Skup nieruchomości Bochnia za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Bochnia

Otwierając kolejne filie naszej firmy natrafiliśmy na położone w województwie małopolskim miasto Bochnia. To właśnie w tym jednym z najstarszych miast Polski o bogatej historii sięgającej czasów średniowiecza zdecydowaliśmy się otworzyć kolejne biuro naszej firmy Atrium skup mieszkań.

Atrium zajmuje się skupem nieruchomości w różnym stanie za gotówkę. Pomagamy naszym klientom na terenie całej Bochni pozbyć się ich problemów z mieszkaniami zniszczonymi, z lokatorem czy z komornikiem.

Bochnia: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Bochnia

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w Bochnia natychmiastowa gotówka w ciągu 24h? Z nami to możliwe!

Naszą propozycją jest spełnienie nadziei wszystkich osób , których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie mieszkania - za gotówkę i z pewnym zyskiem. Zajmujemy się skupem nieruchomości Bochnia i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania z długami .

Jednym słowem , nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie usatysfakcjonowany ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy przedsiębiorstwem cenionym w branży oraz gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci otrzymują w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium nieruchomości - najlepszy skup w Bochnia bez pośredników

Do naszych atutów należy nasza czysta reputacja oraz ugruntowana pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Bochnia. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie warunki jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaproponować pomoc w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i błyskawiczny zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Bochnia nie jest tu wyjątkiem
 • Kooperacja z nami to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o dowolnej sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo przelew należnych środków na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy

Zapytania pod względem sprzedaży mieszkania z komornikiem? Zgłoś się do nas my ci damy przykłady

Okoliczności sprawiają, że natychmiastowa sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przeprowadzić i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu nader wiele wynosi i niezbędny będzie ktoś, dla kogo szybki skup nieruchomości nie stanowi problemu i do tego daje najkorzystniejszą cenę? Bez względu na to co się dzieje, wystarczy zwrócić się do nas by otrzymać nic nie kosztującą wycenę i nie martwić się już o upłynnienie nieruchomości . Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie mieszkań w Bochnia - natychmiastowo i zwinnie

Nie wszystkim chce się płacić za reklamy na serwisach internetowych , ani dawać zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy przychodzi chwila, że trzeba natychmiast sprzedać posiadaną nieruchomość. Mało tego , osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być trudno trafić stosownego kupca , a jeszcze trudniej takiego który deklaruje najkorzystniejszą z możliwych cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się w zgodzie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy dobrą cenę. W ten sposób inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia w którym miejscu jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom zadłużony albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Jest potrzeba wystawienia udziałów w nieruchomości na sprzedaż? Zgłoś się do nas

Mamy bogate doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w Polsce . Obszary wielkich miast nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Bochnia. Należymy do elitarnego grona inwestorów zapewniających ofertę cenową w każdej sytuacji opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z specjalistami w dziedzinie przepisów prowadzimy także skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów dla których remont jest niezbędny, skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Skup nieruchomości Bochnia pierwszej klasy, nie ma lepszych

Atrium Skup nieruchomości Bochnia - Doskonałe warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to oferta szybkiego zakończenia długów, wyrównania wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną należność za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili zawarcia umowy.

Kupujemy wszelkie rodzaje nieruchomości Bochnia od mieszkań po domy itp.

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne firmy , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy ofertą rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną dokonywaną przez biegłego znawcę, a wiodącą ku pomocy w dopełnieniu wszystkich koniecznych wymogów proceduralnych , lub wręcz wstrzymania szkodliwych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notariusza . Naszą dewizą i zarazem nienaruszalną zasadą jest płacenie w gotówce . Oczywiście też opcja przelewu - jeśli osoba zbywająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wówczas przelewamy ustaloną sumę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Idealny wybór jeżeli chodzi o sprzedaż nieruchomości z lokatorem

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne odcinki procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy niezbędne dokumenty a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie aktu notarialnego to prosta formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od życzenia , możemy też dokonać transferu środków na wskazany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Kupujemy różnorodne nieruchomości w Bochnia

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Bochnia jak i skup nieruchomości są obwarowane wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz pochłaniać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się zacząć kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o naszą agencję , sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć pieniądze na koncie już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą firmą .

Ekspresowy skup zniszczonych mieszkań do wyremontowania. Chętnie kupimy!

Niekiedy zachodzi konieczność szybkiej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków ekonomicznych mogą jednak stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może okazać się czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości Bochnia - najlepszy wybór w całej branży

Cieszymy się nieposzlakowaną opinią, co na rynku nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i umiejętność znajdowania takich rozwiązań, które mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Warto wspomnieć , że informacje znalezione na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w momencie kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić proponowaniem najbardziej korzystnych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone mogą być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najbardziej skomplikowane sytuacje.

Firma zakupująca nieruchomości Bochnia

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w wymagających warunkach . Żeby mieć możliwość prowadzenia skupu nieruchomości przedsiębiorstwa inwestorskie nie mają wyjścia jak oferować niezwykle wysoki standard obsługi Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Stan prawny i stan fizyczny dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd na rynku nieruchomości cieszymy się dobrą marką .

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w niewielkich miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc znajomości wszystkich uwarunkowań branży. Jedynie doświadczeni inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na możliwie najlepszej cenie. Można się z nami spotkać w całym kraju - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Bochnia nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju proponujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny określane w naszych wycenach są kwotami netto!

Sprzedaż nieruchomości w Bochnia z kredytem? Z naszą pomocą zrobisz to natychmiastowo!

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej działalności widnieją zawsze jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą działającą według światowych standardów wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wydelegowany przez nasze biuro specjalista dokonuje a nasi prawnicy sprawdzają stan prawny tej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena nie stanowi zobowiązania i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej oferty i podtrzymania chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i mający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się skupem oraz obrotem mieszkań w Bochnia. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Bochnia służymy pomocą w transakcjach dotyczących mieszkań wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe wykonanie sprzedaży gotówkowej w Bochnia, niezależnie od dnia tygodnia. Wykupywanie lokali za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Bochnia najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu zdołają niezwłocznie rozwiązać swoje kwestie finansowe i czuć się bezpiecznie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam oferować Państwu najbardziej udoskonalone procedury oraz szybką i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację każdej transakcji w Bochnia Klienci, którzy w miejsce gotówki do ręki wybierają przelew bankowy, mają gwarancję transferu środków na podane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszystkie formalności są w pełni bezpieczne i mają miejsce w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Bochnia nie muszą się więc bać , że zostaną oszukani przez podejrzanego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka opcja . W innym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz team stanowią specjaliści w dziedzinie skupu domów w , Bochnia którzy pracują na obszarze całej Polski i za każdym razem zdołają dojechać do Klientów. Wystarczy tylko wcześniej umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów zarówno w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Bochnia Jak przystało na spółkę, która dostosowuje swoje standardy do indywidualnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja kupowanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dojechać do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem mieszkań, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz innymi transakcjami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem nieruchomości w Bochnia. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu zadowolonych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Bochnia Fundamentem naszej działalności jest sumienność – w świetny sposób łączymy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Za ilustracja może posłużyć fakt, iż na wycenę mieszkań wpływa wiele różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie obliguje , za to umożliwia na porównywanie naszej propozycji z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najlepiej dla Was zadowalającą. Na ogół to jednak akurat my realizujemy transakcję, proponując nawet 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Założenie konta bankowego nie jest tu koniecznością , gdyż należność za sprzedaż mieszkania w Bochnia możemy wypłacić w gotówce w chwili podpisania dokumentu . W ten sposób Klient od razu otrzymuje do ręki ustaloną kwotę. To rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i pewne . Umożliwia bowiem na szybkie pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeśli jednak Klient woli dostać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy transfer środków na wskazane wcześniej konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie procedury związane z kupnem lokalu w Bochnia rozpoczynamy od oględzin domu . Następnie robimy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu zaproponowanych przez nas możliwości, możemy w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na podane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze prace są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić najwięcej formalności w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać mieszkanie w Bochnia za gotówkę, należy na wstępie przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu można uzyskać we właściwym dla lokalizacji nieruchomości w Bochnia sądzie rejonowym. Trzeba też mieć ze sobą dowód osobisty oraz poświadczenie o osobach zameldowanych, procesie spadkowym, długach w spłacie, jeżeli takie istnieją itp. Jednak zawsze możecie liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób naświetlą kwestie związane ze sprzedażą mieszkania w Bochnia Wszystkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży mieszkania , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi specjaliści działają szybko i profesjonalnie . Każda transakcja w Bochnia jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż domu z bardziej złożoną formą prawną może wymagać późniejszego kontaktu, dzieje się to jednak bardzo rzadko. W takich okolicznościach zwykle prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze pozostających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w kompletowaniu dokumentacji lub też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich jest możliwość, by zostały one posiadaczami mieszkania w Bochnia lub dostały swój udział w lokalu . Można tego dokonać poprzez proces spadkowy lub dokonanie darowizny. Sprzedaż mieszkania w Bochnia , które należy do dziecka czy też wychowanka , wykracza poza ramy zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, stąd też dokonanie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż lokalu w Bochnia będzie możliwa tylko i wyłącznie w momencie wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro dziecka.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień możemy ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej działalność i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego często trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu problemów, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i pozbawiony jakiekolwiek nieporozumienia.
Trzeba tylko się z nami porozumieć , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Bochnia . Do najważniejszych z pewnością należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród innych warto wymienić akt nabycia mieszkania w Bochnia czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeśli zajdą określone okoliczności, trzeba też będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w lokalu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu uzyskania szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Kolejny raz chcemy to podkreślić , że nie unikamy trudnych sytuacji. Jesteśmy ekspertami na rynku nieruchomości, posiadamy wieloletnie doświadczenie w umowach dotyczących lokali w Bochnia ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy mieszkania zajęte przez komornika , wymagające ogromnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Bochnia z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży mieszkań . Warto też zdać sobie sprawę, że za każdym razem działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz zapewniamy im bezpieczną transakcję.
Pełna obsługa skupu nieruchomości w Bochnia polega też na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedaż nieruchomości , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszelkie związane z nim pytania. Nasza firma zapewnia również efektywną pomoc w rozwiązywaniu kwestii z dziedziny prawa czy finansów oraz tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży nieruchomości w Bochnia, jednocześnie wspieramy Państwa w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie mieszkania, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedaż mieszkania przez zadłużonego to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy skupu mieszkań w Bochnia o takiej, bądź podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów choć częściowo, lub całkowicie. Nasze wyceny nieruchomości w Bochnia są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W tych sytuacjach wycenę zmniejsza się o wartość należności żądanych przez cedentów Jeżeli zaś chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby posiadaczy domów w Bochnianasza działalność gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży mieszkania mogą być wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co będą wykorzystane – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Bochnia

My osobiście byliśmy posiadaczami mieszkania do całkowitego remontu. Nie zamierzaliśmybrać kredytu żeby wyremontować do kondycji za który moglibyśmy otrzymać{lepszą gotówkę. Postanowiliśmy poszukać pomocy i zapoznać się z ofertąfirmy skupującej nieruchomości do remontu. Z polecenia naszej znajomej umówiliśmy się z tą firmą. Poprzez rozmowę zostaliśmy poinformowani ze szczegółami o możliwościach i profitach. Wycenę dostarczono nam w ciągu 2 dni, a wszystkie dokumenty zostały pozałatwiane w następne dwa. Dziś chcemy polecić tą firmę doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto.

Mateusz I.