Skup nieruchomości Olkusz za gotówkę, skup mieszkań - ATRIUM
X

Skup nieruchomości Olkusz

Aby w pełni móc pomagać naszym klientom z całej Polski ciągle zwiększamy ilość filii naszej firmy Atrium tworząc je w coraz większej ilości miast. Z tego właśnie powodu powstał Atrium skup mieszkań Olkusz – oddział skupujący nieruchomości w różnym stanie za gotówkę na terenie całego Olkusza.

Wszystkim klientom oferujemy najkorzystniejsze wyceny mieszkań, a sprzedaż nieruchomości przeprowadzamy błyskawicznie.

Olkusz: Wycenimy Twoją nieruchomość w 24h

Skup mieszkań Olkusz

1

Pierwszy kontakt

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

right
2

Bezpłatna wycena

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości.

right
3

Transakcja u notariusza

Sprzedaż mieszkania, bądź innej nieruchomości zostaje sfinalizowana u notariusza.

right
4

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość otrzymujesz u notariusza lub przelewem do 24 godzin od zawarcia umowy sprzedaży.

Skup mieszkań w miejscowosci Olkusz za gotówkę w ciągu doby

Naszą ofertą jest spełnienie nadziei wszystkich klientów , których zamiarem jest sprzedaż nieruchomości, na przykład zbycie mieszkania - za gotówkę i z zyskiem . Zajmujemy się skupem nieruchomości Olkusz i w całej Polsce, w skupie nieruchomości działamy od bardzo wielu lat. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie z rozmaitymi procedurami jeśli chodzi o skup mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z niejasną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami .

Jednym słowem , nasza propozycja jest kompleksowa i każdy kto nosi się z zamiarem sprzedaży mieszkania, albo innej nieruchomości będzie zadowolony ze współpracy z naszą firmą . Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy zespołem cenionym w branży oraz gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości opłacamy gotówką, którą nasi Klienci dostają do ręki w chwili podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście , ci którzy życzą sobie transferu środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania umowy .

Atrium nieruchomości najlepiej oceniany skup bez pośredników w miejscowości Olkusz

Do naszych zalet należy nasza nieposzlakowana reputacja oraz stabilna pozycja na rynku skupu mieszkań za gotówkę Olkusz. Cieszymy się przy tym opinią najlepszej opcji , jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z finansami. Wiele osób dochodzi czasem do momentu, w którym okoliczności ekonomiczne zaczynają wyglądać na sytuację bez wyjścia. Należą do nich takie sytuacje jak zaległości czynszu, nieuregulowane prawo własności, mieszkanie z długami, mieszkanie z groźbą licytacji komorniczej, mieszkanie z hipoteką , albo wysokie koszty utrzymania nieruchomości. Nie są to jednak wszystkie warianty sytuacji, w których możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu błyskawicznej gotówki.

Faktem jednak jest że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i szybki zastrzyk finansowy, skup nieruchomości Olkusz nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
 • Współpraca z nami to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji jeśli chodzi o skup mieszkań
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o jakiejkolwiek sytuacji prawnej realizowana jest u notariusza
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza gotówkę do ręki albo przelew umówionych środków na wyznaczone konto przed upływem 24 godzin od podpisania umowy

Posiadamy przykładowe oferty sprzedaży mieszkania z komornikiem w mieście Olkusz

Sytuacja sprawia , że jak najszybsza sprzedaż mieszkania jest konieczna ? Trzeba się przeprowadzić i mieszkanie jest na sprzedaż? A może utrzymanie domu nader wiele kosztuje i potrzebny jest ktoś, dla kogo natychmiastowy skup nieruchomości nie jest problemem i do tego oferuje najlepszą cenę? Bez względu na to o co chodzi , wystarczy skontaktować się z nami by uzyskać darmową wycenę i przestać martwić się już o zbycie mieszkania. Należność uiszczamy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Oddłużanie nieruchomości na terenie miasta Olkusz.

Nie wszystkim chce się płacić za ogłoszenia na portalach internetowych , ani pozwalać zarabiać pośrednikom w handlu mieszkaniami gdy następuje moment , że trzeba jak najszybciej sprzedać dysponowaną nieruchomość. Mało tego , osobie nieobeznanej z branżą nieruchomości może być trudno znaleźć dobrego inwestora , a znacznie trudniej takiego który da najlepszą z możliwych cenę. Tak się jednak składa , że przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest akurat skup nieruchomości, a ponadto - w każdym przypadku płacimy gotówką. Skup nieruchomości zadłużonych przebiega w zgodzie z bieżącym kursem wartości rynkowej, czyli że zawsze dajemy dobrą cenę. Dzięki temu inwestujemy w całym kraju - nie ma znaczenia gdzie jest położna nieruchomość na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z lokatorem , dom zadłużony albo gdy chodzi o skup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, czyli w zależności od okoliczności ale zawsze w kontekście cen rynkowych.

Chcesz wystawić udziały w nieruchomości na sprzedaż? Zgłoś się do nas my ci pomożemy!

Mamy ogromne doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości stąd możemy prowadzić skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu w kraju. Obszary wielkich aglomeracji nie są tu czymś wyjątkowym - skup działek, skup domów, skup mieszkań, skup lokali i skup udziałów w nieruchomościach Olkusz. Należymy do bardzo ograniczonego grona przedsiębiorstw specjalistycznych gwarantujących ofertę cenową w każdej sytuacji opłacalną dla Klienta. Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi prowadzimy także skup nieruchomości z niecodzienną sytuacją prawną, a także skup nieruchomości z zagmatwaną sytuacją prawną. Chodzi między innymi o skup nieruchomości z hipoteką oraz skup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Działalność naszej firmy obejmuje także kupno domów po pożarze lub powodzi, skup domów do remontu , skup mieszkań zniszczonych i skup mieszkań niezdatnych do użytku.

Zaufany oraz najczęściej wybierany skup nieruchomości w mieście Olkusz

Atrium Skup nieruchomości Olkusz - Korzystne warunki na sprzedaż mieszkań, sprzedaż domów, sprzedaż udziałów w nieruchomościach, sprzedaż lokali, garaży, działek i innych

Skup nieruchomości z problemami to oferta szybkiego wyjścia z długów, spłaty wierzytelności i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Każda umowa kupna-sprzedaży jest podpisywana w kancelarii notariusza, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji a koszty jej umocowania prawnego i przygotowania bierzemy na siebie. Umówioną kwotę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy gotówką w chwili podpisania umowy.

Co obejmuje nasz skup nieruchomości na terenie miasta Olkusz?

 • mieszkania
 • domy
 • lokale
 • garaże
 • hotele
 • pensjonaty
 • działki
 • ziemię

Skup mieszkań prowadzą różne instytucje , tym jednak co odróżnia nasz zespół inwestycyjny od innych pracujących w branży nieruchomości podmiotów jest błyskawiczne domknięcie każdej powiązanej ze sprzedażą mieszkania sprawy, stąd określenie szybki skup nieruchomości. Można powiedzieć, że jesteśmy możliwością rynkową kojarzoną z bezpłatną wyceną robioną przez eksperta , a wiodącą do pomocy w dopełnieniu wszystkich koniecznych formalności wynikających z przepisów, lub wręcz wstrzymania negatywnych procedur takich jak np. groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w kancelarii notariusza . Naszą dewizą i zarazem żelazną zasadą jest płacenie w gotówce . Rzecz jasna], {istnieje też opcja przelewu - jeśli osoba sprzedająca nieruchomość wyrazi takie życzenie wówczas przesyłamy umówioną kwotę na konkretny rachunek do 24 godzin od podpisania umowy.

Skup nieruchomości z lokatorem w mieście Olkusz. Atrium to najlepszy wybór!

Gdy bierzemy pod lupę szybki skup mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości kolejne stopnie procesu transakcyjnego są bardzo proste. Najpierw bezpłatna wycena. Jeśli Klient ją zaakceptuje , zbieramy potrzebne papiery a potem spotykamy się w kancelarii notarialnej. Sygnowanie aktu notarialnego to nieskomplikowana formalność. Rzecz jasna zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty pieniędzy dokonujemy jeszcze u notariusza . W zależności od życzenia , możemy też dokonać przelewu na podany rachunek - do 24 godzin od sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą też skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Procedura depozytu notarialnego oznacza że to notariusz wydaje pieniądze naszemu Klientowi - pieniądze uprzednio zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Firma kupująca nieruchomości na terenie miasta Olkusz. Atrium się tym zajmuje na codzien!

Obrót nieruchomością określa się mianem najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości Olkusz jak i skup nieruchomości są obwarowane wymogami formalno-prawnymi, a określenie prawnej kondycji danej nieruchomości może obciążać konto oraz zabrać mnóstwo czasu, w dodatku mogą się pojawić kłopoty ze znalezieniem kupca . Jeśli jednak chodzi o naszą agencję , sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie prostsza oraz dosłownie błyskawiczna. Tak naprawdę nasi Klienci mogą mieć pieniądze do dyspozycji już w trzy dni od pierwszego kontaktu z naszą firmą .

Skupujemy zniszczone nieruchomości przeznaczone do wyremontowania w mieście Olkusz

Czasem zachodzi potrzeba szybkiej sprzedaży posiadanego mieszkania, domu , lokalu, lub jakiejś nieruchomości. Na drodze do poprawy warunków ekonomicznych mogą jednakże stanąć problemy z komornikiem, albo bankiem . Innym problemem może okazać się czas - niektórzy decydują się na opuszczenie kraju i potrzebują nie tylko błyskawicznej sprzedaży ale i błyskawicznej gotówki. Nasz zespół inwestycyjny prowadzi skup nieruchomości w różnych sytuacjach i różnego rodzaju - nie ma praktycznie znaczenia czy idzie o sprzedaż mieszkania zadłużonego, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, albo sprzedaż domu obciążonego hipoteką. Zajmujemy się takimi sytuacjami zawodowo. Wystarczy zwrócić się do nas, a natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Skup nieruchomości w mieście Olkusz - pozycja lidera na rynku

Cieszymy się czystą opinią, co w branży nieruchomości ma ogromne znaczenie , szczególnie dla profesjonalistów, którzy przez całe lata pracowali na doświadczenie i zdolność wdrażania takich rozwiązań, jakie mogą zadowolić każdego, kogo interesuje sprzedaż nieruchomości. Trzeba wspomnieć , że informacje widniejące na naszej firmowej witrynie internetowej są aktualne kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, zaś ustalenia telefoniczne są dla nas prawomocne w chwili kontunuowania współpracy. Możemy się pochwalić oferowaniem najkorzystniejszych cen rynkowych, przy czym za wycenę nieruchomości nie pobieramy żadnych opłat. Dzięki doświadczeniu oraz dzięki wiedzy o tym jak złożone potrafią być koleje losu wspieramy naszych Klientów w życiowych kłopotach i pomagamy im rozwiązać najmocniej złożone sytuacje.

Agencja kupująca nieruchomości Olkusz

Skup zadłużonych mieszkań jest trudną działalnością w złożonych warunkach . Żeby mieć możliwość prowadzić skup nieruchomości firmy inwestorskie nie mają wyjścia jak zapewniać niezwykle wysoki standard serwisowania Klientów. Bez tego skup działek, skup mieszkań do remontu, albo skup domów po pożarze jak i skup domów w budowie , czy mieszkań deweloperskich byłyby niewykonalne . Stan prawny i stan fizyczny dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas problemu. Stąd w branży nieruchomości mamy dobrą markę.

Rynek nieruchomości nie jest płaszczyzną jednolitą. Inaczej wygląda w niewielkich miastach, a inaczej w wielkich aglomeracjach miejskich. Skup domów, albo uogólniając - skup nieruchomości - potrzebuje więc znajomości wszystkich uwarunkowań branży. Tylko biegli inwestorzy mogą pomóc swoim Klientom, którym zależy na czasie i zarazem na możliwie najlepszej cenie. Można się z nami spotkać w całej Polsce - jeśli chodzi o skup domów, skup mieszkań i ogólnie o skup nieruchomości Olkusz nie jest tu wyjątkiem. W całej Polsce proponujemy wsparcie prawników, pomoc w skompletowaniu dokumentów , odciążamy też naszych Klientów z opłat jakich wymaga dopięcie transakcji. Mało tego - ceny sugerowane w naszych wycenach są kwotami netto!

Chcesz sprzedać nieruchomość z kredytem? Z Atrium to proste oraz opłacalne!

Uczciwość i etyka zawodowa to ideały , które w naszej działalności widnieją bezwzględnie jako najważniejsze. Oznacza to , że jesteśmy firmą działającą podług światowych wzorców wynikających z respektowania praw człowieka, w tym prawa do decydowania o swoim życiu. W przypadku zgłoszenia nam chęci sprzedaży mieszkania z długiem, lub innej posiadanej nieruchomości wydelegowany przez nasz zespół ekspert dokonuje a nasi radcy prawni weryfikują stan prawny takiej nieruchomości i opcji poprawienia go. Wycena do niczego nie zobowiązuje i jest całkowicie bezpłatna. W przypadku akceptacji naszej wyceny i potwierdzenia woli sprzedaży mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca. Zawieramy ją w biurze notarialnym w mieście naszego Klienta.

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Firma Atrium to wyspecjalizowany i mający wieloletnie doświadczenie zespół inwestycyjny, zajmujący się wykupem i obrotem domów w Olkusz. Odpowiadamy na wszelakie potrzeby naszych klientów z miasta Olkusz pomagamy w transakcjach dotyczących mieszkań wszelkich typów stanów prawnych. Dysponujemy środkami finansowymi, pozwalającymi na każdorazowe przeprowadzenie sprzedaży gotówkowej w Olkusz, niezależnie od dnia tygodnia. Wykupywanie nieruchomości za gotówkę jest dla naszych Klientów ze Olkusz najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki niemu potrafią niezwłocznie rozwiązać swoje problemy finansowe i czuć się bezpiecznie.

Fakt, iż mamy stałą płynność finansową, umożliwia nam zaoferować Państwu najbardziej udoskonalone procedury oraz niezwłoczną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb finalizację każdej sprzedaży w Olkusz Klienci, którzy zamiast gotówki do ręki wolą przelew bankowy, posiadają pewność transferu środków na podane wcześniej w zapisie notarialnym konto. Wszystkie procedury są w pełni bezpieczne i odbywają się w ciągu 24 godzin od zawarcia aktu notarialnego . Nasi Klienci ze Olkusz nie muszą się więc stresować , że będą okłamani przez nieuczciwego kontrahenta.
Oczywiście , że istnieje taka możliwość . W przeciwnym wypadku nie cieszylibyśmy się opinią spółki wychodzącej naprzeciw potrzebom swoich Klientów. Nasz zespół tworzą specjaliści w dziedzinie skupu lokali w , Olkusz którzy działają na obszarze całej Polski i zawsze zdołają dotrzeć do Klientów. Wystarczy tylko wcześniej skontaktować się z nami i wyznaczyć pasujący Państwu termin spotkania. Nasi specjaliści obsługują Klientów zarówno w małych miejscowościach , na wsiach, jak i w dużych miastach i w Olkusz Jak przystało na spółkę, która dopracowuje swoje standardy do indywidualnych potrzeb Klienta, cechuje nas elastyczność, tak więc położenie sprzedawanej nieruchomości nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego punktu w Polsce.
Jesteśmy znaną na rynku i cenioną przez Klientów firmą, zajmującą się skupem mieszkań, obrotem lokalami użytkowymi oraz pozostałymi transakcjami związanymi z kupnem i sprzedażą lokali w Olkusz. Współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi oraz zacnym gronem ekspertów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaufaniu wielu wdzięcznych klientów, których zawierzenia nigdy nie zawiedliśmy, zbudowaliśmy mocną pozycję na rynku nieruchomości w Olkusz Podstawą naszej aktywności jest słowność – w świetny sposób łączymy etykę zawodową z polskimi aktami prawnymi. Za przykład może posłużyć fakt, iż na oszacowanie ceny domów wpływa wiele różnorodnych czynników. Otrzymanie jej w żaden sposób Was do niczego nie obliguje , za to pozwala na porównanie naszej oferty z tymi dostępnymi na rynku, dzięki czemu możecie wybrać najbardziej dla Was korzystną. Najczęściej to jednak właśnie my wykonujemy transakcję, oferując nawet 90 procent wartości rynkowej danej nieruchomości i natychmiast płacąc za nią gotówką.
Założenie konta bankowego nie jest tu przymusem , gdyż pieniądze za sprzedaż lokalu w Olkusz możemy wypłacić gotówką w chwili podpisania umowy . W ten sposób sprzedający od razu otrzymuje do ręki ustaloną sumę. Takie rozwiązanie stanowi dla naszych Klientów tak wygodne, jak i bezpieczne . Pozwala bowiem na szybkie pozbycie się zadłużenia lub też pokonanie wielu innych tarapatów finansowych. Jeśli jednak Klient woli dostać pieniądze przelewem bankowym, wtedy przelew środków na podane przezeń konto jest dokonywany w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.
Nasza spółka pracuje w oparciu o przejrzyście i precyzyjnie wytyczone zasady. Wszystkie procedury związane z kupnem domu w Olkusz rozpoczynamy od obejrzenia mieszkania . Następnie robimy wycenę, która jest przekazywana naszemu klientowi przez eksperta. Po zaakceptowaniu proponowanych przez nas warunków, możemy w ciągu 24 godzin przygotować i podpisać dokumenty notarialne. Gotówka wypłacana jest niezwłocznie do ręki lub na podane wcześniej konto bankowe – do 24 godzin. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż każdą sprawę traktujemy odrębnie i nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, który jest dla nas priorytetem . Nasze prace są profesjonalne i w pełni elastyczne, stąd też potrafimy załatwić najwięcej procedur w zaledwie dobę.
Żeby sprzedać nieruchomość w Olkusz za gotówkę, trzeba na wstępie przedstawić akt własności tej nieruchomości. Naszemu ekspertowi , który się z Państwem skontaktuje wystarczy numer księgi wieczystej nieruchomości – mieszkania, działki, garażu, domu , albo innego lokalu przeznaczonego na sprzedaż. jeśli nie posiadamy aktu własności, numer księgi wieczystej danego lokalu można otrzymać we właściwym dla lokalizacji domu w Olkusz sądzie rejonowym. Trzeba też przygotować dowód osobisty oraz poświadczenie o lokatorach zameldowanych, postępowaniu spadkowym, zaległościach w spłacie, jeżeli takie istnieją itp. Przy czym zawsze możecie liczyć na pomoc naszych profesjonalistów , którzy zgromadzą razem z Wami potrzebne dokumenty oraz w wyczerpujący sposób naświetlą kwestie powiązane ze sprzedażą domu w Olkusz Wszelkie dokonywane przez nas transakcje przeprowadza się w obecności notariusza. Każdy nasz Klient z Państwa ma możliwość uzyskania porady prawnej przed przeprowadzeniem sprzedaży mieszkania , co nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Nasi wykwalifikowani pracownicy działają szybko i kompleksowo . Każda transakcja w Olkusz jest jak najbardziej uproszczona i ma miejsce w obecności notariusza, który to powagą swojego urzędu potwierdza jej moc prawną. Sprzedaż mieszkania z trochę złożoną formą prawną może również wymagać późniejszego kontaktu, ma to jednak miejsce niezwykle rzadko. W tych okolicznościach zawsze prosimy Klienta o przekazanie nam kontaktowego numeru telefonu. W przypadku osób na stałe pozostających za granicą, preferujemy rozwiązanie polegające na upoważnieniu zaufanej osoby przebywającej w Polsce do reprezentowania jej interesów. Taki pełnomocnik może służyć pomocą w kompletowaniu dokumentacji czy też załatwić procedury urzędowe.
W przypadku osób niepełnoletnich jest możliwość, by zostały one posiadaczami nieruchomości w Olkusz lub dostały swój udział w nieruchomości . Można tego dokonać poprzez proces spadkowy lub dokonanie darowizny. Sprzedaż domu w Olkusz , które jest własnością dziecka czy też podopiecznego , nie pozostaje w ramach zarządzania majątkiem do którego zostali uprawnieni opiekunowie lub rodzice, dlatego przeprowadzenie transakcji wymaga uzyskania zgody sądowej. Można też złożyć wniosek o otrzymanie pozwolenia na rozszerzenie zakresu zarządzania majątkiem dziecka. Taka decyzja otrzymywana jest podczas rozprawy w sądzie, choć nie zawsze jest ona wymagana . Sprzedaż mieszkania w Olkusz będzie możliwa tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez sąd pozytywnego wyroku i po jego uprawomocnieniu. Nadrzędną zasadą prawodawstwa, którą będzie powinien kierować się sąd jest przede wszystkim dobro dziecka.
Jak już wcześniej napisaliśmy , do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Pracujemy elastycznie, co oznacza, że dzięki czemu wiele zagadnień możemy ustalić podczas spotkania z Klientem. Wszystkie szczegóły ujmujemy w spisanej umowie notarialnej. Preferencją naszej pracy i jest dobro Klienta i ochrona jego interesów. Chcemy więc zrozumieć jego nierzadko trudną sytuację i pomagamy w rozwiązaniu wielu kwestii, z jakimi się boryka. Każdy etap podejmowanej z nami współpracy jest zrozumiały i eliminujący jakiekolwiek antagonizmu.
Trzeba tylko się z nami porozumieć , a my udzielimy szczegółowych informacji na temat dokumentów, jakie przydadzą się do sfinalizowania transakcji w Olkusz . Do najważniejszych na pewno należą odpowiednie akty notarialne czy też numer księgi wieczystej wystawionej na sprzedaż nieruchomości. Wśród innych należy przedstawić akt nabycia mieszkania w Olkusz czy też sądowe postanowienie o otrzymaniu spadku. Jeżeli jednak zajdą określone okoliczności, trzeba też będzie przedstawić zaświadczenie o liczbie osób zameldowanych w domu , albo o zaległościach w płaceniu czynszu. W celu uzyskania szczegółowych wskazówek warto skontaktować się z naszym pracownikiem telefonicznie przez telefon albo za pomocą dedykowanego formularza.
Kolejny raz chcemy to podkreślić , że nie unikamy trudnych sytuacji. Będąc ekspertami na rynku nieruchomości, mamy długoletnie doświadczenie w transakcjach dotyczących nieruchomości w Olkusz ze złożoną sytuacją prawną. Skupujemy nieruchomości z zajęciami komorniczymi , wymagające generalnego remontu, czy z zadłużeniem, a także lokale w Olkusz z ustanowioną służebnością. Cieszymy się ze wsparcia doświadczonych prawników, którzy starają się rozwikłać nawet najbardziej zagmatwane przypadki sprzedaży mieszkań . Warto też zdać sobie sprawę, że zawsze działamy odpowiedzialnie i gwarantujemy Klientom najbardziej korzystną cenę oraz zapewniamy im pewną transakcję.
Kompleksowa obsługa skupu nieruchomości w Olkusz polega też na tym, że nasi kontrahenci decydując się na sprzedanie nieruchomości , przed podpisaniem umowy mogą skorzystać z pomocy prawnej. Notariusz oraz prawnik rozwieje wszelkie pytania związane, które wiążą się z treścią umowy oraz odpowie na wszelkie wiążące się z nim pytania. Nasza firma zapewnia również skuteczną pomoc w pokonywaniu problemów z obszaru prawa czy finansów a także tych dotyczących sytuacji mieszkaniowej. Służąc swą pomocą Państwu w sprzedaży mieszkania w Olkusz, także wspieramy Państwa w rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu i pokonaniu dotychczasowych problemów, spędzających sen z powiek.
Zadłużenie nieruchomości, kupno zadłużonej nieruchomości, sprzedaż domu przez osobę zadłużoną to delikatne tematy jednak działając na rynku nieruchomości przez wiele lat często dokonywaliśmy wykupu domów w Olkusz o takiej, bądź podobnej kondycji. Za każdym razem pomagaliśmy naszym Klientom pozbyć się długów przynajmniej częściowo, lub w całości. Nasze wyceny domów w Olkusz są zawsze realne i uwzględniają wszelkie panujące okoliczności, wraz z obciążeniami hipotecznymi zapisanymi w księgach wieczystych. W takich sytuacjach wycenę zmniejsza się o wartość świadczeń żądanych przez cedentów Jeśli chodzi o obciążenia komornicze, odnoszą się one do spore liczby właścicieli nieruchomości w Olkusznasza działalność gwarantuje jednak Klientom najkorzystniejsze warunki i najlepszą cenę. Pieniądze, które otrzymuje Klient po sprzedaży domu mogą zostać wypłacone gotówką i tylko od Klienta zależy na co zostaną przeznaczone – czy na pokrycie długów, czy innych zobowiązań.

Opinie klientów naszego skupu nieruchomości Olkusz

Jestem bardzo uradowana ze współpracy tak rzetelną firmą, rekomenduję ją także wszystkim moim przyjaciołom, którzy w tak ciężkich czasach popadli w długi i grozi im strata lokum. Mnie niestety także trafiła taka sytuacja, z powodów rodzinnych popadliśmy z współmałżonkiem w ogromne długi z którymi nie mogliśmy sobie poradzić. Szukając firmy, która para się skupem zadłużonych nieruchomości natrafiliśmy na masę, które chciały wykupić naszą lokum za bezcen. Trafiliśmy wreszcie na uczciwą i rzetelną firmę, w której są sami uprzejmi ludzie z wielkim doświadczeniem w tym temacie. Dzięki nim pozbyliśmy się zadłużenia, komornika i zostało nam jeszcze parę groszy na nowy start.

Emilia N.