Skup nieruchomości Kraków za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Kraków

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • 100% bezpieczeństwa
 • wycena w 24h - gotówka w 7 dni
 • zadłużone, z komornikiem, z lokatorem
 • bezpłatna pomoc oraz obsługa prawna

Kraków: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Kraków

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań Kraków za gotówkę w dobę

Naszą specjalizacją jest spełnienie nadziei wszystkich klientów , których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład sprzedaż domu - za gotówkę do ręki i z zyskiem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Kraków i w całej Polsce, w skupie nieruchomości jesteśmy znani od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Krótko mówiąc, nasza oferta jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony ze współpracy z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz pewnością bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków przy pomocy przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Atrium Skup nieruchomości w Kraków bez pośredników

Do naszych zalet należy nasza czysta reputacja oraz ugruntowana pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Kraków. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie okoliczności jak zaległości czynszu, niejasne prawo własności, mieszkanie zadłużone , mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo szybko rosnące koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i szybki zastrzyk pieniędzy , skup nieruchomości Kraków nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Kooperacja z naszą firmą to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo przelew umówionych pieniędzy na wskazane konto w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy

Szybki skup nieruchomości Kraków

Atrium Skup nieruchomości Kraków - Korzystne propozycje na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to propozycja błyskawicznego wyjścia z długów, spłaty należności i start nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w obecności notariusza, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej obsługi prawnej i preparacji bierzemy na siebie. Ustaloną kwotę za zbywaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Co skupujemy przez skup nieruchomości?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych działających na rynku nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie domknięcie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd termin szybki skup nieruchomości. Można by rzec , że jesteśmy propozycją rynkową związaną z bez kosztową wyceną dokonywaną przez biegłego znawcę, a prowadzącą ku pomocy w wypełnieniu różnorakich formalności proceduralnych , lub wręcz zablokowania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notarialnej. Naszą wizytówką i zarazem żelazną zasadą jest płatność w gotówce . jest też możliwość przelewu - jeśli osoba sprzedająca nieruchomość zechce wtedy przelewamy ustaloną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Chcesz sprzedać nieruchomość Kraków z kredytem? Z Atrium to pewne!

Uczciwość i etyka zawodowa to wzorce , które w naszej pracy widnieją zawsze na pierwszym miejscu . Oznacza to , że jesteśmy firmą działającą podług światowych wzorców wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W razie zadeklarowania nam chęci sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wysłany przez nasze biuro biegły znawca dokonuje a nasi radcy prawni sprawdzają stan prawny takiej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akcesu dla naszej propozycji i potwierdzenia woli zbycia mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i posiadający ogromne doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się wykupem oraz obrotem lokali w Kraków. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Kraków pomagamy w transakcjach dotyczących lokali wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, które pozwalają na każdorazowe przeprowadzenie sprzedaży gotówkowej w Krakowie, niezależnie od dnia tygodnia. Skup domów za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Krakowie najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu od razu rozwiązać swoje problemy finansowe i poczuć się pewnie.

Fakt, iż mamy stałą płynność finansową, pozwala nam zaoferować Państwu najbardziej udoskonalone formalności oraz szybką i dopasowaną do indywidualnych potrzeb finalizację wszelkiej transakcji w Krakowie Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wolą przelew bankowy, mają pewność transferu gotówki na wskazane wcześniej w akcie notarialnym konto. Wszelkie formalności są w pełni zabezpieczone i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy . Nasi Klienci ze Krakowie nie muszą się więc bać , że zostaną okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Jasne , że jest taka możliwość . W przeciwnym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół stanowią specjaliści w dziedzinie [skupu| skupowania} (nieruchomości| lokali| mieszkań| domów} w , Krakowie którzy pracują na obszarze całej Polski i zawsze mogą dojechać do Klientów. Wystarczy tylko uprzednio skontaktować się z nami i ustalić pasujący Państwu termin spotkania. Nasi fachowcy obsługują Klientów zarówno w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Krakowie Jak przystało na firmę, która dopracowuje swoje standardy do odrębnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie kupowanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce.
Jesteśmy rozpoznawalną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupowaniem domów, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz pozostałymi] {transakcjami związanymi z kupowaniem i sprzedażą nieruchomości w Krakowie. Współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem ekspertów finansowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Krakowie Podstawą naszej działalności jest uczciwość – w doskonały sposób łączymy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Za przykład może posłużyć fakt, iż na wycenę nieruchomości wpływa dużo różnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie obliguje , za to pozwala na porównywanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu macie możliwość wybrać najbardziej dla Was zadowalającą. Najczęściej to jednak akurat my realizujemy transakcję, oferując aż 90 procent ceny rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią gotówką.
Zakładanie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż mieszkania w Krakowie możemy wypłacić w gotówce w momencie podpisania dokumentu . W ten sposób sprzedający niezwłocznie otrzymuje do ręki ustaloną sumę. To rozwiązanie jest dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i bezpieczne . Umożliwia bowiem na niezwłoczne pozbycie się zadłużenia lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeśli jednak Klient woli całą kwotę przelewem bankowym, wówczas transfer środków na wskazane przezeń konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza firma pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie formalności związane z kupnem lokalu w Krakowie rozpoczynamy od obejrzenia lokalu . Następnie przygotowujemy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu zaproponowanych przez nas warunków, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na podane wcześniej konto w banku – do 24 godzin. Należy podkreślić] fakt, iż każdą {sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dopasowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas najważniejszy . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie załatwić maksimum procedur w zaledwie dobę.
By móc sprzedać dom w Krakowie za gotówkę, należy przede wszystkim przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – domu, działki, garażu, lokalu, mieszkania , czy też innego lokalu przygotowanego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danej nieruchomości możemy uzyskać we właściwym dla lokalizacji domu w Krakowie sądzie rejonowym. Należy również mieć ze sobą] dowód osobisty oraz {zaświadczenie o osobach zameldowanych, procesie spadkowym, długach w spłacie, jeśli takie są itp. Przy czym zawsze możecie liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy skompletują razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnią kwestie związane ze sprzedażą nieruchomości w Krakowie Wszelkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży lokalu , co nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają niezwłocznie i kompleksowo . Każda sprzedaż w Krakowie jest maksymalnie uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu poświadcza jej moc prawną. Sprzedaż domu z trochę skomplikowaną formą prawną może również wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce niezwykle rzadko. W tych okolicznościach zawsze prosimy Klienta o pozostawienie kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe przebywających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby która przebywa w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki przedstawiciel może pomóc w zbieraniu dokumentacji czy też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich jest możliwość, by stały się one posiadaczami lokalu w Krakowie lub dostały swój udział w mieszkaniu . Można tego dokonać poprzez proces spadkowy lub dokonanie darowizny w Krakowie , które jest własnością dziecka czy też wychowanka , wykracza poza ramy zarządzania stanem posiadania do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, dlatego przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można też wnioskować o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy w sądzie, choć nie zawsze jest ona niezbędna . Sprzedaż mieszkania w Krakowie będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro dziecka.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii możemy ustalić w trakcie spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej działalność i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Staramy się więc zrozumieć jego często trudną sytuację i pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi się boryka. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i pozbawiony jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami skontaktować , a my udzielimy szczegółowych informacji na temat dokumentów, jakie będą potrzebne do sfinalizowania sprzedaży w Krakowie . Do najważniejszych na pewno należą stosowne akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród pozostałych należy przedstawić akt nabycia domu w Krakowie czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeżeli jednak zajdą określone okoliczności, trzeba również będzie przygotować zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w nieruchomości , albo o zaległościach w opłatach czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek należy skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pomocą dedykowanego formularza.
Jeszcze raz pragniemy to zaakcentować , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc profesjonalistami na rynku nieruchomości, posiadamy długoletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości w Krakowie ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy mieszkania z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także nieruchomości w Krakowie z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży nieruchomości . Warto też pamiętać, że zawsze działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im pewną transakcję.
Pełna obsługa skupu mieszkań w Krakowie polega też na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedaż lokalu , przed finalizacją transakcji mają możliwość skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszystkie wiążące się z nim pytania. Nasza firma zapewnia również efektywną pomoc w pokonywaniu kwestii z obszaru prawa czy finansów a także tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Pomagając Państwu w sprzedaży nieruchomości w Krakowie, także wspieramy Was w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie nieruchomości, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie mieszkania przez zadłużonego to delikatne tematy jednak pracując na rynku nieruchomości przez długi czas wielokrotnie dokonywaliśmy wykupu lokali w Krakowie o takiej, bądź podobnej kondycji. Zawsze pomagaliśmy naszym Klientom wyjść z długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania mieszkań w Krakowie są zawsze osiągalne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi wprowadzonymi w księgach wieczystych. W tych sytuacjach wycenę zmniejsza się o wartość należności żądanych przez cedentów Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one spore liczby posiadaczy domów w Krakowienasza działalność gwarantuje jednak Klientom najlepsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży nieruchomości mogą zostać wypłacone w gotówce i tylko od Klienta zależy na co zostaną wykorzystane – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Kraków

Z czystą przyzwoitością polecam tą firmę. Moje mieszkanie było z długiem i groziła mi eksmisja. Doradzili mi przekazać moje zadłużone domostwo w ciągu trzech dni. Wszystko poszło bardzo sprawnie, a ja nie musiałem trapić się o formalności. Dzięki Panu Krzyśkowi i jego talentowi dług został zapłacony, a ja uzyskałem sporą sumę gotówki, które przydały mi się na świeży start.

Oskar A.

My osobiście byliśmy właścicielami mieszkania do generalnego remontu. Nie zamierzaliśmy wziąśćpożyczki żeby doprowadzić je do kondycji za który moglibyśmy lepsze pieniadze. Postanowiliśmy poszukać pomocy i zaznajomić się z propozycją spółki skupującej nieruchomości do remontu. Z polecenia naszej znajomej umówiliśmy się z tą firmą. Poprzez rozmowę zostaliśmy poinformowani drobiazgowo o możliwościach i korzyściach. Wycenę otrzymaliśmy w ciągu 2 dni, a wszystkie dokumenty zostały załatwione w kolejne dwa. Dziś chcemy polecić tą wielkim doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto.

Adam N.

Przez nader długi okres poszukiwałam wypróbowanejfirmy, która ma doświadczenie w zakupie domu z lokatorem. Koleżankapoleciła mi tą spółkę i poradziła konsultację telefoniczną. Pracownica, która mnie obsłużyła była bardzo pomocna i spokojnie oraz drobiazgowo odpowiadała na moją długą listę pytań. Mogłam liczyć na darmową wycenę nieruchomości i zgodnie z obietnicą otrzymałam ją już 2 dni później. Stawka była bardzo zadowalająca. Następnym etapem było załatwienie dokumentów, przy czym spółka załatwiła je w moim imieniu. Wystarczyło tylko stawić się u notariusza, podpisać dokumenty i cieszyć się z niemałej sumy gotówki. Bardzo polecam tą spółkę, ponieważ jest bardzo uczciwa.

Emilia M.

Również polecam skorzystanie z oferty spółki parającej się zakupem zadłużonych mieszkań. Każdego dnia bałam się, że być może to mój dzień wyprowadzki, która wisiała nade mną od paru miesięcy. Moje własnościowe mieszkanie okazało się być dla mnie gigantycznym utrapieniem. Zadłużyłam je tak bardzo, że w zaraz mogłam być wyeksmitowana. Przyjaciel prawnik zaproponował mi żebym podjęła kontakt z tą spółką i opisała im o swojej problemie i skorzystała z ich usług. Nie pozostało mi już nic innego jak tylko umówić się z fachowcami firmy i szukać pomocy. Otrzymałam naprawdę wiele zrozumienia i czułam, że ktoś wreszcie może mi pomóc. Pracownica, z którą rozmawiałam powiedziała, żebym przestała się smucić, że chętnie mnie wspomogą i obiecała przesłać wycenę nieruchomości w ciągu kilku nastepnych dni. To był plaster na moje rany. Na moim e-mailu znalazła się wycena, która spowodowała, że uśmiech nie schodził mi z ust. Bez namysłu wyraziłam zgodę a dodatkowo skorzystałam z sposobności zrealizowania wszystkich procedur za mnie. Wizyta z notariuszem, oddanie mu kluczy, pieniądze na moim koncie to wszystko wielce mnie cieszyło. Jednak najwięcej cieszyło mnie to, że nie muszę bać się następnego dnia i tego że ktoś przyjdzie wyrzucić mnie z mojego mieszkania. Dług został rozliczony i to był dla mnie nowy początek.

Klaudia D.

A ja byłam posesjonatką nieruchomości z hipoteką. Rzecz jasna marzenia mnie przerosły i groziła mi eksmisja, a mój nieruchomość zamierzał przejąć Bank. Zadzwoniłam do firmy i dogadałam się z panią Martą, z którą umówiłam się na spotkanie już jutrzejszego dnia. Przedstawiłam jej moje okoliczności i wszystkie posiadane dokumenty. Pracownica po rozmowie ze mną i obejrzeniu wszystkich dokumentów sumiennie zapowiedziała, że się za to zabierze. W toku trzech dni dostałam wycenę i zrealizowaliśmy wszystkie procedury. Teraz mam już z głowy i mogę żyć spokojnie. Sprzedaż nieruchomości była najlepszą decyzja jaką mogłam w tamtym momencie podjąć.

Maria D.

Obsługa ogłoszeń typu sprzedam mieszkanie z komornikiem Kraków

Sytuacja sprawia , że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przenieść i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt dużo kosztuje i potrzebny jest ktoś, dla kogo natychmiastowy skup nieruchomości nie jest problemem i do tego daje korzystną cenę? Bez względu na to o co chodzi , starczy skontaktować się z nami by uzyskać bezpłatną wycenę i przestać martwić się już o sprzedaż mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, tudzież przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie mieszkań, oddłużanie domów, oddłużanie nieruchomości Kraków

Nie każdemu uśmiecha się płacić za reklamy na serwisach w sieci, ani dać zarabiać pośrednikom w handlu nieruchomościami gdy następuje moment , że trzeba niezwłocznie odsprzedać dysponowaną działkę . Nie koniec na tym, osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być problem znaleźć dobrego kontrahenta, a jeszcze trudniej takiego który zaproponuje najkorzystniejszą możliwą cenę. Ale, że przedmiotem działalności naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się zgodnie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy najlepszą możliwą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia gdzie jest zlokalizowana nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom z długami albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Gdy chcecie Państwo wystawić udziały w nieruchomości Kraków na sprzedaż

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z rynkiem nieruchomości dlatego możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w każdym miejscu w Polsce . tereny wielkich aglomeracji nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Kraków. Należymy do wąskiego grona przedsiębiorstw specjalistycznych zapewniających ofertę cenową w każdej sytuacji opłacalną dla Klienta. Dzięki kooperacji z radcami prawnymi prowadzimy także skup nieruchomości z nieuregulowaną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Skup nieruchomości Kraków z lokatorem

Gdy bierzemy pod uwagę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne odcinki procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient wyrazi akceptację, zbieramy wymagane dokumenty a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie umowy to nieskomplikowana formalność. Rzecz jasna zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia , możemy też dokonać transferu środków na wskazany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wypłaca należność naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio pozostawione przez nas na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości Kraków

Sprzedaż nieruchomości zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Kraków jak i skup nieruchomości są zabezpieczone procedurami formalno-prawnymi, a wyjaśnienie prawnej kondycji danej nieruchomości może kosztować oraz pochłaniać mnóstwo czasu, na dodatek mogą się zacząć kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o nasz zespół inwestycyjny , sprzedaż nieruchomości może być znacznie prostsza oraz dosłownie błyskawiczna. W gruncie rzeczy nasi Klienci mogą mieć pieniądze do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą agencją .

Skup zniszczonych nieruchomości i domów przeznaczonych do wyremontowania Kraków

Bywa że pojawia się potrzeba błyskawicznej sprzedaży dysponowanego mieszkania, domku, lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na przeszkodzie poprawy warunków materialnych mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo bankiem . Innym problemem może okazać się czas - niektóre osoby decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi przypadkami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Bezpieczny skup nieruchomości Kraków - pozycja lidera w nieruchomościach

Szczycimy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma ogromne znaczenie , szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i umiejętność dopasowania takich rozwiązań, które mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż mieszkania . Trzeba zaznaczyć, że informacje widniejące na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w momencie kontunuowania współpracy. Możemy się poszczycić oferowaniem najkorzystniejszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie bierzemy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak skomplikowane potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych problemach i pomagamy im rozwiązać najmocniej skomplikowane sytuacje.

Firma zakupująca nieruchomości Kraków

Skup zadłużonych nieruchomości jest niełatwą działalnością w złożonych warunkach . Żeby móc prowadzenia skupu nieruchomości zespoły inwestorskie muszą zapewniać niezwykle wysoki standard obsługi Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby nie do przeprowadzenia. Stan prawny i stan użytkowy dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd w branży nieruchomości mamy dobrą markę.

Branża nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w małych miastach, a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo ogólnie - skup nieruchomości - potrzebuje więc znajomości wszystkich uwarunkowań rynkowych . Jedynie biegli inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i jednocześnie na możliwie najlepszej cenie. Działamy w całym kraju - gdy chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Kraków nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce oferujemy pomoc prawną , pomoc w skompletowaniu dokumentów , zwalniamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są kwotami netto!