Skup nieruchomości Wieliczka za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Wieliczka

Otwierając kolejne filie na terenie województwa małopolskiego, nie mogliśmy przejść obojętnie obok miasta tak słynnego jak Wieliczka.

Słynie ono z jednej z nastarszych kopalni soli na świecie, która jest czynna nieprzerwanie aż od XIII wieku. Tak ważne dla województwa małopolskiego, a także dla całej Polski miasto jest idealnym miejscem na otwarcie biura dla swojej firmy.

Z tego właśnie powodu powstała filia Atrium skup mieszkań Wieliczka, oferująca błyskawiczną sprzedaż mieszkań w różnym stanie za gotówkę na terenie całej Wieliczki.

Wieliczka: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Wieliczka

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skupujemy mieszkania za gotówkę w mieście Wieliczka. Najszybsza gotówka w całym mieście

Naszą ofertą jest spełnienie nadziei wszystkich tych osób, których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż domu - za szybką gotówkę i z konkretnym dochodem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Wieliczka i w całej Polsce, w nieruchomościach jesteśmy znani od bardzo wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Krótko mówiąc, nasza propozycja jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Atrium skup nieruchomości w mieście Wieliczka bez pośredników

Do naszych zalet należy nasza czysta reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Wieliczka. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z hipoteką , albo szybko rosnące koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaproponować ratunek w uzyskaniu szybkiej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i błyskawiczny zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Wieliczka nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Kooperacja z naszą firmą to przede wszystkim rękojmia bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o dowolnej sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę od ręki albo transfer należnych pieniędzy na wyznaczone konto przed upływem 24 godzin od zawarcia umowy

Realizujemy oferty sprzedaży nieruchomości na terenie miasta Wieliczka

Sytuacja sprawia , że natychmiastowa sprzedaż mieszkania jest niezbędna? Trzeba się przenieść i nieruchomość jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt dużo wynosi i niezbędny będzie ktoś, dla kogo natychmiastowy skup nieruchomości nie jest problemem i do tego proponuje korzystną cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy skontaktować się z nami by otrzymać bezpłatną wycenę i przestać martwić się już o sprzedaż nieruchomości . Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Wieliczka- oddłużanie domów szybko sprawnie i bezproblemowo. Tak jak każdy chce!

Nie wszystkim uśmiecha się płacić za reklamy na serwisach internetowych , ani pozwalać zarobić pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy nadchodzi moment , że trzeba błyskawicznie sprzedać posiadaną nieruchomość. Nie koniec na tym, komuś nieobeznanemu z branżą nieruchomości może być trudno trafić dobrego nabywcę , a znacznie trudniej takiego który zadeklaruje najkorzystniejszą możliwą cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest akurat skup nieruchomości, co więcej - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega w zgodzie z bieżącym trendem wartości rynkowej, co oznacza że zawsze dajemy bardzo dobrą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia gdzie znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadkach takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom zadłużony albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Chcecie wystawić nieruchomość Wieliczka na sprzedaż? Zgłoście się do nas! Z nami to proste

Mamy bogate doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w Polsce . Obszary dużych miast nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Wieliczka. Należymy do bardzo ograniczonego grona firm zapewniających ofertę cenową zawsze opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi prowadzimy też skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów wymagających remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Skup nieruchomości na terenie miasta Wieliczka. Najlepiej oceniany przez mieszkańców

Atrium Skup nieruchomości Wieliczka - Korzystne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja błyskawicznego wyjścia z długów, wyrównania wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej umocowania prawnego i przygotowania bierzemy na siebie. Umówioną kwotę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Jakie nieruchomości skupujemy poprzez nasz skup nieruchomości?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących na rynku nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy opcją rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną robioną przez biegłego znawcę, a wiodącą do pomocy w wypełnieniu wszystkich koniecznych wymogów proceduralnych , lub wręcz zablokowania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notarialnej. Naszą dewizą i zarazem nienaruszalną zasadą jest płacenie gotówką. Oczywiście też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wówczas przesyłamy ustaloną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Skup nieruchomości z lokatorem? Z Atrium to nie problem, lokatorzy nam nie straszni

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim całkowicie bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, kompletujemy potrzebne papiery a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy to prosta formalność. Oczywiście zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na wskazany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też zażądać procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości Wieliczka - co powinieneś o nas wiedzieć?

Obrót nieruchomością zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Wieliczka jak i skup nieruchomości są zabezpieczone procedurami formalno-prawnymi, a określenie prawnej sytuacji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się zacząć problemy ze znalezieniem nabywcy. Jeśli jednak chodzi o nasze przedsiębiorstwo, odsprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie mniej skomplikowana oraz znacznie szybsza . W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć pieniądze w kieszeni już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem.

Skupujemy zniszczone nieruchomości przeznaczone do wyremontowania w mieście Wieliczka

Czasami pojawia się konieczność szybkiej sprzedaży posiadanego mieszkania, domu , lokalu, lub innej nieruchomości. Na drodze do poprawy sytuacji finansowej mogą jednak stanąć problemy z komornikiem, albo bankiem . Innym problemem może być czas - niektóre osoby decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i szybkiej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu z hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Szybki skup nieruchomości Wieliczka - status lidera na rynku

Cieszymy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i zdolność znajdowania takich rozwiązań, jakie mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Warto zaznaczyć, że informacje widniejące na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w momencie kontynuacji współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem najkorzystniejszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane mogą być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych kłopotach i pomagamy im rozwiązać najmocniej złożone sytuacje.

Firma zakupująca nieruchomości Wieliczka

Skup zadłużonych nieruchomości jest trudną działalnością w złożonych okolicznościach. Żeby móc prowadzić skup nieruchomości zespoły inwestorskie nie mają wyjścia jak oferować niezwykle wysoki standard obsługi Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów nowych, czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Stan prawny i stan fizyczny danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd w branży nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w małych miastach, a inaczej w dużych aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynkowych . Jedynie biegli inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na możliwie najlepszej cenie. Działamy w całej Polsce - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Wieliczka nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju oferujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu papierów, odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny szacowane w naszych wycenach są cenami netto!

Chcesz sprzedać nieruchomość w mieście Wieliczka z kredytem? Z nami to opłacalne!

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej pracy stawiamy zawsze na pierwszym miejscu . Oznacza to , że jesteśmy firmą działającą podług światowych standardów wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zgłoszenia nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wydelegowany przez nas specjalista dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny tej nieruchomości i możliwości poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej wyceny i podtrzymania chęci zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w kancelarii notarialnej w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i posiadający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się wykupem oraz obrotem domów w Wieliczka. Odpowiadamy na różnorodne potrzeby naszych klientów z miasta Wieliczka służymy pomocą w transakcjach dotyczących nieruchomości wszystkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe wykonanie sprzedaży gotówkowej w Wieliczka, niezależnie od dnia tygodnia. Wykupywanie lokali za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Wieliczka najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu mogą szybko rozwiązać swoje problemy finansowe i czuć się bezpiecznie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam zaoferować Państwu maksymalnie uproszczone procedury oraz niezwłoczną i dopasowaną do własnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Wieliczka Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wybierają przelew bankowy, mają pewność transferu środków na podane wcześniej w akcie notarialnym konto. Wszelkie formalności są w pełni zabezpieczone i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Wieliczka nie muszą się więc bać , że będą okłamani przez podejrzanego kontrahenta.
Jasne , że istnieje taka możliwość . W innym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią firmy wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą eksperci w dziedzinie skupowania lokali w , Wieliczka którzy działają na obszarze całej Polski i zawsze zdołają dojechać do Klientów. Należy tylko wcześniej umówić się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin wizyty. Nasi fachowcy obsługują Klientów tak w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Wieliczka Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje standardy do indywidualnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc rozmieszczenie kupowanej nieruchomości nie odgrywa dla nas znaczenia. Możemy dotrzeć do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i docenianą przez Klientów firmą, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz pozostałymi kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem nieruchomości w Wieliczka. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu dziesiątek wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Wieliczka Podstawą naszej działalności jest sumienność – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Jako przykład może posłużyć fakt, iż na wycenę domów wpływa dużo różnorodnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie obliguje , za to umożliwia na porównywanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was korzystną. Na ogół to jednak właśnie my wykonujemy transakcję, proponując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią pieniędzmi.
Zakładanie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż domu w Wieliczka możemy wypłacić w gotówce w momencie podpisania umowy . W ten sposób sprzedający niezwłocznie dostaje do ręki ustaloną sumę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i bezpieczne . Pozwala bowiem na szybkie pozbycie się zadłużenia lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient chce dostać pieniądze przelewem bankowym, wówczas transfer środków na wskazane wcześniej konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza firma pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie formalności związane z kupnem mieszkania w Wieliczka rozpoczynamy od obejrzenia mieszkania . W kolejnym kroku robimy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu zaproponowanych przez nas możliwości, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na wskazane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, stąd też jesteśmy w stanie załatwić maksimum procedur w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać nieruchomość w Wieliczka za gotówkę, trzeba przede wszystkim przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Wami skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , czy też innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu można uzyskać we właściwym dla lokalizacji nieruchomości w Wieliczka sądzie rejonowym. Należy również mieć ze sobą dowód osobisty oraz zaświadczenie o lokatorach zameldowanych, procesie spadkowym, długach w spłacie, jeśli takie istnieją itp. Jednak zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą lokalu w Wieliczka Wszelkie wykonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży mieszkania , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają niezwłocznie i profesjonalnie . Każda transakcja w Wieliczka jest maksymalnie uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż domu z trochę skomplikowaną formą prawną może również wymagać kontaktu w późniejszym czasie, dzieje się to jednak niezwykle rzadko. W tych okolicznościach zwykle prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze pozostających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w zbieraniu dokumentacji czy też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób nieletnich jest możliwość, by zostały one posiadaczami lokalu w Wieliczka lub otrzymały swój udział w domu . Można to zrobić poprzez postępowanie spadkowe lub dokonanie darowizny. Sprzedaż mieszkania w Wieliczka , które należy do dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, stąd też przeprowadzenie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o uzyskanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem podopiecznego. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy sądowej, chociaż nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż mieszkania w Wieliczka będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wypisania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej wspomnieliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej działalność i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego nierzadko trudną sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się musi zmierzyć. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek nieporozumienia.
Trzeba tylko się z nami skontaktować , a my udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Wieliczka . Do najważniejszych na pewno należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród innych należy wymienić akt nabycia nieruchomości w Wieliczka czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeżeli jednak zajdą określone okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w mieszkaniu , albo o zobowiązaniach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z nami telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Jeszcze raz pragniemy to podkreślić , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc ekspertami na rynku nieruchomości, mamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących lokali w Wieliczka ze skomplikowaną sytuacją prawną. Skupujemy nieruchomości z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także nieruchomości w Wieliczka z ustanowioną służebnością. Cieszymy się wsparciem doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej skomplikowane przypadki sprzedaży nieruchomości . Warto też pamiętać, że za każdym razem działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz zapewniamy im bezpieczną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu lokali w Wieliczka polega również na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedaż mieszkania , przed podpisaniem umowy mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie związane z nim pytania. Nasza spółka zapewnia również efektywną pomoc w rozwiązywaniu kwestii z dziedziny prawa czy finansów oraz tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży lokalu w Wieliczka, jednocześnie wspieramy Was w zapoczątkowaniu nowego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie mieszkania, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie domu przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednak działając na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy wykupu nieruchomości w Wieliczka o wskazanej wcześniej, albo podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów choć częściowo, lub całkowicie. Nasze wyceny mieszkań w Wieliczka są zawsze realne i uwzględniają wszystkie okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W takich sytuacjach wycenę pomniejsza się o cenę należności żądanych przez cedentów Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby właścicieli domów w Wieliczkanasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży domu mogą zostać wypłacone gotówką i tylko od sprzedającego zależy na co zostaną przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Wieliczka

My osobiście byliśmy posiadaczami mieszkania do kapitalnego remontu. Nie chcieliśmybraćpożyczki żeby doprowadzić je do stanu za który moglibyśmy wziąć. Postanowiliśmy poszukać pomocy i zaznajomić się z propozycjąfirmy skupującej domy do remontu. Z rekomendacji naszej znajomejskontaktowaliśmy się z tą firmą. Poprzez rozmowę zostaliśmy poinformowani drobiazgowo o możliwościach i korzyściach. Wycenę dostaliśmy w czasie 2 dni, a wszystkie formalności zostały załatwione w kolejne dwa. Dziś chcemy polecić tą dużym doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny.

Jan S.