie stanowi problemu i do tego proponuje najlepszą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy skontaktować się z nami by uzyskać bezpłatną wycenę i przestać martwić się już o sprzedanie mieszkania. Płacimy gotówką, tudzież przelewem w ciągu 24 godzin!

Doradztwo w sprawie oddłużania mieszkań Olsztyn

Nie każdemu chce się płacić za ogłoszenia na serwisach w sieci, ani pozwolić zarabiać pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy nadchodzi chwila, że trzeba szybko sprzedać posiadaną nieruchomość. Mało tego , komuś nieobeznanemu z branżą nieruchomości może być niełatwo wyszukać dobrego kontrahenta, a jeszcze trudniej takiego który zaoferuje najkorzystniejszą z możliwych cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega w zgodzie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy najlepszą możliwą cenę. W ten sposób inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia w którym miejscu znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom z długami albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Olsztyn - konieczność wystawienia udziałów w nieruchomościach na sprzedaż

Mamy cenne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w kraju. Obszary wielkich aglomeracji nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Olsztyn. Należymy do bardzo ograniczonego grona firm gwarantujących ofertę cenową w każdej sytuacji opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z kancelariami prawnymi prowadzimy także skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Skup nieruchomości godny zaufania - Bezpieczny i szybki skup Atrium Olsztyn

Atrium Skup nieruchomości Olsztyn - Korzystne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to oferta szybkiego wyjścia z długów, spłaty należności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej umocowania prawnego i przygotowania bierzemy na siebie. Umówioną kwotę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Rodzaje nieruchomości, które skupujemy:

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy opcją rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną wykonaną przez eksperta , a wiodącą do pomocy w spełnieniu wszystkich koniecznych konieczności proceduralnych , lub wręcz zablokowania negatywnych procesów takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notarialnej. Naszą dewizą i jednocześnie nienaruszalną zasadą jest płatność gotówką. jest też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wówczas przesyłamy ustaloną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Profesjonalna obsługa skupu nieruchomości z lokatorem Olsztyn

Gdy pytamy o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości etapy procesu transakcyjnego są niezwykle proste. Najpierw bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, kompletujemy niezbędne papiery a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie aktu notarialnego to prosta formalność. Oczywiście zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty gotówki dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać transferu środków na wskazany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio pozostawione przez nas na koncie notariusza.

Przeprowadzamy profesjonalny skup nieruchomości Olsztyn

Sprzedaż nieruchomości określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Olsztyn jak i skup nieruchomości są obwarowane wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej sytuacji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się zacząć problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o nas , sprzedaż nieruchomości może być znacznie prostsza oraz szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem.

Nieruchomości zniszczone i przeznaczone do remontu - Skup nieruchomości Olsztyn

Czasem zachodzi konieczność błyskawicznej odsprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub innej nieruchomości. Na drodze do poprawy sytuacji finansowej mogą jednak stanąć problemy z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może okazać się czas - są na przykład racy, którzy decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnorakich sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Eksperci w branży skupu nieruchomości Olsztyn

Cieszymy się nieposzlakowaną opinią, co na rynku nieruchomości ma ogromne znaczenie , szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i umiejętność wdrażania takich rozwiązań, które mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Trzeba zaznaczyć, że informacje znalezione na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontunuowania współpracy. Możemy się pochwalić oferowaniem możliwie najlepszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane mogą być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najbardziej skomplikowane sytuacje.

Zajmujemy się skupem nieruchomości Olsztyn

Skup zadłużonych mieszkań jest trudną działalnością w wymagających okolicznościach. Żeby mieć możliwość prowadzenia skupu nieruchomości agencje inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard obsługiwania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby niemożliwe . Sytuacja prawna i stan fizyczny danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu na rynku nieruchomości mamy dobrą markę.

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w niewielkich miasteczkach , a inaczej w dużych aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań branży. Tylko biegli inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na korzystnej cenie. Można się z nami spotkać w całym kraju - gdy idzie o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Olsztyn nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny szacowane w naszych wycenach są kwotami netto!

Co musisz wiedzieć przy sprzedaży nieruchomości z kredytem? Atrium Olsztyn - zapewnimy Ci opiekę specjalistów

Uczciwość i etyka zawodowa to wartości , które w naszej pracy stawiamy bezwzględnie na pierwszym miejscu . Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą podług światowych standardów wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam chęci sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wysłany przez naszą firmę biegły znawca dokonuje a nasi prawnicy sprawdzają stan prawny takiej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej oferty i potwierdzenia chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w biurze notarialnym w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i mający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się wykupem i obrotem lokali w Olsztyn. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Olsztyn pomagamy w transakcjach dotyczących lokali wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe dokonanie transakcji gotówkowej w Olsztyn, niezależnie od dnia tygodnia. Skup mieszkań za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Olsztyn najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą szybko rozwiązać swoje problemy finansowe i czuć się pewnie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam zaoferować Państwu maksymalnie udoskonalone procedury oraz niezwłoczną i dostosowaną do własnych potrzeb finalizację każdej transakcji w Olsztyn Klienci, którzy zamiast gotówki do ręki wolą przelew bankowy, posiadają gwarancję transferu pieniędzy na wskazane uprzednio w akcie notarialnym konto. Wszelkie procedury są w pełni zabezpieczone i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci ze Olsztyn nie muszą się więc bać , że zostaną oszukani przez nieuczciwego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka ewentualność . W innym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz team stanowią eksperci w dziedzinie skupu domów w , Olsztyn którzy działają na obszarze całej Polski i za każdym razem mogą dojechać do Klientów. Należy tylko uprzednio umówić się z nami i ustalić pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów zarówno w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Olsztyn Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje mechanizmy do indywidualnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie kupowanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i cenioną przez Klientów marką, zajmującą się skupem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz innymi kontraktami związanymi z kupnem i sprzedażą nieruchomości w Olsztyn. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu dziesiątek zadowolonych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Olsztyn Fundamentem naszej działalności jest uczciwość – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Za ilustracja może pomóc fakt, iż na wycenę domów wpływa dużo różnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie zobowiązuje , za to umożliwia na porównanie naszej propozycji z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najlepiej dla Was korzystną. Na ogół to jednak akurat my wykonujemy transakcję, oferując nawet 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta w banku nie jest tu koniecznością , gdyż należność za sprzedaż lokalu w Olsztyn możemy wypłacić gotówką w chwili podpisania dokumentu . W ten sposób Klient od razu otrzymuje do ręki ustaloną kwotę. Takie rozwiązanie jest dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Pozwala bowiem na szybkie pozbycie się zadłużenia lub też pokonanie wielu innych problemów finansowych. Jeśli jednak Klient chce otrzymać całą kwotę przelewem bankowym, wówczas przelew środków na wskazane przezeń konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o jasno i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszelkie formalności związane z kupnem domu w Olsztyn rozpoczynamy od oględzin lokalu . Następnie robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji zaproponowanych przez nas możliwości, możemy w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze działania są profesjonalne i w pełni elastyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
By móc sprzedać mieszkanie w Olsztyn za gotówkę, należy na wstępie pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości możemy uzyskać we właściwym dla lokalizacji nieruchomości w Olsztyn sądzie rejonowym. Należy również mieć ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie o osobach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, długach w spłacie, jeśli takie istnieją itp. Jednak zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy zgromadzą razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w szczegółowy sposób naświetlą kwestie związane ze sprzedażą nieruchomości w Olsztyn Wszystkie dokonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży mieszkania , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi specjaliści działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda transakcja w Olsztyn jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z bardziej skomplikowaną formą prawną może wymagać kontaktu w późniejszym czasie, ma to jednak miejsce niezwykle rzadko. W tych okolicznościach zwykle prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze pozostających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może służyć pomocą w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób nieletnich istnieje możliwość, by stały się one posiadaczami lokalu w Olsztyn lub dostały swój udział w mieszkaniu . Można to zrobić poprzez proces spadkowy lub darowiznę. Sprzedaż mieszkania w Olsztyn , które należy do dziecka czy też wychowanka , wykracza poza ramy zarządzania stanem posiadania do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również wnioskować o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż lokalu w Olsztyn będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro dziecka.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień możemy ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego często trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu problemów, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Wystarczy się z nami porozumieć , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Olsztyn . Do najważniejszych z pewnością należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród pozostałych warto wymienić akt nabycia domu w Olsztyn czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeżeli jednak zajdą określone okoliczności, trzeba też będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania obszernych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon lub za pomocą dedykowanego formularza.
Kolejny raz chcemy to podkreślić , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy profesjonalistami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących lokali w Olsztyn ze skomplikowaną sytuacją prawną. Odkupujemy mieszkania zajęte przez komornika , wymagające generalnego remontu, czy zadłużonych, a także lokale w Olsztyn z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży lokali . Trzeba też pamiętać, że za każdym razem działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz zapewniamy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupowania nieruchomości w Olsztyn polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż lokalu , przed finalizacją transakcji mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszelkie związane z nim pytania. Nasza firma zapewnia też skuteczną pomoc w rozwiązywaniu kwestii z dziedziny prawa czy finansów a także tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży nieruchomości w Olsztyn, jednocześnie wspieramy Was w zapoczątkowaniu nowego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie nieruchomości, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedaż domu przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez długi czas wielokrotnie dokonywaliśmy wykupu domów w Olsztyn o takiej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania mieszkań w Olsztyn są zawsze osiągalne i uwzględniają wszystkie okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach oszacowaną kwotę zmniejsza się o cenę należności żądanych przez wierzycieli. Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do spore liczby właścicieli domów w Olsztynnasza praca gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najkorzystniejszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży domu mogą być wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co zostaną przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Olsztyn

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy tak rzetelną firmą, polecam ją także wszystkim moim znajomym, którzy w tak ciężkich czasach wpadli w długi i grozi im utrata mieszkania. Mnie niestety też spotkała taka dola, z powodów rodzinnych popadliśmy z mężem w duże długi z którymi nie mogliśmy sobie poradzić. Szukając firmy, która zajmuje się skupem zadłużonych mieszkań natrafiliśmy na wiele, które chciały wykupić naszą lokum za bezcen. Trafiliśmy wreszcie na uczciwą i rzetelną firmę, w której są sami uprzejmi ludzie z wielkim doświadczeniem w tym temacie. Dzięki im pozbyliśmy się zadłużenia, egzekucji i zostało nam jeszcze gotówki na nowy start.

Kaja L.