Skup nieruchomości Nowy Sącz za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Nowy Sącz

Atrium biuro nieruchomości to firma stawiająca na wszechstronny rozwój. Z myślą o naszych przyszłych klientach, otworzyliśmy filię w Nowym Sączu. Dlaczego? Bo jest to wspaniałe miasto, położone w województwie małopolskim, u podnóża Beskidu Sądeckiego. Zachwyca nie tylko swoim krajobrazem, ale również swą atrakcyjną lokalizacją.

Ciekawe oferty pracy i rozwinięte szkolnictwo sprawiają, że wiele osób chce tu osiąść na stałe czy też założyć firmę.

Dlatego też jesteśmy pewni, że w tym wspaniałym regionie Atrium biuro nieruchomości Nowy sącz ma doskonałe perspektywy rozwoju. Dzięki współpracy ze specjalistami z wielu branż, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze warunki sprzedaży nieruchomości za gotówkę.

Nowy Sącz: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Nowy Sącz

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Nowy Sącz- Atrium skup nieruchomości za gotówkę. Wypłata pieniędzy w 24h

Naszą specjalizacją jest spełnienie oczekiwań wszystkich klientów , których zamiarem będzie sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie domu - za gotówkę do ręki i z pewnym zyskiem. Zajmujemy się skupem nieruchomości Nowy Sącz i w całej Polsce, w nieruchomościach działamy od bardzo wielu lat. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie z różnorakimi praktykami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami , sprzedaż mieszkania z komornikiem , czy sprzedaż mieszkania z długami .

Krótko mówiąc, nasza propozycja jest maksymalnie rozbudowana i każdy kto nosi się z zamiarem zbycia mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony z kooperacji z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz rękojmią bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Rzecz jasna, ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Skup nieruchomości - transakcja bez pośredników Nowy Sącz

Do naszych atutów należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz ugruntowana pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Nowy Sącz. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów finansowych . Znaczna ilość osób dochodzi czasem do momentu, w którym warunki ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie okoliczności jak zaległości czynszowe , niejasne prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z komornikiem , mieszkanie z obciążoną hipoteką, albo zbyt wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie okoliczności , w których możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to mocny i błyskawiczny zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Nowy Sącz nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Współpraca z naszym zespołem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w jakimkolwiek stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej finalizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo transfer należnych pieniędzy na wyznaczone konto przed upływem 24 godzin od zawarcia umowy

Oferty sprzedażowe nieruchomości z długiem - Atrium skup nieruchomości z komornikiem

Sytuacja sprawia , że błyskawiczna sprzedaż mieszkania jest koniecznością ? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu zbyt wiele kosztuje i niezbędny będzie ktoś, dla kogo szybki skup mieszkania nie jest problemem i do tego oferuje korzystną cenę? Bez względu na to o co chodzi , wystarczy zwrócić się do nas by uzyskać darmową wycenę i przestać martwić się już o zbycie mieszkania. Płacimy gotówką, albo przelewem w ciągu 24 godzin!

Pomoc w wyjściu z długów Nowy Sącz

Nie każdemu uśmiecha się płacić za ogłoszenia na portalach w sieci, ani pozwalać zarobić pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy przychodzi moment , że trzeba jak najszybciej odsprzedać posiadaną nieruchomość. Nie koniec na tym, komuś nieobeznanemu z branżą nieruchomości może być kłopot trafić stosownego nabywcę , a jeszcze trudniej takiego który da najkorzystniejszą z możliwych cenę. Ale, że przedmiotem działania naszego zespołu inwestycyjnego jest akurat skup nieruchomości, co więcej - zawsze płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych odbywa się w zgodzie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy dobrą cenę. W ten sposób inwestujemy w całej Polsce - nie ma znaczenia gdzie znajduje się nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorami, dom z długami albo gdy idzie o skup udziałów w nieruchomości, ceny wyznaczamy indywidualnie, czyli w zależności od sytuacji ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Konieczność sprzedania udziałów w nieruchomościach - pomagamy w realizacji zadania Nowy Sącz

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w Polsce . tereny wielkich aglomeracji nie są tu wyjątkiem - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Nowy Sącz. Należymy do niewielkiego grona firm zapewniających ofertę cenową zawsze opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z specjalistami w dziedzinie przepisów prowadzimy też skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasza działalność obejmuje także skup domów po pożarze lub powodzi, skup domów dla których remont jest niezbędny, skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań w złym stanie technicznym .

Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Sącz - dobrze i szybko

Atrium Skup nieruchomości Nowy Sącz - Świetne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości w nieprzeciętnej sytuacji to oferta szybkiego wyjścia z długów, spłaty wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej umocowania prawnego i preparacji bierzemy na siebie. Umówioną sumę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Które oferty obejmuje nas skup nieruchomości?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne przedsiębiorstwa, tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących w branży nieruchomości podmiotów jest bardzo szybkie załatwianie każdej związanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy opcją rynkową kojarzoną z bez kosztową wyceną dokonywaną przez specjalistę , a wiodącą do pomocy w spełnieniu różnorakich formalności prawnych , lub wręcz wstrzymania szkodliwych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notariusza . Naszą wizytówką i zarazem żelazną zasadą jest płatność w gotówce . jest też opcja przelewu - jeśli osoba zbywająca mieszkanie wyrazi takie życzenie wtedy przelewamy ustaloną kwotę na wskazany rachunek do 24 godzin od zawarcia transakcji .

Nieruchomość z lokatorem - sprzedaż w Atrium nieruchomości Nowy Sącz

Gdy bierzemy pod uwagę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne odcinki procesu transakcyjnego są bardzo proste. Przede wszystkim bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy wymagane dokumenty a później spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie umowy to nieskomplikowana formalność. Oczywiście gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - przekazania gotówki dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od dyspozycji, możemy też dokonać przelewu na podany rachunek - do 24 godzin od podpisania umowy . Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Skup nieruchomości na sprzedaż w Nowym Sączu

Obrót nieruchomością zalicza się do najtrudniejszych transakcji. Tak samo sprzedaż nieruchomości Nowy Sącz jak i skup nieruchomości są zabezpieczone wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej sytuacji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać sporo czasu, na dodatek mogą się pojawić kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o nas , odsprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie prostsza oraz stosunkowo szybsza . Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć należną sumę do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszym przedstawicielem .

Skup nieruchomości i mieszkań do remontu Nowy Sącz

Niekiedy pojawia się potrzeba błyskawicznej sprzedaży posiadanego mieszkania, domu , lokalu, lub innej nieruchomości. Na drodze do poprawy sytuacji materialnej mogą jednakże stanąć kłopoty z komornikiem, albo jakąś instytucją finansową. Innym problemem może okazać się czas - niektórzy decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko szybkiej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie gra większej roli czy chodzi o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a szybko się wszystkim zajmiemy!

Sprawdzony skup nieruchomości w Nowym Sączu

Szczycimy się nieposzlakowaną opinią, co w branży nieruchomości ma znaczenie nie do przecenienia, zwłaszcza dla profesjonalistów, którzy przez długie lata pracowali na doświadczenie i umiejętność znajdowania takich rozwiązań, które mogą usatysfakcjonować każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Należy powiedzieć , że informacje znalezione na naszej firmowej stronie internetowej są aktualne gdy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś uzgodnienia telefoniczne pozostają dla nas prawomocne w chwili kontunuowania współpracy. Możemy się pochwalić proponowaniem najbardziej korzystnych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki wieloletniej praktyce oraz dzięki wiedzy o tym jak zawiłe mogą być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych trudnościach i pomagamy im rozwiązać najbardziej złożone sytuacje.

Skup nieruchomości Nowy Sącz z gwarancją bezpieczeństwa

Skup zadłużonych nieruchomości jest trudną działalnością w wymagających warunkach . Żeby móc prowadzić skup nieruchomości przedsiębiorstwa inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard serwisu Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów spalonych jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby niemożliwe . Sytuacja prawna i stan użytkowy danej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd w branży nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest dziedziną jednolitą. Odmiennie wygląda w małych miasteczkach , a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - wymaga więc znajomości wszystkich uwarunkowań branży. Tylko biegli inwestorzy są w stanie pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na korzystnej cenie. Działamy w całej Polsce - gdy chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Nowy Sącz nie jest tu wyjątkiem. W całym kraju proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu papierów, odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga sfinalizowanie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są kwotami netto!

Atrium nieruchomości Nowy Sącz - wszystko czego potrzebujesz przy sprzedaży mieszkania z kredytem

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej działalności widnieją bezwzględnie jako najważniejsze. Świadczy to, że jesteśmy firmą pracującą podług światowych standardów wynikających z poszanowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zadeklarowania nam pragnienia sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej dysponowanej nieruchomości wysłany przez nas specjalista dokonuje a nasi radcy prawni weryfikują stan prawny tej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest zupełnie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej oferty i potwierdzenia woli sprzedaży mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Finalizujemy ją w kancelarii notarialnej w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i mający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, trudniący się skupem i obrotem mieszkań w Nowy Sącz. Odpowiadamy na wszechstronne potrzeby naszych klientów z miasta Nowy Sącz pomagamy w transakcjach dotyczących nieruchomości wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe wykonanie sprzedaży gotówkowej w Nowy Sącz, niezależnie od dnia tygodnia. Skup nieruchomości za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Nowy Sącz najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu zdołają niezwłocznie rozwiązać swoje problemy finansowe i czuć się pewnie.

Fakt, iż posiadamy niezmienną płynność finansową, pozwala nam oferować Państwu najbardziej udoskonalone formalności oraz natychmiastową i dopasowaną do własnych potrzeb finalizację każdej sprzedaży w Nowy Sącz Klienci, którzy zamiast pieniędzy do ręki wybierają przelew bankowy, posiadają pewność transferu pieniędzy na wskazane uprzednio w akcie notarialnym konto. Wszystkie procedury są w pełni bezpieczne i mają miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Nowy Sącz nie muszą się więc bać , że będą oszukani przez nieuczciwego kontrahenta.
Jasne , że jest taka możliwość . W innym przypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz team tworzą specjaliści w dziedzinie skupowania mieszkań w , Nowy Sącz którzy pracują na terenie całej Polski i za każdym razem mogą dojechać do Klientów. Należy tylko uprzednio skontaktować się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin spotkania. Nasi specjaliści obsługują Klientów zarówno w małych miasteczkach , na wsiach, jak i w ogromnych miastach i w Nowy Sącz Jak przystało na firmę, która dostosowuje swoje mechanizmy do indywidualnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc lokalizacja kupowanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i docenianą przez Klientów marką, zajmującą się skupem domów, obrotem nieruchomościami użytkowymi oraz innymi kontraktami związanymi z kupowaniem i sprzedawaniem lokali w Nowy Sącz. Współdziałamy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz prestiżowym gronem profesjonalistów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zaufania nigdy nie zawiedliśmy, stworzyliśmy trwałą pozycję na rynku nieruchomości w Nowy Sącz Fundamentem naszej działalności jest sumienność – w świetny sposób scalamy etykę zawodową z przepisami polskiego prawa. Za ilustracja może posłużyć fakt, iż na wycenę nieruchomości wpływa wiele różnych czynników. Dostanie jej w żaden sposób Państwa do niczego nie zobowiązuje , za to umożliwia na porównanie naszej oferty z tymi występującymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was korzystną. Najczęściej to jednak akurat my realizujemy transakcję, proponując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią gotówką.
Zakładanie konta bankowego nie jest tu koniecznością , gdyż pieniądze za sprzedaż nieruchomości w Nowy Sącz możemy wypłacić gotówką w momencie podpisania umowy . W ten sposób sprzedający od razu otrzymuje do ręki ustaloną kwotę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów zarówno wygodne, jak i pewne . Umożliwia bowiem na niezwłoczne pozbycie się długu lub też rozwiązanie wielu innych problemów finansowych. Jeżeli jednak Klient woli otrzymać całą kwotę przelewem bankowym, wtedy przelew środków na wskazane przezeń konto jest realizowany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy sprzedaży.
Nasza spółka pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie określone zasady. Wszelkie formalności związane z kupnem domu w Nowy Sącz rozpoczynamy od oględzin lokalu . Następnie robimy wycenę, która jest przedstawiana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu proponowanych przez nas możliwości, jesteśmy w stanie w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać umowę notarialną. Gotówka wypłacana jest natychmiast do ręki lub na wskazane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą zleconą sprawę traktujemy indywidualnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze działania są na najwyższym poziomie i w pełni elastyczne, stąd też jesteśmy w stanie załatwić najwięcej procedur w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać nieruchomość w Nowy Sącz za gotówkę, należy przede wszystkim pokazać akt własności tej nieruchomości. Naszemu specjaliście , który się z Państwem skontaktuje potrzebny jest tylko numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu można uzyskać we właściwym dla lokalizacji mieszkania w Nowy Sącz sądzie rejonowym. Należy również przygotować dowód osobisty oraz poświadczenie o lokatorach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, długach w spłacie, jeśli takie są itp. Jednak zawsze możecie liczyć na pomoc naszych specjalistów , którzy zgromadzą razem z Wami niezbędne dokumenty oraz w szczegółowy sposób naświetlą kwestie związane ze sprzedażą nieruchomości w Nowy Sącz Wszystkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed dokonaniem sprzedaży nieruchomości , co nie jest związane z żadnymi innymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają niezwłocznie i profesjonalnie . Każda transakcja w Nowy Sącz jest jak najbardziej uproszczona i odbywa się w obecności notariusza, który powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż domu z bardziej skomplikowaną formą prawną może również wymagać późniejszego kontaktu, dzieje się to jednak niezwykle rzadko. W takich okolicznościach zawsze prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na zawsze przebywających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu bliskiej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może pomóc w zbieraniu dokumentacji lub też załatwić formalności urzędowe.
W przypadku osób nieletnich jest możliwość, by zostały one posiadaczami nieruchomości w Nowy Sącz lub otrzymały swój udział w lokalu . Można to zrobić poprzez postępowanie spadkowe lub darowiznę. Sprzedaż domu w Nowy Sącz , które jest własnością dziecka czy też wychowanka , wykracza poza ramy zarządzania stanem posiadania do którego zostali powołani opiekunowie lub rodzice, dlatego dokonanie transakcji wymaga otrzymania zgody sądowej. Można też wnioskować o otrzymanie pozwolenia na poszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja wydawana jest podczas rozprawy sądowej, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż lokalu w Nowy Sącz będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uwiarygodnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest tu dobro podopiecznego.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy z osobna. Działamy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele kwestii jesteśmy w stanie ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszelkie szczegóły zostają ujęte w spisanej umowie notarialnej. Priorytetem naszej działalność i jest dobro Klienta i chronienie jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego często niełatwą sytuację i pomagamy w rozwiązaniu problemów, z jakimi się boryka. Każdy odcinek podejmowanej z nami współpracy jest przejrzysty i eliminujący jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami porozumieć , a my udzielimy wyczerpujących informacji na temat dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania sprzedaży w Nowy Sącz . Do najważniejszych z pewnością należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej sprzedawanej nieruchomości. Wśród pozostałych warto wymienić akt nabycia domu w Nowy Sącz czy też sądowe postanowienie o nabyciu spadku. Jeśli zajdą określone okoliczności, trzeba też będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w lokalu , albo o zaległościach w płaceniu czynszu. W celu pozyskania szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pośrednictwem dedykowanego formularza.
Jeszcze raz chcemy to podkreślić , że nie unikamy złoóżnych sytuacji. Będąc profesjonalistami na rynku nieruchomości, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących lokali w Nowy Sącz ze złożoną sytuacją prawną. Odkupujemy nieruchomości z zajęciami komorniczymi , wymagające ogromnego remontu, czy z zadłużeniem, a także nieruchomości w Nowy Sącz z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy rozwiązują nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży nieruchomości . Warto też zdać sobie sprawę, że za każdym razem działamy uczciwie i gwarantujemy Klientom najkorzystniejszą cenę oraz gwarantujemy im bezpieczną transakcję.
Pełna obsługa skupowania lokali w Nowy Sącz polega też na tym, że nasi Klienci decydując się na sprzedaż domu , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią dokumentu oraz odpowie na wszystkie wiążące się z nim pytania. Nasza firma zapewnia też efektywną pomoc w pokonywaniu problemów z obszaru prawa czy finansów a także tych odnoszących się do sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży nieruchomości w Nowy Sącz, jednocześnie wspieramy Was w zapoczątkowaniu nowego rozdziału w życiu i rozwiązaniu dotychczasowych kłopotów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie nieruchomości, kupowanie zadłużonej nieruchomości, sprzedawanie domu przez zadłużonego to delikatne tematy jednakże działając na rynku nieruchomości przez długi czas często dokonywaliśmy skupu lokali w Nowy Sącz o wskazanej wcześniej, albo podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów choć częściowo, lub w całości. Nasze oszacowania nieruchomości w Nowy Sącz są zawsze osiągalne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W takich okolicznościach oszacowaną kwotę zmniejsza się o wartość świadczeń żądanych przez cedentów Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, to dotyczą one dużej liczby właścicieli nieruchomości w Nowy Sącznasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które dostaje Klient po sprzedaży domu mogą być wypłacone w gotówce i tylko od Klienta zależy na co zostaną wykorzystane – czy na pokrycie długów, czy pozostałych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Nowy Sącz

Studiując wszystkie te komentarze głowie się czy jest ktokolwiek kto podjął współpracę z tą spółką i nie jest zadowolony z rozwiązania sytuacji. Oznajmijmy sobie autentycznie,że na rynku znajduje się wiele spółek, które trudnią się skupem zadłużonych apartamentów. Niestety gros z nich dyba tylko na potencjalnych klientów, których można okraść i zyskać na ich pechu. Kiedyś sama o mały włos nie zostałam poszkodowaną przez taką firmę. i zapewnie popełniłabym kolosalny błąd gdyby nie moja kuzynka która w porę zorientowała się, że apartament spółka chciała ode mnie zakupić było dużo więcej warte niż mi oferowano. I takim sposobem trafiłyśmy na tą firmę. Pracownicy udzieli nam wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania i przyrzekli wysłać w ciągu paru dni wycenę zadłużonej nieruchomości. Jak obiecali tak zrobili, parę dni później na moim e-mailu znalazła się tak zwana rzeczowa wycena mojego zadłużonego mieszkania. Gotówka, którą mi proponowano przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Mówiąc wprost oczy wyszły z orbit. Zaoferowano mi 2 razy więcej niż w poprzedniej spółce. Dzięki takiej rzeczowej wycenie mogłam spłacić cały dług a bardzo duża część pieniędzy wpłynęłaby na moje konto. Zgodziłam się i poprosiłam o pomoc w przeprowadzeniu kwestii, ponieważ zupełnie się na tym zbyt dobrze nie orientowałam. Ujmę to tak, z uśmiechem na twarzy pracownica, która obsługiwała moją sprawę orzekła, że wszystkim się zajmie i umówi mnie z notariuszem. Miałam możliwość przeczytania wszystkich dokumentów , a przy notariuszu mogłam już tylko złożyć podpis. I tak oto dług spłacony a gotówka na moim koncie. I teraz jeszcze morał całej historii: Nie dajcie się naciągnąć, sprawdzajcie wszystkie spółki a najlepiej korzystajcie tylko z tej polecanej przez wielu ludzi, którzy skorzystali z ich usług. Pozdrawiam wszystkich.

Antonina M.