Skup nieruchomości Kraków za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Kraków

Dostępność dla klientów to podstawa działalności Atrium biuro nieruchomości, dlatego też w Krakowie nie mogło zabraknąć naszej filii.

Czemu postanowiliśmy wybrać akurat to miasto? Bo jest to nie tylko stolica królów, ale również Małopolski. Kraków to drugie co do liczby mieszkańców i powierzchni miasto w Polsce, dlatego też mamy nadzieję, że właśnie tutaj nasze biuro nieruchomości będzie wspaniale się rozwijać.

Atrium to firma zarządzana przez specjalistów z branży, dzięki którym nasi klienci mogą błyskawicznie, a przy tym wygodnie sprzedać swoje mieszkanie lub dom. W swojej działalności postępujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami, a nasze działanie jest oparte na etyce zawodowej. Dlatego też nasz skup mieszkań Kraków jest tak ceniony przez klientów.

Kraków: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Kraków

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Kraków - skupowanie mieszkań za gotówkę z Atrium. Zapłata w ciągu doby

Naszą specjalizacją jest spełnienie nadziei wszystkich klientów , których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż domu - za gotówkę do ręki i z zyskiem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Kraków i w całej Polsce, w skupie nieruchomości jesteśmy znani od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Krótko mówiąc, nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony ze współpracy z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Skupowanie nieruchomości bez pośredników - Atrium nieruchomości Kraków

Do naszych zalet należy nasza czysta reputacja oraz ugruntowana pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Kraków. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie okoliczności jak zaległości czynszu, niejasne prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo szybko rosnące koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Kraków nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Kooperacja z naszą firmą to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo przelew umówionych pieniędzy na wskazane konto w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy

Oferty sprzedaży mieszkań z komornikiem Kraków - realizacja ogłoszeń Atrium

Sytuacja sprawia , że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przenieść i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt dużo kosztuje i potrzebny jest ktoś, dla kogo natychmiastowy skup nieruchomości nie jest problemem i do tego daje korzystną cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy skontaktować się z nami by uzyskać bezpłatną wycenę i przestać martwić się już o sprzedaż mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, tudzież przelewem w ciągu 24 godzin!

Atrium nieruchomości Kraków - pomoc z pozbyciem się długu

Nie każdemu uśmiecha się płacić za reklamy na serwisach w sieci, ani dać zarabiać pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy następuje moment , że trzeba niezwłocznie odsprzedać dysponowaną działkę . Nie koniec na tym, osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być problem znaleźć dobrego kontrahenta, a jeszcze trudniej takiego który zaproponuje najkorzystniejszą możliwą cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się zgodnie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy najlepszą możliwą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia gdzie jest zlokalizowana nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom z długami albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Sprzedaż udziałów w nieruchomości Kraków - pomoc prawna Atrium

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w Polsce . tereny wielkich aglomeracji nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Kraków. Należymy do wąskiego grona przedsiębiorstw specjalistycznych zapewniających ofertę cenową w każdej sytuacji opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z radcami prawnymi prowadzimy także skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Szybko i niezawodnie - skup nieruchomości Kraków

Atrium Skup nieruchomości Kraków - Korzystne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja błyskawicznego wyjścia z długów, spłaty należności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną kwotę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Nieruchomości które skupujemy - co nas interesuje?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie domknięcie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy propozycją rynkową związaną z bez kosztową wyceną dokonywaną przez biegłego znawcę, a prowadzącą ku pomocy w wypełnieniu różnorakich formalności proceduralnych , lub wręcz zablokowania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notarialnej. Naszą wizytówką i zarazem żelazną zasadą jest płatność w gotówce . jest też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca nieruchomość zechce wtedy przelewamy ustaloną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Problem z lokatorem? Skup problematycznych mieszkań Kraków

Gdy bierzemy pod uwagę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne odcinki procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, zbieramy wymagane dokumenty a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy to nieskomplikowana formalność. Rzecz jasna zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać transferu środków na wskazany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio pozostawione przez nas na koncie notariusza.

Kupno nieruchomości Atrium Kraków

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Kraków jak i skup nieruchomości są zabezpieczone procedurami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może kosztować oraz pochłaniać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się zacząć kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o nasz zespół inwestycyjny , sprzedaż nieruchomości może być znacznie prostsza oraz dosłownie błyskawiczna. W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć pieniądze do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą agencją .

Nieruchomości w złym stanie - prowadzimy skup mieszkań Kraków

Bywa że pojawia się potrzeba błyskawicznej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków materialnych mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo bankiem . Innym problemem może okazać się czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Bezpieczny i fachowy skup nieruchomości Kraków

Szczycimy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma ogromne znaczenie , szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i umiejętność dopasowania takich rozwiązań, które mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Trzeba zaznaczyć, że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w momencie kontunuowania współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem najkorzystniejszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Skup nieruchomości na bezpiecznych warunkach Kraków

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w złożonych warunkach . Żeby móc prowadzenia skupu nieruchomości zespoły inwestorskie muszą zapewniać niezwykle wysoki standard obsługi Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Stan prawny i stan użytkowy dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd w branży nieruchomości mamy dobrą markę.

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w małych miastach, a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynkowych . Jedynie biegli inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na możliwie najlepszej cenie. Działamy w całym kraju - gdy chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Kraków nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce oferujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są kwotami netto!

Chcesz sprzedać nieruchomość, na którą wziąłeś kredyt? Atrium nieruchomości Kraków Ci pomoże

Uczciwość i etyka zawodowa to wzorce , które w naszej pracy widnieją zawsze na pierwszym miejscu . Oznacza to , że jesteśmy firmą działającą podług światowych wzorców wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam chęci sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez nasze biuro biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny takiej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej propozycji i potwierdzenia woli zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Spółka Atrium to wyspecjalizowany i posiadający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się skupem i obrotem nieruchomości w Kraków. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Kraków pomagamy w transakcjach dotyczących domów wszystkich typów stanów prawnych. Zarządzamy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe przeprowadzenie sprzedaży gotówkowej w Krakowie, niezależnie od dnia tygodnia. Skup mieszkań za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Krakowie najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Dzięki niemu szybko rozwiązać swoje problemy finansowe i poczuć się pewnie.

Fakt, iż mamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam zaoferować Państwu najbardziej uproszczone formalności oraz szybką i dopasowaną do własnych potrzeb finalizację wszelkiej sprzedaży w Krakowie Klienci, którzy zamiast gotówki do ręki wolą przelew bankowy, posiadają gwarancję transferu gotówki na podane wcześniej w akcie notarialnym konto. Wszystkie formalności są w pełni bezpieczne i mają miejsce w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy . Nasi Klienci ze Krakowie nie muszą się więc stresować , że zostaną oszukani przez podejrzanego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka ewentualność . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą specjaliści w dziedzinie skupu domów w , Krakowie którzy pracują na terenie całej Polski i zawsze mogą dotrzeć do Klientów. Należy tylko wcześniej umówić się z nami i ustalić pasujący Państwu termin spotkania. Nasi specjaliści obsługują Klientów tak w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Krakowie Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje standardy do indywidualnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie sprzedawanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i cenioną przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz innymi transakcjami związanymi z kupowaniem i sprzedażą nieruchomości w Krakowie. Współdziałamy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Krakowie Podstawą naszej aktywności jest słowność – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Jako ilustracja może posłużyć fakt, iż na oszacowanie ceny mieszkań wpływa wiele różnorodnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Was do niczego nie obliguje , za to umożliwia na porównywanie naszej oferty z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najbardziej dla Was korzystną. Na ogół to jednak właśnie my realizujemy transakcję, proponując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i niezwłocznie płacąc za nią pieniędzmi.
Zakładanie konta w banku nie jest tu koniecznością , gdyż należność za sprzedaż nieruchomości w Krakowie możemy wypłacić w gotówce w chwili podpisania dokumentu . W ten sposób sprzedający niezwłocznie otrzymuje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i bezpieczne . Umożliwia bowiem na szybkie pozbycie się długu lub też pokonanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeżeli jednak Klient woli otrzymać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy transfer środków na wskazane wcześniej konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza spółka pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie formalności związane z kupnem domu w Krakowie rozpoczynamy od obejrzenia nieruchomości . W kolejnym kroku robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez specjalistę. W przypadku akceptacji proponowanych przez nas warunków, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin wykonać i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na wskazane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze prace są profesjonalne i w pełni elastyczne, dzięki czemu potrafimy załatwić maksimum formalności w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać lokal w Krakowie za gotówkę, należy przede wszystkim przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , czy też innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. W przypadku braku aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu możemy otrzymać we właściwym dla lokalizacji mieszkania w Krakowie sądzie rejonowym. Trzeba też przygotować dowód osobisty oraz poświadczenie o osobach zameldowanych, procesie spadkowym, zaległościach w spłacie, jeżeli takie są itp. Przy czym zawsze możecie liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy zgromadzą razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w szczegółowy sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą domu w Krakowie Wszystkie wykonywane przez nas transakcje są przeprowadzane w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość zasięgnięcia porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży lokalu , co nie wiąże się z żadnymi innymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają szybko i kompleksowo . Każda transakcja w Krakowie jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z trochę skomplikowaną formą prawną może również wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce niezwykle rzadko. W tych okolicznościach zawsze prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe przebywających za granicą, proponujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w kompletowaniu dokumentacji lub też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich istnieje możliwość, by zostały one posiadaczami domu w Krakowie lub dostały swój udział w domu . Można tego dokonać poprzez proces spadkowy lub dokonanie darowizny. Sprzedaż domu w Krakowie , które należy do dziecka czy też wychowanka , nie pozostaje w ramach zarządzania stanem posiadania do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, dlatego dokonanie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można również wnioskować o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu gospodarowania majątkiem dziecka. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż mieszkania w Krakowie będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej pracy i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego nierzadko niełatwą sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się boryka. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Wystarczy się z nami porozumieć , a my udzielimy szczegółowych informacji dotyczących dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania transakcji w Krakowie . Do najważniejszych na pewno należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród innych należy przedstawić akt nabycia mieszkania w Krakowie czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeżeli jednak zajdą inne okoliczności, trzeba też będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w lokalu , albo o zaległościach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pomocą dedykowanego formularza.
Kolejny raz chcemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc ekspertami na rynku nieruchomości, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących lokali w Krakowie ze skomplikowaną sytuacją prawną. Skupujemy domy z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także nieruchomości w Krakowie z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży domów . Warto też pamiętać, że za każdym razem działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz gwarantujemy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu lokali w Krakowie polega również na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż nieruchomości , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik odpowie na wszelkie wątpliwości związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszelkie wiążące się z nim pytania. Nasza firma zapewnia również skuteczną pomoc w pokonywaniu kwestii z obszaru prawa czy finansów oraz tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży domu w Krakowie, jednocześnie wspieramy Was w rozpoczęciu lepszego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie nieruchomości, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie domu przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednakże pracując na rynku nieruchomości przez wiele lat wielokrotnie dokonywaliśmy skupu nieruchomości w Krakowie o wskazanej wcześniej, albo podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub całkowicie. Nasze oszacowania lokali w Krakowie są zawsze osiągalne i uwzględniają wszystkie okoliczności, łącznie z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych okolicznościach oszacowaną kwotę pomniejsza się o cenę należności żądanych przez cedentów Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby posiadaczy domów w Krakowienasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży lokalu mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od Klienta zależy na co będą przeznaczone – czy na spłatę długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Kraków

Z czystą przyzwoitością polecam tą firmę. Moje mieszkanie było z długiem i groziła mi eksmisja. Doradzili mi przekazać moje zadłużone domostwo w ciągu trzech dni. Wszystko poszło bardzo sprawnie, a ja nie musiałem trapić się o formalności. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego talentowi dług został zapłacony, a ja uzyskałem sporą sumę gotówki, które przydały mi się na świeży start.

Oskar A.